X

هزینه فریت بار هوایی به دانمارک + ارسال بار هوایی

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار هوایی به دانمارک

برای استفاده از خدمات ارسال بار به دانمارک، فریت بار هوایی با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به دانمارک یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت حمل و نقل و باربری بین المللی امیر کبیر می باشد، که شما می توانید برای ارسال بارهای خود (لوازم شخصی و لوازم منزل) به این کشور از این خدمات استفاده کنید. در مواردی که قصد دارید، بار تجاری و یا غیرتجاری خود را که در کارخانه تولید می کنید، به شهرهای مختلف این کشور ارسال کنید، باربری امیر کبیر خدمات باربری را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال بار هوایی به دانمارک و هزینه ارسال بار به دانمارک با ما همراه باشید. پیش از بررسی نحوه ی ارسال بار بهتر است، در مورد با این کشور آشنایی نسبی داشته باشید.
دانمارک واقع در جنوب حوزه اسکاندیناوی و شمال اروپا می باشد. این کشور از راه زمینی فقط با کشور آلمان در ارتباط می باشد. از نظر موقعیت جغرافیایی هم باید گفت، که از شمال با کشورهای نروژ و سوئد دارای مرز آبی است، و از غرب به دریای شمال و از شرق به دریای بالتیک منتهی می شود. در رابطه با شرایط آب و هوایی این کشور باید گفت، که آب و هوای دانمارک معتدل (خشک ترین فصل: بهار، مرطوب ترین فصل: پاییز) می باشد، و شاهد ریزش باران در بیشتر روزها می باشد. افرادی که تابعیت این کشور را دارند، از نظر امنیت اقتصادی در رفاه کامل می باشند. ارز رایج دانمارک کرون می باشد.

فریت بار به دانمارک

فریت بار به از کشورهای دیگر به شهرهای مختلف دانمارک از جمله کپنهاگ، بیلاند و... انجام می شود. تمام امور مربوط به بسته بندی تا ارسال بار به مقصد توسط شرکت های حمل و نقل انجام می شود، و این شرکت ها سعی می کنند، به واسطه ی به کارگیری بهترین پرسنل خدمات بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه را به بهترین شکل انجام دهند، و برای حمل بار به کشور مد نظر شما با بهترین ایرلاین های دنیا همکاری می کنند.

ارسال بار به دانمارک

ارسال خرده بار به دانمارک 

گاهی اوقات ممکن است، شما قصد داشته باشید، برای دوستان و یا افراد خانواده ی خود که در این کشور زندگی می کنند، بسته ای را ارسال کنید. شرکت امیر کبیر ارسال بسته های کوچک و خرده بار را که وزن کمتر از 20 کیلوگرم باشد، را برای شما انجام می دهند. این مجموعه ارسال خرده بارهای شما را به شهرهایی نظیر کپنهاگ، بیلاند و... را با بهترین قیمت و صدور بیمه نامه انجام می دهد. ارسال خرده بار در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می شود، برای استفاده از این خدمات کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. بارهایی که شما به واسطه از خدمات حمل و نقل می توانید به کشور دانمارک ارسال کنید، شامل موارد زیر می باشد.

 • لوازم و اثاث منزل و ادارات 
 • مبلمان، تخت و پیانو 
 • قارچ 
 • زعفران
 • لوازم و تجهیزات رستورانی 
 • بارهای تجاری و غیر تجاری 
 • بارهای هنری و تابلوهای نمایشگاهی 
 • انواع ظروف چینی و فلزی 
 • فرش و تابلو فرش 
 • صنایع دستی 
 • میوه، سبزیجات، خشکبار و شیرینی 

از دیگر خدمات در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به این موارد اشاره نمود: ارسال بار به آلمان، ارسال بار به سوئد و ارسال بار به قبرس

فریت بار هوایی به دانمارک

فریت بار به سایر کشورها توسط شرکت های معتبر و متخصصی که در این زمینه در حال فعالیت می باشد، انجام می شود، تا مسافران به راحتی بتوانند وسایل و اثاث مد نظر خود را به هر یک از شهرهای کشورهای خارجی ارسال کنند. برای این که بتوانید وسایل و بارهای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به کشور دانمارک ارسال کنید، استفاده از خدمات فریت بار هوایی به دانمارک می باشد. برای این که بتوانید از این خدمات استفاده کنید، کافیست، که به فرودگاه بین المللی مراجعه و بعد از آن فرودگاه مجوزهای لازم برای ورود بار به بخش بارگیری صادر می شود. بررسی بارها توسط نیروهای گمرکی انجام می شود، و بعد از انجام بررسی لازم و صادر شدن پته سبز گمرکی به شرکتی که برای حمل و نقل انتخاب کرده اید، مراجعه می کنید، تا بارنامه و تگ بار برای بار شما صادر شود. 

بررسی شرایط و مراحل ارسال بار به دانمارک

برای ارسال بار به دانمارک باید شرایطی را رعایت نمود. از جمله شرایط و خدمات در این زمینه می توان به این موارد اشاره نمود:

بسته بندی کالا و بار مد نظر

نوع بسته بندی برای فریت بار هوایی به دانمارک اهمیت بسیار زیادی دارد، و در صورتی که بسته بندی کالای مد نظر شما به درستی انجام نشود، هنگام تخلیه بار و ترخیص شدن ممکن است، دچار آسیب و یا خسارت شود. برای جلوگیری از اتفاق افتادن این مشکلات باربری امیر کبیر به واسطه ی ارسال افراد کاربلد و باتجربه بسته بندی وسایل شما که می تواند شامل چمدان ها، لوازم منزل، مبلمان، میز و کمد، وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک و... باشد، را با به کارگیری از بهترین تجهیزات بسته بندی (کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی، نوار چسب، ضربه گیر، درزگیر و...) بسته بندی و به فرودگاه ارسال می کنند.

انجام مراحل مربوط به تشریفات گمرکی

در بخش پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار اول میزان بار شما را وزن می کنند، و تشریفات گمرکی مربوط به ارسال بار شما انجام خواهد شد. شما می توانید تمام وسایل مد نظر خود را به این کشور ارسال کنید. فقط حواستان باشد، که در این بارهای خود کالاهای ممنوعه که ورود آن دانمارک ممنوع می باشد، وجود نداشته باشد. ارسال لوازمی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بلامانع می باشد.

 • مبلمان
 • کمد و میز
 • بوفه و تخت
 • پیانو، کامپیوتر
 • چمدان های لوازم شخصی
 • کتاب و جزوات درسی
 • مواد غذایی خشک به صورت بسته بندی تجاری
 • فریت فرش و تابلو فرش
 • ظروف و البسه بدون 

مدارکی که برای ارسال بار به دانمارک لازم می باشد، شامل اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده، اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده، کپی بلیط، آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی، Zip Code گیرنده و شماره تلفن، لیست بارهای ارسالی به همراه ابعاد می باشد.

صدور بیمه نامه و بارنامه برای ارسال بار 

بعد از این که بارهای مد نظر شما توسط پرسنل امیر کبیر با یکی از ایرلاین های معتبر دنیا بارنامه می شود، و برای ارسال به کشور مد نظر شما آماده می شود. تا زمانی که بار شما به مقصد نرسیده می توانید برای پیگیری بار خود از پایانه ی رهگیری بار کمک بگیرید، و زمان دقیق رسیدن بار به مقصد را از آن ها بپرسید. در مورد بیمه نامه صادر برای بار شما هم باید بگوییم، که در صورت آسیب دیدن بارهای شما هنگام رسیدن به مقصد، تمام خسارت های وارد شده به بار توسط شرکت باربری جبران خواهد شد.

هزینه فریت بار هوایی به دانمارک

ترخیص و تحویل بار در گمرک 

در صورتی که کالای مد نظر شما از نوع تجاری باشد، پیش از تخلیه باید توسط گمرک فرودگاه های دانمارک بررسی شود. این مرحله به عنوان اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک در مقصد می باشد. شما باید تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید، تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود. مرحله ی آخر ترخیص بار هم مربوط به بررسی بارهای شما توسط دستگاه X-Rey می باشد، تا معلوم شود، که آیا آن چه که در بارنامه ی خود نوشته شده است، با بار مطابقت دارد، یا خیر.

هزینه ارسال بار هوایی به دانمارک 

تعرفه فریت بار به دانمارک با توجه به موارد مختلفی اعم از شهر مقصد، حجم، مقدار و وزن بار، ایرلاین انتخاب برای ارسال، نوع بسته بندی انجام شده، صدور بیمه نامه و... تعیین خواهد شد. 

حمل بار دریایی به دانمارک

در مواردی که قصد دارید، لوازم سنگین و بزرگ را به شهرهای مختلف این کشور ارسال کنید، بهترین روش انتخاب ارسال بار دریایی به دانمارک می باشد. برای حمل بار به این روش پرسنل آموزش دیده و مجرب برای بسته بندی به منزل شما می آیند، و به صورت اصولی و استاندارد بسته بندی بارهای شما را انجام می دهند. پس از انجام بسته بندی در کانتینرهای مخصوص حمل بار در کشتی قرار می گیرند، تا به مقصد مد نظر شما منتقل شوند. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که ارسال بار به روش زمان بیشتری طول می کشد، تا به مقصد برسند، ولی بابت ارسال بار به روش هزینه ی کمتری را پرداخت خواهید کرد. 

برای استفاده از خدمات ارسال بار و فریت بار هوایی به دانمارک با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید