X

باربری استانبول به تهران + هزینه باربری در استانبول

02144763438 تلفن تماس:
باربری در استانبول
یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری امیرکبیر حمل و ارسال بار به استانبول می باشد. استانبول یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه است که مقصد بسیاری از مسافران و تجار ایرانی است.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به استانبول

رضایت مشتری برای ارسال بار به استانبول

ارسال بار از تهران به استانبول و بالعکس

ارسال سریع و ارزان بار از ترکیه به ایران

همان طور که اشاره شد حمل بار در استانبول یکی از مهم ترین خدمات باربری تهران استانبول می باشد. ما در این باربری کلیه خدمات حمل بار در استانبول، حمل اثاثیه منزل از استانبول به تهران را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می داریم. تمام امور مربوط به بسته بندی بارها، انجام امور گمرک، صدور بیمه نامه و بارنامه بین المللی و سایر کارهای مربوط در این باربری صورت می پذیرد.

شرکت باربری امیرکبیر جزء شرکت های باربری بین المللی ایران است که در ترکیه نیز فعالیت داشته و می تواند خدمات باربری را در این کشور به شما عزیزان ارائه نماید. برای ارسال بار از استانبول به تهران و دیگر شهرهای ایران با ما تماس بگیرید. پرسنل ما در ترکیه تمام کارهای لازم را برای ارسال بارهای شما به ایران انجام خواهند داد. برای اطلاع از قیمت باربری از استانبول به تهران و حمل اثاثیه منزل از استانبول به تهران با ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از استانبول به ایران و همچنین بارهای تجاری خود را به ما بسپارید.

نکته : قابل توجه مشتریان گرامی، تمام کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک ترکیه انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید.

بهترین باربری برای حمل بار به استانبول

بهترین باربری برای حمل اثاثیه منزل از استانبول به ایران

کاملا واضح و مشخص است که کار حمل بار و اثاثیه ی منزل به خارج از کشور از حساسیت بیشتری برخوردار است. ترخیص بار، کارهای گمرکی، صحیح و سالم رسیدن بار به مقصد ( استانبول )، مناسب بودن هزینه ی باربری و...هزاران علت دیگر وجود دارد که ثابت کند که حمل و نقل خارجی خیلی حساس تر است.

شرکت خدمات باربری امیرکبیر به دلیل اینکه تمامی کارهای گمرکی و صادراتی و حمل  و نقل و بسته بندی اثاثیه ی منزل و بار را از ابتدا تا انتها بدون واسطه برای مشتریان انجام میدهد ، جزو بهترین باربری به استانبول است. با این حساب مشتریان دیگر دغدغه و نگرانی برای حمل بار به استانبول ( ارسال بار به ترکیه ) نخواهند داشت. و با خیالی راحت و آسوده و فقط با یک تماس با شرکت خدمات باربری امیرکبیر، کار حمل بارشان را به ما می سپارند و در موعد مقرر در مقصد مورد نظر تحویل میگیرند. همچنین می توانید برای  ارسال بار از ترکیه به ایران نیز با ما تماس بگیرید. 

از دیگر خدمات حمل بار ترکیه در باربری امیرکبیر، می توان به ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به آلانیا اشاره داشت.

ارسال بار به استانبول

اکثر مسافران به ویژه افرادی که برای اولین بار می‌خواهند بار به استانبول ارسال کنند اطلاعاتی در این زمینه ندارند و از این رو به دنبال شرکتی هستند تا بار آنها را به مقصدشان ارسال کند. شرکت باربری امیرکبیر یک مجموعه‌ ای کامل برای این کار فراهم کرده تا با ارائه مشاوره دقیق و دادن اطلاعات کافی در مورد فریت بار مسافران را از این نگرانی در بیارد. مشاورین باربری امیرکبیر به صورت شبانه روزی و به صورت رایگان آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز هستند.

روش های حمل بار در باربری استانبول

بسته به نظر مشتریان، میزان بار و بودجه اختصاصی برای ارسال بار به شهر استانبول روش های مختلفی برای ارسال بار وجود دارد:

 1. حمل بار زمینی
 2. حمل بار دریایی
 3. حمل بار هوایی

هزینه باربری استانبول 

هزینه حمل بار به صورت زمینی به عوامل مختلفی از جمله :

 • حجم بار
 •  مقصد مورد نظر
 •  تعداد کارگر مورد نیاز
 • نوع روش حمل بار
 •  تعداد ماشین مورد نیاز
 •  وجود وسایل سنگین از قبیل یخچال فریزر و ساید بای ساید و گاو صندوق

و...بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه ها با شماره تلفن های 09128443695 و 02122347606 تماس حاصل نمایید . اگر ساکن شهر تهران هستید کارشناسان باربری استانبول امیرکبیر، برای برآورد هزینه ی باربری در محل حضور پیدا می کنند و در غیر این صورت اگر در شهر تهران ساکن نیستید، با ارسال تصاویر بارتان از طریق واتس آپ ، هزینه ی تقریبی باربری را به دست آوردید. حمل بار به آنکارا از دیگر شعبات باربری امیرکبیر می باشد.

زمان مورد نیاز برای حمل بار در باربری استانبول به تهران

زمان حمل بار در استانبول رابطه مستقیم با نوع روش حمل بار دارد. حمل بار به ترکیه به صورت زمینی بین 7 تا 10 روز و روش هوایی 3 تا 4 روز به طول می نجامد. زمان فوق متغییر است برای کسب اطلاعات و دریافت زمان دقیق حمل بار به استانبول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

حمل بار استانبول

حمل بار به روش زمینی

از روش ارسال بار زمینی به استانبول و بالعکس در مواردی که افراد حقیقی یا تجار می خواهند کالاهایی را  به استانبول ارسال کنند استفاده می شود و افرادی که قصد استفاده از این سرویس را دارند باید علاوه بر هزینه های حمل بار زمینی، هزینه تریلی را نیز پرداخت کنند. توجه داشته باشید در مواقعی که حجم کالاهایی که می خواهید بفرستید محدود است و مقدار زیادی نیست بهتر است از روش هوایی استفاده نمایید زیرا هزینه کمتری خواهد داشت.

قابل توجه مشتریان عزیز: شرکت باربری ما برای حمل زمینی حداقل بار، زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند. بار زیر ۵۰۰کیلو یا بار های خرده بار باید هوایی ارسال شود. مثلا یک عدد تلویزیون یا دوعدد کارتن، باید هوایی ارسال شده و به فرودگاه مقصد ارسال میشود.

مزیت حمل زمینی بار 

 • هزینه حمل مناسب نسبت به حمل دریایی و هوایی
 • حمل سریع و قابل برنامه ریزی بار  ( نسبت به حمل دریایی ) 
 • امکان جمع آوری و یا تحویل بار بدون محدودیت جغرافیایی حتی در شهرهای کوچک ، روستاها، مناطقی با دسترسی سخت و دشوار جهت ارائه سرویس
 •  کاهش هزینه حمل با بسته بندی های مناسب در سرویس های حمل و نقل زمینی نسبت به سایر روش های حمل
 • امنیت بیشتر بار طی پروسه حمل به دلیل عدم تخلیه و بارگیری مجدد در فرآیند حمل

شرایط حمل بار از استانبول به تهران

شرکت باربری که کار حمل بار به استانبول را انجام میدهد باید شرایط زیر را دارا باشد:

 • مجوز باربری بین المللی
 • بیمه نامه
 • ماشین های آماده برای حمل بار به خارج از کشور ( ماشین های نو و سالم )
 • رانندگان ماهر و آشنا به قوانین حمل بار به خارج از کشور به صورت زمینی
 • کارگران ماهر و توانمند و امین
 • توانایی مدیریت و انجام کارهای ترخیص بار و گمرکی

 

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

 

ارسال خرده بار به استانبول

 

ارسال خرده بار به استانبول

گاهی اوقات مشتریان حجم کمی از بار و یا وسایل را دارند که حمل آنها از طریق زمینی مقرون به صرفه تر است.  ( البته لازم به ذکر است که حمل بار و خرده بار به صورت زمینی توسط شرکت امیرکبیر نباید کمتر از 500 کیلوگرم باشد). در این صورت حمل خرده بارشان را باید به وسیله ی یکی از شرکتهای حمل و نقل بین المللی انجام دهند.

دیگر خدمات باربری امیرکبیر:

ارسال بار به استرالیا

ارسال بار به آلمانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • پیمان گوهرنیا
  سلام.ارسال لباس از استانبول به ایران دارین؟
  • مدیر سایت

   با سلام. اگر بار شما تجاری و مجوز لازم برای ارسال را دارید، امکان ارسال امکان پذیر است. برخی از بارها برای صادرات به ایران ممنوع است و باید بررسی های لازم در این باره انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

 • سام مظهری
  سلام برای اثاث کشی منزل از استانبول به تهران مزاحمتون شدم میخواستم شرایط و هزینه های مرتبط را اعلام بفرمائید
  • مدیر سایت

   سلام. برای ارسال بار و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید