X

باربری شرق تهران

02144763438 تلفن تماس:
 • چه خدماتی در باربری شرق تهران ارائه می شود؟

  تمام خدمات باربری شامل حمل و جابجایی بار، کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، باربری شهرستان، باربری بین المللی و ... در شعبات باربری امیرکبیر ارائه می شود.

 • برای استفاده از خدمات باربری ارزان در شرق تهران با چه شماره ای تماس بگیریم؟

  برای استفاده از خدمات باربری در شرق تهران با شماره 09193176479 تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند.

 • آیا امکان ارسال بار به شهرستان در باربری و اتوبار شرق تهران وجود دارد؟

  بله، در این باربری کلیه خدمات حمل بار به شهرستان و حمل بار بین المللی وجود دارد.

از دیگر شعبات تحت پوشش باربری تهران امیرکبیر، باربری شرق تهران می باشد. باربری و اتوبار امیرکبیر از شرکت های با سابقه در زمینه اثاث کشی در تهران است. اسباب کشی در شهر تهران نیاز به تخصص و دانش کافی از کلیه مناطق و محلات این شهر دارد. این شرکت کلیه مناطق تهران را زیر پوشش خدمات شبانه روزی خود قرار داده است. همچنین در این باربری شما می توانید از خدمات حمل بار به شهرستان نیز بهره مند شوید. 

خدمات اتوبار شرق تهران

باربری امیرکبیر جهت ارائه هر چه بهتر خدمات اتوبار شرق تهران خود به ساکنین شهر تهران اقدام به ارائه سرویس در قسمت های مختلف شهر تهران به صورت اختصاصی نموده است. به دلیل بافت متراکم تر شرق تهران نسبت به شمال و غرب تهران ارائه خدمات کمی مشکل تر است. باربری در شرق تهران ممکن است با چالش هایی همراه باشد، نظیر سخت بودن جابه جایی لوازم از طبقات بالا و عبور از پله هایی که شاید برای جابه جایی بارهایی نظیر یخچال بزرگ مناسب نباشد. اما کارکنان با تجربه باربری امیرکبیر کاملا به این چالش حمل بار در شرق تهران و راهکاری بدون خسارت آن آشنایی دارند. از جمله خدمات باربری در شرق تهران می توان به موارد فوق اشاره داشت:

 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • کاگر باربری جهت حمل بار و بسته بندی
 • حمل وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید
 • باربری درون شهری و برون شهری
 • حمل بار بین المللی مانند حمل بار به ترکیه

بسته بندی اثاثیه منزل

از مهم ترین خدمات در هر باربری می توان به بسته بندی اثاثیه منزل اشاره داشت. این مرحله از مهم ترین مراحل حمل بار در هنگام اسباب کشی و جابجایی می باشد. بسته بندی باید به گونه ای اصولی انجام شود تا از بروز خسارت و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری به عمل آید. تمام لوازم شما به بهترین شکل ممکن توسط باربری های شرق تهران بسته بندی می شود. اثاثیه سنگین برای حمل توسط تجهیزات مدرن مثل انواع چرخ ها حرکت داده می شود و با استفاده از بابل رپ و استرچ رپ بسته بندی می گردد تا هنگام حرکت آسیب نبینند. برای استفاده از خدمات ما در باربری امیر کبیر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کارگر باربری در شرق تهران

اگر برای اسباب کشی و جابجایی بار به کارگر نیاز دارید، می توانید از خدمات کارگر باربری امیر کبیر بهره ببرید. ما بهترین افراد را برای ارائه خدمات باربری در شرکتمان استخدام نموده ایم. تمام نیروها آموزش دید و خوش برخورد هستند و با خیال راحت می توانید کارها را به کارگران ما بسپارید. همچنین در تمام مراحل اسباب کشی مدیریت شرکت بر کارهای نظارت و رسیدگی خواهد نمود.

باربری شرق تهران اتوبار و باربری افسریه + استعلام قیمت ← خدمات سریع و ارزان
باربری شرق تهران باربری پیروزی | اتوبار پیروزی + هزینه حمل بار و اسباب کشی ارزان و سریع
باربری شرق تهران اتوبار و باربری رسالت | هزینه حمل بار و اسباب کشی در رسالت
باربری شرق تهران باربری و اتوبار نظام آباد + حمل ارزان بار
باربری شرق تهران اتوبار و باربری نارمک + حمل ارزان و سریع بار + کارگر باربری 02144762571
باربری شرق تهران باربری و اتوبار تهرانپارس | هزینه حمل بار در تهرانپارس
 • 1
تماس بگیرید