X

ارسال بار و لوازم منزل به فرانسه | هزینه فریت بار به پاریس

02144763438 تلفن تماس:
باربری فرانسه
حمل بار به صورت زمینی از فرانسه به دو شکل فول تراک و خرده بار انجام می شود. حمل خرده بار در حمل زمینی از فرانسه به باری گفته می شود که مقدار آن کمتر از یک تراک باشد. اما در فول تراک بازرگانان می توانند یک یا چند تراک را برای حمل بار خود به خدمت بگیرند.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به فرانسه، از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می باشد. ارسال بار به فرانسه و فریت بار به فرانسه دارای قوانین خاص این کشور می باشد که باید با آن آشنا شوید در غیر این صورت ممکن است دچار دردسر شوید. به منظور استفاده از خدمات ما در زمینه ارسال لوازم منزل و یا بارهای تجاری به فرانسه و اطلاع از هزینه ترانزیت به این کشور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از شهرهای فرانسه که امکان ارسال بار به آن ها میسر شده است می توان به این موارد اشاره نمود: پاریس، لیون، نیس، مارسی، بوردو، استراسبورگ  و ...

حمل بار به فرانسه

حمل و نقل انواع لوازم مسافری، تجاری و فرستادن کالا به فرانسه از جمله خدمات ما در باربری امیرکبیر می باشد. به منظور ارسال بار به فرانسه، اطلاع از بیمه و هزینه فریت بار، بسته بندی جهت ارسال بار به فرانسه و هزینه حمل بار به فرانسه با ما تماس بگیرید. همکاران با تجربه ما در روزهای هفته آماده مشاوره های رایگان در زمینه ارسال بار بین المللی و نحوه بسته بندی و دریافت مجوزات لازم برای ارسال بار به دیگر کشورها می باشند.

شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر، در راستای خدمت به مشتریان گرامی امکان دریافت مشاوره را برای مشتریان، همه روزه به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های درج شده در سایت فراهم کرده است.

همچنین می توانید برای حمل بار به آلمان، حمل بار به ترکیه و یا دیگر کشورها با ما تماس بگیرید.

ارسال خرده بار به فرانسه

شرکت خدمات باربری امیرکبیر، جزو بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی زمینی می باشد.که با ارئه ی بهترین خدمات ( خدمات به صورت vip ) آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.حمل انواع خرده بار از قبیل خشکبار، کتاب، خرده بار لوازم منزل و...به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته انجام می شود.

بهترین لوازم بسته بندی اثاثیه، بهترین ماشینهای حمل و نقل برای حمل و نقل بین المللی، بهترین پرسنل و کارگران باربری و...از ویژگی های شرکت باربری امیرکبیر است.

ارسال لوازم منزل به اروپا

ارسال اثاثیه منزل به فرانسه

بسیاری از افراد قصد مهاجرت به این کشور را دارند و می خواهند اثاثیه و لوازم منزل خود را را از قبیل یخچال فریزر، مبلمان، پیانو، انواع میز و صندلی و...را به فرانسه ببرند. حمل اثاثیه ی منزل از راه زمینی به فرانسه بسیار به صرفه تر از حمل اثاثیه به صورت هوایی  و یا دربست می باشد. البته باید در نظر بگیرید بهترین روش ارسال بار به شهرهای فرانسه حمل بار هوایی می باشد. در این روش بارها با سرعت بیشتری به مقصد خواهند رسید و امنیت ارسال بار نیز بیشتر است.

به منظور ارسال بار به فرانسه افراد به دنبال پیدا کردن بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی هستند. شرکت خدمات باربری امیرکبیر با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در امر حمل و نقل بین المللی، امروزه مفتخر است که کار حمل اثاثیه و لوازم منزل و بار مشتریان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خارج از کشور انجام دهد.

بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به فرانسه

همان طور که میدانید بسته بندی اثاثیه چه برای حمل داخلی و یاا حتی درون شهری و چه برای حمل و نقل بین المللی، از اهمیت بسیار ویژه و مهمی برخوردار است. بسته بندی خوب لوازم در سالم بارها به مقصد و همین چنین چیدمان بهتر و کم جا تر و در نتیجه هزینه ی کمتر برای صاحب بار تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر قصد ارسال بار و اثاثیه به خارج از کشور را دارید، بهتر است برای بسته بندی لوازم از پرسنل شرکت های باربری کمک بگیرید و با خیالی راحت و آسوده حمل بار و اثاثیه تان را انجام دهید. شرکت باربری امیرکبیر، کار بسته بندی اثاثیه و لوازم و بار مشتریان را به جدیدترین روش ها و بهترین لوازم بسته بندی و با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

هزینه حمل و فریت بار به فرانسه چقدر است؟

بعد از تصمیم نهایی به سفر، مهاجرت از ایران و یا ارسال کالاهای تجاری و یا صادراتی به فرانسه جهت استعلام کرایه حمل بار به فرانسه – هزینه فریت بار به فرانسه میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی تیم ما استفاده کنید. هزینه فریت بار به فرانسه ، کرایه حمل بار به فرانسه ( هزینه فریت بار به فرانسه ) همان طور که مشخص است با توجه به تنوع بار و کالاهای ارسالی، نوع حمل بار به فرانسه (هوایی-زمینی)، ارزش کالای شما و موارد دیگر متغیر و غیر ثابت است. ما با دانستن این دسته اطلاعات از شما قادریم هزینه حمل بار به فرانسه ( هزینه ارسال بار به فرانسه ) را به طور حدودا دقیق اعلام کنیم.

برای کسب اطلاعات دقیق با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

نحوه فریت بار به فرانسه 

ارسال بار به فرانسه در باربری امیرکبیر مانند تمام ارسال های بار بین المللی دارای مراحلی یکسانی است. از مهم ترین مراحل حمل بار می توان به این موارد اشاره نمود:

مشاوره تلفنی و اطلاع از هزینه های ارسال و انتخاب نوع حمل بار

 اولین مرحله در ارسال بار به فرانسه چه به شکل هوایی و چه به طریق زمینی انجام مشاوره در زمینه انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه ارسال بار می باشد. سپس پس از مشخص شدن نوع بار شما و میزان بوده روش حمل بار به فرانسه مشخص می شود. همچنین هزینه ها ارسال و روزهای بسته بندی و حمل بار به گمرک و یا فرودگاه در این مرحله مشخص می شود.

بسته بندی برای ارسال لوازم منزل به فرانسه

رعایت نکردن اصول بسته بندی، سهل انگاری و همچنین کم دقتی در پوشاندن و عدم بسته بندی کامل لوازم و بارهای تجاری و مسافرتی موجب آسیب رسیدن به بارها و ایجاد خسارت در ارسال بار به فرانسه خواهد شد. این امر موجب می شود شخص ارسال کننده بار علاوه بر پرداخت هزینه فریت بار به فرانسه، مجبور به خرید مجدد وسایل نیز شود. در اینجا لازم به ذکر است که تمام مراحل بسته بندی بار و کالای تجاری و لوازم توسط پرسنل حرفه ای ما و با دقت بسیار تحت نظارت مشتریان عزیز انجام می شود.

سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر به منظور فریت و کارگو به فرانسه

کارگو به ارسال بار تجاری و فریت به ارسال بار شخصی گفته می شود. برای ارسال بار به خارج از کشور باید این بارها به خوبی سمپاشی شوند و سپس گواهی نامه معتبر را برای ارسال دریافت نمایند. برای ارسال بار به فرانسه و یا سایر کشورها حتما باید بارها به خوبی سمپاشی شده و گواهی نامه بین المللی را دریافت نمایند. در غیر این صورت پس از حمل بار به کشور مقصد دچار دردسرهایی خواهید شد و هزینه هایتان افزایش می یابد.

ارسال بار و لوازم منزل به گمرک یا فرودگاه برای حمل بار به فرانسه

یکی از آخرین مراحل حمل بار به فرانسه، مرحله بارگیری و حمل بار به گمرک و یا فرودگاه می باشد. در صورت فریت بار به فرانسه هوایی، بار شما با استفاده از وانت، خاور یا هر وسایل نقلیه مناسب دیگری به فرودگاه امام خمینی برای ارسال بار به فرانسه منتقل می شود. در صورت حمل زمینی بار به فرانسه، کانتینر برای حمل بار زمینی به فرانسه اول به گمرک غرب تهران و بعد از آن به مرزهای غربی مانند بازرگان انتقال میابد.

انجام تشریفات گمرکی در ایران

در فریت بار به فرانسه به صورت هوایی بارها در فرودگاه امام ایران توسط اسکن X-Ray بررسی میشوند. همچنین پیش از حمل بار به فرانسه به صورت زمینی و پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله کالا شما توسط سگ‌های مواد یاب چک و کانتینر برای حمل بار به فرانسه در ایران پلمپ خواهد شد. 

تحویل دادن بار به هواپیمایی‌ها یا باربری‌های زمینی برای ارسال بار به فرانسه

در ارسال بار به فرانسه به وسیله هواپیما بعد از صادر کردن بارنامه بار هوایی، کالا برای حمل بار هوایی به فرانسه تحویل داده میشود.اما در حمل بار زمینی به فرانسه پس از آنکه کانتینر بار شما و لوازم شما در گمرک بررسی گردید، برای حمل بار به فرانسه با تریلی‌ها آماده میگردد.

تهیه بیمه نامه‌های معتبر و بین المللی حمل کالا به فرانسه

بیمه نامه معتبر بین المللی برای حمل بار به فرانسه به صورت زمینی و یا هوایی با در نظر قراردادن ارزش کالای ارسالی تعیین میشود. یعنی از شما خواسته میشود که ارزش ریالی بارتان را تعیین کنید. پس از آن با توجه به میزان قیمتی که مشتری(شما) اعلام میکند ،به ازای هر 1 میلیون تومان، 1000 تومان (هزار تومان) هزینه بیمه محسوب خواهد شد و با توجه به لیست بسته بندی ارائه شده، بیمه نامه صادر شده و ترجمه دقیق آن تهیه میشود.

 پیگیری آنلاین بار پس از فرستادن کالا به فرانسه با تریلی و یا هواپیما

در مرحله آخر و پایانی، پس از حمل کالا به فرانسه شما میتوانید از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین پیگیری لحظه ای ارسال لوازم و یا کالای تجاری خود را در هر زمانی انجام بدهید. پس از حمل بار به فرانسه ، لینک پیگیری آن و شماره بارنامه آن برای شما مشتری عزیز ارسال خواهد شد.

بیمه نامه باربری

باربری فرانسه

فرانسه (به فرانسوی: La France) با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاهاست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) داده‌اند.

بر پایه مساحت، فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه فراتر از ۶۵/۲ میلیون تَن است که با این شمار، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت پس از آلمان در اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. پایتخت فرانسه، شهر پاریس است. این شهر بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند اغلب با مشکلاتی نظیر ارسال بار به فرانسه، هزینه فریت بار به فرانسه و ارسال بار مسافری روبه رو می شوند. 

فرانسه کشوری صنعتی است و صادرات و واردات از فرانسه از تجارت های مورد علاقه بسیاری از تجار است. حمل بار از فرانسه را می توان به 3 روش انجام داد: حمل بار هوایی از فرانسه ، حمل دریایی از فرانسه و حمل زمینی از فرانسه. در این قسمت این  سوال پیش می آید که کدام روش برای حمل بار از فرانسه مناسب تر است؟ آیا حمل زمینی از فرانسه از حمل هوایی و دریایی ارزان تر است؟ کدام یک از این روش ها برای حمل بار از فرانسه مقرون به صرفه تر است؟ یا سریع ترین روش حمل بار از فرانسه کدام است؟

حمل بار به خارج از کشور

 

ارسال بار به فرانسه

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

• کارگو (cargo)
• فریت بار (freight)


حال ممکن است که بپرسید: کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:


کارگو

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 


فریت بار

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال انگلیس ( ارسال بار به انگلیس ) را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به آلمان و محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار به آلمان کند. 

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی

 

ارسال خرده بار به فرانسه

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید