X

شرکت حمل و نقل زمینی بین المللی به ترکیه

02144763438 تلفن تماس:
شرکت حمل و نقل زمینی بین المللی به ترکیه

یکی از بهترین و ارزان‌ترین روشهای حمل بار و لوازم منزل به ترکیه، استفاده از حمل زمینی بار است. در حمل و نقل زمینی بین المللی به ترکیه می‌توانید انواع بار تجاری و شخصی را به این کشور ارسال نمایید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل و نقل زمینی بین المللی به ترکیه که به روش حمل و نقل جاده‌ای نیز معروف است از جمله روش‌های قدیمی در حمل و نقل بار به این کشور می‌باشد که علاوه بر دیگر روش‌ها همچون حمل و نقل بین المللی هوایی و حمل و نقل بین المللی دریایی همچنان طرفداران بسیاری دارد چرا که دارای مزایا و فوائد خاصی است. 
با توجه به اینکه واژه حمل و نقل طیف وسیعی دارد و انواع مختلفی از وسایل نقلیه را در بر می‌گیرد، استفاده از روش حمل و نقل جاده‌ای یا زمینی یکی از روش‌های جابجایی بار و کالا می‌باشد. 
از طریق حمل و نقل زمینی بین المللی ساده‌ترین و سبک‌ترین مواد خوراکی تا انواع قطعات صنعتی تولیدی کارخانجات جابجا می‌شوند. 
در ادامه این مطلب به بررسی بیشتر راجع به حمل و نقل زمینی بین المللی و معرفی بهترین شرکت باربری در این حوزه می‌پردازیم. با شرکت باربری امیرکبیر همراه باشید. این مجموعه خدمات جابجایی و حمل و نقل را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. 

حمل و نقل زمینی بین المللی به شهرهای ترکیه

ارسال بار به ترکیه با استفاده از روشهای مختلف انجام می‌شود. یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های حمل و نقل بار و کالا به ترکیه، حمل و نقل زمینی است که توسط شرکتهای بین المللی حمل و نقل بین المللی زمینی انجام می‌گیرد. این شرکت انواع خدمات واردات و صادرات انواع کالاها را نیز ارائه می‌دهد که از طریق بهترین و به سالم ترین تریلی‌ها و کامیون‌ها انجام می‌گیرد.
ممکن است تصور شود که حمل و نقل زمینی تنها برای جابجایی انسان‌ها و مسافران انجام گیرد در حالیکه محدود به جابجایی انسان نیست و بار و کالاهای تجاری نیز جابجا می‌شود. 
انواع بار و محموله‌ها به کشورهای مختلف به ویژه ترکیه ارسال می‌گردد اعم از مواد اولیه، کالاهای صنعتی و تجاری، مواد پلاستیکی، چوب، مواد معدنی، مواد غذایی و خوراکی و.. 
بسیاری از شرکت‌ها به منظور جابجایی بار و محموله‌های تجاری خود از کشوری به کشور دیگر از روش زمینی؛ کامیون یا ترانزیت استفاده می‌کنند. فریت بار به ترکیه یا حمل هوایی بار از ایران به ترکیه، از دیگر خدمات در این زمینه می‌باشد که می‌توانید از باربری امیرکبیر درخواست نمایید.

شرکت حمل و نقل زمینی بین المللی به ترکیه

مزایای حمل و نقل زمینی بین المللی

روش حمل و نقل زمینی یا جاده‌ای به دلیل مزایای بی‌شماری که دارد، سبب شده است تا همچنان بسیار پرطرفدار باقی بماند. حمل و نقل بار و کالاها از این طریق از مزایای منحصر به فردی برخوردار است که دیگر روش‌ها از آن برخوردار نیستند. 

  • پرداخت کمترین هزینه برای جابجایی بار به نسبت دیگر روش‌ها
  • انتقال و جابجایی وسایل و بار، بدون نیاز به نوع بسته بندی خاص 
  • سرعت در بارگیری و انتقال محموله‌ها
  • امنیت بالا در بارگیری و تخلیه
  • امکان تحویل بار از تمامی نقاط دور و نزدیک کشور
  • مناسب برای مسیرهای کوتاه
  • احتمال ورود آسیب کمتر به کالاها و محموله‌ها
  • انعطاف پذیری بیشتر در مقایسه با دیگر روش‌های حمل و نقل بار

شرکت حمل و نقل بین المللی از ترکیه به ایران

شرکت حمل و نقل از ترکیه به ایران امیر کبیر با تمامی مجموعه‌های باربری در ایران و ترکیه قرار داد دارد. بواسطه درک اهمیت ارتباط با کشورهای دیگر همچون ترکیه، خدمات حمل و نقل بار از ترکیه به ایران را ارائه می‌دهد. باربری امیرکبیر از معتبرترین شرکت‌های باربری بین المللی در ایران است.

حمل و نقل زمینی بین المللی با بهترین وسایل نقلیه 

در روش حمل و نقل زمینی، استفاده از انواع کامیون‌ها نقش اساسی دارند. در این روش با استفاده از کامیون‌ها و ترانزیت‌ها، حمل جاده‌ای انواع بار و کالا انجام می‌گیرد. حمل و نقل اثاثیه از ترکیه به ایران توسط باربری امیر کبیر با استفاده از انواع وسایل نقلیه سنگین همچون کامیون، ترانزیت و.. می‌باشد. 

باربری امیرکبیر؛ شرکت حمل و نقل زمینی بین المللی بار به ترکیه

حمل و نقل زمینی بین المللی یکی از روش‌های جابجایی و حمل بار و محموله به ترکیه است که توسط شرکت باربری امیرکبیر با بهره‌گیری از بهترین و به روزترین تجهیزات و ماشین‌‌ها اقدام به جابجایی وسایل و لوازم می‌نماید. این مجموعه در زمینه حمل و نقل بار در داخل و خارج از کشور دارای سابقه طولانی و بسیار معتبر است و انواع لوازم و بارها را با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی به مقصد می‌رساند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه باربری امیرکبیر در ارتباط باشید. 

در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز فراهم شده است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید