هزینه باربری و اتوبار اقدسیه

02144763438 تلفن تماس:
باربری اقدسیه

<p>در باربری و اتوبار اقدسیه تمام خدمات باربری اعم از کارگر باربری، بسته بندی، حمل بار و وسایل سنگین و... انجام می شود. شما می توانید برای استفاده از خدمات باربری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. محله ی اقدسیه تهران از شمال به کاشانک، از جنوب به موحد دانش، از غرب به پارک نیاوران و از شرق به آجودانیه می رسد، و شما می توانید در تمام این مناطق از خدمات باربری اقدسیه استفاده کنید.</p>

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری اقدسیه از شعبات باربری شمال تهران می باشد، که ارائه دهنده ی خدمات باربری اعم از بسته بندی لوازم منزل، کارگر باربری، حمل بارهای سبک و سنگین و... می باشد. تمام خدمات ارائه شده در باربری امیر کبیر به صورت شبانه روزی و در هر ساعتی از شبانه روز برای شما انجام می شود. برای دریافت خدمات باربری و اتوبار اقدسیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از دریافت مشاوره با همکاران برای جا به جایی وسایل و بارهای خود اقدام کنید.

باربری اقدسیه می تواند وسایل و بارهای مد نظر شما به تمام مناطق تهران و یا شهرستان های اطراف آن ارسال کنید. برای این که شما نگران بارهای خود نباشید، که در حین جا به جایی دچار خسارت و یا آسیب نشوند، تمام مراحل بسته بندی وسایل و اثاث منازل و یا دفاتر کاری شما توسط افراد باتجربه و متخصص در این زمینه بسته بندی و برای انتقال به ماشین های حمل بار آماده می شوند. خدمات ارائه شده در باربری اقدسیه تهران شامل بسته بندی وسایل، حمل اثاثیه و وسایل منازل و شرکت های تجاری و اداری، صدور بارنامه و بیمه باربری، حمل بار به دیگر کشورها می باشد.

هزینه باربری اقدسیه

جهت استفاده از خدمات باربری شهرستان با باربری امیر کبیر تماس بگیرید. ما در باربری تهران به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

هزینه باربری اقدسیه

هزینه باربری و اتوبار در اقدسیه و دیگر مناطق به هیچ عنوان ثابت نیست. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که قبل از انجام خدمات باربری باید مشخص شود، مقدار و حجم بارهای شما چقدر می باشد، و چه تعداد کارگر نیاز است، تا بسته بندی وسایل شما را انجام دهد، و از همه مهم ترین باید نوع ماشین حمل بار مشخص شود. تمام این عوامل در تعیین قیمت نهایی تأثیرگذار هستند. ولی به طور کلی می توان گفت، سه فاکتور زیر به عنوان مهم ترین عوامل تعیین قیمت می باشند.

  • نوع وسیله حمل بار
  • فاصله بین مبدأ و مقصد
  • سرعت و محدود بودن زمان 

هزینه باربری اقدسیه به نوع بار و مسیرها بستگی دارد.

خدمات باربری و اتوبار در اقدسیه

بسته بندی وسایل و اثاث مشتریان در باربری اقدسیه

شرکت هایی که در زمینه ی حمل بار در حال فعالیت می باشند، برای این که بتوانند رضایت مشتریان خود را جب کنند، صفر تا صد کارهای بسته بندی اثاثیه منزل را با استفاده از تجهیزات مناسب انجام می دهند، تا حین جا به جایی و حمل بار دچار مشکل نشوند. کارگرانی که بسته بندی وسایل شما را انجام می دهند، با به همراه داشتن تجهیزات مختلفی اعم از انواع کارتن ها، فوم های ضربه گیر و سلفون به منزل شما می آیند، و تمام مراحل بسته بندی را به صورت اصولی و درست برای شما انجام می دهند. در مواردی که در بین وسایل شما اثاث شکستنی و باارزش وجود داشته باشد، برای بسته بندی آن ها از کارتن اسباب کشی پنج لایه استفاده می کنند، و در بین آن ها پلاستیک ضربه گیر حباب دار تا هنگام جا به جایی توسط ماشین حمل بار دچار آسیب نشوند. هم چنین در مواردی که قصد وسایل و اثاث بزرگ تر را داشته باشید، بسته بندی این وسایل توسط رپ های ضربه گیر به صورت کامل انجام می شود. اگر قصد جا به جایی مبل منزل خود را دارید، برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها دور تا دور مبلمان و وسایل چوبی سلفون کشی انجام می شود، و در گوشه میزها و پایه مبل ها از کارتن جهت جلوگیری از شکستگی و خراشیدگی استفاده می شود.

کارگران باربری باربری اقدسیه

کارگر باربری که قرار است، برای بسته بندی وسایل شما به منزل شما مراجعه کنند، قبل از ورود به عرصه ی کار اول آموزش های لازم در مورد خدمات باربری را می گذرانند، و بعد از تأیید، پرسنل باربری کار خود را آغاز می کنند. این افراد بسته بندی وسایل شما را با نهایت دقت انجام می دهند، تا شما نگرانی در مورد وسایل خود نداشته باشید. در مواردی که به هر دلیل وسایل و اثاث شما دچار مشکل و یا آسیب شوند، با توجه به این شرکت های باربری برای بارهای شما بیمه صادر می کنند، تمام خسارت های وارد شده به وسایل شما را جبران می کنند.

ماشین حمل بار باربری اقدسیه 

وسایل نقلیه که در باربری اقدسیه برای جا به جایی بارهای شما در نظر گرفته شده است، شامل کامیون (سقف دار و موکت کاری شده)، کامیونت (سقف دار و موکت کاری شده)، وانت، خاور و... می باشد. ممکن است، این سوال در ذهن برخی از افراد به وجود بیایید، که کدام مدل مناسب برای جا به جایی بارهای آن می باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که نوع ماشین حمل بار با توجه به مقدار و میزان بارهای شما تعیین می شود. در مواردی که حجم بارهای شما زیاد نباشد، بهترین گزینه انتخاب وانت بار پیکان و وانت بار نیسان می باشد. دلایلی که باعث می شود، شما بتوانید برای جا به جایی بارهای خود به باربری اقدسیه اعتماد کنید، شامل موارد زیر می باشد.

  • ارائه بهترین خدمات و عملکرد عالی و باکیفیت
  • به کارگیری نیروهای کاربلد و حرفه ای
  • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و وسایل 
  • انتخاب بهترین ماشین های حمل بار 
  • انتخاب رانندگان حرفه ای و راه بلد برای جا به جایی بارها

حمل اثاث و وسایل سنگین در باربری اقدسیه

از دیگر خدمات ارائه شده در باربری اقدسیه می توان به حمل اثاث و وسایل سنگین اشاره کرد. با توجه به این این وسایل ابعاد بزرگ تری نسبت به دیگر وسایل دارند، بهتر است، برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها از تجهیزات مناسب و با کیفیت برای بسته بندی استفاده شود. خدمات جا به جایی وسایل سنگین به شرح زیر می باشد.

حمل گاو صندوق
حمل پیانو
حمل یخچال ساید
یخچال فریزرهای بزرگ
بوفه های عریض ویترین دار

صدور بیمه باربری در باربری اقدسیه

باربری هایی که در زمینه ی ارائه ی خدمات باربری در حال فعالیت می باشند، برای این که بتوانند اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کنند، تمام اثاث و وسایل آن ها را بیمه می کند. صدور بیمه نامه به این معناست، که اگر در حین جا به جایی به وسایل شما ضربه و یا آسیبی وارد شود، باربری تمام خسارت های وارده را جبران خواهد کرد.

 باربری و اتوبار اقدسیه

ارائه خدمات شبانه روزی باربری و اتوبار اقدسیه 

ممکن است، برخی از افراد به خاطر دلایل مختلف نتوانند در طول روز نسبت به جا به جایی وسایل خود اقدام کنند. این افراد برای حمل بارهای خود دنبال باربری هایی می گردند، که بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند وسایل شما را جا به جا کنید. باربری اقدسیه تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته برای شمتریان در نظر گرفته است.

در مورد منطقه ی اقدسیه بیشتر بدانید.

اقدسیه واقع در شامل شرق تهران می باشد، که در منطقه ی شمیران قرار گرفته است. از محلات مهم اقدسیه که شما می توانید از خدمات باربری استفاده کنید، به این شرح می باشد. خیابان اقدسیه در شرق از میدان اقدسیه و از انتهای بزرگراه ارتش شروع و در بین راه خیابان آجودانیه را قطع می‌ کند، و در بخش غربی آن به سه‌ راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران ادامه دارد. محله اقدسیه با مناطق مختلفی اعم از شمال با آجودانیه و کاشانک، از غرب با فرمانیه، از شرق با اراج و از جنوب با میدان نوبنیاد همسایه می باشد.

از دیگر خدمات مرتبط می توان به این موارد اشاره نمود.

باربری تجریش

باربری نیاوران

باربری زعفرانیه

باربری کامرانیه

باربری فرمانیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید