X

هزینه ارسال بار به اربیل

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار و لوازم منزل به اربیل عراق

ارسال و حمل بار به اربیل از خدمات مهم باربری امیر کبیر در زمینه ارسال بار به عراق می باشد. برای این منظور می توان از حمل زمینی و هوایی بار بهره ببرید. 

برای دریافت مشاوره و خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار و لوازم منزل به اربیل عراق، از تخصصی‌ترین امور شرکت حمل و نقل بین المللی بار می‌باشد تا بدین وسیله بدون کمترین هزینه اضافی، بار و لوازم منزل خود را به اربیل انتقال دهید. حمل و نقل بار به اربیل عراق با ارائه خدمات باکیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود. حمل و نقل بار و لوازم منزل به اربیل توسط شرکت بین المللی باربری امیرکبیر همراه با مشاوره رایگان انجام می‌گیرد. 

حمل بار و لوازم منزل به اربیل عراق

حمل و نقل بار و لوازم منزل به صورت بین المللی امری تخصصی و دشوار است از این رو، بهتر است توسط شرکت‌های معتبر و صاحب نام انجام شود تا کمترین خسارتی را متحمل نشوید. شرکت باربری امیرکبیر، انواع بار و محموله‌ها را با بهترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان به مقصد مد نظر ارسال می‌دارد. ایم مجموعه از پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده و هم‌چنین به روزترین وسایل بسته بندی و ماشین‌های مدرن برای جابجایی برخوردار است. 

در مورد ارسال بار به عراق و ارسال بار به کربلا هم بدانید.

خدمات ارسال بار و لوازم منزل به اربیل عراق 

 1. ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان

 2. انجام خدمات بسته بندی حرفه‌ای

 3. ارائه لیست دقیق اقلام بار به گمرک

 4. ارسال بار به اربیل عراق از طریق روش فریت یا کارگو 

 5. تیم پشتیبانی متعهد و همراه

 6. آگاهی از تمامی قوانین گمرک کشورهای مختلف

 7. پاسخگویی همه جانبه و سریع

 8. برخورداری از نمایندگی‌های حرفه‌ای در کشورهای خارجی

 9. ارائه کلیه خدمات حمل و نقل بین المللی

ارسال بار به صورت زمینی به اربیل عراق

از متداول‌ترین روش‌های حمل و نقل بار به اربیل عراق، روش ارسال بار به صورت زمینی می‌باشد. باربری امیرکبیر، مجهز به بهترین و مدرن‌ترین وسایل حمل و نقل است که ارسال انواع بار را به شهر اربیل عراق با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. 

ارسال بار به روش زمینی از مزایایی همچون استفاده از شبکه وسیع جاده‌ای، امکان تحویل بار به مقصد به صورت خصوصی، امکان ردیابی محموله، سرعت خوب انتقال بار و لوازم منزل و.. برخوردار است. شایان ذکر است که اگر نوع لوازم و بار شما از نمونه بارهایی است که زمان در سالم ماندن ان‌ها، نقش تعیین کننده دارد، بهتر است روش هوایی را برای ارسال بار انتخاب نمایید. 

ارسال و حمل و نقل هوایی بار و لوازم منزل به اربیل عراق

روش حمل و نقل هوایی بار عمدتا برای ارسال کالاهایی استفاده می‌شود که سرعت رسیدن محموله و کالا به مقصد از اولویت بسیاری برخوردار است. این روش همچنین برای ارسال بار به مقاصد و فواصل بسیار دور را داشته باشیم. از جمله مزایای ارسال بار به اربیل، می‌توان به امنیت بالای باربری، سرعت بسیار زیاد در رسیدن بار به مقصد، امکان ارسال بار با حجم و مقدار بسیار و.. اشاره نمود. مجموعه باربری امیر کبیر، بهترین و سریع‌ترین خدمات حمل و ارسال بار و لوازم منزل به اربیل عراق را با مقرون به صرفه‌ترین هزینه به شما ارائه می‌دهد شما عزیزان می‌توانید برای حمل تخصصی بار و لوازم منزل خود با کارشناسان متخصص این مجموعه باربری در ارتباط باشید و دریافت مشاوره رایگان نمایید.  

موارد ممنوعه برای ارسال بار به اربیل عراق

به منظور ارسال بار به اربیل عراق، کلیه خدمات توسط مجموعه باربری امیرکبیر ارائه می‌گردد و انواع لوازم را با کیفیت بالا به مقصد مد نظر ارسال می‌دارد اما ارسال برخی از محموله‌ها به صورت بین المللی برای برخی از کشورها ممنوع است. مواردی همچون:

 • ارسال مواد مخدر

 • ارسال مواد منفجره

 • اشیای قدیمی و عتیقه

 • برخی از اقلام غذایی

 • عرقیجات و ترشیجات

 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد

 • مواد خوراکی همچون خشکبار 

 • اقلام آرایشی و بهداشتی

 • مواد غذایی همچون حبوبات و برنج

در آخر

شرکت حمل و نقل امیرکبیر، ایمنی در باربری را با دارا بودن مجوزهای حمل و نقل بین المللی برایتان فراهم می‌نماید. در این مقاله راجع به ارسال بار و لوازم منزل به اربیل عراق، انواع روش‌های ارسال بار و محدودیت‌های حمل بار را ارائه نمودیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید