X

حمل اثاثیه باربری بلوار فردوس | هزینه باربری و اتوبار فردوس

02144763438 تلفن تماس:
باربری بلوار فردوس

هزینه و نرخ قیمت باربری داخل تهران با سایر شهر ها متفاوت میباشد، همانطور که هزینه کلیه خدمات هر شهری با شهر دیگر فرق دارد، قیمت و هزینه باربری نیز همین طور میباشد. یکی از مهمترین فاکتور ها در تعیین نرخ قیمت باربری و کرایه وانت و کامیون در تهران، مسیر است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

بلوار فردوس به دو بخش بلوار فردوس شرقی و بلوار فردوس غربی تقسیم می شود. ما در باربری بلوار فردوس تمام خدمات باربری و اسباب کشی را به ساکنان این محله ها با قیمت بسیار مناسب و ارزان ارائه می دهیم. ماشین های حمل بار نیسان بار، وانت بار، کامیون، خاور و ایسوزو بر حسب نوع بار مشتریان انتخاب و در سریع ترین زمان به محل اعزام می شود. اگر بارهای شما کم استفاده می توانید از خدمات وانت بار بلوار فردوس بهره ببرید.

برای استفاده از خدمات اتوبار و باربری فردوس و اطلاع از هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری بلوار فردوس 

باربری بلوار فردوس از شعبات باربری غرب تهران به شمار می رود. در باربری غرب تهران و سایر شعبات باربری و اتوبار امیرکبیر بهترین خدمات با قیمت بسیار مناسب به مشتریان ارائه می شود. صادقیه، ابوذر و شهرک‌ اکباتان از محله های نزدیک به فردوس هستند. محله فردوس از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ازغرب به بزرگراه باکری و از شرق به بزرگراه جناح منتهی می‌شود. از خیابان های مهم این منطقه که خدمات در آن ارائه می شود می توان به این موارد اشاره نمود: خیابان‌های جهرمی، گلستان، ابراهیمی و... البته باربری امیرکبیر در تمام مناطق تهران دارای شعبه و فعال می باشد.

اگر در محدوده ی بلوار فردوس غرب یا بلوار فردوس شرق برای حمل بار، حمل اثاثیه، حمل بار به شهرستان و...دنبال یک شرکت خدمات باربری خوب هستید، با مشاورین شرکت باربری تهران، اتوبار امیرکبیر تماس حاصل نمایید.

حمل بار در بلوار فردوس

حمل انواع بار و اثاثیه به تمامی نقاط شهر تهران و تمامی شهرهای کشور و ارسال بار به خارج از کشور به صورت زمینی و با رعایت تمامی قوانین و مقررات بین المللی و بیمه نامه معتبر در باربری امیرکبیر انجام می شود. اگر در منطقه بلوار فردوس به خدمات باربری و اتوبار نیاز دارید می توانید با ما تماس بگیرید. خدماتی همچون حمل بار، بسته بندی، کارگر باربری، خدمات کامل اسباب کشی، حمل جهیزیه عروس و...

باربری فردوس

نکات مهم در باربری بلوار فردوس

شرکت اتوبار امیرکبیر با رعایت تمامی نکات مهم در زمینه ی حمل و نقل و باربری تهران ، خاطره ای خوش برای مشتریان گرامی بجا خواهد گذاشت.

انجام بسته بندی صحیح و اصولی بارها

همان طور که می دانید هنگام جمع کردن وسایل و بسته بندی آنها بدلیل زیادی اجناس و شلوغی محیط همچنین فشار زیاد و خستگی در افراد همیشه پیش می آید که وسایل به درستی بسته بندی نمی شوند و این امر باعث می گردد تعداد کار ها افزایش بیابند و همچنین روند جابه جایی کند تر و طاقت فرسا تر شود. برای حل این مشکل و دسته بندی درست وسایل برای بسته بندی و  جابه جایی باید از یک تیم مجرب ابتدا در این امر مشاوره گرفت. باربری امیرکبیر تمامی خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه منزل را برای مشتریان عزیز به بهترین شکل انجام خواهد داد.

در جابه جایی همواره احتمال شکستگی و رسیدن آسیب به لوازم و اثاثیه منزل وجود دارد. اما استفاده از تکنیک های صحیح جهت حمل بار که در باربری فردوس مورد استفاده قرار می گیرد، و همچنین استفاده از خدمات افرادی که تجربه کافی را در این زمینه دارند و با دقت فراوان کار بسته بندی را انجام می دهند، می تواند احتمال این آسیب ها را به صفر برساند. پیشنهاد ما به شما در این زمینه بهره گیری از خدمات بسته بندی حرفه ای باربری امیرکبیر می باشد. 

به خطر انداختن لوازم برای صرف هزینه ای کمتر

همیشه توجه داشته باشید که لوازم و اثاثیه شما دارای ارزش بسیاری بوده و با آسیب دیدن، ربوده شدن  جاگذاشته شدن آنها شما متحمل خسارت زیادی می گردید. به دفعات این موضوع رخ داده که فردی بابت پرداخت هزینه کمتر به باربری های نامعتبر رجوع کرده و دیگر لوازم خود را ندیده است. قیمت ما در باربری و اتوبار امیرکبیر بسیار مناسب است و دیگر لازم نیست برای صرف هزینه کمتر به باربری های غیر مجاز مراجعه نمایید. 

مدیریت باربری امیرکبیر و سایر پرسنل دلسوزانه در تمام مراحل اسباب کشی و حمل بار یاری رسان شما عزیزان خواهند بود.

حمل بار درون شهری باربری بلوار فردوس

اسباب کشی همیشه و در هر مقطعی بسیار پر دردسر و نگران کننده است. ولی با انتخاب شرکت باربری خوب می توان این کار پر دردسر را به خاطره ای خوب و خوش تبدیل کرد. شرکت اتوبار امیرکبیر همیشه و در تمام اوقات شبانه روز و بدون تعطیلی، آماده ی حمل و نقل اثاثیه به تمامی نقاط شهر تهران

از دیگر شعبات ما در باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری پونک 

 باربری صادقیه 

 باربری تهرانسر

باربری جنت آباد 

باربری کاشانی

خدمات باربری بلوار فردوس ( باربری منطقه پنج )

دیگر نگران حمل بار و اثاثیه تان نباشید. شرکت اتوبار امیرکبیر تمامی خدمات باربری را به صورت vip به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.بسته بندی لوازم منزل، فروش کارتن و لوازم بسته بندی اثاثیه منزل، ارسال کارگر اسباب کشی، چیدمان اثاثیه و...تنها بخشی از خدمات شرکت اتوبار امیرکبیر است. پرسنل اتوبار امیرکبیر به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات مشتریان گرامی هستند.

هزینه حمل بار در اتوبار و باربری فردوس

هزینه باربری در محدوده بلوار فردوس

قیمت باربری فردوی و کرایه بار به چندین عوامل مختلف بستگی دارد که شناختن هر کدام باعث افزایش شناخت شما و یافتن راهکارهای بهتری برای صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت. از عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه حمل بار در بلوار فردوس می توان به این موارد اشاره نمود:

  • میزان بار و لوازم: تناژ بار، یا همان وزن محموله که بر اساس تن محاسبه می شود، اولین عاملی است که در تعیین محاسبه نرخ کرایه حمل بار تاثیر دارد و با افزایش آن بصورت خطی قیمت باربری افزایش می یابد. وزن بالا، استهلاک و افزایش سوخت بالایی نیز برای کامیوندار به همراه می آورد.
  • نوع بار: شاید نوع بار در ظاهر به قیمت حمل و نقل آن بستگی نداشته باشد، ولی در واقع وزن، نوع و جنس بار است که تعیین می کند در چه وسیله ای با چه مشخصاتی حمل شود. میزان مصرف سوخت هر وسیله نقلیه نیز با توجه به مدل آن تفاوت دارد.
  • مسافت حمل بار: مسافتی که ماشین باری باید طی کند نیز به دلیل رابطه مستقیمی که با هزینه های ماشین و زمان کاری راننده دارد، بر قیمت باربری تاثیر مستقیم می گذارد. 
  • نوع ماشین حمل بار: ماشین حمل بار معمولا بسته به وزن، نوع و تناژ بار انتخاب می شود. انواع خاور، انواع کامیون و انواع تریلی . بصورت خلاصه نیز می توان عنوان کرد که با انتخاب هر کدام ازین ماشین ها با نرخ ها و تعرفه کرایه های خاصی مواجه می شوید. این ماشین ها هر کدام قیمت باربری مخصوصی دارند که بسته به مدل بار شما بدست می آید.
  • بسته بندی بار:  بارهای مختلف با توجه به حالت و نوع خود، بسته بندی ها درخوری دارند که هزینه بار کردن کامیون و همچنین نگه داری بار را تحت شعاع قرار می دهند. معمولا بارهای چوبی در پالت قرار گرفته و بارهای روان مانند شن و ماسه در کیسه و گونی پر می شوند. اکثر کامیون ها و یا ماشین های باربری نیز نیروی مخصوصی برای سوار و خالی کردن بار در نظر می گیرند که اجرت جداگانه ای برای خود می طلبند.
  • بیمه نامه بار: با افزایش اهمیت و ارزش کالا، بیمه و نگهداری آن نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند. معمولا جهت انتخاب نوع بیمه بار، به نوع بار و حجم آن دقت می شود. همینطور بسته به نوع سیستم حفاظتی تعبیه شده در ماشین باربری، نوع بیمه نیز تغییر می کند. هزینه و نوع بیمه بار نیز معمولا در بارنامه اعمال می شود.
  • بارنامه: بارنامه کامیون با توجه به نوع و ارزش کالا و همینطور حجم و وسیله حمل بار می تواند انتخاب شود. 

تعداد طبقات، تعداد لوازم سنگین و..نیز از عواملی هستند که تاثیر مستقیم بر روی قیمت و هزینه اتوبار بلوار فردوس دارند.

ارسال بار به شهرستان

باربری بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است. گاهی اوقات سفارشات درون شهری نیستند و شرکت حمل بار برای مسافت‌های طولانی و خارج از شهر نیز خدمات ارائه می‌دهند. وقتی از باربری بین شهری صحبت می‌ شود یکی از مهم ترین مواردی که اهمیت دارد بحث راه و جاده وایمنی آن است. حمل بار با کامیون به شهرستان نیاز به دقت زیادی در هنگام بار زدن و همچنین استفاده از رانندگان حرفه ای و کارگران باتجربه دارد. بنابراین بهتر است برای باربری بین شهری از متخصصین این کار استفاده کرد. برای استفاده از خدمات ارسال بار به شهرستان با ما تماس بگیرید.

برای باربری بین شهری به وسایلی نیاز هست که امنیت بار را تضمین کند. مواردی مثل نوع ماشین، تجهیزات بسته بندی، حمل بار از مواردی هستند که از اهمیت بالایی برخوردارند.  به طور کلی حمل بار بین شهری سخت‌تر از درون‌شهری است. ازاین‌رو به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به ارائه خدمات نیاز دارد. خودروهایی که می‌توان در باربری بین شهری استفاده کرد عبارتند از: کامیون و کامیونت، وانت و نیسان، تریلر، انواع خاور و ...

لوازم بسته بندی اثاثیه

از لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل می توان به کارتن های چند لایه، بابل رپ، استرچ رپ، دستگاه چسب زن، لیبل، کارتن های رگال دار، ساک های زیپ دار و..را نام برد.

استفاده از خدمات کارگر باربری و بسته بندی در بلوار فردوس

بسته بندی کردن یا نکردن، سوالی است که تمام افرادی که قصد اسباب کشی دارند به آن فکر می کنند. به خاطر داشتن زحمت زیاد و رعایت مسایل ایمنی و سازماندهی، سخت ترین کار در اسباب کشی به حساب می آید. اما خوشبختانه  برای افرادی که زمان و حوصله ندارند خدمات بسته بندی اثاثیه توسط  اتوبار امیرکبیر ارائه  می شود و تمام وسایل، بسته بندی و وکیوم می شوند. اگر مشغله کاری فراوانی دارید و یا حوصله و وقت انجام بسته بندی لوازم منزل در هنگام اسباب کشی را ندارید، می توانید کار بسته بندی را به کارگران باربری بسپارید. کارگر باربری استخدام شده در اتوبار امیرکبیر با تجربه و آموزش لازم برای انجام خدمات باربری را دیده اند.

استرس کمتر

واقعا می توان گفت که واگذار کردن بسته بندی به افراد حرفه ای می تواند بخش عمده ای از استرس را از دوش شما بردارد. کارگر بسته بندی می تواند زمان و انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند و در نتیجه شما می توانید روی وظایف مهم ترتان تمرکز داشته باشید، مثل نگه داری از بچه ها یا انجام کارهای اداری. در کنار کمک به استرس فکری شما را از استرس و فشار فیزیکی رها می سازد و دیگر نیازی نیست دست به وسایل سنگین و بد بار بزنید و درنتیجه سلامت خود را حفظ می کنید. و از کمر درد و گرفتگی عضلات در امان خواهید ماند.

با استفاده از خدمات کارگر بسته بندی زمان بسیار زیادی ذخیره می کنید  

امروزه زمان برای اکثر افراد عامل بسیار مهمی به شمار می آید پس در تصمیم گیری میزان اهمیت زمان برای شما مهم است که ایا کارگر بسته بندی استخدام کنید یا خیر. بسته بندی تمامی اثاثیه منزل ممکن است هفته ها به طول انجامد. در صورتی که کارگران بسته بندی حرفه ای و ماهر می توانند این کار را در یک یا چند روز نسبت به میزان اثاثیه شما انجام دهند. اگر شما هم جزو افرادی باشید که زمان زیادی را صرف کار می کنند احتمالا آخر هفته ها هم زمان برای بسته بندی ندارید. از اینها گذشته، بسته بندی اثاثیه منزل کار بسیار خسته کننده ای است.

نه تنها می بایست تمامی وسایل منزل را داخل باب رپ (نایلون حبابدار )، ملحفه، کاغذ و محافظ قرار دهید، بلکه می بایست همه را با رعایت وزن و جنس درون کارتن اسباب کشی مناسب بچینید و تا قبل از روز اسباب کشی همه را آماده حمل کنید. 

 کارگران بسته بندی بسیار حرفه ای و آموزش دیده می باشند و در نهایت شما در خانه جدید به همراه وسایلتان بدون هیچ ونه خسارتی خواهید بود. به خاطر داشته باشید که کارگران بسته بندی حرفه ای آموزش دیده هستند و دارای تجربه بیشتری از شما در این زمینه می باشند و می دانند هر جسم با مشخصات ظاهری متفاوت و حساسیت متفاوت را چگونه بسته بندی کنند تا به آن آسیبی وارد نشود.

حمل یخچال ساید

یکی از مهم ترین و سخت ترین مراحل اسباب کشی، حمل و جابجایی یخچال ساید است. برای این منظور می توانید از خدمات همکاران ما در این زمینه استفاده نمایید. یخچال ساید دارای وزن بالا و قیمت گرانی است و آسیب به آن خسارات مالی زیادی را به بار می آورد. استفاده از خدمات حمل یخچال ساید بای ساید می تواند شما را از استرس جابجایی این وسیله ارزشمندتان رهایی بخشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید