X

تعرفه اتوبار و باربری شهرآرا

02144763438 تلفن تماس:
باربری شهرآرا

باربری شهرآرا یکی از شعبات باربری غرب تهران می باشد، که به واسطه ی استفاده از بهترین تجهیزات و پرسنل توانسته است، در این محدوده بهترین خدمات باربری را ارائه دهد. خدمات ارائه شده در این باربری شامل بسته بندی وسایل منزل و دفاتر کاری و انجام آماده سازی های مورد نیاز برای قرار دادن در وسایل حمل بار، تخلیه بار در محل مد نظر شما، چیدن در محیط جدید و... می باشد. برای این که نگران آسیب دیدن وسایل باارزش و گران قیمت خود نباشید، از بهترین کارگران باربری که با آموزش هایی لازم در مورد نحوه ی جا به جایی آشنا هستند، استفاده می کنیم، تا بتوانیم وسایل مد نظر شما سالم به مقصد برسانیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

با توجه به این که شهر آرا واقع در غرب تهران می باشد، در مواردی که قصد جا به جایی و حمل و نقل وسایل خود را به یک محیط جدید را دارید، کافیست از باربری هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. باربری امیر کبیر به عنوان یکی از معتبرترین باربری هایی می باشد، که توانسته است، به واسطه ی ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب کنند. خدمات ارائه شده در این باربری به صورت شبانه روزی ارائه می شود، و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به جا به جایی وسایل خود اقدام کنید. اگر ساکن شهر آرا هستید، می توانید از خدمات اتوبار و باربری شهرآرا استفاده کنید. تعرفه اتوبار و باربری شهرآرا با توجه به نوع مسیر و فاصله ی بین مبدا و مقصد تعیین می شود.

باربری شهرآرا یکی از شعبات باربری غرب تهران محسوب می شود.

شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که باربری می تواند هر حجم و مقداری از وسایل مد نظر شما را جا به جا کند، یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که باربری امیر کبیر برای این که بتواند هر حجمی از وسایل مد نظر شما را جا به جا کند، از انواع ماشین های حمل بار استفاده کند. ماشین های حمل بار این باربری شامل خاور، وانت، نیسان، کامیون، کامیونت و... می باشد. نوع ماشین حمل بار بعد از ثبت درخواست و تعیین حجم وسایل تعیین می شود.

باربری شهرآرا

به طور کلی می توان گفت، که خدمات ارائه شده در اتوبار شهر آرا شامل حمل انواع بار، اسباب کشی اثاثیه منزل، حمل بار به شهرستان، حمل جهیزیه عروس و… می باشد. برای این که تمام مراحل جا به جایی به درست ترین روش انجام شود، از پرسنل بسته بندی بار و لوازم منزل ادارات، کارگران متخصص حمل بار استفاده می کنند.

باربری تهران از مهم ترین خدمات ما در اتوبار امیرکبیر می باشد. در این مجموعه تمام خدمات حمل بار با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

هزینه باربری شهرآرا

هزینه باربری و اتوبار شهرآرا با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نرخ مصوب تعیین شده توسط صنف باربری، مقدار وسایل، ماشین حمل بار، تعداد کارگران باربری، تعداد ساعت مورد نیاز برای جا به جایی و... تعیین می شود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق و ثبت درخواست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات ارائه شده در باربری شهرآرا شامل چه مواردی می باشد؟

 • انجام صفر تا صد مراحل بسته بندی، تخلیه بار و...
 • صدور بیمه نامه معتبر برای جبران خسارت های وارد شده به وسایل
 • ارائه خدمات حتی در ایام تعطیل
 • تجهیزات به کار گرفته شده برای انجام فرآیند بسته بندی وسایل شامل فوم ضربه گیر، استرچ رپ (سلفون)، ساک رختخواب، نوار چسب، انواع کارتن و... می باشد.
 • حمل پیانو
 • حمل گاو صندوق
 • حمل یخچال ساید
 • حمل اثاثیه و وسایل مد نظر به شهرستان های اطراف 
 • به کارگیری پرسنل مجرب و کاربلد
 • ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن 
 • ارائه خدمات در تمام مناطق غرب تهران

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری شهرآرا

بسته بندی اثاثیه منزل

 • انتخاب ماشین مناسب برای جا به جایی وسایل و اثاثیه (کامیون و خاورهایی که محیط  داخلی آن موکت شده است.)
 • به کارگیری کارگران باربری متخصص در امور بسته بندی اثاثیه منزل، کالاهای اداری و تجاری
 • انجام بسته بندی با توجه به ابعاد، ضخامت و حجم کالا 
 • به کارگیری کارگران ماهر، با تجربه، مودب و خوش اخلاق در امور باربری و حمل ونقل اثاثیه
 • حتی می توانید از خدمات باربری (کارگر باربری) بدون استفاده از ماشین حمل بار
 • هزینه باربری طبق مصوب تعیین شده توسط مشتری پرداخت می شود.

قیمت باربری شهرآرا

کارگران باربری

برای این که بتوانید بدون آسیب دیدن وسایل خود را جا به جا کنید، توصیه می کنیم، جا به جایی وسایل و قرار دادن آن را در اتاقک های ماشین های حمل بار توسط افراد کاربلد انجام شود. برای این که این افراد بتوانند تمام مراحل را به درستی انجام دهند، قبل از ورود به عرصه ی ارائه خدمات آموزش های لازم در این مورد توسط پرسنل باتجربه به آن ها آموزش داده می شود. این افراد قبل از روز جا به جایی به منزل و یا دفتر کاری شما مراجعه می کنند، و با استفاده از تجهیزات مورد نیاز وسایل مد نظر شما را بسته بندی و در صورت لزوم برچسب گذاری می کنند.

باربری شهرستان

 • شما می توانید اثاثیه مد نظر خود را از تمام مناطق شهر تهران به شهرستان های اطراف این شهر ارسال کنید.
 • جهت جا به جایی بار به شهرستان ها پرسنل این باربری چند روز قبل از شروع اسباب کشی به منزل شما مراجعه می کنند، و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده فرآیندهای مورد نیاز برای جا به جایی انجام می دهند، و از ایجاد هرج و مرج جلوگیری می کنند.
 • انتخاب رانندگان باتجربه و راه بلد 

جهت استفاده از خدمات وانت بار شهرستان و نیسان بار شهرستان با امیر کبیر تماس بگیرید.

جا به جایی وسایل سنگین

برخی از افراد به غیر از وسایل سبک قصد جا به جایی وسایل سنگین و ارزشمند را دارند، برای این که این موضوع دردسر ساز نشود، بهتر است، هنگام ثبت درخواست این موضوع را عنوان کنید. چون در غیر این صورت ممکن است، به وسایل شما خسارت های جبران ناپذیری وارد شود.

دیگر شعبات باربری امیرکبیر تهران:

باربری پونک

باربری صادقیه

باربری زعفرانیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید