X

ارسال بار به هلند + هزینه فریت بار هوایی

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند یکی دیگر از خدمات ارائه شده در باربری امیر کبیر می باشد. باربری به هلند با ارائه بهترین خدمات در زمینه ی فریت بار هوایی توانسته است، رضایت مشتریان خود را در این راستا جلب کند. برای استفاده از این خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر جزو افرادی هستید، که به هر دلیلی (زندگی، تحصیل، کار و...) قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید، ولی در مورد نحوه  ی ارسال بار به هلند دنبال باربری بین المللی معتبر در این زمینه می گردید، با ما همراه باشید، تا اطلاعات مد نظر شما را در این مورد را در اختیارتان قرار دهیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی که قرار است، برای ارسال بارهای خود انتخاب کنید، باید بتواند اثاث و لوازم مد نظر را بدون این که خسارت و آسیبی به آن ها وارد شود، با پرداخت کم ترین هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد مد نظرتان که یکی از شهرهای کشور هلند می باشد، ارسال کند، بهترین روش انتخاب حمل هوایی می باشد. بارهایی که شما می توانید به واسطه ی این روش به هلند ارسال کنید، شامل انواع بارهای تجاری، مسافری، صادراتی، صنعتی، نمایشگاهی، خرده بار شخصی و… می باشد. این بارها بعد از این که توسط پرسنل باربری امیر کبیر به صورت اصولی و درست بسته بندی شدند، از طریق فریت بار و از طریق ایرلاینی که این باربری با آن همکاری می کند، به هلند ارسال می کنند. پیش از این که در مورد نحوه ی ارسال بار و یا هزینه ارسال بار به هلند اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم، بهتر است، در مورد موقعیت جغرافیایی این کشور اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم.

ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند

بارهایی که از طریق فریت بار می توانید به کشور هلند ارسال کنید، شامل موارد زیر می باشد.

 • ارسال بار اثاث و لوازم منزل و لباس از هلند
 • ارسال بار مجسمه از هلند
 • ارسال بار لوکس از هلند
 • ارسال ارسال بار لوازم خانگی از هلند
 • ارسال بار غیرتجاری از هلند 

در مورد خدمات بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل هم بخوانید.

بارهایی که شما می توانید از کشور خود به کشور هلند ارسال کنید، شامل نفت، مواد پتروشیمی، مس و آلیاژهای آن، انواع سنگ، پسته و خشکبار، قالی و قالیچه، صنایع دستی، خاویار، کنسرو ماهی و... می باشد. در مورد کالاهایی که شما می توانید از کشور هلند به کشور ایران وارد کنید، شامل کالاهای زیر می باشد.

 • معادن
 • غذایی
 • شیمیایی
 • نساجی و ذوب آهن
 • فولاد
 • چوب
 • انواع نوشیدنی ها
 • لاستیک
 • دخانیات
 • کاغذ و چاپ
 • حمل و نقل
 • گلخانه های صنعتی و دامپروری
 • لوازم و قطعات الکترونیکی 
 • تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
 • اوراق فلزی و…

ارسال بار به اروپا از طریق روش حمل بار زمینی، هوایی و دریایی انجام می‌شود.

هزینه فریت بار هوایی به هلند 

هزینه ارسال بار به هلند با توجه به فاکتورهای مختلفی اعم از میزان و حجم وسایل، بزرگ و یا کوچک بودن بار، فاصله مبدا تا مقصد و... تعیین خواهد شد. ولی نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که روش دریایی در مقایسه با روش هوایی قیمت کمتری را برای ارسال خواهد شد. در مواردی که قصد ارسال بسته به کشور هلند را دارید، می توانید جهت اطلاع از هزینه ارسال بسته به هلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای استعلام هزینه فریت بار هوایی به هلند با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به هلند

ارسال بار هوایی به هلند به عنوان یکی از مطمئن ترین روش های ارسال بار به هلند می باشد، و شما در حین ارسال بارهای خود به روش نگرانی نخواهید داشت. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، فرودگاه های تجاری در اکثر مناطق آماده ی ارائه خدمات در این زمینه می باشند. بعد از انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی شما می توانید بارها و کالاهای خود را بعد از گذشت و انجام مراحل قانونی، بارنامه مخصوصی برای بار خود دریافت و بعد از انجام تمام مراحل بسته بندی بار شما برای ارسال آماده می شود. بارهای ارسالی شما به یکی از فرودگاه های مهم کشور هلند که شامل فرودگاه آمستردام اسکیپول، فرودگاه آیندهوون، فرودگاه روتردام -لاهه و فرودگاه ماستریخت آخن ارسال می شود، و شما می توانید با بارنامه ای که دارید، برای تحویل بار به فرودگاه مراجعه کنید.

حتی ممکن است، شما در مورد زمان حمل و نقل هوایی و یا ارسال بار هوایی به هلند حساس باشید. در این مورد باید بگوییم، با توجه به این که هزینه ای که باید برای حمل هوایی پرداخت کنید، در مقایسه با دیگر روش های ارسال بار بیشتر می باشد، ولی در مواردی که قصد دارید، بارهای خود را در اسرع وقت به این کشور ارسال کنید، بهترین گزینه برای انتخاب روش هوایی می باشد. در بیشتر موارد کالاها و بارهای مد نظر طی چند روز بار شما به مقصد می رسد.

باربری به هلند

چگونه می توان یک شرکت حمل و نقل بین الملی معتبر برای ارسال بار انتخاب کرد؟

در مواردی که بارهای مد نظر شما وزن زیادی دارد، و برای جا به جایی آن با هوایپما به عنوان اضافه بار مسافری باید هزینه ی زیادی را پرداخت کنید، بهترین گزینه برای انتخاب ارسال فریت بار به هلند می باشد. انتخاب این روش کمک می کند، تا بتواند بارهای خود را با قیمت مناسب به هلند ارسال کنید. برای این که بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید، بهتر است، با مقایسه قیمت های شرکت های بین المللی بهترین شرکت را برای انجام این کار انتخاب کنید.

شرکت بین المللی امیر کبیر به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های باربری می باشد، که شما می توانید با خیال راحت برای فریت بار به هلند این شرکت را انتخاب کنید. این مجموعه به واسطه ی به کارگیری بهترین پرسنل و تجهیزات بارهای شما را با توجه به قوانین تعیین شده به هلند ارسال می کند.

کشور هلند هم مانند دیگر کشورها محدودیت هایی در مورد واردات کالا به کشور خود دارند. کالاهای ممنوعه به این کشور شامل انواع حیوانات و پرندگان، سکه های تقلبی، اسکناس، گذرنامه، مواد منفجره، ماهی، مواد تخریب کننده ازن، محصولات دارویی ثبت نشده، خاک، چسب، ضایعات، سلاح، محصولات دخانیات و دانه ها می باشد.

در مورد کشور هلند بیشتر بدانید.

هلند یکی از کشورهای واقع در شمال غربی اروپا می باشد، که از نظر جمعیت باید بگوییم، که دارای جمعیت شانزده و نیم میلیونی می باشد، و دین اغلب مردم این کشور مسیحی و حدود یک میلیون نفر مسلمان هستند. شهر آمستردام به عنوان پایتخت این کشور انتخاب شده است، و در مورد همسایگی این کشور با کشورهای دیگر باید بگوییم، که از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا همسایه می باشد.

از دیگر شهرهای مهم و بزرگ هلند می توان به بندر روتردام اشاره کرد. هم چنین با توجه به این که استاندارهایی که توسط این کشور برای زندگی در این کشور در نظر گرفته شده است، باعث شده است، تا امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالا و دیگر موارد برای افراد که قصد مهاجرت به این کشور را داشته دارند، وجود داشته باشد. حتی در برخی از موارد ایرانیانی که قصد بازگشت به کشور خود را داشته اند، و قصد داشتند، ارسال بار از هلند به ایران را به صورت فریت بار دارند، چون وزن محموله ی انتخابی آن زیاد می باشد، بیش از وزن مجاز مسافری می‌ باشد. ممکن است، در مورد اصطلاح فریت بار سوالاتی در ذهنتان به وجود بیایید. در مورد این اصطلاح باید بگوییم، که در مواردی استفاده می شود، که قرار است، بارهایی توسط مسافرین ارسال شوند. این نوع از بارها جزو بارهای خصوصی محسوب می شوند.

آخرین نکته ی که باید در مورد این کشور باید به آن اشاره کنیم، این است، که کشور هلند در زمینه ی استخراج و تجارت نفت و گاز به سراسر دنیا از جمله ایران فعالیت می کند، اما باید گفت، که عمده ترین محصولات صادراتی هلند به ایران در زمینه ی محصولات کشاورزی می باشد.

در مورد این خدمات بیشتر بدانید.

ارسال بار به آلمان 

ارسال بار به سوئد 

ارسال بار به قبرسامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید