هزینه اتوبار و باربری لویزان + ارائه خدمات سریع و ارزان

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری لویزان

<p>برای استفاده از بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه اسباب کشی و حمل بار در لویزان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. در باربری لویزان این امکان فراهم شده تا از کلیه خدمات حمل بار مانند کارگر باربری، بسته بندی و ماشین های حمل بار با قیمت مناسب بهره ببرید. برای دریافت مشاوره و خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.</p>

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری لویزان یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت حمل بار امیر کبیر می باشد، که برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، تمام خدمات مربوط به حمل بار را در کوتاه ترین زمان برای افرادی که نیاز به جا به جایی وسایل و اثاث خود دارند، ارائه می دهد. پس شما می توانید در صورتی که در یکی از مناطق لویزان ساکن هستید، و قصد جا به جایی وسایل و اثاث منزل و یا اداره ی خود را دارید، می توانید از خدمات باربری امیر کبیر در این منطقه استفاده کنید.

با ما همراه باشید، تا خدمات مورد نیاز شما را در مورد باربری و اتوبار لویزان و تعرفه باربری لویزان در اختیارتان قرار دهیم.

باربری لویزان یکی از شعبات باربری شمال تهران می باشد.

باربری لویزان وسایل مد نظر شما را بدون این که دچار مشکل و آسیب شوند، بسته بندی و آماده ی جا به جایی می کنند. ارائه خدمات این باربری به صورت همه روزه و شبانه روزی با انتخاب کادر و پرسنل مجرب و با تجربه اجرا می شود. برای استفاده از این خدمات کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. باربری تهران از جمله خدمات مهم حمل بار است که تمام افراد در طول زندگی، حداقل یک بار به آن احتیاج پیدا می کنند.

بعد از ثبت درخواست با مدرن ترین روش بسته بندی وسایل شما را در محل بسته بندی و آماده ی قرار دادن به داخل اتاقک ماشین های حمل بار می شود. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که قرار است، بارهای شما به شهرستان های اطراف این منطقه ارسال شود، می توانید از خدمات باربری شهرستان استفاده کنید. در مورد هزینه ی ارسال هم باید بگوییم، که تعرفه باربری با توجه به حجم بار، تعداد آن ها، تنوع بار و… تعیین می شود.

تعرفه باربری لویزان

تعرفه ی اتوبار و باربری لویزان طبق مصوب های تعیین شده توسط اتحادیه و صنف باربری تعیین می شود. ولی باید بگوییم، که پارامترهای دیگری اعم از تعداد طبقات، حجم وسایل سنگین، تعداد سرویس های باربری، مسافت بین مبدا تا مقصد، تعداد کارگران، نوع وسیله نقلیه باربری که با توجه به حجم و مقدار وسایل و اثاث شما تعیین می شود، تعیین خواهد شد.
برای این که در مورد آسیب دیدن وسایل و اثاث خود حین جا به جایی دچار مشکل نشوید، از بهترین افراد استفاده می کنند، تا شما بتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی فرآیند بسته بندی، بارگیری و تخلیه وسایل خود را به دست کارگر باربری بسپارید. بعد از بسته بندی محصولات نوبت به چینش وسایل در ماشین های باربری می رسد. رانندگانی که برای حمل بار انتخاب می شوند، راه بلد و با تجربه هستند، و کوتاه ترین راه را برای رسیدن به مقصد انتخاب می کنند. هم چنین برای این که تمام مراحل مربوط به جا به جایی بدون مشکل انجام شود، پرسنل شرکت های باربری قبل از شروع فرایند بارگیری و بسته بندی در مورد تعداد کارگرانی که برای جا به جایی نیاز دارید، از شما سوال می کنند، و هم چنین بعد از تعیین میزان بارهای شما نوع وسیله ی نقلیه برای حمل بار تعیین می شود.

هزینه باربری لویزان

استفاده از خدمات اتوبار در لویزان

با توجه به این که حمل بار و اثاثیه منزل و دفاتر کاری شما به عنوان یکی از مهم ترین کارهایی محسوب می شود، که ممکن است، افراد برای یک بار هم که شده آن را تجربه کنند. اگر شما ساکن یکی از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد شهر تهران باشید، هم این مسئله سخت تر خواهد شد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که به خاطر وسعت شهرنشینی دسترسی به اتوبار مطمئن کار راحتی به شمار نمی رود. در این موارد بهتر است، از خدمات باربری حرفه ای استفاده کنید، که دارای کادر مجرب می باشند، و کمک می کنند، تا شما بتوانید تجربه ی جا به جایی بدون دردسر را داشته باشید.

نیسان بار لویزان

نیسان بار لویزان با استفاده از رانندگانی مجرب و با تجربه کمک می کنند، تا شما در مورد جا به جایی وسایل خود نگران نباشید.  شما می توانید در مواردی که میزان و حجم بارهای شما برای جا به جایی زیاد نمی باشد، نیسان بار را انتخاب کنید.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی وسایل و اثاث کشی

باربری لویزان بسته بندی لوازم را در منزل برای مشتریان با استفاده از بهترین تجهیزات و متدهای بسته بندی انجام می دهد. ابزارهای به کار گرفته شده برای بسته بندی به شرح زیر می باشد.

  • اعزام پرسنل برای بسته بندی به منزل مشتریان
  • استفاده از فوم، استرچ رپ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
  • بسته بندی لوازم منزل، وسایل اداری و شرکتی
  • بسته بندی وسایل سنگین (حمل گاو صندوق، حمل کمد، حمل پیانو، حمل یخچال ساید و مبلمان)

فرآیند بسته بندی اسباب و وسایل شما به شرح زیر می باشد.

  • بهتر است، روزی که برای اسباب کشی انتخاب می کنید، در یکی از روزهای وسط هفته باشد. دلیل این توصیه هم به این خاطر می باشد، که به کاهش هزینه های جا به جایی کمک کند.
  • کارتن هایی که برای قرار دادن بسته های وسایل انتخاب شده است، را با استفاده از برگه های یادداشت و برچسب های رنگی از هم متمایز کنید. انجام این کار کمک می کند، تا در قرار دادن کارتن ها در داخل اتاقک ماشین حمل بار با مشکل رو به رو نشوید.
  • بهتر است، وسایل سنگین را در داخل کارتن های کوچک قرار دهید، ممکن است، برخی از افراد فکر کنند، که در این موارد بهتر است، از کارتن های بزرگ استفاده کنید، ولی در این مورد باید بگوییم، که بهتر است، آن ها را در کارتن کوچک بسته بندی کنید. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که بتوانید راحت تر کارتن ها را بسته بندی کنید.

کارگر باربری

کارگر باربری یکی از مهمترین خدمات مورد نیاز در باربری و اسباب کشی است. افرادی که به عنوان کارگر باربری مورد استفاده قرار می گیرند باید آموزش دیده و کاربلد باشند. اگر برای اسباب کشی و حمل بار در لویزان به کارگر باربری نیاز دارید می توانید با مجموعه باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

در مورد محدوده ی لویزان بیشتر بدانید.

لویزان به عنوان یکی از محل های معروف منطقه ی 3 تهران محسوب می شود، که در بخش شرق تهران و جنوب شرقی شمیرانات قرار دارد. محدوده ی این محله از شمال با بزرگراه بابایی، از شرق با خیابان هنگام (نارمک)، از جنوب با بزرگراه زین الدین و از غرب با بزرگراه امام علی را شامل می شود. در مورد مهم ترین مکان های واقع شده در این محدوده می توان به امامزاده پنج تن، پارک جنگلی لویزان، دانشگاه شهيد رجايي و شهرک نور اشاره کرد.

از دیگر شعبات باربری شمال تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری پاسداران

باربری تجریش

باربری ونک

باربری مرزدارانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید