X

حمل بار و اثاثیه ی منزل به سوئد، ارسال بار به سوئد

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به سوئد
در میان انواع باربری از قبیل باربری در تهران، باربری شهرستان و باربری خارج از کشور، حمل بار به خارج از کشور میزان دقت و احتیاط بیشتری را می طلبد.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

از مهمترین خدمات ما در زمینه حمل بار به کشورهای اروپایی می توان به حمل بار به سوئد اشاره داشت. حمل و ارسال بار به سوئد تابع قوانینی خاص می باشد که با رعایت آن ها می توانید با کمترین هزینه و بدون خسارت بارهای خود را ارسال نمایید. برای استفاده از خدمات حمل بار و اطلاع از هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل به سوئد با شماره های درج شده در سایت امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار به سوئد

سوئد، (به سوئدی: Sverige) با نام رسمی پادشاهی سوئد (به سوئدی: Konungariket Sverige) کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده‌است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور استکهلم است.سوئد با مساحت ۴۵۰٬۲۹۵ کیلومتر مربع، کمابیش اندازهٔ عراق و چهارمین کشور بزرگ اروپا (پنجمین کشور بزرگ اروپا با احتساب بخش اروپایی روسیه) از نظر مساحت است.

شرکت باربری بین المللی امیرکبیر ارسال بار و خرده بار و کالا و لوازم و اثاثیه ی منزل را به شهرهای استکهلم، یوتبری، مالمو، اوپسالا، وستروس، اوربرو، لینشوپینگ، هلسینگبورگ، نورکوپینگ و..با بسته بندی تخصصی کالا و با بهترین پرسنل همه روزه حتی ایام تعطیل و به صورت شبانه روزی انجام می شود.

حمل بار به سوئد

ارسال و حمل بار به سوئد، حمل انواع لوازم مسافری، بیمه فریت بار مسافری، بسته بندی جهت ارسال بار به سوئد از جمله خدماتی است که توسط شرکت باربری امیرکبیر در کنار خدمات دیگر مانند ارسال بار به آلمان و کانادا و دیگر کشور ها ارائه میشود. فریت بار به کانادا از مهم ترین خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی می باشد.

شرکت باربری بین المللی امیرکبیر در زمینه حمل بار به سوئد به روش های هوایی، دریایی و زمینی تخصص دارد که این خدمات را همراه با افرادی کار بلد و با تجربه و وسایل نقلیه مجهز و همچنین ضمانت نامه و بیمه نامه به تمامی مشتریان عزیز ارائه میدهد.

افراد و خانواده هایی که قصد مهاجرت به کشوری را داشته باشند فقط میتوانند حداکثر 30 کیلوگرم بار و وسایل را با خود همراهع داشته باشند.

بسته بندی بار برای ارسال به سوئد

بار مشتریان هرچه که باشد اعم از لوازم و کالای منزل ، خشکبار ، برنج ،لوازم و وسایل دانشجویی و...توسط کارگران شرکت خدمات باربری امیرکبیر با جدیدترین وسایل و بهترین روش بسته بندی می شود .بسته بندی صحیح و اساسی هم از بوجود آمدن خسارت به بار جلوگیری می کند و هم اینکه تعداد سرویس و ماشین های حمل و نقل و در نتیجه هزینه ی ارسال بار را کم خواهد کرد. بسته بندی اثاثیه منزل از مهم ترین خدمات ما در باربری امیر کبیر می باشد. 

حمل وسایل سنگین به سوئد 

گاهی اوقات کسانی که قصد اقامت و زندگی کردن در کشور سوئد را دارند ، مایل هستند که لوازم منزلشان و لوازم شخصی را به کشور خارجی ارسال نمایند.( ارسال بار به اروپا ).در بین کالا و اثاثیه لوازمی هستند که دارای حجم و اندازه ی سنگینی هستند.کالاهایی از جمله انواع مبلمان ، انواع فرش و تابلو ، انواع یخچال فریزر ، پیانو و...جزو وسایل سنگین هستند که حمل و نقل انها چه به صورت داخلی باشد  و چه به صورت خارجی ،دارای شرایط خاصی است.اینکه بسته بندی این کالاها چگونه انجام شود و...از نگرانی های مشتریان است.

البته هزینه ی بسته بندی و ارسال لوازم سنگین از لوازم و بار معمولی به مراتب بیشتر خواهد بود.

مراحل حمل بار به خارج از کشور ( حمل بار به سوئد )

اولین مرحله برای حمل بار به خارج از کشور چه به صورت هوایی و چه دریایی دریافت مشاوره تلفنی در خصوص روش حمل و همچنین هزینه های آن است. در مرحله بعدی در صورت نیاز کارشناسان اتوبار امیرکبیر  برای بررسی نحوه بسته بندی بار اقدام میکنند.

از مهمترین قسمت های اسباب کشی بسته بندی صحیح اثاث لوازم است و اهمیت این موضوع در صورتی که قصد حمل بار به خارج از کشور را داشته باشید دو چندان می شود.در صورت سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم تجاری و .. برای فرستادن بار به خارج از کشور و رعایت نکردن استانداردهای لازم،  آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت هایی در آن گریز ناپذیر است. در نهایت علاوه بر خسارت وارده در فرستادن بار به خارج از کشور، هزینه پرداختی هم به خسارت های ذکر شده فوق اضافه می شود.
نکته: برای جلوگیری از آسیب دیدگی کالا و یا لوازم برای ارسال بار به خارج از کشور بایستی بسته بندی ها و چینش به صورت استاندارد صورت بپذیرد. تنها در این صورت است که میتوان از سلامت کالا پس از حمل بار به خارج از کشور اطمینان حاصل کرد. اگر بار به صورت هوایی و یا گاها دریایی به خارج از کشور ارسال شود بایستی بسته بندی به صورت پالتهای چوبی و یا فلزی برای ارسال بار به خارج از کشور صورت گیرد.

اگر ارسال کالا به خارج از کشور باید با کانتینر کشتی یا به صورت زمینی انجام شود، پس از کارشناسی یکی از کانتینرهای ۲۰ یا ۴۰ فوتی برای حمل کالا به خارج از کشور با کشتی به شما پیشنهاد خواهد شد. برای ارسال کالا به خارج از کشور با کشتی و یا زمینی کانتینرهای ۲۰ فوت HEAVY DUTY تا وزن ۲۶ تن و کانتینرهای ۴۰ فوت HIGH CUBE تا ارتفاع ۲/۶۰ تن قابل بارگیری هستند.

در صورت حمل بار صورت هوایی، لوازم شما پس از بسته بندی برای ادامه امور با وانت، خاور و یا وسایل نقلیه مناسب دیگر به فرودگاه امام حمل خواهد شد.

از همه اقلام و لوازم باید لیست تهیه گردد. پیش از ارسال بار به خارج از کشور باید شماره گذاری و به صورت یک لیست استاندارد تهیه شود. این لیست تهیه شده برای حمل بار به خارج از کشور حتما باید به زبان کشور مقصد هم ترجمه شده باشد.

  نکته: نسخه انگلیسی ترجمه برای ارائه به گمرک کشور مقصد ضروری است.

تمام کالاها و پالت های به خصوص ساخته شده ازانوع چوب خام بایستی در گمرک مبداء و با رعایت کردن شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شوند و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای فرستادن بار به خارج از کشور صادر گردد.

چنانچه که ارسال لوازم به صورت هوایی صورت بگیرد، بار با یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی ره برای ارسال کالا از تهران به خارج از کشور صورت خواهد گرفت. در صورت حمل بار به خارج از کشور با هواپیما بار در فرودگاه جهت اسکن X-Ray و بازرسی با حضور شما صورت خواهد گرفت.

اما در صورت ارسال کالا از تهران به خارج از کشور با کشتی یا زمینی ، کانتینر برای ارسال کالا از تهران به خارج از کشور با کشتی یا زمینی ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به یکی از بندرهای جنوبی کشو مانند بندرعباس و یا یکی از مرزهای زمینی مانند بازرگان منتقل میشود. همچنین پس از انتقال کانتینر شما به گمرک غربی تهران، محموله توسط سگ مواد یاب چک و کانتینر بسته خواهد شد.

در حمل بار به خارج از کشور با هواپیما پس از صدور بارنامه هوایی معتبر، بار برای ارسال بار به خارج از کشور به شرکت هواپیمایی سرویس دهنده تحویل داده خواهد شد. همچنین در حمل دریایی بار به خارج از کشور با کشتی بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بنادر جنوبی وارد شد، به سازمان کشتیرانی برای بارگیری و حمل بار به خارج از کشور تحویل داده میشود.


مجوز شرکتهای باربری خارجی یا باربری خارج از کشور

بسیاری از همکاران ما در صنعت حمل و نقل بین المللی و باربری به خارج از کشور دارای مجور رسمی و کارت بازرگانی هستند. در این بین برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو از مجوز رسمی شرکت باربری خارجی ( باربری خارج از کشور ) لازم است تا پیش از ارسال بار در این خصوص اطمینان کسب کنید. همچنین می توانید برای ارسال بار به انگلیس و ارسال بار به فرانسه با همکاران ما تماس بگیرید. حمل و فریت بار و لوازم منزل به شهرهای انگلستان کار پیچیده ای است که با کمک پرسنل مجرب ما شما به راحتی قادر به ارسال بار به انگلیس خواهید بود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • farid soltani
    من از سوئد هستم میخواهم از ایران برایم بار بفرسته اگر امکانش است برایم شماره شعبه که شما به سوئد دارین بفرستین که در باره قیمت یا در باره که چطور میتوانیم کار هایی قانونی را که لازم است انجام بدم. تشکر! با احترام فرید سلطانی.
    • مدیر سایت

      با سلام. می توانید با شماره های درج شده در تماس تماس بگیرید.همکاران ما پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

تماس بگیرید