X

باربری پونک + اتوبار پونک، ارزان و سریع

02144763438 تلفن تماس:
باربری پونک

پیدا کردن شرکت بسته بندی و اسباب کشی کار ساده ای نیست و به آسانی نمی توان بسته بندی بار و خدمات اسباب کشی را به شرکت های نامطمئن سپرد. اسباب کشی یک فرایند پیچیده، وقت گیر، استرس زا و پر هزینه است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری پونک از شعبات باربری غرب تهران می باشد. ما در باربری و اتوبار پونک بهترین و ارزان ترین خدمات حمل بار را به همشهریان عزیز ارائه می دهیم. برای استفاده از خدمات حمل بار در پونک و خدمات اسباب کشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری پونک 

پونَک، محله‌ای است که در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران و بخشی از آن در منطقه ۲ شهرداری تهران پایتخت واقع شده‌است.این محله از از شمال به بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به رودخانه پونک(فرحزاد) و بزرگراه یادگار امام و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می‌شود. پونک از غرب به محله جنت‌آباد (تهران)، از شرق به دره پونک که که هم‌اکنون بوستان نهج البلاغه در آنجا ساخته شده‌است و مرز بین پونک و شهرک غرب است، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله محله باغ‌ فیض محدود می‌شود. خیابان‌های سیمون بولیوار و محله چهار دیواری در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند.

حمل بار و اثاثیه ی منزل در محدوده ی پونک و در مناطق پنج و دو با بهترین شرکت باربری تهران و حمل و نقل و مناسب ترین قیمت ها توسط شرکت باربری امیرکبیر به صورت شبانه روزی  و همه روزه انجام می شود.جابجایی انواع بار بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی به تمامی نقاط شهر تهران و تمامی شهرستانها و به خارج از کشور انجام می شود.( باربری ترکیه )

اتوبار پونک 

 

حمل بار بین شهری

باربری بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است. گاهی اوقات سفارشات درون شهری نیستند و شرکت حمل بار برای مسافت‌های طولانی و خارج از شهر نیز خدمات ارائه می‌دهند. وقتی از باربری بین شهری صحبت  می‌شود یکی از مهم ترین مواردی که اهمیت دارد بحث راه و جاده وایمنی آن است.

حمل بار با کامیون به شهرستان نیاز به دقت زیادی در هنگام بار زدن و همچنین استفاده از رانندگان حرفه ای دارد. بنابراین بهتر است برای باربری بین شهری از متخصصین این کار استفاده کرد.از پر جستجوترین موارد در باربری بین شهری جستجوی محلی و منطقه‌ای آن است مثل باربری جنوب تهران به شهرستان یا باربری بین شهری کرج، باربری بین شهری تبریز، باربری بین شهری مشهد، باربری بین شهری اصفهان و ...است.

شرکت اتوبار امیرکبیر با داشتن ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری و بین المللی، حمل و نقل انواع بار و اثاثیه را انجام میدهد.باربری امیرکبیر بهترین رانندگان، بهترین کارگران ( کارگر اسباب کشی ) و بهترین تجهیزات را داراست.و با رعایت تمامی قوانین، بهترین باربری و حمل و نقل را برای مشتریان انجام می دهد به طوریکه از اسباب کشی و یا باربری فقط خاطره ای خوش در اذهان باقی می ماند.

از خدمات مربوط به حمل بار به شهرستان می توان به وانت بار شهرستان اشاره نمود.

باربری در پونک

معمولا باربری درون شهری برای اسباب کشی است ولی گاهی باربری درون شهری برای حمل و بار و خرده بار و یا کالا صورت می پذیرد. برای باربری درون شهری سعی کنید شرکت باربری را انتخاب نمایید که بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت برایتان ارائه دهد. یکی از مهم ترین موارد در باربری درون شهری، بسته بندی درست و صحیح اثاثیه می باشد. البته بسته بندی در تمامی حمل و نقل ها اهمیت دارد ولی از آنجاییکه در اسباب کشی لوازم لوکس و ظریف از قبیل انواع کریستال، انواع لوستر و چراغ های تزیینی، انواع مبلمان و میزهای شیشه ای و..وجود دارد. حتما باید با یک شرکت باربری خوب قرار داد ببندید که کار بسته بندی اثاثیه و جابجایی اثاثیه را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. شرکت اتوبار امیرکبیر با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در باربری، در تمامی نقاط شهر تهران شعبه دارد و آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در سطح شهر تهران می باشد.( باربری ستاری، باربری شهران، باربری راه آهن، باربری صادقیه، باربری جنت آباد، باربری بلوار فردوس و...) 

بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

یکی از مهم ترین بخشهای یک اسباب کشی خوب، بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل است. شیوه ی بسته بندی اثاثیه، تجهیزات بکار رفته در بسته بندی اثاثیه، کارگر بسته بندی اثاثیه و...همه و همه در سالم رسیدن بار و اثاثیه به مقصد و هزینه ی باربری تاثیر به سزایی دارد.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر است؟

 

بسته بندی تخصصی اثاثیه

شرکت های باربری مبالغ مختلفی برای جمع آوری وسایل و بسته بندی دریافت می کنند. این مبلغ طبق تعرفه مشخص و با توجه به مقدار بار برای هر مشتری متفاوت است. به طور کلی این هزینه شامل دو بخش عمده است:

دستمزد کارگر بسته بندی در باربری پونک

دستمزد کارگر برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در جنوب تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شرق تهران و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران همواره ثابت است و بر حسب ساعت محاسبه می شود. قیمت ملک و منطقه ای که ملک در آن واقع است روی هزینه های بسته بندی هیچ تاثیری ندارد. اما هر چه مقدار وسیله ها بیشتر باشد، طبیعتا ساعات بیشتری صرف بسته بندی و پکیج کردن لوازم می شود و نیروی کار بیشتری هم لازم است. در واقع اثاثیه بیشتر به مفهوم نیروی کار بیشتر برای بسته بندی و خدمات اسباب کشی است. برای استفاده از خدمات کارگر باربری با ما تماس بگیرید.

 قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی

بسته بندی خرده ریزها و لوازم داخل کابینت های آشپزخانه و کمدهای لباس کارساده ولی خسته کننده ای است. روزهای متوالی وقت برای جمع آوری خرده ریزها صرف می شود که چندان خوشایند نیست.شرکت خدمات اسباب کشی با اعزام کارگرهای ماهر، بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت صحیح و اصولی انجام می دهد. کارتن های استفاده شده همگی نو و ۵ لایه و دارای ابعاد مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل هستند.کارتن های حجیم و محکم، تنها وسیله بسته بندی اثاثیه منزل نیستند! لوازم و تجهیزات بسیاری برای بسته بندی بار استفاده می شوند که برای محافظت ازاثاثیه ضروری هستند.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ارتباط مستقیم با لوازم بسته بندی دارد. به این ترتیب نمی توان مبلغ ثابت و مشحصی را برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه مناطق در نظر گرفت. در واقع این مقدار وسایل و اثاثیه منزل است که تعیین کننده نوع و تعداد کارتن و دیگر وسایل بسته بندی است.

چه موقع  هزینه بسته بندی اثاثیه منزل افزایش پیدا می کند؟

 

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

برای تعیین قیمت دقیق بسته بندی، می بایست لیست کامل وسایل را تهیه کنید. برخی از لوازم حجیم و با ارزش ( حمل وسایل سنگین ) نیاز به تمهیدات خاصی برای بسته بندی بار دارند و به گونه ای متفاوت قیمت گذاری می شوند. در صورتی که دارای ساید، پیانو، گاو صندوق و لوازم حجیم هستید باید مبلغ بیشتری برای بسته بندی و جابجایی بپردازید. با توجه به ارزش بالای این وسایل، پرداخت کمی بیشتر منطقی است. در عوض خیال تان بابت سالم رسیدن لوازم و اثاثیه راحت است.

هزینه بسته بندی و جایجایی ساید بای ساید در پونک

امروزه اغلب خانوارها از یخچال فریزر های بزرگ و یا ساید بای ساید استفاده می کنند. جابجایی ساید بای ساید یک کار تخصصی است و نیازمند کارگر اسباب کشی با تجربه است. هر گونه آسیب فیزیکی به یخچال فریزر و ساید پیامدهای ناخوشایندی دارد. تعمیر بدنه دستگاه و یا تعویض قطعات آسیب دیده بدنه، بسیار دشوار و پر هزینه است لذا باید این وسیله به درستی با پلاستیک حباب دار، پکیج شود. برای بسته بندی اثاثیه حجیم شامل ساید بای ساید و یخچال بالای ۱۶ فوت  مبلغ بیشتری دریافت می شود.( حمل ساید بای ساید )

بسته بندی اصولی تضمین کننده حمل و نقل بدون ریسک بوده و موجب سالم رسیدن دستگاه به محل جدید می شود. استفاده از پلاستیک های ضربه گیر برای حفظ سطح ساید ضروری است. اگر راه پله به اندازه کافی بزرگ باشد، می توان ساید را به صورت کامل از راه پله عبور داد. در صورت نیاز برای راه پله های باریک، درب ساید باز می شود تا امکان حمل بدون خطر فراهم شود. 

هزینه بسته بندی پیانو در پونک

بسیاری از هنرمندان و علاقه مندان به موسقی و نوازندگی از پیانوی شخصی استفاده می کنند. البته پیانو جزء ثابت لوازم منزل نیست ولی در صورتی که پیانو در منزل دارید می بایست از کارگر اسباب کشی تخصصی کمک بگیرید. یک سرویس تخصصی برای جابجایی و حمل پیـانو در لیست هزینه بسته بندی اثاثیه منزل پیش بینی شده تا بدون خط و خش، پیانو به مکان جدید منتقل شود. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم به صورت جداگانه بر روی فاکتور خدمات اسباب کشی لحاظ می شود. هزینه حمل پیانو بستگی به تعداد طبقات داشته و ضریبی از تعداد طبقات می باشد.

حمل پیانو به دلیل سنگینی و حجیم بودن با همکاری چند کارگر ماهر انجام می شود. بسته بندی کلی برای محافظت از بدنه، درب، صفحه اصلی و سطوح آن به همراه پتوکشی، تسمه بندی و نوارکشی انجام می شود. به این ترتیب مشکلی برای جابجایی پیانو وجود ندارد. در صورتی که بخواهید کارگر باربری، پیانو را در محل باز کرده و سالم تحویل می دهد.

اندازه پیانو، باریک بودن و شکل راه پله ها دو عامل محدود کننده در جا به جایی پیانو هستند که می بایست از قبل بررسی شوند. همیاران هوم سرویز با رویت محل و در نظر گرفتن چرخش راه پله ها، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به همراه حمل پیانو را محاسبه می کنند. بهتر است از قبل این موضوع را اطلاع دهید تا در روز اسباب کشی وقت هدر نرود.

باربری بین المللی در باربری پونک

 

حمل بار به خارج از کشور

از دیگر خدماتی که شرکت اتوبار امیرکبیر به مشتریان عزیز ارائه می دهد ، حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی است.حمل بار به ترکیه، حمل بار به آلمان، حمل بار به فرانسه و تمامی کشورهای همسایه با رعایت مقررات بین المللی انجام میشود.ارسال خرده بار از ایران به تمامی کشورها ، ارسال اثاثیه منزل به کشورهای خارجی، بسته بندی لوازم منزل به اروپا و ...با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می شود.

لیست شعبات:

باربری غرب تهران

باربری فرمانیه


  • با چه شماره ای می توانیم با بهترین شرکت باربری در پونک تماس بگیریم؟

    برای تماس با باربری پونک با شماره 02144762571 تماس بگیرید.

  • چه خدماتی در باربری پونک ارائه می‌شود؟

    در باربری پونک تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی ارائه می‌شود.

  • هزینه حمل بار در پونک چقدر است؟

    هزینه ارسال و حمل بار در پونک به میزان بار، تعداد طبقات و خدماتی که از باربری دریافت می‌شود، بستگی دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید