X

تعرفه اتوبار و باربری انقلاب

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری انقلاب

اتوبار و باربری انقلاب یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری امیر کبیر می باشد، که شما می توانید برای جا به جایی اثاث، وسایل منزل و تجهیزات اداری خود در خیابان و میدان انقلاب از خدمات ارائه شده در این منطقه استفاده کنید. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت باربری انقلاب شده است، این است، که تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این باربری برای بسته بندی لوازم شما از بهترین تجهیزات (انواع کارتن ها، فوم های ضربه گیر، سلفون و...) استفاده می کند، تا بارهای شما هنگام جا به جایی آسیب نبینند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر ساکن یکی از محله های خیابان های انقلاب می باشید، و برای جا به جایی و حمل بارهای خود دنبال باربری مطمئن می گردید، که بتوانید بارهای خود را با مناسب ترین قیمت ها و در هر ساعتی از شبانه روز جا به جا کند، پیشنهاد ما به شما انتخاب اتوبار و باربری انقلاب می باشد. باربری انقلاب از دیگر خدمات در نظر گرفته شده توسط باربری امیر کبیر در محدوده ی خیابان انقلاب می باشد. این باربری برای جا به جایی بارهای شما از بهترین پرسنل آموزش دیده و باتجربه کمک می گیرد، تا بتواند صفر تا صد مراحل بسته بندی را به دقت انجام دهند، و برای قرار دادن در ماشین های حمل بار آماده می کنند. برای جا به جایی بارها از انواع ماشین حمل بار (نیسان، خاور و کامیون با کفی های موکت شده) استفاده می کنند، تا بارهای شما در حین جا به جایی دچار آسیب و یا خسارت نشوند. هزینه ی باربری انقلاب با توجه به مسیر و میزان بارهای شما تعیین خواهد شد. باربری انقلاب از شعبات باربری مرکز تهران است.

در این محدوده از باربری تهران برای این که بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند، بهترین خدمات را در این محدوده ی انقلاب ارائه می دهد. حتی در مواردی که قصد جا به جایی وسایل سنگین را دارید، می توانید از خدمات این باربری استفاده کنید.

در مورد محدوه ی خیابان انقلاب بیشتر بدانید.

خیابان انقلاب به عنوان یکی از خیابان های اصلی تهران محسوب می شود، که میزان رفت و آمد در این خیابان بسیار زیاد می باشد. در مورد محدوده ی این خیابان باید بگوییم، که خیابان انقلاب از سمت غرب از میدان انقلاب و در ادامه ی خیابان آزادی شروع می شود، و از سمت شرق در میدان امام حسین و آغاز خیابان دماوند امتداد دارد. نکته ی مهمی که در مورد این خیابان وجود دارد، این است، که با توجه به قرارگیری دانشگاه تهران در این خیابان فروشگاه ها و مغازه های کتاب فروشی بسیار زیادی در این خیابان وجود دارد، و این موضوع یکی از دلایل پرتردد بودن این خیابان به شمار می رود.

شماره تلفن اتوبار و باربری انقلاب

اگر قصد جا به جایی و حمل بار در محدوده ی انقلاب را دارید، کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از دریافت مشاوره و تعیین میزان باری که قصد جا به جایی آن را دارید، و موارد دیگری اعم از تعداد کارگر باربری و نوع ماشین حمل بار نسبت به جا به جایی اقدام کنید.

انواع ماشین حمل بار باربری انقلاب

ماشین های حمل بار در نظر گرفته شده برای باربری انقلاب با توجه به میزان و حجم بار شما تعیین می شود. ماشین های حمل بار می توانند حتی بارهای شما را به شهرستان ها منتقل کنند. شما می توانید برای جا به جایی بارهای خود به شهرستان ها از خدمات باربری شهرستان استفاده کنید. در باربری انقلاب ماشین های حمل بار که برای جا به جایی بارهای شما در نظر گرفته است، شامل کامیون، خاور، کامیونت، نیسان بار، وانت بار می باشد. انتخاب هر یک از وسایل نقلیه بستگی به حجم وسایل و اثاث شما دارد. در مواردی که مقدار بارهای شما کم و وسایل شما کوچک می باشند، می توانید از خدمات وانت بار شهرستان استفاده کنید. ولی در مواردی که بارهای شما زیاد و بزرگ هستند، می توانید از کامیون و یا کامیونت استفاده کنید.

برای استفاده کردن از خدمات نیسان بار شهرستان و خاور برای شهرستان با امیر کبیر تماس بگیرید.

خدمات اتوبار و باربری انقلاب

برای استفاده از خدمات اتوبار و باربری انقلاب کافیست، با همکاران ما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات باربری این باربری استفاده کنید. خدمات ارائه شده در این باربری به شرح زیر می باشد.

  • ارائه تمام خدمات به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته
  • بسته بندی اثاثیه منزل و تجهیزات اداری و کارخانه ای شما در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از بهترین تجهیزات
  • جا به جایی بارهای سنگین (حمل پیانو، حمل گاوصندوق، حمل یخچال ساید و دیگر وسایل بزرگ)
  • برای جا به جایی لباس های شما از کارتن رگال دار استفاده می کنند.
  • برای بسته به صورت اصولی و درست از وکیوم بزرگ 90 متری شامل بابل رپ یا همان فوم ضربه گیر، استرج رپ استفاده می کنند.

تعرفه اتوبار و باربری انقلاب تهران

به هیچ عنوان نمی توان هزینه باربری انقلاب به صورت دقیق و تعریف شده تعیین کرد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که در تعیین تعرفه فاکتورهای مختلفی اعم از فاصله ی بین مبدا و مقصد، ماشین حمل بار، تعداد کارگران باربری و ساعات حضور کارگران در منزل و یا اداره شما و... تعیین می شود. شما می توانید جهت استعلام دقیق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تمام تعرفه های در نظر گرفته شده توسط این باربری با توجه به نرخ مصوب اتحادیه ی باربری تعیین می شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید