X

باربری دهکده المپیک | اتوبار دهکده المپیک

02144763438 تلفن تماس:
باربری دهکده المپیک

یکی از موارد ضروری در حمل، باربری و جابه جایی لوازم منزل، قیمت حمل اثاثیه منزل می باشد. بعضی از شرکت های باربری معمولا با براورد هزینه اولیه و هزینه ای پس از حمل و جابه جایی اثاثیه منزل موجب ناراحتی افراد می شوند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

از دیگر شعبات باربری در غرب تهران می توان به باربری دهکده المپیک اشاره نمود. باربری دهکده از فعال ترین شعبات باربری امیرکبیر می باشد. برای استفاده از خدمات حمل بار و اسباب کشی در این منطقه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری دهکده المپیک

حمل بار اعم از لوازم و اثاثیه ی منزل، جهیزیه، خرده بار، باغبانی و گل و گلدان و...به صورت درون شهری و برون شهری و ارسال بار به خارج از کشور به صورت حمل زمینی و هوایی از مهم ترین خدما ما در باربری امیرکبیر می باشد.

اگر نیازمند خدمات به یک شرکت باربری تهران هستید و نیاز به جابجایی بار و لوازم منزل خود به صورت درون شهری و یا برون شهری دارید(ارسال بار به شهرستان) با اتوبار امیرکبیر تماس حاصل نمایید. و بدون نگرانی  و استرس حمل و نقل و جابجایی اثاثیه تان را انجام دهید.

شرکت باربری امیرکبیر بغیر از حمل و نقل اثاثیه ی منزل، کار حمل وسایل سنگین را نیز انجام می  دهد. حمل وسایل باشگاهی ( حمل وسایل باشگاه بدنسازی، حمل پیانو و ادوات موسیقی، حمل لوازم و اثاثیه ی مدارس و آموزشگاهها، حمل گلدان و درختچه های گلخانه ای و...) همگی جزو وظایف شرکت باربری امیرکبیر می باشد.

حمل بار در باربری دهکده 

دهکده المپیک یکی از محله‌های شهر تهران است. این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته بخشی از کن و بخشی از منطقه ۵ شهرداری تهران بود. اما با تقسیم زمین‌های منطقه ۵ و تأسیس منطقه ۲۲ شهرداری تهران، بخشی از این منطقه تازه شد. بافت این محله قدیمی است. زیرا این شهرک در دهه ۱۳۴۰ (خورشیدی) ساخته شده‌است. دهکده المپیک به خاطر کاربری اولیه، معماری خاصی دارد. بلوک‌های چهار یا پنج طبقه بانام شهرک لاله فضای سبز از یکدیگر جدا شده‌اند و محله‌ای نسبتا دنج و خاصی را پدید آورده‌اند.

مهم ترین خیابان‌های این محله می توان به خیابان‌ ورزش، خیابان گلبانگ و اتوبان همت اشاره نمود. میدان المپیک نیز از جمله قدیمی‌ ترین و معروف‌ ترین میدان‌هایی است که در منطقه ۲۲ و در این محله واقع شده است و نام آن برگرفته از بازی‌های المپیک سال ۱۳۵۳ است.

اگر در این محله به دنبال باربری با قیمت ارزان هستید می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین خدمات باربری با کیفیت بالا 

هزینه باربری دهکده المپیک 

هزینه ی باربری به عوامل زیادی ربط دارد. اگر فقط باربری مختص اسباب کشی باشد ( حمل لوازم منزل، حمل لوازم ادارات ) هزینه حمل به این عوامل بستگی دارد:

 •  حجم لوازم و اثاثیه
 • تعداد طبقات در مبدا و مقصد
 •  خدمات باربری مورد نیاز
 • تعداد کارگر
 • مسافت بین مبدا و مقصد

 اگر در بین اثاثیه لوازم سنگین از جمله ساید بای ساید، پیانو، گاو صندوق و...نیز باشد، هزینه ی آنها جداگانه محاسبه خواهد شد.  قیمت حمل بار در باربری دهکده بسیار منصفانه محاسبه می شود. از دیگر شعبات این باربری می توان به باربری پونک، باربری صادقیه، باربری مرزداران و باربری شهران اشاره نمود.

حمل بار به صورت vip در اتوبار دهکده المپیک

حمل بار به صورت وی آی پی بدین صورت است که شرکت خدمات باربری کار حمل و نقل اثاثیه و حمل و نقل بار را از ابتدا تا انتها ( از  بسته بندی اثاثیه منزل تا چیدمان اثاثیه در مقصد ) را به صورت کامل انجام خواهد داد و مشتری در حمل و نقل اثاثیه و باربری نقشی نخواهد داشت. بسته بندی لوازم منزل از مهم ترین مراحل حمل بار می باشد. که باید با دقت بسیار انجام شود.

مزایای اسباب کشی با باربری امیرکبیر

از مهم ترین مشخصات و ویژگی های حمل بار با استفاده از خدمات باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

 • بسته بندی کاملا تخصصی اثاثیه و بار با لوازم بسته بندی اثاثیه و تجهیزات به روز و به شیوه های نوین
 • استفاده از کارگران باربری مجرب و آموزش دیده 
 • حمل وسایل سنگین از قبیل حمل ساید بای ساید، حمل پیانو و..
 • سالم رساندن بار به مقصد 
 • استفاده از ماشین های حمل و نقل مخصوص باربری ( کامیون ، کامیونت و..)
 • و...

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد تمامی خدمات باربری و حمل و نقل و اسباب کشی با مشاورین شرکت اتوبار امیرکبیر تماس حاصل نمایید. از مشاوره رایگان و دلسوزانه همکاران ما بهره ببرید.

ویژگی های اتوبار دهکده

برخی از افراد جهت انتخاب بهترین باربری تهران به مشکل بر می خورند و نمی دانند که چگونه می توان از میان انبوهی از شرکت های مختلفی که این روزها آگهی های آنها در منابع مختلف چاپ و یا منتشر می شود، بهترین شرکت اتوبار تهران را انتخاب کرد. از این رو در این بخش ویژگی های یک شرکت باربری و اتوبار مناسب در تهران را برای شما شرح می دهیم تا با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه جهت اثاث کشی منزل و یا شرکت و موسسه خود اقدام کنید:


مشاوره در زمینه باربری

 

مشاوره باربری

اولین قدمی که می توان جهت شناخت یک شرکت باربری خوب در تهران، برداشت توجه به مسئله ارائه راهنمایی و بهترین مشاوره در زمینه خدمات باربری تهران است. این مشاوره که معمولا بصورت تلفنی است شامل راهنمایی و پاسخگویی در زمینه کلیه موارد مربوط به بسته بندی وسایل و لوازم، نحوه حمل و جابجایی بار (به ویژه جهت حمل بار به شهرستان)، هزینه و تعرفه ها، زمان بندی و موارد دیگر است که باید هنگام تماس های مشتریان جدید، کارکنان این شرکتها برای آنها توضیح دهند و جهت رزرو خدمات اسباب کشی به آنها کمک می کنند. در حقیقت مشتریان حق دارند که درباره جزئیات خدمات یک شرکت اتوبار و نحوه عملکرد آنها بدانند. 


کیفیت بسته بندی

همانطور که می دانید کیفیت بسته بندی اثاثیه و وسایل در باربری اهمیت زیادی دارد. هرچه وسایل و لوازم شما بهتر بسته بندی شوند، ایمنی آنها در طول حمل و جابجایی بار بیشتر خواهد بود. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد. امروزه بسته بندی وسایل در اسباب کشی با استفاده از لوازمی مانند کارتن های مخصوص از نوع چندلایه، بابل رپ و استرچ رپ صورت می گیرد و کاریست که باید بصورت حرفه ای انجام شود. در غیر اینصورت ممکن است به وسایل آسیب وارد شود. به همین جهت کارگران شرکتهای باربری و خدمات اتوبار تهران نیز معمولا تلاش می کنند تا در این مرحله با دقت و ظرافت عمل کنند. استفاده از لایه ها و کاورهای پلاستیک و نایلونی کمک بزرگی به حفظ وسایل و اثاثیه می کند و مانع از ضربه خوردن به بدنه وسایل می شود. 

در اختیار داشتن کارگران حرفه ای

یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگر حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی های مناسبی جهت کار در یک شرکت باربری و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و...همچنین سر وقت حاضر شدن در محل مورد نظر جهت شروع خدمات اسباب کشی نیز اهمیت دارد. 


خودروهای باربری سالم و مجهز

 

ماشینهای مخصوص باربری

در اختیار داشتن خودروهای حمل بار یکی دیگر از ویژگی ها و خصوصیات شرکت های مناسب اتوبار در تهران است. امروزه در سراسر جهان، از خودروهایی مانند وانت بار، کامیون ها و یا کامیونت ها که خودروهای باری سبک و سنگین محسوب می شوند بطور وسیعی در امور باربری استفاده می شود. در این راستا حتی برخی از شرکتهای اتوبار تهران، خدماتی مانند خدمات وانت بار تلفنی را نیز ارائه می دهند که برای مشتریانی مناسب است که نیاز به رزرو وانت بار جهت حمل بار دارند. این خودروها باید مجهز، مناسب و حتی الامکان جدید باشند تا پاسخگوی نیازهای مشتریان شرکتهای باربری تهران باشند و فضای کافی نیز در بخش حمل بار خود داشته باشند تا بتوان براحتی وسایل یک خانه و یا یک اداره یا شرکت را با کمک آنها جابجا و به مقصد ارسال کرد. البته همانطور که می دانید گاهی لازم است که دو یا چند کامیون یا کامیونت جهت حمل و جابجایی اثاثیه استفاده شود. 

زمان سرویس دهی

یکی دیگر از شرایط شرکت های خوب باربری زمان ارائه خدمات اثاث کشی است. معمولا بیشتر شرکت های اتوبار تلاش می کنند تا در تمام ماه های سال و حتی در روزهای تعطیل نیز این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. 


عضویت در اتحادیه

یکی از اتحادیه های مهم، اتحادیه باربری تهران است که شرکت های معتبر خدمات اتوبار تهران در آن عضویت دارند. در واقع یکی دیگر از ویژگی های شرکتهای معتبر باربری در تهران، می تواند عضویت در این اتحادیه باشد. اعضای این اتحادیه در زمینه هزینه و قیمت های بسته بندی و حمل بار از نرخ های اتحادیه تبعیت می کنند و در صورتی که به وسایل و لوازم مشتریان هر نوع خسارتی وارد شود، آنها پاسخگو خواهند بود و خسارت های لازم را به مشتریان خود پرداخت خواهند کرد. 


انتقاد پذیر بودن

 

انتقاد پذیر بودن شرکت باربری

یکی از ویژگی های یک شرکت یا موسسه خوب انتقادپذیر بودن است. همه ما زمانی که به موسسه یا مرکز اداری یا تجاری مراجعه کرده ایم، ممکن است بنا به دلایلی از عملکرد پرسنل، نحوه انجام کار یا پاسخگویی رضایت کامل نداشته ایم. در چنین مواردی رساندن صدای مشتریان به مدیران می تواند کارساز باشد. در مورد شرکت های باربری نیز چنین است. امکان انجام انتقاد و یا ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب به مدیران این شرکتها می تواند کمک بزرگی به افزایش کیفیت کار آنها کند. 

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل

برای بسته بندی اثاثیه و بار به لوازم بسته بندی نیاز است. لوازمی که کاملا جدید و به روز باشد و از لوازم و اثاثیه در طول حمل و نقل و باربری حفاظت نماید. وسایلی از قبیل کارتن های چند لایه، کارتن های رگال دار، بابل رپ، استرچ رپ و...از جمله وسایل مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل و بار هستند. گاهی اوقات بسته بندی توسط خود افراد انجام می شود که برای تهیه ی این لوازم باید با شرکتهای باربری تماس حاصل نمایید. ارسال وسایل بسته بندی به صورت فوری و به محل مورد نظر مشتری انجام می شود. پرداخت هم به صورت نقدی و هم به صورت غیر نقدی توسط دستگاه کارتخوان است. به منظور خرید لوازم بسته بندی با ما تماس بگیرید.

لیست باربری غرب تهرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید