X

حمل بار و خرده بار آنتالیا | ارسال لوازم منزل آنتالیا | 02122347606

02144763438 تلفن تماس:
حمل بار آنتالیا

همانطور که میدانید کشور ما در غرب هم مرز با کشور ترکیه است. حمل بار زمینی به ترکیه به دلیل این همسایگی در زمانی کوتاه و با هزینه ای کمتر از حمل هوایی به ترکیه قابل انجام است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به آنتالیا ترکیه

برای ارسال بار به آنتالیا ترکیه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین خدمات در زمینه حمل بار به ترکیه، باربری آنتالیا می باشد. حمل بار به آنتالیا دارای همان قواعد و قوانین ارسال بار به سایر شهرهای ترکیه می باشد که باید حتما برای این حمل بار از یک باربری بین المللی معتبر کمک بگیرید.

خط مرزی ایران – ترکیه، شامل دو گذرگاه مرزی از سمت غرب ایران در استان آذربایجان غربی به کشور ترکیه می‌باشد. گذرگاه مرزی بازرگان  که بیشتر برای ترانزیت استفاده می‌شود و گذرگاه مرزی رازی  که خط آهن نیز از آن می‌گذرد و نزدیک‌ترین مسیر برای رفتن به شهر وان از شهر خوی است. ایران و ترکیه ۵۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارند که قسمت اعظم آن‌ را مناطق کوهستانی صعب العبور تشکیل می‌دهد و چهار استان آغری، ایگدیر، وان و حاکاری از ترکیه با استان آذربایجان غربی ایران هم مرز هستند.

در حال حاضر تجارت بین دو کشور ایران و ترکیه زیاد است. ترکیه در حال حاضر به سومین بازار صادراتی ایران تبدیل شده است شرکت باربری امیرکبیر به صورت زمینی کار حمل و نقل انواع بار بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی را از شهر تهران و دیگر شهرهای کشور به کشور ترکیه انجام می دهد. همچنین می توانید برای حمل بار به آلانیا و حمل بار به آنکارا با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای ارسال بار به ترکیه، تمام شهرها با ما تماس بگیرید. 

هزینه حمل بار به آنتالیا

آنتالیا (به ترکی استانبولی: Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است.امروزه با توجه به زیاد شدن حجم مبادلات بین دو کشور ایران و ترکیه ، حمل و نقل بار و کالا به کشور ترکیه و شهر آنتالیا نیز زیاد شده است.باربری به صورت زمینی به اروپا و کشورهای همسایه خیلی راحت تر است.شرکت خدمات باربری امیرکبیر، با ارسال بار به اروپا  و داشتن بیمه و مجوز و انجام  تمام کارهای گمرکی و  صادراتی مشتریان  در گمرک تهران ، حمل و نقل بار مشتریان به ترکیه و شهر آنتالیا را بدون واسطه گری مشتریان انجام می دهد. هزینه حمل بار به آنتالیا به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله:

 • میزان بار
 • ارزش بار و وسایل
 • نوع روش حمل بار
 • استفاده از خدمات خاص باربری
 • انجام و هزینه کارهای گمرک و ترخیص کالا
 • مسافت بین مبدا و مقصد

اگر قصد حمل بار به اروپا و کشور ترکیه ( باربری آنتالیا )  را دارید، کافیست با شماره تلفن های 09128443695 تماس حاصل نمایید.

حمل اثاثیه منزل آنتالیا

حمل اثاثیه منزل به آنتالیا

قیمت ملک و آپارتمان در کشور ترکیه نسبت به کشور ما بسیار بسیار ارزان تر می باشد و با توجه به ایجاد پروژه های ساختمانی زیاد در شهرهای استانبول و آنتالیا و قیمت ارزان تر نسبت به ما و راحت بودن خرید و فروش ملک در ترکیه برای ایرانیان، خرید خانه در آنتالیا و ترکیه بسیار رایج شده است. با توجه به میزان بالای خرید ملک و خانه در ترکیه توسط ایرانیها، حمل و نقل اثاثیه منزل به ترکیه در کنار حمل و نقل و مبادلات تجاری افزایش یافته است.نگرانی مشتریان از  چگونگی حمل و نقل کلیه ی لوازم منزلشان اعم از فرش، انواع لوستر و چراغهای تزیینی، انواع مبلمان، لوازم سنگین مثل ساید بای ساید ، گاو صندوق ، کتابخانه و کمد ،پیانو ، گاز و....به کشور ترکیه و شهر آنتالیا ( باربری آنتالیا )  بسیار زیاد است.شرکت اتوبار امیرکبیر حمل و نقل اثاثیه منزل به آنتالیا را به صورت vip ( بسته  بندی اثاثیه ،حمل و نقل اثاثیه ، کارگر اسباب کشی ، چیدمان اثاثیه و..) و در تاریخ مورد نظر مشتری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام میدهد.

همچنین برای استفاده از خدمات  باربری استانبول به تهران و اطلاع از هزینه باربری از ترکیه به ایران نیز می توانید با ما تماس بگیرید. کلیه خدمات باربری ترکیه با ارزان ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

باربری آنتالیا 

اگر قصد حمل بار به شهر آنتالیا و دیگر شهرهای کشور ترکیه را به صورت زمینی دارید ، و به دنبال بهترین باربری برای حمل بار و اثاثیه به ترکیه هستید ، با شرکت خدمات باربری امیرکبیر تماس حاصل نمایید و از حمل بار به  آنتالیا خاطره ای خوش در ذهنتان باقی گذارید.

بهترین باربری آنتالیا

حمل و نقل به خارج از کشور به هر شکلی که باشد ، بسیار استرس زا است.اولین و مهم ترین نگرانی مشتری از حمل و نقل بار و حمل و نقل اثاثیه به خارج  از کشور ، صحیح و سالم رسیدن بار و به موقع رسیدن بار به مقصد است.دومین نگرانی در مورد انجام تشریفات گمرکی و ترخیص بار و اثاثیه است.ما به شما این نوید را می دهیم که کار ترخیص کالا و بارتان را از گمرک بدون نیاز به وسطه گری شما انجام خواهیم داد و بارتان را سر موعد مقرر در کشور ترکیه به شما تحویل خواهیم داد.

خدمات باربری آنتالیا

 

بهترین باربری آنتالیا

شرکت خدمات باربری امیرکبیر برای حمل و نقل بار و اثاثیه منزل و ادارات چه به صورت درون شهری باشد ( باربری تهران ) و چه به صوت برون شهری و یا حتی به صورت حمل زمینی به خارج از کشور ، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.از جمله خدمات اتوبار امیرکبیر به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • بسته بندی اثاثیه
 • بسته بندی جهیزیه
 • ارسال کارگر باربری 
 • حمل لوازم سنگین به صورت تخصصی
 • ارسال ماشین برای باربری
 • چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل 
 • و...

 • آیا ارسال بار از آنتالیا به ایران امکان پذیر است؟

  در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از آنتالیا و سایر شهرهای ترکیه به ایران فراهم شده است. 

 • مناسب ترین روش ارسال بار به آنتالیا کدام است؟

  برای ارسال بار به آنتالیا می توانید از حمل زمینی و هوایی استفاده نمایید. مناسب ترین و ارزان ترین روش ارسال بار حمل زمینی می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید