X

مهاجرت به قبرس شمالی - بررسی روش ها و مزایا

02144763438 تلفن تماس:
مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس در این سالها بسیار رواج پیدا کرده و ایرانی های بسیاری تمایل به مهاجرت خصوصا از نوع تحصیلی به این کشور را دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا و روشهای مهاجرت به قبرس بپردازیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

مهاجرت به قبرس شمالی، سرزمینی در شرق مدیترانه و سرزمینی آرام به دور از هیاهو، می‌تواند یکی از مناسب‌ترین گزینه‎‌‌ها برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، باشد.

هنگامی که صحبت از مهاجرت و زندگی طولانی به میان می‌آید، لازم است به تمامی متغیرها و جزئیات با دقت بیشتری، توجه شود. از این رو در این مقاله از وب سایت باربری امیر کبیر  به بررسی روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی و معایب و مزایای آن می‌پردازیم.

مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی از جمله اقداماتی است که به ویژه برای ایرانیانی که قصد دارند با شرایط مناسب‌تری مهاجرت نمایند، گزینه ایده‌آل و مناسبی محسوب می‌گردد.

بواسطه علم و آگاهی از شرایط مهاجرت به این کشور، می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرتی را انتخاب نمایید و در نتیجه با آرامش بیشتری در مسیر اخذ تابعیت قدم بردارید.

شرایط و روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری مهاجر پذیر است که برای اخذ اقامت آن می‌توان روش‌های مختلفی را انتخاب نمود که در ادامه این بخش به آن می‌پردازیم:

 1. مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

اقدام به مهاجرت به قبرس شمالی از طریق روش تحصیلی، یکی از متداول‌ترین روش‌ها می‌باشد. در کشور قبرس شمالی، سه دانشگاه دولتی و پنج دانشگاه خصوصی وجود دارد که به لحاظ علمی نیز پیشرفته می‌باشد. از جمله مزایای این روش این است که برای تحصیل، نیازی به آزمون‌های زبان وجود ندارد و پس از اخذ تاییدیه دانشگاه، می‌توانید اقدام به ثبت نام و دریافت مهاجرت یا اقامت نمایید.

 1. مهاجرت کاری به قبرس شمالی

مهاجرت کاری، از دیگر روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی است. این کشور نرخ بیکاری پایینی دارد و سیاست‌های جذب سرمایه آن باعث می‌شود تا افراد جویای کار را به مقصودشان برساند.

 1. مهاجرت به قبرس شمالی از طریق ازدواج

بواسطه ازدواج با شهروند قبرس شمالی، می‌توانید اقامت کامل این کشور را پس از سه سال بگیرید. شرایط دریافت مهاجرت از طریق ازدواج، از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست.

 1. سرمایه گذاری در قبرس شمالی

از طریق انتخاب روش سرمایه گذاری در قبرس شمالی، می‌توانید با کمترین ریسکی، مهاجرت نمایید.

 1. مهاجرت و دریافت اقامت از طریق خرید ملک

خرید ملک، از دیگر روش‌های مهجرت به قبرس شمالی است که در صورتی که سرمایه قابل توجهی دارید، می‌توانید از طریق خرید ملک، اقدام به مهاجرت به قبرس شمالی نمایید.

 1. مهاجرت و دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت

از دیگر روش‌های رایج مهاجرت به قبرس شمالی، اقدام از طریق ثبت شرکت است. ثبت شرکت در حوزه‌های خدماتی، عمرانی و گردشگری از جمله پربازده‌ترین حوزه‌های سرمایه گذاری در این کشور است. قوانین مالیاتی آسان و عدم فساد اداری، ثبت شرکت را بسیار پر رونق و روند آن را تسهیل نموده است.

مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی

اقامت و مهاجرت به هر کشوری از مزایا و معایب خاصی برخوردار است که لازم است پیش از اقدام، راجع به این موارد، اطلاعاتی داشته باشید. در نظر داشته باشید که هر کشوری در کنار مزایایی که دارد، از معایبی نیز برخوردار است. در این بخش به ذکر برخی از مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی می‌پردازیم.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی عبارت است از:

 • پایین بودن هزینه‌های زندگی
 • رایج بودن زبان انگلیسی
 • پایین بودن آمار جرم و جنایت
 • رایج بودن انواع ارزها در بازار
 • اقتصاد ثابت و پایدار
 • سرعت بالای اینترنت
 • آلودگی کم
 • طبیعت زیبا
 • سهولت ارسال بار و لوازم شخصی به قبرس

برای ارسال بار به قبرس می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. در این مجموعه امکان ارسال بار در سریع ترین زمان به تمام کشورها امکان پذیر است.

معایب مهاجرت به قبرس شمالی عبارت است از:

 • نرخ درآمد پایین
 • کمبود دانشجو
 • اختصاص منابع و امکانات تفریحی به فصول پر توریست
 • عدم عضویت در اتحادیه اروپا

در این مقاله از وب سایت باربری امیرکبیر به بررسی مهاجرت به قبرس شمالی، بررسی انواع روش‌های مهاجرت به این کشور و مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی پرداختیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

مطالب و خدمات مرتبط:

صادرات بار به قبرس

قبرس شمالی بهتره یا ترکیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید