X

هزینه ارسال بار به اتریش، حمل لوازم منزل با قیمت مناسب

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به اتریش
بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت به اتریش را دارند، نگران این موضوع می باشند که بار ارسالی آنها به اتریش در مسیر آسیب و یا صدمه ای وارد نگردد.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به اتریش از جمله خدمات باربری امیر کبیر می باشد. برای بهره مندی از این خدمات و اطلاع از هزینه ارسال بار به اتریش با ما تماس بگیرید. اُتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌ مرز می باشد. انجام کلیه امور فریت بار به اتریش و حمل خرده بار در باربری امیر کبیر صورت می گیرد. کافی است با ما تماس بگیرید. انجام کلیه امور گمرکی و صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر بین المللی از جمله خدمات ما در زمینه باربری اتریش می باشد. از شهرهای مهم اتریش می توان به وین، گراتس، گراز، سالزبورگ، اینسبروک و ...  اشاره نمود. 

ارسال بار به اتریش

بسیاری از افراد که قصد مهاجرت و زندگی به کشور اتریش را دارند، می خواهند که لوازم شخصی و اثاثیه ی منزلشان را به کشور اتریش ارسال نمایند. در این موارد باید از یک شرکت خدمات باربری بین المللی کمک بگیرید که برایتان اثاثیه و بارتان را به اتریش حمل نماید. شرکت باربری امیر کبیر کار حمل بار و اثاثیه منزل مشتریان را به کشورهای اروپایی از جمله اتریش به صورت وی آی پی انجام می دهد. مشتریان نگران کارهای گمرکی و ترخیص کالا در ایران و کشور اتریش نباشند.تمامی این کارها به عهده ی شرکت خدمات باربری  امیرکبیر است.شرکت امیرکبیر بار مشتریان را در موعد مقرر صحیح و سالم به مقصد می رساند.

از دیگر خدمات باربری امیر کبیر در زمینه حمل بار بین المللی ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به آلمان، فریت بار به کانادا اشاره داشت.

حمل بار به اتریش

 

ارسال بار به وین

حمل انواع بار بغیر از مواد فاسد شدنی، حمل انواع خرده بار، حمل لوازم دانشجویی از قبیل کتاب و جزو، حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل سنگین و... با بهترین ماشین های باربری و با تجربه ترین کارگران باربری انجام می شود.بسته بندی اصولی بار ، فروش لوازم بسته بندی بار و اثاثیه.  از جمله مهم ترین شهرهای اتریش می توان به شهرهای وین، گراتس، اینسبروک، زالتسبورگ، کلاگن‌ فورت، لینتس، لئوبن، آیزن‌اشتات و فیلاخ اشاره داشت. ارسال بار بهه اتریش به صورت زمینی، هوایی و دریایی و کاملا قانونی به همراه بیمه نامه و با انجام تمامی کارهای گمرکی انجام می شود.

فریت بار به اتریش

ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی به اتریش توسط باربری امیر کبیر. فریت بار به اتریش با کمترین قیمت در تخصص باربری امیر کبیر با سابقه 15 ساله ارسال بار به اروپا می باشد. یکی از مشکلات مسافرین و مهاجرین ارسال بار زیاد با خود به اتریش است. به دلیل اینکه ایرلاین محدودیت های مقدر بار مجاز در پروازهای خارجی را اعمال کرده است، بنابراین مسافرین قادر به حمل بار بهمراه خود به مقدار دلخواه نمی باشند و این موضوع به یک دغدغه در بین مسافرین و مهاجرین به اتریش تبدیل شده است. با تماس با ما می توانید به راحتی بارهای خود را به اتریش ارسال نمایید.

باربری اتریش

مشتریان گرامی می توانند  انواع بارهای کم حجم و سبک و یا بارهای حجیم و سنگین را در کمترین زمان به اتریش ارسال کنند .شرکت انواع بارهای تجاری و غیر تجار ی و همچنین لوازم منزل و محل کار را به اتریش ارسال می کند.در حمل بار به اتریش انواع مجوز های استاندارد،صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به اتریش تنها داشتن کارت بازرگانی کافی می باشد.حمل کالا به اتریش به صورت گروپاژ و دربست در باربری بین المللی امیرکبیر با بهترین کیفیت .ارسال بار به اتریش از تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

هزینه حمل بار به اتریش

هزینه حمل بار به اتریش 

هزینه حمل بار به اتریش می‌تواند بسته به نوع و مقدار لوازم ارسالی، متفاوت باشد به همین دلیل به این نکته توجه داشته باشید زمانی که شما با شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر تماس می‌گیرید و درخواست هزینه حمل بار به اتریش را دارید، شرکت ابتدا مشاوران خود را به مقصد می‌فرستد تا کارشناسان با بررسی کالاها و مشخص کردن کالاهای ممنوعه و نحوه بسته بندی، هزینه حمل بار به اتریش را مشخص کنند.

بسته بندی و فریت بار به اتریش

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به اتریش

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم و به طور کلی بار در حمل و نقل، بسیار بسیار حیاتی و مهم می باشد.چرا که هرگونه کوتاهی و ناواردی در بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل می تواند خسارتهای زیادی به بار آورد.امروزه با پیشرفت جوامع و تکنولوژی و زیاد شدن اثاثیه و لوازم منزل ،ادارت ،شرکت ها ، فروشگاهها ، باشگاهها و ...و نیز زیاد شدن تجارت چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ، نیاز به بسته بندی صحیح و اصولی را زیادتر کرده است.ارسال بار به کشورهای اروپایی و خارج از کشور به صورت زمینی در حال حاضر زیاد شده است.و با توجه به طولانی تر بودن مسیر حمل بار به صورت زمینی نسبت به حمل بار به صورت هوایی ، بسته بندی صحیح اثاثیه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر ،جزو شرکت های باربری ست که به صورت زمینی و با ماشینهای جدید و نو کار حمل بار به خارج از کشور را انجام می دهد.

خدمات باربری برای ارسال بار به اتریش و تمام کشورهای اروپایی توسط شرکت اتوبار امیرکبیر بسیار جامع و کامل است. خدامت فریت بار به اتریش به صورت vip ارائه می شود. بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل به اروپا، انجام تمامی خدمات گمرکی، ترخیص بار، داشتن بیمه نامه و داشتن مجوز حمل و نقل بین المللی از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت اتوبار امیرکبیر برای حمل بار به اروپا است. همچنین می توانید برای حمل بار به انگلیس با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

شرکت اتوبار امیرکبیر بسته بندی لوازم منزل به اروپا را بسیار با کیفیت و عالی انجام می دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • سعید
    با عرض سلام خدمت شما، اگر امکانش است شرایط ارسال یک سیری کامل وسایل منزل از قبیل ظروف آشپزخانه یخچال و فریزر قالی، مبلمان، تخت خواب و سرویس اتاق خواب و …. به شهر گراتس واقع در کشور اتریش چگونه است؟ با تشکر از شما سعید
    • مدیر سایت

      سلام دوست عزیز. برای ارسال بار به اتریش بارها و اثاثیه منزل شما در ابتدا به صورت کاملا اصولی بسته بندی شده و به گمرک و یا فرودگاه ارسال می شود. ترجیح ما حمل بار به صورت هوایی است که بارهای شما با امنیت و سرعت بیشتری ارسال شود. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات دقیق تر و همچنین استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید