X

اتوبار جمهوری - تعرفه باربری خیابان جمهوری

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری خیابان جمهوری

باربری در خیابان جمهوری تهران که ممکن است، شما این خیابان را با نام های دیگری اعم از خیابان شاه و یا خیابان شاه آباد شنیده باشید، یکی دیگر از خدمات در نظر گرفته شده برای باربری امیر کبیر می باشد، و تا میدان بهارستان ادامه پیدا می کند. این خیابان از طریق خطوط اتوبوس رانی به شمال و غرب متصل می کند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اتوبار و باربری خیابان جمهوری از دیگر خدمات ارائه شده  در باربری امیر کبیر به شمار می رود، که شما می توانید برای جا به جایی تمام بارهای خود را که می تواند شامل وسایل سبک و سنگین باشد، را به این باربری بسپارید. یکی از موضوعاتی که باعث می شود، تا شما بتوانید با خیال راحت و با اطمینان کامل جا به جایی بارهای خود را به اتوبار جمهوری بسپارید، صدور بیمه نامه معتبر می باشد. صدور بیمه نامه به شما این اطمینان را می دهد، تا در مواردی که حین جا به جایی به بارهای شما خسارتی وارد شد، تمام خسارت های وارد شده توسط شرکت باربری پرداخت خواهد شد. شما می توانید برای استفاده کردن از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از اطلاع از هزینه اتوبار و باربری جمهوری نسبت به حمل بارهای خود اقدام کنید. بعد از ثبت درخواست توسط شما همکاران ما در مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اعزام کارگر باربری به منزل شما اقدام می کنند، تا کارگران باربری بتوانند تمام کارهای مربوط به بسته بندی اثاثیه منزل را با استفاده از بهترین تجهیزات انجام دهند.

مناطقی که شما می توانید از خدمات باربری جمهوری استفاده کنید، شامل باربری در نواب، جیحون، جمالزاده، سلسبیل، میدان انقلاب، لاله زار، دروازه شمیران، مرکز تهران و منطقه 11 می باشد.

خدمات باربری میدان جمهوری شامل چه مواردی می باشد؟

شما می توانید از خدمات اتوبار جمهوری برای جا به جایی اثاث و وسایل منزل و ادارات خود اقدام کنید. این باربری با توجه به میزان و حجم بارهای شما نوع ماشین حمل بار را انتخاب خواهد کرد. وسایلی که شما می توانید برای جا به جایی آن ها را انتخاب کنید، شامل پوشاک، انواع پلاستیک، پارچه، لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی، جهیزیه عروس، بارهای صنعتی، لوازم اداری و تجاری و... می باشد. باربری جمهوری از شعبات باربری مرکز تهران است.

مزایای باربری جمهوری

 • بسته بندی اصولی و درست اثاث و وسایل مد نظر شما با به کارگیری بهترین تجهیزات (کارتن رگال دار و ضخـیـم و چـنـد لایـه ، نوار چسب، ضربه گیر، ساک رختخواب، استرج رپ)
 • حمل اثاث و وسایل منازل به شهرستان (جهت استفاده از خدمات باربری شهرستان تماس بگیرید.)
 • صدور بیمه نامه ی معتبر برای بارهای شما 
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته
 • به کارگیری پرسنل باتجربه و کاربلد
 • حمل تمام بار (بارهای کوچک و بزرگ)
 • انتخاب رانندگان باتجربه و راه بلد
 • صرفه جویی در وقت و  زمان مشتریان
 • هماهنگی تمام مراحل جا به جایی توسط پرسنل مجموعه

باربری تهران در جمهوری از هر ماشین باربری که در مجموعه وجود داشته باشد، برای جا به جایی بارهای شما استفاده می کند. ماشین انتخاب شما می تواند وانت بار، نیسان بار، کامیون و کامیونت، خاور و... باشد. رانندگانی که برای کار با ماشین های حمل بار انتخاب می شود، آشنایی کامل با تمام مناطق و خیابان ها دارند، و سعی می کنند، بارهای شما ار مسیرهایی که شلوغ نیستند، و تردد زیادی ندارد، به مقصد مد نظر شما برسانند.

اتوبار جمهوری

نرخ اتوبار جمهوری با توجه به نرخ تعیین شده توسط صنف و اتحادیه ی باربری تعیین می شود، و این باربری سعی دارد، تمام خدمات باربری خود را با بهترین قیمت ها برای مشتریان خود در نظر بگیرند، و شما بتوانید با پرداخت هزینه ی مناسب بارهای مد نظر خود را جا به جا کنید. در مورد هزینه ی باربری بارهای سنگین هم باید بگوییم، که این مورد با توجه به میزان و حجم بار، میزان حساسیت وسایل، نوع بار و... تعیین خواهد شد. برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

جهت حمل بارهای سنگین (حمل پیانو، حمل گاو صندوق، حمل یخچال ساید و...) با باربری امیر کبیر تماس بگیرید.

وانت بار جمهوری

زمانی که شما وارد محدوده ی خیابان جمهوری می شوید، مراکز خرید و پاساژهای زیادی را در کوچه های واقع شده در محدوده ی این منطقه که شامل کوچه برلن، پاساژ پروانه، پاساژ علاِالدین، چارسو،‌ خیابان لاله‌ زار، پاساژ امجد و پاساژ فردوسی می باشد، می توانید برای حمل بارهای خود از خدمات وانت بار و یا نیسان بار استفاده کنید.

برای ارسال بارهای خود به شهرستان ها می توانید از خدمات وانت بار شهرستان و نیسان بار شهرستان استفاده کنید.

بسته بندی و اسباب کشی وسایل ادارات

اتوبار جمهوری

شرکت و دفاتر کاری که در محدوه ی جمهوری در حال فعالیت هستند، در مواردی که قصد جا به جایی و نقل مکان را دارند، می توانند از خدمات باربری استفاده کنند. در بین وسایل این شرکت ها ممکن است، سندها و مدارک مهمی که وجود داشته باشد، که شما نگران گم شدن آن ها باشید. در این موارد بهتر است، جا به جایی وسایل خود را به باربری هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، و شما به آن ها اعتماد دارید، کمک بگیرید. در مورد جا به جایی بارهای شرکت ها دولتی و خصوصی نکات مهمی وجود دارد، که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

انجام فرآیند اسباب کشی در کوتاه ترین زمان ممکن

اسباب کشی وسایل منزل برخلاف وسایل اداری بیشتر طول می کشد، ولی در مورد اسباب کشی وسایل اداری باید تمام فرآیند بسته بندی، چیدن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

گم نشدن مدارک و اسناد با ارزش 

قطعاً هر یک از شرکت ها و نهادهای دولتی یک سری اسناد باارزش و مهم دارند، که گم شدن آن ها می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد. پس جا به جایی آن ها باید به نهایت دقت انجام شود، تا شما با مشکل خاصی رو به رو نشوید.

نرخ باربری جمهوری

هزینه باربری جمهموری با توجه به موارد مختلفی اعم از مسافت، مسیر در محدوده طرح ترافیک می باشد، یا نه، تعداد کارگران باربری، نوع ماشین حمل بار و... تعیین خواهد شد.

مراحل بارگیری اثاث و وسایل شما در باربری جمهوری 

 • تماس با همکاران ما برای ثبت درخواست
 • تعیین میزان و مقدار بارهای شما
 • انجام بسته بندی بارهای شما به صورت حرفه ای و درست
 • حمل بارهای شما با بهترین ماشین های حمل بار 
 • حمل بار از مبدا تا مقصد
 • تخلیه بارهای شما با دقت برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به بارهای شما
 • چیدن وسایل و اثاث شما در مکان جدید

نکات مهمی که باید برای اسباب کشی به آن ها توجه داشته باشید.

در مرحله ی اول باید یک لیست از تمام وسایلی که قصد جا به جایی آن ها را دارید، تهیه کنید. بعد از تهیه ی لیست وسایل نوبت به بسته بندی وسایل می رسد. برای بسته بندی وسایل شما از بهترین تجهیزات بسته بندی که شامل کارتن ها، فوم ها، ضربه گیرها، نوار چسب ها و... می باشد، به صورت اصولی بسته بندی شوند. حالا که فرایند بسته بندی وسایل و اثاث شما آغاز شده است، بهتر است،  بر روی کارت این وسایل برچسب بزنید، و وسایل باارزش خود را قبل روز قبل از جا به جایی اصلی به مکان جدید منتقل کنید. در مورد نحوه ی بسته بندی وسایل بزرگ  و سنگین باید بگوییم، که برای بسته بندی این وسایل که می تواند شامل مبلمان، بوفه، کمد می باشد، از نایلون های حباب دار برای بسته بندی آن ها استفاده می شود، تا در حین جا به جایی آسیب نبینند.

در مورد این خدمات بیشتر بدانید.

باربری انقلاب

باربری شمیراناتامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید