X

وانت بار تهران

02144763438 تلفن تماس:

وانت بار تهران در باربری امیرکبیر آماده ی ارائه خدمات بسته بندی، حمل اثاثیه منزل و اداری با استفاده از پرسنل باتجربه و کاربلد می باشد. تمام مراحل بسته بندی و جا به جایی وسایل شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. حمل بار با وانت بار و نیسان بار می توانند جا به جایی وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به سرعت به صورت 24 ساعته و در هر ساعتی از شبانه روز برای شما انجام می دهند. وانت تلفنی تهران می تواند جا به جایی ها را بدون این که به بارها و وسایل شما خسارت وارد شود، و آسیب ببینند، از راه روها و یا دفاتر کاری به محیط جدید منتقل می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی جا به جایی و قیمت وانت بار تهران با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید. 

وانت بار تهران

وانت بار در تهران مناسب برای حمل بارهایی می باشند، که سنگین نیستند، و کم حجم هستند. محصولاتی که شما می توانید به واسطه ی این نوع از ماشین های حمل بار جا به جا کنید، شامل یخچال ساید، لباسشویی، تلویزیون و... می باشد، و برای باربری بین شهری یا درون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین می توانید برای حمل بار و جا به جایی بار به شهرستان هم می توانید از وانت بار استفاده کنید. زمانی که از وانت بار شهرستان برای حمل بارهای خود استفاده می کنید، هزینه ای که باید بابت حمل بار پرداخت کنید، را کاهش می دهد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که اگر بارهای مد نظر شما سنگین و حجیم باشند، دیگر نمی توانید از وانت بار استفاده کنید. در این موارد باید از ماشین های بزرگ و سنگین حمل بار استفاده کنید. وانت های در نظر گرفته شده برای حمل بار می تواند شامل وانت‌ های سبک، وانت‌ پیکان و یا وانت‌ پراید باشد، که تحمل وزن بارها تا 500 کیلوگرم را دارند. در مواردی که بارهای شما نیاز به محافظت در برابر باران و آفتاب داشته باشید، می توانید از وانت سبک مسقف استفاده کنید.
وانت سبک کفی‌ دار بهترین گزینه برای اسباب کشی وسایل منزل می باشد، و می تواند از آسیب‌ دیدن مبلمان و اثاث شما جلوگیری کند. زمانی که حجم بارهای شما بین 500 تا 3800 کیلوگرم باشد، می توانید از وانت سنگین استفاده کنید.

هزینه حمل بار با وانت در تهران چقدر است؟

قیمت وانت بار تهران با توجه به موارد مختلفی اعم از نرخ مصوب تعیین شده توسط اتحادیه، تعداد ماشین وانت بار، تعداد کارگران، فاصله ی بین مبدا و مقصد، ساعت بارگیری و تخلیه و... تعیین خواهد شد. تعرفه های در نظر گرفته شده زیر نظر اتحادیه ی حمل بار تعیین می شوند، و شرکت هایی که در این زمینه به مشتریان خدمات ارائه می دهند، هیچ گونه هزینه ی اضافی دریافت نمی کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت درخواست و کرایه وانت بار اینترنتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

وانت تلفنی تهران

در صورتی که می خواهید از خدمات وانت تلفنی تهران به صورت شبانه روزی و هر روز هفته استفاده کنید، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. یکی از ماشین های حمل بار که کاربرد بسیار زیادی برای حمل بار دارند، نیسان بار می باشد، که شما می توانید برای جا به جا کردن وسایل کم حجم (میز و صندلی، وسایل آشپزخانه، خریدهای جدید وسایل منزل و خریدهای روزانه مغازه‌ ها و...) استفاده کنید. هزینه وانت بار تهران و نیسان بار تقریباً یکسان و با توجه به موارد مختلفی اعم از فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی، ساعت مورد نظر و... تعیین خواهد شد.

خدمات وانت بار ارزان تهران

از دیگر خدمات ارائه شده در باربری تهران می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 بسته بندی اثاثیه منزل

برای این که بتوانید اسباب و وسایل خود را بدون وجود هیچ نگرانی و با خیال راحت جا به جا کنید، برای این انجام درست این کار نیاز به بسته بندی اصولی و درست دارد. باربری هایی که در زمینه ی حمل بار در حال فعالیت هستند، بسته بندی وسایل شما را با به کارگیری از پرسنل باتجربه و تجهیزات مورد نیاز بسته بندی انجام می دهند. برای قرار دادن وسایل هم از کارتن های 3 و یا 5 لایه استفاده می کنند، تا حین جا به جایی و قرار دادن کارتن ها در داخل ماشین حمل بار با مشکلی رو به رو نشوند.
برای حمل و نقل اصولی هر یک از وسیله های اسباب کشی باید به خوبی در مورد نحوه بسته بندی اثاثیه منزل اطلاعات بیشتری داشته باشید. باربری هر یک از انواع بسته بندی های اسباب کشی بر اساس اصول و استانداردهای مشخص شده ای انجام می دهد. توجه داشته باشید، که پیش از قرار دادن هر یک از انواع وسیله ها و کارتن ها درون ماشین های باربری باید از اصول بسته بندی شدن کارتن ها اطلاع داشته باشید. برخی از کارتن ها دارای بسته بندی اصولی نیستند، که به بدون شک آن ها در طول باربری دچار آسیب و ضربه می شوند. برای بسته بندی مناسب و اصولی باید به نکات مهم زیر توجه داشته باشید.

  • کارتن های در نظر گرفته شده برای جا به جایی از کارتن های مختلف با اندازه های متنوع استفاده می شود. به هیچ عنوان نباید کارتن های بزرگ را بر روی کارتن های کوچک قرار دهید.
  • با توجه به این که برخی از وسایلی که قصد جا به جایی آن ها را دارید، حساسیت بالایی در جا به جایی دارند، باید برای بسته بندی آن ها از پتو و یا روش های ویژه ی بسته بندی استفاده کنید. 
  • برای این که بتوانید از آسیب دیدن مبلمان خود جلوگیری کنید، باید برای بسته بندی درست و اصولی از سلفون استفاده کنید.
  • تابلوها و مجسمه ها هم باید به روش های استاندارد و درست بسته بندی شوند.
  • برای بسته بندی اصولی بهتر است، از تجهیزات مختلفی اعم از کارتن، نوار چسب، ضربه گیر، نایلون و با سلفون، کارتن و... استفاده کنید.

کارگر باربری در تهران

با توجه به این که افراد معمولی نمی توانند بسته بندی اثاث و وسایل را درست انجام دهند، بهتر است، از کارگران باربری که آموزش های مورد نیاز را در مورد نحوه ی بسته بندی و جا به جایی ها دیده اند، کمک بگیرید. کارگرانی که تجربه ی کافی داشته باشند، می توانند به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن جا به جایی وسایل شما و چینش آن ها را در محیط جدید را انجام دهد. این افراد می توانند وسایل سنگین شما را از راه هارو به داخل ماشین های حمل بار منتقل کنند. تنها نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که هنگام ثبت درخواست خود تعداد کارگران را مشخص کنید، چون در غیر این صورت باید هزینه ی اضافی را پرداخت کنید. 

حمل یخچال ساید

حمل یخچال ساید به عنوان یکی از مهم ترین مراحل جا به جایی می باشد، که حتماً باید به آن توجه داشته باشید. برای این که حین جا به جایی یخچال با مشکلی رو به رو نشوید، بهتر است، تمام محصولاتی که در داخل یخچال قرار داده اید، را خالی کنید، و برای سبک تر شدن وزن یخچال قفسه های آن را از داخل یخچال خارج کنید. معمولاً برای این که از آسیب دیدن وسایل سنگین مثل یخچال در حین جا به جایی جلوگیری کنند، از روش ها و تکنیک هایی استفاده می کنند، از خسارت دیدن وسایل جلوگیری می کند. اگر قصد جا به جایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق و یا پیانو را دارید، و در یکی از محله های شهر تهران ساکن هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید، از خدمات وانت بار تهران (وانت بار شمال تهران و وانت بار جنوب تهران) استفاده کنید.

 حمل گاو صندوق

با توجه به این که وزن گاو صندوق بسیار زیاد می باشد، شما نمی توانید به راحتی این وسیله را از راه پله ها جا به جا کنید. سنگین بودن این وسایل باعث می شود، تا شما برای جا به جایی آن ها ناچار به استفاده از افراد متخصص و باتجربه باشید. با توجه به سنگین وزن بودن گاو صندوق باید برای جا به جایی آن از چرخ دستی استفاده کنید. انجام این کار توسط مجموعه حرفه ای و کاربلد کمک می کند، تا از به وجود آمدن حوادث خطر آفرین جلوگیری کند.
مناسب ترین روش جهت جا به جایی راحت و آسان گاو صندوق استفاده از جک و ریل می باشد. برای انجام این کار کافیست، که زیر چهار گوشه گاوصندوق جک قرار دهید، و بعد از آن گاو صندوق را بر روی ریل قرار دهید، برای جا به جا کردن آن هم کافیست از یک چرخ دستی استفاده کنید.
وانت بار تهران برای کسب رضایت مشتریان خود امکان حمل بار و اسباب کشی را در همه ی محله های تهران انجام می دهد، و برای استفاده از خدمات حرفه ای در این زمینه کافیست، اول با شعبات ارائه شده خدمات وانت بار تهران آشنا شوید.

از شعبات مهم وانت بار تهران می‌توان به این موارد اشاره نمود:

وانت بار صادقیه

وانت بار صادقیه غرب تهران آماده ی ارائه خدمات باربری با بهترین قیمت ها می باشد. شما می توانید به واسطه ی استفاده از خدمات وانت بار تلفنی صادقیه وسایل منزل و یا تجهیزات اداره ی خود را بدون هیچ گونه آسیب و خسارت جا به جا کنید.

وانت بار پونک

وانت بار پونک برای جا به جایی وسایل شما در تمام مناطق تهران از ماشین های مخصوص حمل (وانت بار و نیسان بار) استفاده می کنند.

وانت بار ستارخان

وانت بار ستارخان در هر ساعتی از شبانه روز آماده ی ارائه ی بهترین خدمات با ارزان ترین قیمت ها می باشد.

وانت بار سعادت آباد

وانت بار سعادت آباد به واسطه ی به کارگیری از بهترین و باتجربه ترین پرسنل توانسته است، در زمینه جابجایی و اسباب کشی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

وانت بار چیتگر

وانت بار چیتگر می تواند تمام خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه و لوازم منزل، حمل گاوصندوق، حمل پبانو و دیگر وسایل سنگین را بدون آسیب دیدن به محل مورد نظر شما منتقل می کنند.

وانت بار اکباتان

وانت بار ارزان اکباتان اسباب کشی وسایل مد نظر شما را با استفاده از ماشین های حمل مسقف و مجهز به پتو جا به جا می کنند.

وانت بار تهرانسر

خدمات ارائه شده در وانت بار تهرانسر (بسته بندی لوازم و حمل و نقل وسایل) توسط کارگران و پرسنل با تجربه و متخصص در زمینه ی باربری انجام می شود.

وانت بار گیشا

وانت بار گیشا به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد، و شما می توانید با خیال راحت و اطمینان وسایل منزل و یا دفاتر کاری خود را با بهترین کیفیت ها و بسته بندی اصولی و درست جا به جا کنید.

وانت بار جنت آباد

وانت بار جنت آباد بسته بندی وسایل شما را با استفاده از انواع کارتن ها انجام می دهند، و نوع ماشین حمل بار را با توجه به نوع بار شما تعیین می کنند.  

  
 
 

    تماس بگیرید