X

فریت بار و لوازم منزل به ونکوور

02144763438 تلفن تماس:
فریت بار و لوازم منزل به ونکوور

برای ارسال بار و لوازم منزل به ونکوور می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. از این طریق می توانید انواع بار تجاری، اداری و شخصی خود را به ونکوود ارسال نمایید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر چنانچه شما نیز مسافر یا مهاجر ونکوور هستید و می‌خواهید وسایل و لوازم منزل خود را به این شهر ارسال نمایید، فریت بار و ارسال لوازم منزل به ونکوور توسط مجموعه باربری امیرکبیر، بهترین و به‌صرفه ‌ترین گزینه است برای اینکه در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه، ارسال بار بدون کمترین آسیبی انجام می‌شود. اضافه بار و سایر لوازم منزل و اداری خود را برای فریت و ارسال هوایی به مجموعه باربری امیرکبیر بسپارید. 

فریت بار و لوازم منزل به ونکوور

ونکوور یکی از بهترین مقاصد برای مسافرت و یا مهاجرت بسیاری از افراد به ویژه ایرانیان است. تمایل بسیاری از افراد بر این است که لوازم شخصی و اسباب و وسایل خود را به همراه خود ببرند اما به دلیل اینکه غالبا از وزن مجاز بار مسافر بیشتر می‌شود، ملزم به پرداخت اضافه بار می‌گردند که مبلغ بالایی می‌باشد از این رو بهترین گزینه، فریت بار به ونکوور است که به لحاظ هزینه نیز، بسیار مناسب می‌باشد.

شما می‌توانید تمامی لوازم منزل خود اعم از مبلمان، لوازم آشپزخانه، فرش، تخت، پیانو، سرویس چوب، مواد غذایی، کتاب، بسته بندی‌های تجاری و سایر لوازم منزل را به ونکوور ارسال نمایید. به منظور ارسال لوازم و بار به صورت فریت به ونکوور روش‌هایی وجود دارد که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

روش‌های ارسال بار به ونکوور

برای ارسال بار و لوازم منزل به ونکوور، می‌توانید به دو روش هوایی و دریایی آن‌ها را انتقال دهید. برای ارسال بار به کانادا می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید:

ارسال بار به صورت هوایی یا فریت بار به ونکوور

بهترین و پرطرفدارترین روش ارسال بار به ونکوور به صورت هوایی است. این روش از مزایای بسیاری همچون سرعت بالا برخوردار است. از دیگر مزایای ارسال بار به صورت هوایی می‌توان به امنیت آن اشاره نمود.

 برای کسانی که به لحاظ زمانی در مضیقه هستند، روش بسیار مناسبی است چرا که بارها نهایتا طی شش روز به مقصد می‌رسند. به دلیل اینکه در روش هوایی، بار تحت تاثیر عوامل محیطی و جوی همچون برف و باران قرار نمی‌گیرد، احتمال ورود آسیب بسیار کم است.

ارسال بار به صورت دریایی به ونکوور

روش دریایی برای ارسال بار به ونکوور برای ارسال بارهای با وزن بیشتر از 500 کیلوگرم مناسب می‌باشد. این روش به لحاظ زمانی، طولانی و کند است و حدود دو ماه طول می‌کشد تا به مقصد برسد. با استفاده از این روش، احتمال ورود آسیب به بار و لوازم به دلیل شرایط جوی نامناسب و باد و باران وجود دارد.

مراحل انجام فریت بار و لوازم منزل به ونکوور

مراحل انجام فریت بار و لوازم منزل از ایران به ونکوور کمی پیچیده و چالش برانگیز است از این رو در این بخش به بررسی این موارد می‌پردازیم.

تماس با شرکت حمل و ارسال بار

بهتر است دو هفته پیش از زمان پرواز، با شرکت باربری امیرکبیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان به منظور آشنایی با مراحل ارسال بار بهره‌مند گردید.

بازدید از لوازم

در مرحله بعدی، کارشناسان به منظور بازدید از بار و لوازم در محل حاضر می‌شوند و به شما در انتخاب بهترین روش کمک می‌کنند.

بسته بندی کالاها

این مرحله که از مهم‌ترین مراحل ارسال بار می‌باشد، لازم است توسط کارشناسان متخصص و ماهر انجام گیرد چرا که در صورتی که بسته بندی به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام نگیرد، آسیب‌های جبران ناپذیری را در زمان بارگیری و تخلیه شامل می‌شود.

حمل بار تا فرودگاه

پس از بسته بندی، کلیه لوازم توسط کامیون به فرودگاه ارسال می‌گردد تا برای انجام امور گمرکی و مراحل نهایی ارسال بار آماده شوند.

صدور بارنامه و انجام امور گمرکی

در این مرحله بارنامه هوایی صادر می‌گردد و امور گمرکی نیز توسط شرکت حمل کننده انجام می‌گیرد.

تحویل بار به ایرلاین و تحویل مدرک به مشتری

در این مرحله، تمامی امور انجام می‌گیرد، بار آماده ارسال می‌گردد و بارنامه و سایر مدارک به منظور انجام پیگیری به مشتری ارائه می‌گردد.

پیگیری بار تا رسیدن به مقصد

از طریق مدارک ارائه شده، امکان پیگیری بار تا ارسال به مقصد برای مشتری وجود دارد. شرکت باربری نیز به محض رسیدن بار به فرودگاه، به مشتری اطلاع می‌دهد.

هزینه فریت بار به ونکوور

تعیین هزینه فریت بار و لوازم منزل به ونکوور، بر اساس پارامترهای متفاوتی تعیین می‌گردد همچون بسته بندی بار و کالا، انجام تشریفات گمرکی، صدور بارنامه، حمل بار تا ونکوور و..

برای دریافت اطلاعات و مشاوره راجع به هزینه فریت بار و لوازم منزل به ونکوور، می‌توانید با کارشناسان مجموعه امیر کبیر در ارتباط باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید