هزینه اتوبار و باربری اکباتان

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار اکباتان

<p>به منظور استفاده از خدمات باربری و اتوبار در منطقه اکباتان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ارائه کلیه خدمات باربری در تهران با قیمت بسیار مناسب.</p>

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری اکباتان یکی از شعبات باربری غرب تهران محسوب می شود، که در محدوده شهرک اکباتان به ارائه خدمات باربری (حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل، تجهیزات و لوازم اداری، جهیزیه عروس و...) می پردازد. شما می توانید به صورت 24 ساعته (شبانه روزی) از خدمات باربری و اتوبار اکباتان استفاده کنید. ارائه خدمات باربری در این منطقه به خاطر این که این محدوده به عنوان یکی از شهرک های پرجمعیت و پرتردد تهران محسوب می شود، کار راحتی نخواهد بود. ولی باربری امیر کبیر توانسته است، در این راستا خدمات باربری را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه دهد. نحوه ی حمل و نقل بارهایی که در محله هایی که ساکن آن ها زیاد می باشد، را به گونه ای انجام می دهند، که مزاحم دیگر ساکنین ساختمان نشود، و از آسیب دیدن وسایل شما هنگام جا به جایی در راه روها جلوگیری می کنند. برای این که از خسارت دیدن اثاث و وسایل شما جلوگیری شود، خدمات بسته بندی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند، تا شما نگرانی هایی در این مورد نداشته باشید. بسته بندی را با استفاده از انواع کارتن ها، فوم های ضربه گیر و سلفون انجام می دهند.


برای استفاده از کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی در این منطقه می توانید با باربری اکباتان تماس بگیرید.
شما می توانید از خدمات باربری اکباتان در مناطقی مختلفی اعم از کوی بیمه (شرق) و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری راه دارد، استفاده کنید.
هزینه باربری اکباتان با توجه به نوع بار و مسیرها تعیین خواهد شد.

باربری اکباتان

شما می توانید از خدمات باربری و اتوبار اکباتان برای جا به جایی بارهای خود از این منطقه به دیگر نقاط و یا بالعکس استفاده کنید. برای این که خیال شما راحت باشد، پیش از انجام خدمات جا به جایی بین شما و باربری انتخاب شده توسط شما قرار داد عقد می شود، تا شما آسودگی بیشتری از کیفیت باربری، هزینه مصوب تعیین شده، عدم تغییر هزینه، بیمه بار و موارد دیگر داشته باشید. ماشین های باربری که توسط باربری ها انتخاب می شود، می تواند شامل نیسان بار، وانت بار، کامیون، خاور و... باشد. نوع ماشین با توجه به میزان و مقدار باری که شما قصد جا به جایی آن ها را دارید، تعیین خواهد شد. معمولاً برای اثاث و وسایل کم از انواع وانت بارها و برای بارهای سنگین تر از کامیون و کامیونت ها استفاده می شود. یکی از مزیت هایی مهم ارائه خدمات توسط باربری امیر کبیر این است، که این باربری برای ارسال بارهای شما در کوتاه ترین زمان از سیستم های مسیریابی قوی جهت تحویل سریع اثاث منازل شما استفاده می کنند. دیگر ویژگی های استفاده از خدمات باربری اکباتان به شرح زیر می باشد.

 • سرعت جا به جایی بارها بسیار زیاد می باشد.
 • دقت در بسته بندی، حمل بار و اثاثیه، چیدن در محیط جدید
 • استفاده از کارگران باربری ماهر و باتجربه 
 • استفاده از ماشین های باربری متناسب با میزان بارهای شما
 • بیمه نامه بار
 •  بسته بندی درست و اصولی جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و خسارت

قطعاً زمانی که شما از خدمات ارائه شده توسط باربری هایی استفاده می کنید، که به آن ها اعتماد دارید، باعث می شود، تا جابجایی وسایل شما با خیال راحت انجام شود. صدور بیمه نامه از دیگر عواملی می باشد، که باعث می شود، تا در مواردی که حین جا به جایی به وسایل شما آسیب وارد شد، تمام خسارت های وارد شده توسط باربری ها پرداخت شود.

از دیگر شعبات باربری تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری پونک

باربری مرزداران

باربری سعادت آباد

خدمات باربری در اکباتان

در باربری و اتوبار اکباتان تمام خدمات باربری و حمل بار ارائه می‌شود. از مهم ترین خدمات ارائه شده در این باربری می‌توان به این موارد اشاره نمود:

بسته بندی وسایل منزل 

یکی از مهم ترین مراحل جا به جایی بسته بندی لوازم منزل می باشد. دلیل اهمیت این موضوع هم به این خاطر می باشد، که اگر بسته بندی وسایل به صورت اصولی انجام نشود، باعث ایجاد خسارت و آسیب به بارهای شما می شود. باربری امیر کبیر برای حل این مشکل از بهترین تجهیزات و کارگران استفاده می کند، تا بسته بندی وسایل شما را با بالاترین کیفیت ها انجام دهند. هر چقدر که بسته بندی اثاث و وسایل منازل و دفاتر کاری شما با دقت و نظم بیشتری انجام شود، کمک می کند، تا روند اسباب‌ کشی راحت تر انجام شود، و هنگام تخلیه با مشکل رو به رو نشوید. برای باربری در اکباتان ساختمان های بلند و چند طبقه جا به جایی بارهای شما را سخت تر خواهد کرد. با توجه به این که نمی توانید از آسانسور برای جا به جایی استفاده کنید، بهترین راه حل استفاده از خدمات ارائه شده توسط باربری ها می باشد. برای بسته بندی با کارتن های مخصوص نیاز خواهید داشت. کارتن های بسته بندی مناسب برای بسته بندی وسایل شما به شرح زیر می باشد.

 

 1. استفاده از کارتن های پنج لایه: استفاده از این کارتن ها که مقاومت بسیار زیادی دارد، مناسب برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند چینی و کریستال می باشد.
 2. استفاده از کارتن های رگال دار: این کارتن ها مناسب برای بسته بندی لباس ها می باشند. این نوع از کارتن ها همانند کمد می باشند.
 3.  استفاده از ساک های مخصوص حمل رخت خواب: این ساک ها به صورت سه لایه می باشد، و به وسیله ی زیپ بسته می شود.

ماشین حمل بار 

در تعیین نوع ماشین حمل بار عوامل مختلفی اعم مقدار و میزان بار، ارتفاع بار، ابعاد وسایل و اثاث شما تأثیرگذار می باشد. در مواردی که حجم وسایل کم می باشد، پیشنهاد ما انتخاب وانت بار و نیسان بار می باشد. در موارد دیگر هم می توانید کامیونت، کامیون های بزرگ و خاور را انتخاب کنید.

استفاده از کارگران متخصص و باتجربه 

اگر قصد دارید، تمام وسایل خود را بدون دردسر و آسیب دیدن به مکان جدید منتقل کنید، بهترین گزینه کمک گرفتن از کارگر باربری می باشد. زمانی که شما درخواست خود را برای جا به جایی ثبت می کنید، می توانید با توجه به میزان و حجم بار خود تعداد کارگرانی که برای حمل و نقل نیاز دارید، را تعیین کنید. کارگرانی که از طرف شرکت های باربری به منزل شما می آیند، آموزش های لازم را برای جا به جایی و حمل و نقل را دیده اند. کارگر باربری بعد از ماشین حمل بار از پردرخواست ترین خدمات ارائه شده در باربری ها می‌باشد.

دیرگ خدمات اتوبار اکباتان

از دیگر خدمات ارائه شده در شعبه اکباتان باربری تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

 • حمل اثاثیه منلزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 •  حمل جهیزیه عروس 
 • حمل اثاث و وسایل بدون وجود محدودیت، حجم وزن و اندازه 
 •  حمل پیانو 
 • حمل گاو صندوق 
 • حمل یخچال ساید و...

هزینه ارائه خدمات در باربری اکباتان چقدر است؟

هزینه و نرخ باربری اکباتان و نرخ حمل بار در محدوده ی اکباتان و محله های اطراف آن با توجه به این که شما قصد جا به جایی کدام وسایل را دارید، تعیین خواهد شد. این وسایل می تواند شامل یخچال معمولی، یخچال ساید بای ساید، بوفه، گاو صندوق، تردمیل، شیشه میز ناهار خوری و... باشد. هزینه ی نهایی با توجه به موارد دیگری از تعداد طبقات، نوع ماشین حمل بار، مسافت حمل بار، تعداد دفعاتی که باربری انجام می گیرد، تعداد کارگران باربری و... تعیین خواهد شد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید