X

هزینه حمل و ارسال بار در باربری ترکیه به ایران

02144763438 تلفن تماس:

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران، دغدغه خیلی از افرادی است که تمایل به حمل بار از ترکیه را دارند. در این روزها حمل بار از ترکیه به ایران افزایش یافته و باربری امیرکبیر مفتخر است در این زمنیه یاری رسان شما عزیزان باشد. 

چه تاجر هستید و یا مسافر و یا جز افرادی که بعد از مدت‌‌ها زندگی در ترکیه قصد بازگشت به کشور را دارند. هزینه حمل بار یکی از مهم‌ ترین فاکتورهای انتقال بار می باشد. اطلاع از هزینه‌‌ و کرایه باربری به ایران بخشی از فرآیند ارسال بار به شمار رود. قبل از هر اقدامی باید از تعرفه های باربری و ارسال بار آگاه شوید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه حمل، برای هر بار متفاوت بوده و نمی توان قیمت ثابتی را اعلام نمود. به طور مثال هزینه های گمرک یکی از مواردی است که بسیار متغییر است و برای ارسال باید پرداخت شود. با این تفاسیر امیدواریم که از عدم درج قیمت در سایت گله مند نبوده و از طریق تماس با همکاران ما می توانید در اسرع وقت از هزینه ها مطلع شوید و نیز همکاران ما با صبر و حوصله پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود. در باربری امیرکبیر هزینه باربری ترکیه به ایران بسیار مناسب می باشد. این هزینه ها بر حسب موارد مختلفی مانند :

 • نوع بار
 • میزان حجم بار
 • شهر مبدا و مقصد در دو کشور
 • نوع روش حمل بار(زمینی یا هوایی)
 • بسته بندی
 • انجام امور گمرک و هزینه های گمرک
هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

اسباب کشی از ترکیه

باربری امیرکبیر دارای شعبات متعدد در کشور ترکیه می باشد از این رو اسباب کشی از ترکیه به ایران به صورت تخصصی و حرفه ای با قیمت بسیار مناسب را می توانید به ما بسپارید. تمام مراحل اسباب کشی از ترکیه به ایران مانند بسته بندی، بارگیری، انجام امور گمرکی و ارسال بار به کشورمان و تحویل بار در آدرس مورد نظر شما از خدماتی است که ما ارائه می دهیم. در واقعا حمل بار از ترکیه به ایران به صورت درب به درب انجام می پذیرد. شما همچنین می توانید برای ارسال بار به ترکیه نیز با ما تماس بگیرید.

قیمت باربری ترکیه به ایران و بالعکس را از ما استعلام بگیرید. مناسب ترین قیمت ارسال بار به همراه حمل سریع و بی دردسر.

اسباب کشی از ترکیه

باربری استانبول به تهران

یکی از مهم ترین خدمات ما در زمینه فریت بار از ترکیه به ایران، ارسال بار از شهر استانبول می باشد. کلیه بارهای تجاری(کارگو)، لوازم منزل و بارهای شخصی خود را می توانید با استفاده از خدمات باربری امیرکبیر به ایران ارسال نمایید. باید بدانید ما امکان ارائه خدمات در تمام شهرهای ترکیه را فراهم نموده ایم.  باربری امیرکبیر یکی از شرکت های باربری بین المللی ایرانی است که برای رفاه حال هم میهنان عزیز در ترکیه نیز فعالیت داشته و می تواند خدمات باربری را در این کشور به شما عزیزان ارائه نماید. 

 

باربری استانبول به تهران

نکته مهم در مورد ارسال بار و اثاثیه منزل از ترکیه به ایران که باید بدانید

یکی از مهم ترین نکات اسباب کشی به ایران، این است که افرادی که قصد بازگشت به کشور را دارند باید یک سال از تاریخ صدور کارت اقامت(کیملیک) آن ها گذشته باشد و حتما باید به کنسولگری ایران در استانبول و آنکارا مراجعه نموده و نامه ترک خانه را تهیه نمایند. شرکت ما با توجه به نامه ترک خاک تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را بدون هیچ گونه مالیات و عوارض گمرکی (اثاثیه به عنوان لوازم شخصی مستعمل یا دست دودر نظر گرفته می شوند) انجام داده وسایل را در آدرس مورد نظر تحویل مشتری خواهد داد.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

از موارد مهم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه و لوازم منزل شما و سالم رسیدن آن ها به ایران، بسته بندی دقیق و اصولی بارها می باشد. پرسنل ما در شهرهای ترکیه به شما کمک می کنند تا بارها و اثاثیه منزل شما به درستی بسته بندی، بارگیری و به کمرک ارسال شود.

قیمت حمل زمینی از ترکیه به ایران

قیمت حمل زمینی از ترکیه به ایران

اثاث کشی از ترکیه توسط باربری امیر کبیر با کمترین هزینه و با بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد تا لوازم خانه خود را در اسرع وقت به ایران منتقل کنید. حمل زمینی بار به ایران ارزان ترین روش حمل بار می باشد.

سوالات متداول

 • هزینه باربری ترکیه به ایران چقدر است؟

  هزینه باربری ترکیه به ایران به عوامل متعددی مانند: نوع و وزن بار، روش حمل بار(زمینی و یا هوایی) و شهر مبدا و مقصد بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. 09128443695

 • باربری ترکیه به ایران در کدام شهرهای ترکیه فعالیت دارد؟

  ارائه خدمات در تمام شهرهای مهم ترکیه مانند استانبول، ازمیر، آنکارا، آنتالیا و ... میسر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • برای درخواست باربری در ترکیه چگونه باید اقدام نماییم؟

  به منظور استفاده از خدمات باربری در ترکیه و دریافت مشاوره به ما در واتساپ پیام دهید. مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند.

باربری از ترکیه یکی از خدمات ما در باربری امیر کبیر می باشد. باربری ما با داشتن شعبات مختلف در تمام شهرهای ترکیه مانند استانبول، ازمیر، آنکارا و ... قادر به کمک به شما عزیزان در زمینه ارسال بار به ایران می باشد. حمل بار به ایران از سریق روش های زمینی، ریلی، هوایی و دریایی میسر می باشد. کشور ترکیه به واسطه شرایط خاصی مانند همسایگی با ایران و کیفیت نسبتا بالا اجناس، به یکی از کشور های مهم‌ برای واردات محصولات مختلف نزد تجار و مسافران ایرانی تبدیل شده است. 

با توجه به محدودیت هایی که کشور ترکیه برای باربری و حمل کالا توسط مسافرانوضع کرده و رعایت نکردن آن باعث پرداخت جریمه سنگین میشود، بهترین راه برای ارسال بار اضافه مسافران از ترکیه به ایران فریت بار می باشد. فریت بار به معنای حمل کالا هایی که مقدارشان کم است یا اضافه بار مسافری دارند. هزینه فریت بار نسبت به جریمه ای که پای کانتر پرواز برای شما در نظر گرفته می شود بسیار کم می باشد.

هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

حمل بار و لوازم منزل از ترکیه به ایران به دو روش زمینی و هوایی صورت می گیرد. حتما می دانید که هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران نسبت به حمل زمینی گران تر است. اما در این روش حمل با سرعت بیشتری می توانید کار ارسال بار ها را انجام دهید و همچنین برای ارسال بارهایی با ارزش بالا بسیار مناسب است. اما اگر هزینه ارسال بار برای شما مهم است و یا قصد دارید بار با تناژ بالا را از ترکیه به ایران ارسال نمایید به شما توصیه می کنیم از روش زمینی بهره ببرید. 

به منظور فریت بار به ترکیه هم با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و استفاده از خدمات باربری از ترکیه به ایران می توانید با مشاوران ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

از دیگر خدمات مهم ارائه شده در مجموعه امیرکبیر می توان به باربری تهران اشاره نمود. برای اطلاع از لیست باربری تهران به منو سایت مراجعه نمایید.

 

تماس بگیرید