X

هزینه باربری کامرانیه + اتوبار کامرانیه

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار کامرانیه

در باربری و اتوبار کامرانیه کلیه خدمات ارسال و حمل بار به تمام نقاط تهران و حتی شهرستان انجام می‌شود. برای استفاده از خدمات ارزان و سریع باربری کامرانیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری کامرانیه در منطقه کامرانیه ارائه دهنده ی خدمات تخصصی باربری به صورت شبانه روزی می باشد. شما می توانید برای حمل و نقل و جا به جایی وسایل مد نظر خود (بسته بندی اثاثیه منزل، جابجایی اثاثیه منزل و ادارات، کالاها و...) در صورتی که ساکن یکی از محله های این منطقه هستید، در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات باربری و اتوبار کامرانیه استفاده کنید. باربری و اتوبار کامرانیه از شعبات باربری شمال تهران می‌باشد.

در صورت استفاده از خدمات باربری در کامرانیه دیگر نیاز نیست، نگران آسیب دیدن وسایل خود باشید. چون تمام مراحل جا به جایی و بسته بندی وسایل توسط پرسنل و کارگرانی انجام می شود، که آموزش های لازم را برای بسته بندی دیده اند، و بعد از بسته بندی اثاث برای منتقل کردن وسایل از ماشین های باربری (ماشین های مسقف و موکت کاری شده) استفاده خواهند کرد. نوع ماشین حمل بار و هزینه باربری کامرانیه با توجه به میزان بارها تعیین خواهد شد. ماشین هایی که باربری امیر کبیر برای جا به جایی وسایل شما در نظر گرفته است، می تواند کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت بار) باشد، و بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما به صورت درون شهری و برون شهری انجام می دهند.

هزینه باربری کامرانیه

سوالی که ممکن است، برای افرادی که قصد استفاده از خدمات باربری را دارند، پیش بیاید، در مورد هزینه ی حمل بار در کامرانیه است. برای این که بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم، باید بگوییم، که تعرفه ی باربری کامرانیه با توجه به فاکتورهای مختلفی اعم از نوع بار مد نظر، مسیر انتخاب شده، مقدار و میزان بارها، نوع ماشین حمل بار، کارگران مورد نیاز برای بسته بندی و... تعیین خواهد شد. شما می توانید اطلاع از قیمت دقیق و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و از خدمات ویژه ی در نظر گرفته شده به صورت شبانه روزی به ویژه روزهای تعطیل استفاده کنید.

با توجه به این که کامرانیه به عنوان یکی از مناطق لوکس واقع در شمال تهران می باشد، که در منطقه ی یک شهرداری تهران واقع در شهرستان شمیرانات می باشد، و جزو مناطقی به شمار می رود، که گران قیمت ترین ساختمان های مسکونی را دارد. شما می توانید در مناطقی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، از خدمات باربری در نظر گرفته برای منطقه کامرانیه استفاده کنید. این محله به مرکزیت خیابان کامرانیه، از شمال با نیاوران و جماران، از جنوب با بزرگراه صدر و از شرق و غرب با فرمانیه هم‌ مرز می باشد. در بخش جنوبی این خیابان مسیر خود را از پل صدر شروع و در چهار راه کامرانیه خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو را قطع می‌ کند. پس از عبور از مناطق ذکر شده به مسیر خود به سمت شمال ادامه می دهد، و در نهایت در شمالی‌ ترین نقطه خود به خیابان نیاوران در نزدیکی میدان نیاوران می رسد. در واقع می توان گفت، که باربری کامرانیه از شعبات باربری شمال تهران می باشد.

هزینه باربری کامرانیه

از دیگر شعبات باربری شمال تهران می‌توان به باربری فرمانیه، باربری تجریش و باربری مرزداران اشاره نمود.

باربری ارزان کامرانیه

یکی از اصلی ترین مواردی که در هنگام استفاده از خدمات باربری کامرانیه به آن توجه می‌شود، هزینه استفاده از خدمات باربری است. در باربری امیرکبیر تهران سعی شده، خدمات ارزان و در سریع ترین زمان ارائه شود. از ماشین‌های حمل بار مورد استفاده در این باربری می‌توان به این موارد اشاره نمود:

نیسان بار کامرانیه

نیسان بار کامرانیه به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین خدمات ارائه شده در باربری کامرانیه می باشد، که می تواند جا به جایی بارهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. شما می توانید از نیسان بار برای جا به جایی وسایل مختلفی اعم از اثاث و وسایل منازل، جهیزیه عروس، تجهیزات اداری و... استفاده کنید.

وانت بار کامرانیه

در مواردی که ماشین انتخاب شده برای جا به جایی وانت بار باشد، شما می توانید بارهای مد نظر خود را تا 500 کیلو در داخل وانت بار قرار دهید. همچنین می‌توانید از خدمات وانت بار شهرستان نیز بهره ببرید.

خاور بار کامرانیه

خاور بار کامرانیه به عنوان بهترین گزینه برای حمل و نقل های درون شهری و برون شهری می باشد. اگر قصد جا به جایی وسایل خود را با این ماشین دارید، با مشاورین ما تماس بگیرید، و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از خدمات خاور برای شهرستان نیز بهره ببرید.

لیست بهترین باربری ها در کامرانیه

خدمات باربری کامرانیه

در باربری و اتوبار کامرانیه کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی انجام می‌شود. از مهم ترین و اصلی ترین خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به این موارد اشاره نمود:

حمل پیانو

نحوه ی حمل و جا به جایی پیانو به عنوان یکی از مهم ترین مراحل جا به جایی محسوب می شود. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که این وسیله گران قیمت می باشد، و در صورتی که دقت کافی را در جا به جایی آن نداشته باشید، باعث وارد شدن خسارت به آن خواهد شد. برای این که بتوانید از خسارت دیدن پیانوی خود جلوگیری کنید، بهتر است، از باربری های مطمئنی و قابل اعتمادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. پیش از حمل و جابه جایی بهتر است، اندازه ی پیانو را یادداشت کنید، تا مطمئن شوید، که هنگام جا به جایی و خروج از درب منزل و راه روها دچار مشکل نمی شود. بهتر است، سرپوش ردیف کلاویه ها را ببندید، و حتما این وسیله را به صورت اصولی و درست بسته بندی کنید. برای بسته بندی این وسیله از پلاستیک های ویژه ای استفاده می شود. 

برای اطلاع از هزینه حمل پیانو با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل گاوصندوق

گاهی اوقات ممکن است، شما به خاطر این که خانه ی جدیدی را برای سکونت انتخاب کرده اید، مجبور شوید، به مکان جدیدی مقل مکان کنید. قطعاً برای این که بتوانید وسایل سنگینی مانند گاوصندوق را بدون این که دچار آسیب و یا خسارت شوند، جا به جا کنید، باید از افرادی متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. برای جا به جا کردن این وسیله و منتقل کردن آن حتماً باید به صورت اصولی و درست آن را بسته بندی کنید. بهتر است، قبل از بسته بندی وسایلی که در داخل آن قرار داده اید، را خالی کنید، تا قدری سبک تر شود. بعد از خالی کردن وسایل داخل آن باید دور تا دور آن را با یک پارچه ضخیم و یا پتو بپیچید، تا در صورت برخورد با یک بخش دچار آسیب نشود. برای جا به جایی بدون دردسر گاو صندوق به تجهیزات مختلفی اعم از کارگر باربری، چرخ حمل گاو صندوق، طناب، کمربند مخصوص حمل بار نیاز دارید.

کارگر باربری

باربری هایی که در زمینه ی حمل بار در حال فعالیت هستند، برای این که بتوانند بهترین خدمات به مشتریان خود ارائه دهند، از کارگرانی استفاده می کنند، که تجربه ی کافی را در زمینه ی حمل حمل وسایل وسایل سبک و سنگین دارند. مشخص است، که کار کارگران فقط بلند کردن وسایل مد نظر شما نمی باشد، بلکه باید بتوانند کارهای مختلفی اعم از بسته بندی وسایل کوچک و قرار دادن آن ها درون کارتن حمل بار، حمل بارهای سنگین، بسته بندی و جا به جایی مبلمان و وسایل باارزش و حساس را به صورت درست و اصولی انجام دهند. به همین خاطر پیش از ورود به بخش ارائه خدمات تمام آموزش های لازم در این مورد را می ببینند. کارگر باربری را می‌توان با ماشین حمل بار و یا کارگر حمل بار خالی را درخواست نمایید.

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

در مواردی که قصد جا به جا کردن وسایل خود و منتقل کردن آن ها را به مکان جدیدی دارید، می توانید از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید. افرادی که از طرف شرکت های باربری به منزل شما برای بسته بندی وسایل مراجعه می کنند، بسته بندی وسایل شما را به صورت اصولی و درست انجام دهند، تا هنگام جا به جایی و منتقل کردن آن ها به ماشین های حمل بار با مشکلی رو به رونشوید. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که اگر بسته بندی وسایل مد نظر شما به صورت درست انجام شود، باعث می شود، تا فضای کمتری را اشغال کنند، و شما هزینه ی کمتری را برای ماشین حمل بار پرداخت کنید. تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی شامل کارتن چند لایه، برچسب (لیبل)، نایلون حباب دار (کاور ضربه گیر)، نوار چسب، نخ و... می باشد.

حمل یخچال ساید

یکی دیگر از وسایلی که نوع جا به جایی آن بسیار مهم می باشد، یخچال ساید می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که قیمت یخچال ساید بسیار افزایش پیدا کرده است، و در صورت آسیب دیدن باید هزینه ی زیادی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. وزن این نوع از یخچال ها به نسبت دیگر مدل ها بیشتر می باشد، به همین خاطر باید هنگام جا به جا کردن آن ها از راه پله ها مواظب باشید، تا دچار آسیب نشوند. در صورت هرگونه بی توجهی و کم تجربگی هنگام حمل یخچال ساید می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود بیاورد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید