X

باربری تهران + استعلام قیمت حمل بار در تهران

02144763438 تلفن تماس:
باربری تهران

باربری تهران از مهمترین و اصلی‌ترین خدمات در هنگام اسباب کشی می‌باشد. انتخاب باربری تهران که بتواند با بهترین قیمت خدمات مناسب را به شما ارائه دهد بسیار مورد اهمیت است. برای استفاده از خدمات حمل بار در مناطق مختلف تهران با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

معرفی خدمات باربری در تهران

از مهمترین و اصلی‌ترین نیازهای افراد در هنگام جابجایی و اسباب کشی، ماشین مناسب حمل بار و همچنین کارگر باربری برای کمک به حمل بار می‌باشد. توصیه می‌شود این خدمات را از باربری‌های معتبر دریافت نمایید. استفاده از خدمات افراد متفرقه که در سطح شهر فعالیت دارند و تحت نظر شرکت خاصی نیستند، کار بسیار اشتباهی است و با این کار امنیت اموال خود را به خطر می‌اندازید. شرکت‌های فعال در زمینه باربری تهران تمامی خدمات حمل و جابجایی را برای شما برعهده می‌گیرند. برای استفاده از خدمات باربری تهران به شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لیست باربری تهران

تهران یکی از مهمترین کلان شهرهای ایران و به عنوان پایتخت کشور شناخته می‌شود. وسعت این شهر و جمعیت بالای ساکن در آن موجب شده شرکت‌های زیادی با شعبات مختلف تحت عنوان باربری تهران در این شهر فعالیت داشته باشند. به طور کلی تهران به چهار قسمت اصلی شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم بندی شده که باربری امیرکبیر افتخار خدمت رسانی به همشهریان عزیز در تمام این مناطق را دارد.

قیمت باربری در تهران

مهمترین اصل که در هنگام حمل بار برای مشتریان مورد اهمیت می‌باشد، قیمت حمل بار و باربری در شهر تهران است. هزینه باربری در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان هزینه ثابتی را اعلام نمود. برای استعلام هزینه و قیمت باربری در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت و کرایه حمل بار در تهران می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • میزان بار و اثاثیه برای جابجایی
 • تعداد طبقات مورد نظر برای حمل بار
 • مسافت بین مبدا و مقصد
 • استفاده از خدمات باربری مانند کارگر باربری، بسته بندی و ...
 • تعداد وسایل سنگین که قرار است حمل شود.

تمام این عوامل بعلاوه مسائل دیگر می‌تواند بر روی هزینه نهایی اسباب کشی و حمل بار در تهران تاثیر گذار باشد.

به منظور استعلام هزینه باربری تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شماره باربری تهران

افراد در زمانی که نیاز به حمل بار و یا قصد اسباب کشی دارند، به دنبال شماره باربری در تهران هستند. البته نباید به هر باربری اعتماد نموده و اموال و سرمایه خود را به آن بسپارید. همواره سعی کنید بهترین و معتبری باربری را برای حمل بار انتخاب تا با خیال راحت بتوانید بارها و اثاثیه خود را جابجا نمایید. شرکت‌های مختلفی در زمینه حمل بار در تهران فعالیت دارند. حتی باربری‌هایی هستند که با تبلیغات پرهزینه بسیار معروف شدند اما متاسفانه خدمات باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند. به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از استفاده از خدمات باربری‌ها حتما در مورد آن تحقیق کنید و نظرات مشتریان آن باربری را جویا شوید. باربری تهران امیرکبیر از مجموعه‌های معتبر در زمینه حمل بار درون شهری در تهران می‌باشد. 

مدیریت دلسوز، کارگران با تجربه و متعهد به کار، ماشین‌های حمل بار سالم از مهمترین مشخصات این شرکت باربری در تهران می‌باشد.

برای استفاده از خدمات باربری در تهران با شماره‌های درج شده در سایت باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

بهترین باربری در تهران

برای اینکه صفت بهترین باربری تهران را به شرکتی اختصاص دهیم، این مجموعه باید دارای مشخصات و ویژگی‌های مثبت زیادی باشد. از مهمترین مشخصات بهترین باربری در تهران می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • تعهد به کار و مشتری
 • خوش قول و با زمان بندی مناسب و درست اقدام به ارائه خدمات نمایند.
 • ارائه خدمات با قیمت و هزینه مناسب.
 • دارای تجهیزات مناسب برای حمل بار
 • دارای پرسنل باتجربه و متعهد 
 • رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده

تمام این عوامل موجب می‌شود، یک باربری در لیست بهترین باربری تهران قرار گیرد.    

خدمات ارائه شده در باربری امیرکبیر

در باربری امیرکبیر تمام خدمات حمل بار در زمینه اسباب کشی به مشتریان و همشهریان عزیز ارائه می‌شود. از مهمترین خدمات که در هنگام اسباب کشی به آن نیازمند می‌شوید می توان به این موارد اشاره نمود:

انواع ماشین حمل بار

برای استفاده از خدمات باربری و حمل بار باید بسته به نوع و میزان بار، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب نمایید. انتخاب ماشین مناسب برای حمل بار هم به سالم رسیدن بارهایتان کمک می کند و هم می تواند از هزینه های باربری بکاهد. به این صورت که اگر ماشینی که برای حمل بار انتخاب نمودید ظرفیت حمل بار آن کمتر از اثاثیه شما باشد مجبور خواهید شد از چند سرویس برای ارسال بارهایتان استفاده نمایید و اگر هم ماشین با ظرفیت زیادتر را انتخاب نمایید باید کرایه بیشتری را پرداخت نمایید. به همین دلیل توصیه می شود میزان و وزن بارهایتان را به صورت دقیق به کارشناسان ما اعلام نمایید تا ماشین متناسب با بارهایتان به محل اعزام شود. در ادامه شما را با ماشین های حمل بار و میزان ظرفیت آنها آشنا خواهیم می کنیم:

نوع ماشین حمل بار ظرفیت  طول(متر) عرض(متر) ارتفاع مجاز
وانت بار 700 کیلوگرم 1.8 1.4 تا 2 متر
نیسان بار 2تن 2 1.6 تا 2 متر
خاور مسقف 3تن ۴.۸ تا ۵.۸ ۲.۱ تا ۲.۲ 2 تا 3 متر
خاور روباز 4تن ۴.۵ تا ۵.۸     ۲.۱ تا ۲.۲     تا 3 متر
تریلی 24تن ۱۲.۳ تا ۱۳.۶     ۲.۴ تا ۲.۵     تا 3 متر

 


 • برای استفاده از خدمات باربری تهران با چه شماره ای تماس بگیریم؟

  اگر تمایل دارید از خدمات یک باربری معتبر در تهران استفاده نمایید، با شماره 02144762571 تماس بگیرید.

 • مناطق تحت پوشش باربری در تهران کجاست؟

  در هر منطقه از شهر تهران که هستید، می توانید خدمات باربری را از ما درخواست نمایید.

 • هزینه باربری و اسباب کشی در تهران چقدر است؟

  هزینه باربری و حمل بار در تهران به نوع و مقدار بار و مسافت طی شده، بستگی دارد. همچنین نوع خدمات دریافتی نیز می تواند در هزینه باربری تاثیر گذار باشد. برای استعلام هزینه ها با شماره 02144762571 تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید