X

هزینه ارسال بار به اروپا + فریت بار هوایی و حمل زمینی بار

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به اروپا

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. برای ارسال بار به کشورهای اروپایی با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به اروپا

از مهم ترین خدمات باربری امیرکبیر می توان به حمل بار بین المللی و ارسال بار به اروپا اشاره کرد. حمل بار به اروپا می‌تواند با استفاده از روش‌های زمینی، دریایی و هوایی انجام شود. انتخاب نوع روش حمل بار به کشورهای اروپایی به نوع بار، نوع دسترسی به کشور مقصد و میزان بودجه فرستنده بار بستگی دارد. حمل و نقل بین المللی زمینی به اروپا و فریت بار به اروپا از مهمترین خدمات در این زمینه می‌باشد. هزینه باربری به اروپا بر اساس نوع بار و روش ارسال محاسبه و اعلام می‌شود.

برای استفاده از خدمات باربری ایران به اروپا و اطلاع از نرخ کرایه ترانزیت به اروپا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش‌های ارسال بار به اروپا

همان طور که اشاره شد در باربری بین المللی ما امکان ارسال بار به اروپا وجود دارد و همواره سعی می‌شود، بهترین روش برای ارسال بار به اروپا انتخاب شود که هم هزینه کمتری را برای مشتریان به همراه داشته باشد و هم بارها در سریع‌ترین زمان با امنیت کامل به کشور مقصد برسند. از جمله روش‌های ارسال بار به اروپا می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 1. ارسال بار زمینی به اروپا (ترانزیت بار به اروپا)
 2. فریت بار به اروپا (ارسال بار هوایی به اروپا)
 3. ارسال دریایی

برای انتخاب بهترین روش حمل بار به کشورهای اروپایی می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و بر اساس نوع بار و میزان بودجه، روش مناسب برای حمل را انتخاب نمایید.

فریت بار به اروپا

از محبوب‌ترین و البته سریع‌ترین روش ارسال بار به اروپا، می‌توان به فریت بار به اروپا اشاره نمود. علاوه بر سرعت ارسال، این روش دارای امنیت بیشتری نسبت به سایر روش‌ها می‌باشد اما برای بار با حجم و وزن بالا باید هزینه زیادی پرداخت نمایید. این روش برای ارسال بارهای مسافرانی که مشکل اضافه بار مواجه شدند، ارسال لوازم و اشیای گرانبها و لوازم منزل مناسب است. اما اگر بار شما دارای وزن بالا و در حد تناژ است بهتر است از سایر روش‌ها استفاده نمایید. البته باید مسافت و روش‌های دسترسی به کشور مقصد را نیز در نظر بگیرید و با توجه به شرایط بهترین روش ارسال بار را انتخاب نمایید.

حمل و نقل بین المللی زمینی به اروپا

به منظور حمل و نقل بین المللی زمینی به اروپا معمولا از کانتینرهای 20 یا 40 فوتی استفاده می‌شود. انتخاب نوع کانتینتر به میزان و حجم بار شما بستگی دارد و یا حتی می‌توانید بارها را به صورت گروپاژ (ارسال همزمان چند مشتری با یک کانتینر) نیز حمل نمایید تا هزینه ارسال برای شما ارزان‌تر تمام شود.

کانتینر طول ارتفاع میزان بار قابل حمل 
20 فوت 6 متر 2.30 متر تا 26 تن
40 فوت 12 متر 2.30 متر 26 تا 28 تن

مقادیر بالا بر اساس نوع کانتینر متغییر است.

برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاوران ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل به اروپا

خیلی از افراد قصد زندگی در کشورهای خارجی و کشورهای اروپایی را دارند .و می خواهند که اثاثیه و لوازم منزلشان را از کشور خارج نمایند.یکی از راههای ارسال لوازم منزل به اروپا ( ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور ) ، از طریق زمینی می باشد.اینکار توسط شرکتهای حمل و نقل بین المللی انجام می شود.حمل و نقل زمینی اثاثیه به کشورهای اروپایی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور به صورت زمینی اغلب در ایران با دو نوع کانتینر با سایزهای 20 فوت و 40 فوت صورت می گیرد که حجم کانتینرهای 20 فوت حدود 30 متر مکعب و حجم کانتینرهای 40 فوت حدود 60 متر مکعب میباشد.حمل انواع لوازم سنگین از قبیل مبلمان و میز ، انواع لوستر ، انواع یخچال فریزر  و ساید بای ساید،  فرش و...با ماشین های مجهز و با بهترین پرسنل انجام می شود.

پس دیگر نگران ارسال اثاثیه تان به اروپا و خارج از کشور نباشید.شرکت خدمات باربری امیرکبیر تمامی   کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را برای شما در گمرک تهران انجام میدهد و شما واسطه ای ندارید. برای انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی باید نهایت دقت را داشته باشید.

نرخ کرایه ترانزیت به اروپا

شما عزیزان میتوانید جهت استعلام نرخ کرایه ترانزیت به اروپا در تمامی روزهای هفته با شماره های درج شده در سایت باربری امیر کبیر تماس بگیرید. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش و درخواست برای ترانزیت به اروپا، بسته بندی بار جهت ترانزیت به اروپا، بیمه و … میتوانید از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید. ارسال بارهای زمینی به اروپا از طریق ارسال ترانزیتی بار به کشورهایی مانند آلمان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و … صورت میگیرد.

ارسال اثاثیه منزل به اروپا

ارسال بار به انگلیس

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری اروپا، ارسال و حمل بار به انگلستان می باشد. حمل زمینی بار به انگلیس کم هزینه ترین روش حمل بار به این کشور است. حمل بار زمینی به انگلیس به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌ شود. بسته بندی بار برای ارسال بار به انگلستان بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص به مشکل بر بخورد.

حمل بار به فرانسه

از دیگر خدمات حمل بار به اروپا می توان به حمل و ارسال بار به کشور فرانسه اشاره داشت. به منظور حمل و نقل انواع لوازم مسافری، تجاری و فرستادن کالا به فرانسه، بسته بندی جهت ارسال بار به فرانسه می توانید با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به آلمان

یکی از کشورهایی که افراد زیادی تمایل به مهاجرت به آن را پیدا نموده اند، آلمان می باشد. شما برای حمل و فریت بار به این کشور می توانید از خدمات ما در باربری امیرکبیر بهره مند شوید. خدماتی همچمون بسته بندی، صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر ارسال بار به گمرک و یا فرودگاه و ... حمل بار به آلمان می تواند به صورت زمینی و هوایی انجام شود.

ارسال بار به هلند

اگر قصد ارسال بار و لوازم منزل به هلند را دارید، می‌توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ارسال بار به هلند معمولا از طریق هوایی انجام می شود و با استفاده از تجربه و دانش پرسنل باربری امیرکبیر می‌توانید به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان بارهای خود را ارسال نمایید. 

مراحل  اصلی ارسال بار به اروپا

تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال زمینی و دریایی

در صورت حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور مانند مبلمان، پیانو، مجسمه و … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال با کشتی یا زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر است.پس از اینکه بار شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار گیرد و به خارج از کشور ارسال شود تخمین زده  و اعلام مییگردد.

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

 

بسته بندی بار برای ارسال به اروپا

یکی از مهمترین و حساس ترین  موارد ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به صورت زمینی یا هوایی یا دریایی مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به خارج از کشور  است.هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی لوازم خانه و رعایت نکردن استانداردهای این موضوع ممکن است سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما  شده و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های فوق اضافه گردد.

 تهیه لیست بسته بندی برای اثاثیه

از دیگر موارد حتمی که سهل انگاری در آن موجب ایرادات قانونی و یا هزینه های اضافی میشود، عدم دقت در تهیه کردن لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده بشود.

نکته: توجه یفرمایید که نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه منزل برای ارائه به گمرک کشور مقصد حتمی است.

نکته: تمامی مراحل بسته بندی لوازم و تهیه لیست اسباب منزل برای ارسال به خارج توسط عوامل این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار میگیرد. 

امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای دنیا تمامی اسباب و اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید ابتدا در مبداء توسط گاز و یا قرص های مخصوص سمپاشی در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی در این  جهت صادر گردد.

اخطار:  انجام ندادن امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی در خارج از کشور  منجر به پرداخت جریمه ی سنگین در مقصد خواهد شد و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق بر مشتری اضافه میگردد.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت خواهد گرفت.

 بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی

 

بارگیری بار در گمرک تهران

 بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی و دریایی است. درون گمرک هم اموری مانند بازرسی، صدور تگها، بررسی لیست و … انجام می شود.همچنین در صورت ارسال اثاثیه هوایی، محموله اثاثیه با وانت یا خاور به فرودگاه امام خمینی به منظور پرواز به شهرهای کشور آخارج از کشور مان فرستاده میشود.

انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب

از جمله کارهای مهمی که درون گمرک برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور صورت خواهد گرفت، بازرسی اسباب و لوازم مخصوصا توسط سگهای مواد یاب است. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بار زده شده و کانتینر پلمپ خواهد شد. این پلمپ کانتینر تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد وجود خواهد داشت و به هیچ وجه باز نخواهد شد.همچنین بارها از طریق اسکن های X-Ray جهت بررسی بیشتر در فرودگاه ها وگمرک ها مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.

صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به خارج از کشور

در این گام از حمل لوازم منزل به خارج از کشور مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر خواهد شد.

صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور که بسیار هم حائز اهمیت نیز مبیاشد، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد پذیرفت.

پیگیری آنلاین بار پس از ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

این مرحله در صورت ارسال هوایی و یا دریایی اثاثیه خود، میتوانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ما پس از حمل وسایل منزل به خارج از کشور  محموله را در هر لحظه رهگیری کنید. این لینک پس از ارسال بار برای شما مشتری محترم ارسال خواهد شد.

باربری اروپا

قاره اروپا، در نیم‌کره شمالی زمین قرار دارد و پس از قاره اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته‌اند و با یک‌دیگر خشکی بزرگ اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز طبیعی میان اروپا و آسیا را کوه‌های اورال تشکیل می‌دهند.

امروزه با توجه به تجارت میان کشور ایران و کشورهای اروپایی، بخشی از مبادله ی کالا میان تجار از طریق راه زمینی صورت میگیرد. ارسال بار و کالا به تمامی کشورهای اروپایی ( انگلیس، آلمان، فرانسه، سوئیس و...) توسط شرکت خدمات باربری امیرکبیر با بیش از دو دهه سابقه در عرصه ی حمل و نقل داخلی و خارجی و با بهترین خدمات انجام می شود.

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به دانمارک و ... اشاره نمود. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • موسوی
  ارزان ترین روش حمل بار به اروپا حمل زمینی هست یا هوایی؟
  • مدیر سایت

   سلام. باید بدانید بهترین و امن ترین روش ارسال بار به کشورهای اروپایی، ارسال بار هوایی می باشد اما هزینه آن از حمل زمینی بیشتر است. همچنین اگر تناژ بار شما بالا باشد، باید از حمل زمینی بار استفاده نمایید. حمل زمینی بار ارزان ترین روش می باشد.

تماس بگیرید