X

اتوبار ره آهن | باربری شهرک راه آهن

02144763438 تلفن تماس:
باربری شهرک راه آهن

بدون شک در اسباب کشی برای بعضی افراد پیش می آید که جسم سنگینی را بلند و جابه جا کنند. بلند کردن وسایل سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات ما به وجود می آورد وموجب درد کمر، درد گردن، درد شانه، درد بازو و درد دست و مچ می شود .

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

برای استفاده از خدمات باربری شهرک راه آهن با ما تماس بگیرید. بهترین و ارزان ترین خدمات باربری و اسباب کشی را با کمک کارگران با تجربه و متعهد خود به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. حمل ارزان بار + کیفیت بالای قیمت از تعهدات ما به مشتریان عزیز می باشد. ما در باربری و اتوبار شهرک راه آهن پس از تماس شما و درخواست سرویس حمل بار در سریع ترین زمان در محل حاضر شده و خدمات لازم را به شما ارائه خواهیم داد.

باربری شهرک راه آهن

شهرک راه‌ آهن یا شهرک گلستان نام محله‌ای در شمال غرب شهر تهران است. این شهرک یکی از محلات منطقه ۲۲ شهرداری تهران می‌باشد.

شهرک از شمال به ارتفاعات البرز و بزرگراه شهيد خرازي، از شرق به بزرگراه آزادگان شمال، از غرب به بلوار طبيعت، مجتمع ايران مال و دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر و آزاد راه تهران کرج محدود می‌گردد.

بلوار امیرکبیر، ‌بلوار گلها، بلوار کاج، بلوار کاشان، بلوار جدی اردبیلی، بلوار علامه قزوينی، بلوار صدف، بلوار موج و بلوار ميعاد اصلی ترین خیابان های شهرک هستند که بیشتر دارای کاربری تجاری-اداری و تفریحی می‌ب اشند. بلوارهای هاشم‌ زاد، اقاقیا، طبيعت، کوهک و ياس سوم خیابان‌های اصلی و هوانيروز، بنفشه، بنفشه نهم، گلفام، ميلاد، نيما يوشيج، قائم، نور و مولوي خیابان‌ های فرعی شهرک می‌ باشند. باربری شهرک راه آهن از شعبات باربری غرب تهران می باشد.

شرکت باربری امیرکبیر به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و همه روزه بدون تعطیلی ،آماده ی جابجایی و ارائه ی خدمات باربری به مشتریان می باشد.

حمل بار و اتوبار شهرک راه آهن 

باربری منطقه دو

همان طور که میدانید حمل بار چه به صورت درون شهری باشد، چه به صورت برون شهری و یا حتی به صورت باربری به خارج از کشور ( باربری ترکیه ) کاری بسیار مشکل است و به دقت و توجه زیادی نیاز دارد. پس بهتر است که اگر قصد حمل بار و یا اسباب کشی در محدوده ی شهرک راه آهن را دارید، سعی کنید با یک شرکت باربری خوب هماهنگ کنید. چرا که کوچکترین اشتباه در انتخاب باربری موجب به بار آمدن خسارت های مالی و یا حتی جانی به شما می شود.

از دیگر شعبات مهم باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری صادقیه

باربری پونک

باربری شهران

باربری سعادت آباد

حمل اثاثیه ی منزل باربری راه آهن

شرکت اتوبار امیرکبیر با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل و باربری و ارائه خدمات باربری در شهر تهران و باربری شهرستان، کار حمل بار و اثاثیه ی منزل و لوازم ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی و فروشگاهها را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می دهد. هدف مدیریت اتوبار امیرکبیر جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات با کیفیت است.

حمل اثاثیه ی سنگین در اسباب کشی چگونه است؟

 

حمل اثاثیه سنگین

بسته بندی و حمل بار و اثاثیه بسیار مهم و نگران کننده است. بخصوص اگر بار و اثاثیه سنگین و به اصطلاح بدبار باشد. جابجایی وسایل سنگین از قبیل حمل ساید بای ساید، حمل پیانو و ادوات موسیقی، حمل گاو صندوق و...نیازمند تبحر و نیروی جسمانی است. البته لازم به ذکر است نیروی جسمانی به تنهایی برای حمل و جابجایی لوازم سنگین کافی نیست. باید روش حمل بار و اثاثیه ی سنگین را بلد باشید و در این زمینه تجربه داشته باشید. به عنوان مثال اگر برای جابجایی یخچال فریزر تکنیکهای حمل وسایل سنگین را بلد نباشید، با اولین حرکت و فشاری که به کمر خود وارد می کنید، باعث آسیب دیدن جسم خود می شوید. پس بهتر است حتی اگر یه نوع جنس سنگین برای جابجایی و یا بسته بندی دارید، از یک شرکت باربری تهران کمک بگیرید و با خیالی راحت و آسوده فقط نظاره گر جابجایی باشید.

روش های جابه‌جایی لوازم سنگین در اسباب کشی

در جابه‌جایی و حمل بار عجله نکنید. برای جابه‌جایی لوازم تان و حمل اسباب هایی که سنگین هستند، از اتوبارهای معتبر و کارگران با تجربه متخصص، استفاده کنید.( اتوبار امیرکبیر )

برای جابه‌جایی و حمل وسایل سنگین از دو نفر یا بیشتر کمک بگیرید. اگر مجبور هستید به تنهایی لوازم سنگین را جابه‌جا کنید، ابتدا یک طرف جسم سنگین را بلند کرده و جابه‌جا کنید، سپس سمت دیگر را با این روش جابه‌جا کنید. اگر زمین صاف باشد، می توانید لوازم سنگین را روزی زمین بکشید یا هل دهید.

قبل از اثاث کشی به محل جدیدتان، جای قرار گرفتن لوازم تان را مشخص کنید. تا پس از حمل بار بلافاصله کارگران کمک کنند، لوازم سنگین را سریع تر در جای مناسب قرار دهید.

سعی کنید داخل لوازم سنگین را خالی کنید تا سبک تر شوند و درب آنها را خوب ببندید.

وقتی می خواهید لوازم سنگین را از روی زمین بلند کنید، مانند ورزشکاران وزنه برداری ابتدا نیمه روی زمین بنشینید، جسم سنگین مورد نظر را به بدنتان نزدیک کنید. پاهایتان می بایست از همدیگر فاصله داشته باشند و یک پا از پای دیگر جلوتر باشد. سپس به آرامی که بلند می شوید جسم سنگین را نیز بلند کنید. این کار باعث می شود فشار کمتری روی کمرتان وارد شود. برای بلند کردن اجسام سنگین، جسم را با کف دستتان خوب بگیرید و از عضلات دستتان برای بلند کردن لوازم سنگین کمک بگیرید، پشت و کمرتان را صاف نگه دارید.

در هنگام جابجایی بار به این موارد توجه نمایید:

  • هنگام بلند کردن اجسام سنگین از روی زمین، روبروی خود را نگاه کنید. اگر به سمت زمین نگاه کنید ستون فقرات و گردن تان آسیب جبران ناپذیری می بیند.
  • سعی کنید کارتن و جعبه ها را خیلی سنگین نکنید. لوازم ها را در کارتن ها و جعبه های مختلف بچینید تا وزن جعبه ها یکسان باشد. قبل از بلند کردن اجسم سنگین وزن جسم را با قدرت بدن تان مقایسه کنید، سپس با اصولی که گفته شده جسم را از روی زمین بلند کنید.
  • برای جابه‌جایی لوازم سنگین سعی کنید از چرخ های باربری استفاده کنید. چرخ های باربری جنس شان اکثراً فلزی است. این وسیله یکی از کاربردی ترین لوازم برای جابه‌جایی لوازم سنگین است.
  • وقتی جسم سنگینی را جابه‌جا می کنید، اگر مجبور شدید به سمت راست یا چپ نگاه کنید، از کمر به اطرافتان نچرخید، سمت بدن تان را عوض کنید.
  • قبل از جابه‌جایی و اسباب کشی انجام نرمش های سبک از آسیب دیدگی بدن جلوگیری می کند و انرژی تان را زیاد می کند. حین جابه‌جایی و حمل اسباب سنگین ساعتی را برای استراحت خودتان و اطرافیانتان در نظر بگیرید و استراحت کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید