X

شرکت حمل و نقل بین المللی

02144763438 تلفن تماس:
شرکت حمل و نقل بین المللی

اگر تمایل به ارسال انواع بار تجاری و شخصی به خارج از کشور دارید و به دنبال بهترین شرکت باربری بین المللی هستید، توصیه می کنیم با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. پرسنل ما با سالها تجربه بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می دهند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل و نقل بین المللی به معنای انتقال دادن مسافر، کالا و بار از یک کشور به کشور دیگر می باشد. برای انجام این انتقال روش های مختلفی اعم از راه زمینی (ریلی و جاده ای)، راه دریایی، راه هوایی استفاده می شود. انتخاب هر یک از روش ها با توجه به موارد مختلفی اعم از واردات و صادرات با توجه به نوع کالا، حجم، کشور مقصد، اهمیت تجاری کالا و... تعیین خواهد شد. زمانی که قصد جا به جایی دارید، باید معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی را برای ارسال بارها و کالاهای خود انتخاب کنید. عوامل مختلفی اعم از نوع کالا، نیازمندی تجاری، کشور مقصد از جمله عواملی می باشند، که در انتخاب روش حمل و نقل تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. باربری بین المللی از مهم ترین خدمات ما در امیرکبیر به شمار می‌رود.
اگر قصد پیدا کردن شماره تلفن شرکت های حمل و نقل بین المللی که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند، هستید، که بتوانند خدمات مد نظر شما را با قیمت مناسب ارائه دهند، با ما همراه باشید، تا بتوانیم اطلاعات مفیدی را در این باره در اختیارتان قرار دهیم.
شرکت حمل و نقل بین المللی به شرکت هایی گفته می شود، که می توانند کالاها و بارهای تولید شده توسط شما را تحت عملیات لجستیک حمل و نقل یا ترانزیت کالا قرار می دهند. شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت می باشند، با حضور در بنادر، مناطق مرزی و گمرکی، فعالیت های کریری، فورواردی و مراحل قانونی حمل کالا را پشت سر می گذارند. در رابطه با نوع فعالیت این شرکت باید گفت، فعالیت آن ها به دو دسته ی زیر تقسیم می شوند.

 1.  فعالیت فورواردر (حمل کالا و بار مد نظر شما از طریق روش زمینی، هوایی، دریایی و یا به صورت ترکیبی)
 2. فعالیت کریری (حمل کالا بدون واسطه از طریق روش زمینی)

 

در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار به تمام کشورها امکان پذیر می باشد. برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده در شرکت حمل و نقل بین المللی 

خدمات ارائه شده در شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر فقط شامل ارسال کالا از کشور مبدا به مقصد نمی باشد. به غیر از این خدمات ارائه دهنده ی خدمات زیر می باشند.

 • خدمات انبارداری
 • خدمات تخلیه و بارگیری
 • خدمات تشریفات گمرکی
 • حمل محموله با شرایط خاص و ویژه

از دیگر خدمات حوزه ترانزیت می توان به بار کانتینری، واردات و صادرات (صادرات هفتگی، خرده بار، حمل و نقل چندوجهی و یا ترکیبی)، حمل کالاهای پروژه و کالاهای نمایشگاهی، بسته بندی، عملیات گمرکی و ترخیص، سرویس های مناطق آزاد، بیمه کالا، مشاوره و... اشاره کرد. کالاهایی که به این روش می توانید به کشورهای دیگر ارسال کنید، شامل کالاهای صنعتی، کشاورزی، الکترونیکی، مصرفی، خوراکی و... می باشد. شرکت حمل و نقل امیر کبیر به خاطر این که دارای کارت بازرگانی و کارت حق العمل کاری می باشد، می تواند بدون وجود هیچ مشکلی خدمات تجاری، گمرکی و تنظیم مدارک برای تجار در فرودگاه را برای کالاهای مد نظر شما انجام دهد.
در مورد وظایفی که برعهده شرکت حمل و نقل بین المللی می باشد، باید گفت، که شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، باید بتوانند کالا و یا بار مد نظر شما را بدون این که دچار آسیب و یا خسارت شود، در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد ارسال کند. نکته ی مهمی که در این مورد وجود دارد، این است، که حمل و نقل بین المللی برخلاف محموله های داخلی پیچیده است، و دلیل این موضوع هم به این خاطر است، که هر کشور قوانین و مقررات خاص خود را دارد. 

شماره شرکت باربری بین المللی

هزینه حمل و نقل بین المللی 

هزینه حمل و نقل بین المللی کالاهای مد نظر شما با توجه به موارد مختلفی اعم از روش انتخابی برای جا به جایی (جاده ای، ریلی، دریایی، هوایی)، نوع بار و مقدار آن، فاصله بین مبدا و مقصد و... تعیین خواهد شد.


انواع روش های حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل جاده ای 

زمانی انتخاب حمل و نقل جاده ای برای کالاهای شما تعیین می شود، که فاصله ی بین مبدا و مقصد زیاد نمی باشد. این روش در بیشتر موارد سریع و کارآمد می باشد. کالاهایی که می توانید به واسطه ی این روش جا به جا کنید، شامل فرآورده‌ های نفتی، پتروشیمی، کالاهای خطرناک و فاسد شدنی، کالاهای سنگین و ترافیکی و... می باشد.
مزایای استفاده از حمل و نقل جاده ای شامل موارد زیر می باشد.

 1. کم هزینه روش برای انتخاب می باشد.
 2. قابلیت استفاده از شبکه‌ های گسترده جاده‌ ای برای این روش وجود دارد.
 3. تأمین ایمن و سالم رسیدن کالاها به مقصد

معایب استفاده از حمل و نقل جاده ای شامل موارد زیر می باشد.

 • برای حمل و نقل مسافت‌ های طولانی زمین مدت زمان بیشتری طول می کشد.
 • در برخی از موارد ممکن است، به خاطر ترافیک و خرابی تأخیر در تحویل بار وجود داشته باشد.
 • احتمال آسیب دیدن کالاها در فاصله های طولانی وجود دارد.
 • عوارض بین جاده ای در برخی از کشورها زیاد می باشد.

شرکت باربری بین المللی

حمل و نقل هوایی

مزایای استفاده از حمل و نقل هوایی شامل موارد زیر می باشد.

 1.  ارسال کالاهای شما به مسافت های طولانی در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. ایجاد امنیت مورد نیاز برای کالاهای حساس 
 3. مناسب برای طیف وسیعی از کالاها 

معایب استفاده از حمل و نقل هوایی شامل موارد زیر می باشد.

 • هزینه ای که باید برای استفاده از روش پرداخت کنید، نسبت به دیگر روش ها بیشتر و برای انتقال تمام بارها مناسب نیست.
 • ممکن است، پروازهای مربوطه لغو یا تأخیر داشته باشند.
 • برای ارسال کالا باید در هر فرودگاه مالیات پرداخت کنید.
 • هزینه هایی مانند سوخت و ارز به هزینه‌ حمل و نقل بار اضافه خواهد شد.
 • حمل و نقل در بیشتر موارد ممکن است، از فرودگاه تا مقصد نهایی مورد نیاز باشد.

حمل و نقل دریایی 

حمل و نقل دریایی مناسب ترین روش برای ارسال کالاها و بارهایی می باشد، که سنگین و حجیم می باشد. در مواردی که برای تحویل سریع کالا در مقصد زمانی تعیین نشده باشد، این روش مناسب ترین روش برای انتخاب می باشد.
مزایای استفاده از حمل و نقل دریایی شامل موارد زیر می باشد.

 1. ارسال حجم زیاد از کالاها با هزینه کم به مقصد
 2. ایمنی بسیار بالا برای کالا

معایب استفاده از حمل و نقل دریایی شامل موارد زیر می باشد.

 • این روش به عنوان یکی از کندترین روش های موجود برای حمل و نقل می باشد، که به خاطر وجود شرایط جوی نامناسب ممکن است، بیشتر طول بکشد.
 • مسیرها و جدول زمانی در نظر گرفته شده برای حمل و نقل معمولاً انعطاف پذیر نمی باشد.
 • ردیابی پیشرفت کالاها برای رسیدن به مقصد دشوار و سخت می باشد.
 • مالیات بندر در برخی از موارد ممکن است، زیاد باشد.

حمل و نقل ریلی 

اگر قصد دارید، کالاهای مد نظر خود را با کم ترین هزینه به مقصد ارسال کنید، حمل و نقل ریلی بهترین انتخاب برای شما می باشد. 
معایب استفاده از حمل و نقل ریلی شامل موارد زیر می باشد.

 • مسیرها و جدول زمانی در نظر گرفته شده برای مناطق دور افتاده قابل انعطاف نیست.
 • به نسبت به حمل و نقل جاده ای هزینه ی بیشتری دارد.
 • ممکن است، خرابی مکانیکی و یا توسعه صنعتی سیستم ریلی در زمان رسیدن بار به مقصد تأخیر ایجاد کند.

برای این که بتوانید مناسب روش انتقال را برای جا به جایی بار خود انتخاب کنید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

هزینه حمل و نقل 

همان طور که می دانید هزینه حمل و نقل با توجه به نوع و مقدار کالا تعیین خواهد شد. در مواردی که کالای شما حجم زیادی داشته باشد، و فاصله ی بین مبدا و مقصد زیاد باشد، ولی درون مرزی باشد، حمل و نقل ریلی بهترین روش برای انتخاب می باشد. در مواردی که حجم بار شما کمتر و فاصله ی بین مبدا و مقصد کوتاه تر است، بهترین روش انتخاب حمل زمینی می باشد. ارزان ترین روش برای انتخاب حمل دریایی می باشد، که مناسب برای کالاهای سنگین، حجیم و مسافت های طولانی می باشد.
انتخاب حمل و نقل هوایی هم در مواردی توصیه می شود، که کالای مد نظر شما فاسدشدنی، شکننده و با ارزش می باشد.

شیوه انتخاب نوع حمل

برای این که بتوانید بهترین روش حمل را انتخاب کنید، به نکات مهم زیر توجه کنید.

قابلیت اطمینان و نظم خدمات

میزان اعتماد و اطمینان و نظم در مورد روش های حمل و نقل با یک دیگر متفاوت می باشد. مدت زمانی که برای حمل کالا توسط شما تعیین می شود، می تواند در مورد شیوه ی حمل تأثیرگذار باشد. همه ی روش های حمل و نقل ممکن است، تحت تأثیر موارد مختلفی قرار بگیرند، و باعث ایجاد تأخیر در حمل شود.

ایمنی

مهم ترین گزینه برای انتخاب شیوه حمل، میزان ایمنی و امنیت کالا می باشد. انتخاب روش دریایی برای حمل کالا خطرناک ترین روش موجود می باشد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که کالاهای شما در معرض خطرات دریایی قرار می گیرد، و مدت زمان بیشتری طول می کشد، تا بار شما به مقصد برسد. برخی از روش های بسته بندی وجود دارد، که می تواند کالای شما را در برابر خطرات حفظ کند، ولی باید هزینه ی بیشتری را برای این نوع از بسته بندی ها پرداخت کنید.

خصوصیت کالا

ابعاد و وزن کالای شما برای انتخاب شیوه ی حمل بسیار مهم می باشد. زمانی که کالای انتخاب شده توسط شما از نوع شکننده باشد، و کوچک باشد، بهترین روش انتخاب حمل و نقل زمینی و هوایی می باشد. برای محموله های سنگین هم باید از حمل و نقل ریلی و دریایی کمک بگیرید.

نکات مهم هنگام انتخاب شرکت باربری بین المللی

داشتن مجوز

مهم ترین نکته ای که باید پیش از انتخاب شرکت به آن توجه کنید، این است، که آیا شرکتی انتخابی مجوزهای لازم را برای کار کردن دارد، یا نه.

 تضمین سالم رسیدن کالا به مقصد

در برخی از موارد مشاهده کرده اید، که بسته هایی که به دست شما می رسد، نامرتب، مخدوش باشد، و حتی ممکن است، محتویات بسته به هم ریخته باشد. ممکن است، تصور کنید، که این مورد تقصیر شرکت اصلی می باشد، ولی باید گفت، این مشکل به خاطر بارگیری نادرست شرکت حمل می باشد.
شرکت هایی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشند، می دانند که چگونه بسته بندی کالای شما را انجام دهند، که هنگام بارگیری و تخلیه با مشکلی رو به رو نشوند.

خدمات ردیابی و پیگیری

زمانی که شما حمل بارهای خود را به یک شرکت می سپارید، این شرکت برای این که شما بتوانید مطمئن شوید، که بسته های کالاهای شما سالم به مقصد رسیده است، یا نه، یک کد ردیابی برای شما صادر می کند.

زمان تحویل کالا به مقصد را به شما می گوید.

هزینه ی حمل و مدت زمانی که طول می کشد، بار شما به مقصد برسد، مهم ترین مسئله برای افراد می باشد. قطعاً هر چقدر کالای شما مد نظر شما زودتر به مقصد برسد، مشتریان راضی تر خواهند بود.

تسلط به امور حمل و نقل 

شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل در حال فعالیت هستند، به قوانین و مقررات حمل کاملا مسلط می باشند، و نکات مهم و ضروری که مشتریان باید از آن مطلع باشند، را به آن ها می گوید، و به شما در تسهیل فرآیند ترخیص کالا از گمرک کمک می کند.

بیمه حمل و نقل

شرکتی قابل اعتماد می باشد، که برای کالاهای مد نظر شما بیمه نامه معتبر صادر می کند. دلیل صدور بیمه نامه هم به این خاطر می باشد، که ممکن است، در حین جا به جایی مشکلات مختلفی اعم از گم شدن، دزدیده شدن یا آسیب به بسته های کالاها به وجود بیاید. در صورت وجود بیمه نامه شرکت مد نظر مجبور به جبران خسارت های وارد شده به بارهای شما می باشد.

برای استفاده از خدمات باربری به سایر کشورها با شرکت حمل و نقل بین المللی ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید