X

هزینه حمل بار به انگلیس + ارسال بار به انگستان و لندن

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به انگلیس

اغلب مسافران انگلیس را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند . هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور انگلستان ارسال کنند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به خارج از کشور

از مهم ترین و پردرخواست ترین باربری و ارسال بار به اروپا می توان به حمل بار به انگلیس و لندن اشاره داشت. ارسال بار و فریت بار به انگلستان مستلزم داشتن تجربه و مهارت کافی باربری برای انجام این امر می باشد. ارسال بار زمینی به انگلستان بر خلاف حمل بار هوایی دارای قیمت کمتری می باشد اما زمان حمل بار افزایش می یابد. انتخاب بهترین روش حمل بار به انگلستان بسته به میزان و نوع بار ارسالی، بودجه و زمان شما مشخص می شود. هزینه ارسال بار به انگلیس بسته به نوع روش حمل بار و میزان بارهای شما متغییر است. باربری امیر کبیر از مهم ترین و معتبرترین باربری های بین المللی در ایران است. ما مفتخریم سال ها در زمینه حمل بار بین المللی مانند ارسال بار به ترکیه، حمل بار به اتریش، ارسال بار به آلمان و دیگر کشورهای جهان در خدمت شما مشتریان و هم میهنان عزیز باشیم. به منظور استفاده از خدمات ما و اطلاع از قیمت ارسال بار به انگلیس با ما در باربری امیر کبیر تماس بگیرید. 

حمل بار به انگلستان

حمل بار زمینی به انگلیس کم هزینه ترین روش حمل بار است. حمل بار زمینی به انگلیس به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. در حمل بار به صورت فول تراک، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی به انگلیس به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با حجم و وزن زیاد مناسب است. ارسال بار از ایران به انگلستان به صورت زمینی از پردرخواست ترین روش های حمل بار به این کشور می باشد.

توصیه می شود برای ارسال بار به کشورهای اروپایی حتما از خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر استفاده نمایید. شرکتهای باربری متعددی در ایران در زمینه حمل بار بین المللی فعالیت دارند.

فریت بار به انگلستان

همان طور که بیان نموده ایم یکی از مهم ترین خدمات باربری امیرکبیر در زمینه حمل بار بین المللی، فریت بار به انگلیس می باشد. شما علاوه بر حمل بار شخصی و اثاثیه منزل می توانید با استفاده از خدمات کارگو، بارهای تجاری خود را نیز به این کشور ارسال نمایید. اگر قصد مهارجت تحصیلی به انگلستان را دارید قطعا برای ارسال بار اضافی خود با مشکل مواجه خواهید شد فریت بار به انگلستان یکی از به صرفه ترین راه های ارسال بار اضافی مسافر به خارج از کشور می باشد. باربری امیرکبیر تمام خدمات ارسال بار به انگلستان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه می دهد. ارسال بار به انگلیس یک امر کاملا تخصصی است که شما باید یک باربری باتجربه در این زمینه را برای ارسال بار انتخاب نمایید.

آشنایی با قوانین حمل بار بین الملل و قوانین کشور انگلیس از اولین اصول حمل بار به این کشور می باشد.

ارسال بار به انگلیس

ارسال خرده بار به انگلیس

شما می توانید بار خود را در صورتی که کم حجم باشد به صورت خرده بار به صورت هوایی و یا زمینی ارسال کنید و در صورتی که بار شما وزن و حجم زیادی داشته باشد می توانید با انواع با ترانزیت به صورت دربست به کشور مقصد ارسال کنید. ارسال بار به انگلستان از خدماتی است که باید تحت نظر یک باربری معتبر انجام شود و شما با استفاده از تجربیات آن ها اقدام به ارسال بار نمایید. از جمله موارد رایج ارسال بار به انگلیس که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل به انگلیس، ارسال بار لوازم شخصی به  انگلیس، ارسال بار لوکس به  انگلیس، ارسال بار کتاب به  انگلیس، ارسال بار شکستنی به  انگلیس، ارسال بار لوازم خانگی به  انگلیس، ارسال بار غیر تجاری به انگلیس و…

ارسال اثاثیه منزل به انگلیس

هزینه ی ارسال بار به انگلیس

قیمت حمل بار به انگلستان مانند هزینه های حمل بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه می‌شود. عواملی که بر قیمت حمل بار به انگلستان تاثیرگذارند شامل: شهر مقصد، حجم و وزن بار  و نوع بسته بندی و خدمات جانبی که درخواست کرده اید دارد. معمولا ارسال بار زمینی به انگلیس هزینه کمتری خواهد داشت.

انواع روش های ارسال بار به انگلیس

حمل بار هوایی به انگلیس

یکی از روش های حمل بار به انگلیس، حمل بار به صورت هوایی است.ارسال بار هوایی به انگلیس شامل فریت بار و خرده بار از ایران به انگلیس میباشد و همچنین بیشتر افراد برای ارسال بار به آلمان هم از این روش استفاده میکنند.

حمل بار دریایی به انگلیس

شهرها و بنادر مهم انگلستان عبارت است از بیرمنگام، لیدز، گلاسگو و...  انگلستان دارای بنادری مانند بندر بوانیتون، پورتسموت و بلیموت در شمال مانش، بندر دوور در تنگه دوور، بندر لیورپول در دریای آیریش و نیوکاسل در دریای شمال می‌باشد که حمل بار دریایی به انگلیس اغلب به این بنادر انجام می‌گیرد. تقریبا میتوان گفت هزینه حمل بار دریایی به انگلیس از حمل بار هوایی به صرفه تر است و برای بار با تناژ بالا توصیه می شود.

حمل بار زمینی به انگلستان

حمل بار زمینی به این کشور کم هزینه ترین روش برای ارسال بار و اثاثیه منزل می باشد که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود که در حمل بار به صورت فول تراک، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی به انگلیس به صورت خرده بار باید بدانید که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فریت بار به کانادا از دیگر خدمات باربری امیرکبیر می باشد. شما می توانید برای ارسال بار و اثاثیه منزل خود به کانادا با ما تماس بگیرید.

باربری انگلیس

انگلستان (به انگلیسی: England) نام یکی از چهار کشور تشکیل‌ دهندهٔ پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی و پراهمیت‌ترین بخش آن است که نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهد.این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌سازد. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. ارسال بار به انگلیس یکی از دغدغه های افرادی است که قصد مهاجرت و یا ارسال بار تجاری به این کشور را دارند. شما با تماس با باربری امیرکبیر به راحتی می توانید بارهای خود را بدون دردسر و هزینه اضافی به شهرهای انگلستان منتقل نمایید.

 اغلب مسافران انگلیس را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند. هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور انگلستان ارسال کنند.با افزایش سیل مهاجرت به انگلیس و اقامت در آن، یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان، مسافران و مهاجران ، ارسال وسایل دانشجویی ، چمدان اضافه بار و لوازم شخصی و وسایل منزل خود به انگلستان می باشد.

شرکت باربری امیرکبیر کار حمل وسایل و بار مشتریان را به شهرهای انگلیس به صورت vip و از تهران و تمامی شهرهای کشور انجام می دهد. حمل کالا به انگلستان از تمامی نقاط کشور به کلیه شهر های این کشور از جمله  لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول، لیدز، ناتینگهام، کمبریج، برایتون، شفیلد، یورک، بریستول، نیوکاسل، هالو.... حمل بار به انگلستان در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت توسط شرکت خدمات باربری امیرکبیر. همچنین برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با ما تما س بگیرید.

ویژگی باربری خوب برای ارسال بار به انگلستان

 1. اولین مورد داشتن مجوز حمل بار به صورت بین المللی است که شرکت خدمات باربری امیرکبیر این مجوز را داراست.
 2. دومین مورد داشتن بیمه نامه ی حمل بار است که در صورتیکه کوچکترین اسیبی به بار و کالا وارد شود، شرکت بیمه متعهد به پرداخت خسارت به صاحب بار است.
 3. سومین مورد که برای حمل بار به  اروپا  و خارج از کشور بسیار اهمیت دارد، بسته بندی بار می باشد. بسته بندی بار برای ارسال بار به انگلستان بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص به مشکل بر بخورد. شرکت باربری امیرکبیر  در محل سکونت شما حاضر میشود و تمام چمدانها، لوازم منزل، مبلمان و.. را با بهترین کیفیت بسته بندی می کند.
 4. داشتن ماشین های حمل و نقل خوب و سالم بخصوص برای حمل بار به خارج از کشور است.تمامی ماشین های شرکت باربری امیرکبیر نو و مدل جدید هستند و مدیریت شرکت هر چند سال یکبار اقدام به تعویض ماشین های باربری می کند. به دلیل اینکه ماشین های فرسوده و کهنه در حین حمل و نقل در طول جاده ممکن است چندین بار دچار مشکل شوند.
 5. داشتن کارگران باربری از همه لحاظ است. کارگر باربری خوب باید از نظر روحی و جسمی سالم باشد، دارای نیروی بدنی باشد، بسیار امین و چشم پاک باشد، دارای اخلاق خوب باشد و بسیار با تجربه بخصوص در زمینه ی حمل و نقل بین المللی باشد.

از دیگر خدمات حمل بار به اروپا می توان به حمل بار به فرانسه اشاره داشت. همچنین برای ارسال بار به استرالیا نیز می توانید با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به انگلیس چقدر است؟

  هزینه ارسال بار بسته به مقدار، نوع بار، روش ارسال و شهر مقصد برای ارسال بار متغییر است. برای دریافت مشاوره و اطلاع از نرخ هزینه های فریت بار به انگلستان، با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

 • بهترین روش ارسال بار به لندن کدام است؟

  باربری امیرکبیر امکان ارسال بار به صورت هوایی و زمینی را به شهرهای انگلیس فراهم آورده است. ارسال بار هوایی روشی محبوب و امن می باشد. اما بر حسب نوع بار و میزان بودجه مناسب ترین روش ارسال بار در هنگام مشاوره برای شما مشخص می شود.

 • برای ارسال بار به انگلیس به چه مدارکی نیاز است؟

  به منظور ارسال بار بسته به اینکه بار شما تجاری است و یا شخصی به مدارک متفاوتی نیاز دارید. از جمله این مدارک می توان به اصل پاسپورت و کارت ملی فرستنده و گیرنده، کپی بلیط، ادرس و شماره شخص فرستنده و گیرنده بار، لیست بارها و ... اشاره نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محسن
  ارسال بار به انگلیس به صورت هوایی انجام میشه یا زمینی؟ هزینه هر دو روش رو هم بفرمایید.
  • مدیر سایت

   با سلام. در باربری امیر کبیر حمل بار به انگستان و شهرهای این کشور هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی انجام خواهد شد. انتخاب روش حمل بار به نوع و میزان بار و بودجه شما بستگی دارد. معمولا حمل زمینی ارزان تر و زمان برتر می باشد. هزینه باربری بسته به میزان بار و حجم آن تخمین زده می شود. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید