X

هزینه ارسال بار به تورنتو

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به تورنتو یکی از مهمترین خدمات در زمینه ارسال بار به کانادا می باشد. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

در صورتی که به قصد مهاجرت یا مسافرت، قصد ارسال بار و لوازم منزل خود را به شهر تورنتو دارید، باربری امیرکبیر از طریق بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات، آن را ارائه می‌دهد.

این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه حمل بین المللی بار به اقصی نقاط جهان به فعالیت می‌پردازد و صفر تا صد امور ارسال و حمل بار را از ایران به تورنتو با شرایط ایده‌ال ارائه می‌دهد. اگر به دنبال یک باربری بین المللی با خدمات با کیفیت هستید، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به تورنتو

تورنتو یکی شهرهایی است که همه ساله مهاجران و مسافران بسیاری را به خود جذب می‌کند. برای مسافران و کسانی که قصد مهاجرت به این تورنتو را دارند، یکی از دغدغه‌های اساسی این است که وسایل و لوازم مدنظرشان را در بهترین شرایط و بدون آسیب ارسال نمایند.

از این رو، مجموعه باربری امیرکبیر، با توجه به اینکه تجربه بسیار زیادی در زمینه ارسال و حمل بار به کشورهای اروپایی و آمریکایی را دارد، گزینه مناسبی برای ارسال بار به تورنتو می‌باشد. در ادامه با سایر خدمات این مجموعه بیشتر آشنا می‌شوید.

فریت بار به تورنتو از خدمات مهم در زمینه ارسال بار به کانادا به شمار می رود.

روش‌های ارسال بار به تورنتو

انتخاب روش ارسال بار، از جمله مراحل حمل بار از تهران به تورنتو می‌باشد. روش‌های ارسال بار به تورنتو دو نوع می‌باشد که در این بخش به آن می‌پردازیم.

روش هوایی حمل و ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به تورنتو به صورت هوایی را فریت بار می‌نامند که این روش هوایی برای کسانی مناسب است که قصد مسافرت به تورنتو را دارند و می‌خواهند تا برخی از لوازم ضروری را نیز در تورنتو همراه خود داشته باشند.

در صورتی که بار این افراد بیشتر از مقدار بار مجاز مسافری باشد، باید هزینه بالایی را برای حمل اضافه بار پرداخت نمایند از این رو، بهترین روش، به منظور کاهش هزینه‌ها، استفاده از خدمات فریت بار می‌باشد چرا که با استفاده از این روش، هزینه‌های باربری به میزان چشم‌گیری کاهش می‌یابد. گروه دوم کسانی هستند که برای دوستان و عزیزان خود، کالا یا لوازمی را ارسال می‌نمایند.

برای انتخاذ تصمیم مناسب‌تر، می‌توانید با کارشناسان مجموعه باربری امیرکبیر در ارتباط باشید و دریاقت مشاوره نمایید.

روش دریایی حمل و ارسال بار به تورنتو

برای حمل و ارسال بار به تورنتو، از روش حمل و نقل دریایی، مهم نیست که میزان حجم بارتان در چه حدی باشد، در هر صورت می‌توانید از روش دریایی برای ارسال بارتان استفاده نمایید. مجموعه باربری امیرکبیر از کاتینرهای 20 فوت و 40 فوت برای حمل و جابجایی استفاده می‌کند.

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به تورنتو

عوامل و نکات بسیاری در تعیین هزینه ارسال و حمل بار به تورنتو تاثیرگذار است که در این بخش به آن می‌پردازیم.

انجام بسته بندی لوازم و بار به صورت تخصصی

یکی از مهم‌ترین موارد در زمینه ارسال بار، نحوه بسته بندی است چرا که بسته بندی درست و اصولی سبب می‌شود تا در هنگام بارگیری یا تخلیه، آسیبی به لوازم وارد نشود. از این رو، مجموعه امیرکبیر با بهره‌مندی از افراد متخصص و ماهر و استفاده از کارتن‌های مناسب جابجایی لوازم، نایلون حبابدار، پالت‌های پلاستیکی، تسمه و ... تلاش می‌نماید تا بهترین خدمات بسته بندی را ارائه نماید.

بسته بندی ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به فرودگاه یا بنادر

پس از انجام بسته بندی، بارها توسط کامیون یا ون بارگیری می‌گردد و در نهایت به منظور انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه به فرودگاه و یا بنادر ارسال می‌گردد.

تسویه حساب و تعیین وزن

در این مرحله، بارنامه بر روی بار مشخص می‌شود، وزن بار نیز تعیین می‌گردد و تسویه حساب انجام می‌گیرد. طبیعی است هرچه میزان بار بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر می‌رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به منظور هزینه ارسال بار به تورنتو، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان و مشاوران مجموعه امیرکبیر در ارتباط باشید.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به تورنتو

ورود برخی از کالاها به تورنتو ممنوع است یا با محدودیت‌هایی روبرو می‌باشد من جمله:

  • مایعات
  • باتری
  • اشیاء تیز همچون چاقو یا تبر
  • پوست حیوانات
  • عطر و ادکلن

فریت بار به تورنتو کانادا

موارد متداول ارسال بار به تورنتو

از جمله مواردی که برای ارسال بار به تورنتو صورت می‌پذیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. ارسال لوازم منزل و مبلمان
  2. ارسال صنایع دستی از قبیل فرش و تابلو فرش به تورنتو
  3. صادرات میوه و سبزیجات
  4. ارسال انواع خشکبار و زعفران
  5. ارسال انواع بارهای تجاری

شرکت باربری و حمل و نقل امیرکبیر در زمینه ارسال بار به تورنتو، خدمات باکیفیت و استاندارد را ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید صفر تا صد ارسال انواع لوازم و وسایل مدنظرتان را بدون هیچگونه آسیبی توسط این مجموعه انجام دهید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید