X

خرید ملک در قبرس

02144763438 تلفن تماس:
خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس یکی از روش‌های مهم برای دریافت اقامت این کشور و یا انجام سرمایه گذاری‌های بزرگ است. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با روشها و مزیت‌های خرید ملک در قبرس آشنا شوید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

سهولت و سودآور بودن خرید ملک در قبرس، سبب شده است تا مورد توجه افراد بسیاری قرار گیرد. خرید ملک از معدود روش‌هایی است که سبب می‌شود به راحتی اقامت دائم را دریافت نمود. 

سرمایه گذاری در حوزه ملک، به لحاظ انتخاب پروژه و ملک مورد نظر، اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که لازم است سرمایه گذاری دارای هدف، سودمند و براساس بودجه باشد. انتخاب درست و هوشمندانه، سبب کسب موفقیت در زمان مناسب و برای سرمایه گذاری می‌گردد. از این رو در این مطلب از وب سایت باربری امیرکبیر، شما را با کشور قبرس و خرید ملک در قبرس شمالی و جنوبی آشنا می‌نماییم.

خرید ملک در قبرس

قیمت ملک در قبرس شمالی

علی رغم اینکه قبرس شمالی از ثروت کمتری به نسبت قبرس جنوبی برخوردار است، اما به دلیل رشد اقتصادی همه مناطق قبرس شمالی، شاهد رشد در زیر ساخت‌ها بوده است. یکی از امن‌ترین و پرطرفدارترین مکان‌ها برای خرید ملک، قبرس شمالی است که بسته به هدف افراد، انجام می‌گیرد. هزینه خرید ملک در قبرس شمالی، بسته به عوامل مختلفی همچون موقعیت مکانی، نوع ملک و امکانات آن بستگی دارد. 

اگر قصد مهاجرت به قبرس را دارید و می‌خواهید لوازم و اثاثیه منزل خود را به این کشور ارسال نمایید، می‌توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ارسال بار به قبرس به صورت هوایی و زمینی انجام می‌شود.

قیمت خانه در قبرس به پول ایران

بسیاری از افراد به منظور خرید خانه در قبرس، به دنبال پیدا کردن قیمت خانه در قبرس به پول ایران می‌باشند. به دلیل نوساناتی که قیمت یورو دارد، لازم است مبلغ مدنظر را با قیمت یورو، ضرب نمایید و به صورت حدودی از قیمت خانه در قبرس به پول ایران اطلاع کسب نمایید. 

خرید ملک در قبرس جنوبی

قیمت ملک در قبرس جنوبی به نسبت قبرس شمالی به دلیل هم‌جواری با اتحادیه اروپا بیشتر است و این تفاوت قیمت در انواع شهرهای مهم قبرس جنوبی به چشم می‌خورد. گران‌ترین شهرها لیماسول، نیکوزیا، فاماگوستا، پافوس، لارناکا و .. می‌باشند. هنگام خرید ملک در قبرس جنوبی، لازم است علاوه بر قیمت خرید ملک، هزینه‌های اضافی هنگام خرید را نیز در نظر بگیرید. 

هزینه‌های اضافی خرید ملک در قبرس

به جز قیمت خرید ملک در قبرس، هزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که باید مد نظر قرار داده شود. در صورتی که قصد خرید ملک در قبرس را دارید، لازم است هزینه‌های اضافی همچون هزینه انتقال، مالیات بر دارایی، ثبت وام مسکن، حق تمبر، هزینه نقشه بردار، هزینه درخواست به شورای وزیران و.. را نیز بپردازید که حدودا 4.4 درصد قیمت خرید کل ملک را شامل می‌گردد. 

مزایای خرید ملک در قبرس

  1. برخورداری از شرایط آسان اقامت
  2. سرمایه گذاری با ارزش مالی بالا
  3. برخورداری از شرایط آب و هوایی بسیار خوب
  4. سادگی در روند خرید ملک

در نهایت

قبرس اعم از قبرس شمالی یا جنوبی، کشوری زیبا در حاشیه دریای مدیترانه است که از طریق خرید ملک در قبرس، که بهترین گزینه می‌باشد، می‌توانید علاوه بر سرمایه گذاری، اقامت دائم را نیز دریافت نمایید. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با مشاوران شرکت باربری امیرکبیر در ارتباط باشید. 

مطالب مرتبط:

امنیت قبرس شمالی

قبرس شمالی بهتره یا جنوبیامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید