X

هزینه حمل بار به بلژیک

02144763438 تلفن تماس:
حمل بار و اثاثیه منزل به بلژیک

در ایران نیز همانند سایر کشورها سالانه میلیون ها کالا به نقاط مختلف دنیا ارسال می شوند. با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های هر یک از کالاها مانند وزن، اندازه، قابلیت فاسد شدن و زمان رسیدن و .. می توان از یکی از روش های ریلی، هوایی، زمینی و دریایی برای ارسال بار استفاده نمود.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به بلژیک 

کلیه خدمات حمل و نقل، بازرگانی، واردات و صادرات، انبارداری و غیره برای تمامی شهرهای بلژیک  ( آنتورپ، گنت، شرلروآ، بروکسل، لی یژ، بروژ، آندرلخت، ایکسل، سن‌نیکلا،  اوستنده، شائربیک، نمور می باشد. خدمات حمل بار به بلژیک بصورت فریت مسافری، کارگو و حمل جاده ای به صورت یک پارچه انجام میگردد. کار به وسیله کانتینر و انواع کامیون در کوتاهترین زمان ممکن انجام میپذیرد. برای انجام کلیه خدمات حمل و ارسال بار به بلژیک و حمل بار به اروپا با ما تماس بگیرید. 

حمل بار به بلژیک

 

حمل بار به بلژیک

ارسال بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از ایران به بلژیک به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن تخصص ماست.شرکت خدمات باربری امیرکبیر با بهترین کیفیت وسایل و بار مشتری را بسته بندی و به بلژیک ارسال می نماید.حمل انواع بار و اثاثیه ی منزل به بلژیک با کامیونهای مسقف و نو انجام می شود. از دیگر خدمات باربری امیر کبیر در زیمنه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به فرانسه، حمل بار به انگلیس و حمل بار به کانادا اشاره داشت.

ترانزیت خارجی

ترانزیت خارجی یا ترانزیت بین المللی به جابه جایی بار های سنگین  که مبدا و مقصدی غیر از ایران دارد و صرفا از خاک ایران عبور می کند، گفته می شود. اغلب بخش عمده این خدمات صادرات کالا نام دارد و بخش کوچکی از آن نیز به جابه جایی بارهای سبک اختصاص دارد که بیشتر با ترانزیت هوایی صورت میگیرد.

انواع روش ترانزیت:

ترانزیت هوایی

 

ترانزیت هوایی
 

یکی از انواع مهم ترانزیت و مهم‌ترین رکن صادرات و واردات هر کشوری ترانزیت هوایی است.به این معنا که حمل‌ونقل کالا از طریق هواپیماهای باری بین دو کشور صورت می‌گیرد.یکی از مهم‌ترین اقلامی که از این روش جابه‌جا می‌شود، اقلام کشاورزی و خوراکی است.چراکه زمان استفاده مفید و حفظ کیفیت در بسیاری از محصولات کشاورزی بسیار پایین است تا جایی که برخی محصولات فقط چندین روز پس از تولید خراب می‌شوند.بنابراین نیاز است تا این محصولات در حداقل زمان ممکن به مقصد برسند، به این منظور از روش حمل و نقل هوایی استفاده می‌کنند. برترین مزیت این روش کاهش زمان جابه‌جایی کالا و تسریع در امر انتقال کالاهاست.

ترانزیت جاده‌ای حمل بار به بلژیک

ترانزیت جاده ای

یکی دیگر از انواع روش های ترانزیت،ترانزیت جاده ای است.در جابه‌جایی کالا از طریق جاده‌ها نیاز به‌صرف هزینه‌ی کمتری نسبت به سایر روش‌ها داریم.علاوه بر این حمل‌ونقل جاده‌ای بسیار منعطف‌تر از سایر روش‌های ترانزیت است.

مزیت‌های ترانزیت جاده‌ای:

  • امکان تردد کامیون در تمامی مناطق امکان‌پذیر است.
  • امکان تحویل محموله به‌صورت درب به درب وجود دارد.
  • زمان‌بندی حرکت کامیون و بارگیری متناسب با شرایط فرستنده کالا می‌باشد.
  • مناسب برای کالاهای تجاری و محموله‌هایی که شرایط خاصی جهت نگهداری ندارند.
  • سرعت بالاتر انتقال محموله نسبت به روش حمل‌ونقل دریایی یا ریلی.

ترانزیت ریلی

 

ترانزیت ریلی

حمل‌ونقل ریلی در مقایسه با سایر وسایل نقلیه، ایمنی بیشتری دارد و حوادث ریلی کمتری در آن رخ می‌دهد.جابه‌جایی کالا از طریق خطوط ریلی و قطارهای باربری صورت می‌گیرد و برای جابه‌جایی کالا بین دو کشور، باید زیرساخت‌های ریلی مخصوص موجود باشد.یکی از نقاط ضعف این روش آن است که مانند روش حمل و نقل جاده‌ای انعطاف زمانی و امکان تحویل درب به درب را ندارد.

ترانزیت دریایی

 

ترانزیت دریایی

در این روش، بارگیری توسط کشتی های باربری مخصوص صورت می گیرد و بیشتر توسط کشورهایی صورت میگیرد که هر دو دارای بنادر مرزی باشند و در کشور ما صورت نمیگیرد.این روش صرفا به صادرات کالا و واردات کالا به داخل کشور مربوط میشود و اغلب جهت بار های فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.

حمل خرده بار به بلژیک

شرکت باربری امیرکبیر وسایل منزل از قبیل مبلمان، کتاب، لوازم شخصی و.... را با بهترین کیفیت و خدمات به تمامی شهرهای کشور بلژیک و اروپا ارسال می نماید. مشتریان باربری امیرکبیر می توانند ارسال انواع بار تجاری و غیر تجاری به بلژیک را به ما بسپارند. شرکت حمل تمامی انواع بار را بر عهده گرفته و باربری آسان و بی دغدغه را برای شما فراهم می کنند. در شرکت کارشناسان ما حمل تمامی بارها را بر عهده خواهند گرفت. حمل بارهای لوکس و گران بها به بلژیک خود را به کادر متخصص و خبره امیرکبیر بسپارید.

درباره کشور بلژیک

بلژیک،  کشوری در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا هست که پایتخت آن بروکسل است. بلژیک در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاور است. خط جدایی فرهنگی ژرمن‌ها و رومی‌زبانان از میانه‌های کشور بلژیک می‌گذرد.

بلژیک از اواخر سده‌های میانه تا سدهٔ هفدهم، کانون بازرگانی و فرهنگی پر رونقی به‌شمار می‌رفته‌است.بلژیک، با جمعیت متراکم، در قلب یکی از مهم‌ترین مناطق صنعتی جهان قرار گرفته‌است.در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ توسعه مرکز اقتصادی کشور به سمت شمال فلاندرز ادامه یافت. امروزه، صنعت در مناطق پرجمعیت فلاندری در شمال متمرکز شده‌است. اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۰۵ این مقدار به ۱٫۳ درصد تنزل کرده باشد. بلژیک به‌طور خاص دارای اقتصاد باز است. از دیدگاه ترابری بلژیک، دارای زیربنای محکم بنادر، کانال‌ها و راه‌آهن و بزرگ راه است که امکان یکپارچه شدن صنعتش با صنایع همسایگانش را به آن می‌دهد. بندر آنتورپ دومین بندر بزرگ اروپاست. بلژیک، به عنوان یکی از اعضای پایه‌گذار اتحادیه اروپا، از توسعه قدرت سازمان‌های این اتحادیه برای یکپارچه سازی اقتصاد کشورهای عضو شدیداً حمایت می‌نماید. در سال ۱۹۹۹، بلژیک، یورو، تنها واحد پول اروپایی، را به عنوان واحد پول پذیرفت و در سال ۲۰۰۲، آن را جایگزین فرانک بلژیک کرد. اقتصاد بلژیک، قویا به بازرگانی خارجی به ویژه کالاهای ارزش افزوده وابسته‌است. واردات عمده آن عبارتند از تولیدات غذایی، ماشین آلات، الماس خام، نفت خام و تولیدات نفتی، مواد شیمیایی، لباس و لوازم و بافتنی‌ها. صادرات عمده آن عبارتند از اتومبیل، غذا و تولیدات غذایی، آهن و فولاد، الماس پرداخته، منسوجات، پلاستیک، تولیدات نفتی و فلزات غیر آهنی.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید