X

ارسال بار و لوازم منزل به دبی امارات + استعلام قیمت ← حمل بار سریع

02144763438 تلفن تماس:
حمل لوازم منزل به دبی

ارسال بار به دبی یکی از خدمات مهم ما در زمینه باربری بین المللی می باشد. ارسال بار و لوازم منزل به دبی امارات به روش هوایی و دریایی انجام می شود. برای استفاده از خدمات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

بسیاری از افرادی برای ادامه زندگی، تحصیل، کار قصد مهاجرت به دبی را دارند. برای این که بتوانند این کار را انجام دهند و در این شهر زندگی خود را شروع کنند، بعد از این که مراحل مربوط به تکمیل فرایند مهاجرت را به پایان رساندند باید نسبت به ارسال لوازم منزل به دبی برنامه ریزی کنید. با توجه به این که نمی توانید به تنهایی از این کار را انجام دهید بهتر است از شرکت های حمل و نقل که در زمینه ی بین المللی در حال فعالیت هستند کمک بگیرید. با استفاده از خدمات باربری امیر کبیر در زمینه ی ارسال و حمل بار می توانید تمام مراحل مربوط به بسته بندی لوازم منزل، بارگیری و تحویل آن در مقصد را بدون دردسر و بعد از دریافت مشاوره و اعلام حجم و میزان بار ارسالی به کارشناسان مجموعه انجام دهید. برای استفاده از خدمات باربری بین المللی با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار به امارات

برای این که در طی جا به جایی با مشکل رو به رو نشوید با ما همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز را در مورد ارسال لوازم منزل به دبی، هزینه حمل لوازم منزل به دبی، شرایط ارسال و تخلیه آن را در اختیارتان قرار دهیم.

برای ارسال بار به دبی و امارات از ایران روش های مختلفی برای ارسال وجود دارد. روش هایی که برای حمل و نقل در این رابطه در نظر گرفته شده است شامل روش هوایی و دریایی می باشد. انتخاب هر روش بستگی به نوع و حجم بار و مدت زمانی که شما فرصت دارید وسایل و اثاثیه را ارسال کنید، خواهد داشت. در صورتی که قرار باشد در زمانی کوتاه بار به مقصد ارسال شود، روش هوایی گزینه ی مناسبی می باشد ولی اما اگر می خواهید با پرداخت هزینه ی کمتر وسایل را ارسال کنید روش دریایی گزینه ی مناسب تری خواهد بود.

حمل لوازم منزل به دبی

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به عراق و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

شرایط و مراحل حمل لوازم منزل به دبی

مشاوره و بسته بندی تخصص و اصولی کالا

بسته بندی درست و اصولی وسایل و اثاثیه برای فریت بار هوایی و زمینی مسئله ی مهمی محسوب می شود چون در صورتی که این کار به درستی انجام نشود امکان آسیب دیدن وسایل حین جا به جایی و ارسال به مقصد نیز وجود دارد. برای این که از رخ دادن این اتفاق جلوگیری کنید بهتر است صفر تا صد مراحل بسته بندی وسایل خود را به افرادی که از سوی شرکت های حمل بار به محل اعزام می شوند، بسپارید. این افراد بعد از ثبت درخواست شما به محل اعزام و تمام وسایل شما اعم از چمدان ها، لوازم منزل، مبلمان، میز و کمد و... را بسته بندی می کنند تا برای حمل به فرودگاه آماده شوند. در صورتی که بین وسایل شما ظروف شکستنی باشد باید کاملا حباب پیچ شده و سپس پالت بندی شوند.

انجام تشریفات مربوط به گمرک

در این بخش گمرک ترمینال خدمات بار، بارهای شما وزن می شوند و تمام مراحل مربوط به تشریفات گمرکی برای شما انجام خواهد شد. این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود به غیر از کالاهای ممنوعه را به شهر دبی ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان، کمد، میز، بوفه، تخت، پیانو، کامپیوتر، چمدان های لوازم شخصی، کتاب ها و مواد غذایی خشک در صورت داشتن بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش، ظروف و... برای شما انجام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار
 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی
 • آماده سازی لیست بسته بندی کالا همراه با ابعاد بسته ها

توجه: بعد از تعیین مقصد و مدت زمان حمل در بیشتر موارد 3 تا 4 روز پیش از خروج مسافر از ایران ارسال بار صورت می گیرد.

صدور بارنامه وبیمه نامه معتبر

بعد از این که شما درخواست خود را برای ارسال بار ثبت می کنید، با همکاری یکی از ایرلاین های معتبر بارهای شما بارنامه می شود و به صورت هوایی و دریایی به مقصد ارسال می شود. در طول حمل بار شما به مقصد شما می توانید از طریق پایانه ی رهگیری بار با درج شماره بارنامه ی خود، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید و از زمان دقیق به مقصد رسیدن بار خود مطلع شوید.

ترخیص و تحویل بار در گمرک 

با در اختیار داشتن مدارک شناسایی و کپی بارنامه ی خود می توانید وسایل و لوازم خود را از گمرک فرودگاه های دبی تحویل بگیرید. در صورتی که قرار باشد کالاهای تجاری را به این شهر ارسال کنید باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند. اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام می شود و باید تا 48 ساعت بعد از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری
 • در اختیار داشتن کارت بازرگانی و یا معرفی‌ نامه از شرکت برای ارسال بار تجاری به دبی
 • در صورت نیاز دریافت مجوزهای لازم برای اخذ مجوز صادراتی 
 • پکینگ لیست (آماده کردن لیستی از بارهای ارسالی)
 • اینوویس

هزینه ارسال بار به دبی 

در تعیین هزینه ارسال بار به دبی پارامترهای مختلفی تأثیرگذار هستند به همین خاطر نمی توان تعرفه ی ثابتی را برای این موضوع در نظر گرفت ولی به طور کلی می توان گفت که عوامل مختلفی اعم از هزینه بسته بندی بار فریت، هزینه‌ ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی، هزینه‌ ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری، هزینه‌ های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی، هزینه بارنامه‌ ی هوایی، هزینه‌ ی تشریفات گمرکی و... در تعیین قیمت تأثیرگذار هستند.

ارسال خرده بار به دبی

در صورتی که کالاهای ارسالی ابعاد و حجم کمی داشته باشند جزو کالاهای خرده بار محسوب می شوند و برای حمل و نقل خرده بار می توانید به صورت هوایی و ترکیبی این کار را انجام دهید. در صورتی که قرار باشد به صورت هوایی بارهای شما ارسال شود، حدود 48 ساعت و یا حمل ترکیبی حدود 8 تا 9 روز زمان نیاز است.

ارسال کدام کالاها به دبی ممنوع می باشد؟

ارسال برخی از وسایل و لوازم به دبی دارای محدودیت می باشند. همین مسئله باعث می شود تا زمانی که قصد ارسال بار دارید به این نکته ی مهم توجه داشته باشید تا با مشکل رو به رو نشوید. پس بهتر است تا به طور دقیق و کامل از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید چون در صورت مشاهده ی این محصولات در فرودگاه جریمه خواهید شد. کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به دبی دارای محدودیت می باشد به شرح زیر می باشد.

 • مواد خوراکی و مواد غذایی
 • میوه، سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

حمل هوایی لوازم از ایران به دبی

روش هوایی یکی از روش های ارسال بار می باشد که شما می توانید از طریق خطوط هواپیمایی معتبر وسایل خود را به این شهر ارسال کنید. اگر برای ارسال کالاهای خود دارای محدودیت هستید انتخاب این روش گزینه ی مناسبی می باشد ولی باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که هزینه ی بیشتری را باید برای ارسال پرداخت کنید.

حمل دریایی لوازم از ایران به دبی

در روش دریایی می توانید محموله های مد نظر خود را با استفاده از انواع خودروهای باربری (کانتینر) بارگیری و برای ارسال آماده می شود. در صورتی که وسایل مد نظر شما برای ارسال حجم زیادی نداشته باشد امکان بارگیری به صورت اشتراکی با بار دیگر افراد نیز وجود دارد.

ارسال بسته پستی به دبی 

از دیگر خدمات در نظر گرفته در این مجموعه می توان به ارسال بسته پستی به دبی اشاره کرد. امکان بسته ی پستی به صورت همه روزه برای شما در نظر گرفته شده است. بسته هایی که امکان ارسال آن ها وجود دارد با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را به شهر دبی ارسال کنید. به غیر از شهر دبی امکان ارسال به دیگر شهرها اعم از شارجه، ابوظبی، العین، راس الخمیه، فجیره و... برای شما فراهم شده است. محموله ی مد نظر شما نهایتاً 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید