هزینه و نرح کرایه باربری نیسان مازندران

02144763438 تلفن تماس:
باربری نیسان مازندران

<p>به طور معمول برای ارسال بار به مازندران و شهرهای شمالی از وانت بار و نیسان استفاده می&zwnj;شود. در باربری امیرکبیر هزینه و نرخ کرایه حمل بار با نیسان به شمال منصفانه و خدمات با کیفیت بسیار عالی ارائه می&zwnj;شود. برای استفاده از خدمات باربری و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.</p>

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

بیشترین استفاده از وانت بار و نیسان بار مربوط به مازندران از جمله شهرهای نوشهر، چالوس، تنکابن، محمودآباد و بابلسر است. باربری نیسان به مازندران کارهای مربوط به حمل بار از تهران به مازندران را انجام می دهد. از جمله خدمات اتوبار ها می توان به حمل اثاثیه ویلاها و تجهیز نمودن آن اشاره کرد. خدمات دیگر بابری نیسان از تهران به مازندران ارسال مواد غذایی می باشد. 

برای استفاده از خدمات باربری نیسان تهران به مازندران با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

استفاده از خدمات نیسان بار تهران به شمال با بیمه

ارائه خدمات همه روزه با بیمه نامه و بارنامه معتبر انجام می شود در بهترین و سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. نیسان بار تا دو تن را تحمل می کند. در این باربری بار به صورت بسته بندی و با چادر برزنتی نیز حمل می شود. حمل بار با بیمه مطابق با ارزش کالا شما صادر گردیده و ارسال می شود. بیمه نامه صادر شده در صورت خسارت و یا سرقت بار تمام خسارات را به صورت کامل پرداخت می کند.
 بیمه نامه مورد نظر در بارنامه حمل بار شما ذکر می شود و در آن ارزش کالا و باری که حمل می شود را به طور کامل درج می کنند. ارزانترین حمل بار از مازندران تهران مربوط به نیسان بار است.

ارسال اثاث منزل به شمال با نیسان 

در صورتی که قصد حمل بار و اثاثیه منزل و شرکت را دارید باید به نکات مهم و ضروری توجه داشته باشید.

 1. ارسال بار با بهترین کیفیت و مجهزترین وانت، کامیون، تریلی، نیسان، خاورهای مسقف و یا روباز انجام می شود.
 2.  حمل بار نیسان تهران به مازندران و یا سایر استان های کشور نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد. زیرا بار سپرده شده به افراد نیاز مراقبت و حفظ سلامت بار دارد. 
 3. جاده ها همیشه خطرات و دردسرهای خاص خود را دارد لذا باید رانندگان آشنا به جاده و احتیاط لازم را داشته باشند. جاده های تهران مازندران همیشه پر تردد است. در فصول سرد حتما باید به راه های ارتباطی جاده ها توجه لازم را داشت.
 4. توجه به بسته بندی نمودن بار ها به خصوص در فصول بارندگی و برفی سال و استفاده از نیسان بار با چادر برزنتی.
 5. در فصل های پاییز و زمستان برای جابه جایی در مناطق سرد و کوهستانی و مناطق شمالی باید دقت نمود. از رانندگان باتجربه و با احتیاط و آشنا به جاده استفاده کرد. 
 6. ساخت شهرک های صنعتی زیادی در مازندران باعث باعث اهمیت حمل بار نیسان به مازندران شده است.. حمب بار نیسان یکی از ارزانترین حکل و نقل هاست و به صرفه مبی باشد. جهت ارسال هر گونه بار آهن، مرکبات، اثاثیه منزل و اداری، تجهیزات، خوراک ومواد غذایی با شماره تلفن های شرکت هماهنگ شوید.

مسیر باربری نیسان تهران به شمال 

به دلیل داشتن محدودیت های تردد در جاده های تهران به مازندران از چند مسیر ممکن می توان تردد داشت. از جمله سه جاده اصلی و مهم این دو استان می توان به جاده های چالوس، هراز و فیروز کوه اشاره کرد. این جاده ها جزء قشنگترین جاده های ایران می باشند و هر روزه هزاران خودروهای سواری، وانت بار، نیسان، خاور، کامیون و نریلی در این جاده ها تردد دارند و اقدام به جابه جایی و حمل بار می کنند.

در این جا قصد داریم مقایسه ای داشته باشیم از این جاده ها از نظر طول مسیر، وضعیت آب و هوایی و وضعیت جاده ها.

 1. جاده چالوس: جاده چالوس که جاده کرج چالوس است. این جاده از استان البرز و کرج آغاز می شود و به استان زیبای مازندران ختم می شود. این جاده یکی از زیباترین جاده های ایران است که گاهی اوقات و مخصوصا اواخر هفته ها ترافیک سنگینی را در این جاده شاهد خواهیم بود. 
 2.  برای تردد از تهران به مازندران باید مسیر ترافیک تهران تا کرج هم در نظر بگیرید. از چالوس جهت حمل بار و اثاثیه از تهران به شهرهای نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر استفاده می شود.
 3. جاده هراز: این جاده کوتاه ترین جاده بین تهران و آمل است و حدود 183 کیلومتر می باشد. این جاده یکی از مهمترین جاده های تردد بار برای شرکت ها و کارخانجات است. این جاده دارای 14 تونل است و در ایام نوروز و تعطیلات رسمی، ترافیک سنگینی در این جاده وجود دارد.
 4. جاده هراز برای تردد بار و اثاثیه از تهران به آمل، محمودآباد، نور، فریدونکنار، مناسب می باشد چون کوتاهترین راه برای این شهرها یه حساب می آید.
 5. جاده فیروزکوه: این جاده امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز دارد و برای تردد اتوبارها از تهران به قائمشهر و ساری مناسب است. این جاده 247 کیلومتر است و از مسیرهای پرتردد تهران به مازندران است. 

باربری نیسان مازندران به صورت همه روزه و به صورت شبانه روزه آماده ارسال باز می باشد. حمل و نقل بار با نیسان از تمام مناطق 22 گانه تهران به تمامی شهرهای زیبای استان مازندران انجام می شود و بالعکس از مازندران به تهران.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید