X

حمل اثاثیه ی منزل به نروژ، هزینه ارسال بار و خرده بار به نروژ

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به نروژ
حمل و نقل زمینی کالا یکی از قدیمی ترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد، که از نظر قیمت و سرعت، جهت حمل بسیاری از محموله ها مناسب است، در حال حاضر نیز بخش عمده ای از حمل و نقل کالاهای تجاری در جهان از مسیر جاده ای صورت می پذیرد
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

یکی از دیگر خدمات ما در باربری امیرکبیر ارسال بار به نروژ می باشد. فریت و ارسال لوام منزل به این کشور امری است که تنها توسط باربری های معتبر انجام می شود. 

ارسال بار به نروژ

شرکت خدمات باربری امیرکبیر جزو بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی از طریق راه زمینی است.این شرکت که حدوده دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل و باربری دارد، آماده ی حمل انواع بار ( بغیر از فاسد شدنی ) و خرده بار و اثاثیه ی منزل به تمامی شهرهای کشور نروژ ( اسلو، برگن، تروندهایم، استاوانگر، کریستیان‌ساند، فردریکستاد، ترومسا، سندنس، درامن ) می باشد. برای حمل بار به نروژ، حمل و ارسال اثاثیه منزل به نروژ و یا حمل بار به اروپا با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار به اسلو

شهر اُسلو (Oslo) بزرگترین شهر و پایتخت کشور نروژ است. اسلو همچنین تنها شهر نروژ است که خود یک استان و یک شهرستان نیز به‌شمار می‌آید.اسلو مرکز فرهنگی، علمی، اقتصادی و اداری نروژ است و کانون اصلی بازرگانی، بانکداری، صنایع و کشتیرانی نروژ در این شهر قرار دارد.این شهر یکی از کانون‌های مهم بازرگانی دریایی و صنایع دریایی اروپا نیز به‌شمار می‌رود و شمار زیادی شرکت مربوط به بخش دریانوری و بیمه دریایی در آن قرار گرفته که برخی از آن‌ها از شرکت‌های بزرگ دنیا در این بخش هستند.شرکت اتوبار امیرکبیر با خدمات VIP ( خدمات ویژه ) در خدمت مشتریان گرامی برای حمل انواع بار و خرده بار به شهر اسلو است.خدمات وی آی پی برای ارسال بار به نروژ ( اسلو ) شامل بسته بندی بار و اثاثیه ی منزل به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ، فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ی منزل، ارسال کارگر برای بسته بندی اثاثیه و بار ، ارسال انواع بار با ماشین های مخصوص باربری بین المللی و بهترین رانندگان میشود. از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی، ارسال بار به فرانسه می باشد.

شرکتهای حمل و نقل بین المللی ( شرکت خدمات باربری امیرکبیر )

ارسال بار به اسلو

این شرکتها برای اینکه هم نسبت به حمل محمولات بین کشورها اقدام میکنند و هم با صدور بارنامه موجبات انتقال مالکیت کالا را فراهم می آورند ، شرکتهای حمل و نقل بین المللی نامیده میشوند.

شرکتهای حمل و نقل بین المللی بر اساس وظایف و مسئولیتهای تخصصی ای که انجام میدهند با اسامی دیگری هم در ایران نامیده میشوند: شرکتهای کریر- شرکتهای فورواردر- شرکتهای کریر، فورواردر – شرکتهای نمایندگی خطوط کشتیرانی .

تعریف  شرکت های کریر در ایران

شرکتهای کریر شرکت های حمل و نقلی بین المللی زمینی ای هستند که یا خود وسیله نقلیه دارند یا وسائط نقلیه مالکین دیگر را طی یک قرارداد اجاره میکنند و تحت مسئولیت و نام خودشان بارگیری کرده و عملیات حمل را انجام میدهند. تعداد کامیونهای در اختیار و فعال یک شرکت کریر و تعداد کارمندان آموزش دیده و باسابقه دردفتر مرکزی و شعبات و توان مالی بالا ، قدرت آن شرکت را برای انجام عملیات حمل و نقل بین الملی نشان میدهد.

شرکت خدمات باربری امیرکبیر فقط در زمینه ی حمل و نقل زمینی ( جاده ای ) در سطح داخلی و خارجی مشغول به فعالیت است. ارسال بار به اروپا ، ارسال بار به سوئد ، ارسال بار به اتریش ،ارسال بار به بلژیک، ارسال بار به انگلیس، ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به آلمان، بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به اروپا ، حمل بار به آلمان تنها گوشه ای از خدمات بین المللی شرکت باربری امیرکبیر می باشد.

تعریف  شرکت های فورواردر در ایران

شرکتهای فورواردر، شرکت های حمل و نقل بین المللی هستند که میتوانند در صورت داشتن مجوز در همه عرصه های حمل و نقل بین المللی فعالیت نمایند. از قبیل حمل های دریایی، هوایی و زمینی. از خرده بار گرفته تا محمولات فوق سنگین و ترافیکی.

شرکتهای فورواردر برای حمل محمولات خود از سرویسهای شرکتهای کشتیرانی ، راه آهن ، هواپیمایی و کریر های زمینی بهره مند خواهند شد و در صورت صدور بارنامه رسماً درمقابل صاحبین کالا و شرکت حمل کننده مسئول خواهند بود.

اما چیزی که قدرت یک شرکت فورواردر را نشان میدهد از این قرار است

بزرگی و وسعت دفتر مرکزی، تعداد بالای کارمندان با تجربه و آموزش دیده، سرعت در پاسخ گویی به تماسهای مشتریان و دیگر شرکتهای حمل و نقل، داشتن نمایندگیهای معتبر در سراسر جهان و به ویژه کشورهای طرف تجاری ایران، توانایی بالای مالی در انجام انواع خدمات حمل و نقل بین المللی، داشتن شعب و کارکنان باتجربه در بنادر و مرزهای فعال و از همه مهم تر، حسن خلق و معاشرت عالی و ارتباط با شرکتهای بازرگانی و شرکتهای کشتیرانی و هواپیمایی و جاده ای در سطح عالی.

شرکتهای کریر- فورواردر در ایران، نسبتاً از شرکتهای فقط کریر، حرفه ای ترند. چون هم میتوانند حمل های جاده ای را تحت مسئولیت مستقیم خودشان انجام دهند، هم میتوانند دیگر سرویسها را از قبیل هوایی، دریایی و زمینی به مشتریان خود عرضه نمایند.

شرکتهای نمایندگی خطوط کشتیرانی

این شرکتها، مهمترین کارشان ارائه خدمات نمایندگی به شرکتهای طرف قرارداد خودشان یعنی شرکتهای کشتیرانی خارجی میباشد و معمولاً کم تر درگیر حمل و نقل بین المللی در انواع دیگر میشوند. این شرکتها از زمانی که محمولات به ایران میرسند، تا زمانی که تحویل مشتری شوند و مشتری با آنها تسویه نماید، به مشتری و شرکتی که از آن نمایندگی گرفته اند پاسخگو خواهند بود. این شرکتها در صورتی که نمایندگی شرکتهای کشتیرانی بزرگ را داشته باشند میتوانند بهترین محل برای یادگیری حمل و نقل دریایی برای افراد علاقمند محسوب شوند.

حمل و نقل ترانزیت

 

ارسال خرده بار به نروژ

تا چندین سال پیش، روش حمل و نقل بین‌المللی کالا در ارتباط با مقررات گمرکی در دنیا، نوعی بود که هر کشوری بر اساس ضوابط خاص خود عمل می‌کرد که این امر سبب شده بود که در حمل بارها به ویژه بارهای ترانزیتی مشکلاتی به وجود آید. که ضمن آن که کالا وارد می‌شد و از طرفی شرکت‌های حمل و نقل کننده ناگریز بودند بر اساس مقررات گمرکی هر کشوری مبالغی تضمین گمرکی که گاهی غیر قابل پرداخت بود در مرزهای ترانزیتی بپردازند که تامین این نظر خود مشکل بزرگی را ایجاد ساخته بود. بنابراین تشریفات گمرکی ترانزیت در کشورهای مختلف موجب کندی حمل و نقل بین‌المللی می‌گردید تا جایی که کنترل‌های متعدد و توزیع ضمانت‌نامه‌های مختلف و تکمیل اظهارنامه‌های ترانزیتی مبادله کالا بین کشورهای مختلف را محدود نموده که این موانع در حمل و نقل زمینی به مراتب محسوس‌تر است و بدین ترتیب هر کشوری کوشش داشت با عقد قراردادهای ترانزیت خصوصی به رفع این مشکلات بپردازد که تا اندازه‌ای این مشکلات تسهیل شده بود ولی از آن جایی که مسائلی همیشه در هنگام عقد این نوع قراردادها مطرح می‌شد و کشورهای مسیر ترانزیت با استفاده از احتیاج طرف مقابل آوانس‌های خاصی را مطالبه می‌کردند که گاهی غیر عملی و در صورت پذیرش آنها ناگریز منافع را چه از نظر سیاسی و چه از نظر اقتصادی از دست می‌داد.

این مشکلات از کلیه جوانب سبب شد که موضوع به قسمت اقتصادی و بازرگانی و گمرکی سازمان‌ ملل کشانده شود که با توصیه این سازمان در 15 ژانویه 1959 زیر نظر شورای گمرکی وابسته به سازمان ملل در ژنو موافقت نامه ای مطرح و به امضا رسید که به طور کلی روش حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای را تغییر داد و تسهیلات فراوانی را از نظر ارزیابی کالا، تضمین کالا و به طور کلی نحوه برخورد با مقررات گمرکی کشورها به وجود آورد بدین ترتیب سازمانی بنام ایرو (IRO) به وجود آمد. اتحادیه حمل و نقل یا (IRO) که وابسته به سازمان ملل است این کنوانسیون را طوری طراحی نموده است که ضمن حفظ نظارت‌های گمرکی، تشریفات ترانزیت به حداقل ممکن کاهش یابد.

نوع تسهیلات و روش آسانی که در این موافقت‌نامه مطرح شده بود، انگیزه‌ای شد که کشورهایی که در امر حمل و نقل بین‌المللی ترانزیت کالا فعالیت دارند به این موافقت‌نامه بپیوندند.

نکته : مشتریان گرامی ، لازم به ذکر است که تمامی کارهای مربوط به گمرک و ترخیص بار به عهده ی شرکت می باشد.شماره ی تماس : 02122347606

مزایای حمل و نقل زمینی بین المللی

نیاز به سرمایه گذاری کمتر، سرمایه مورد نیاز برای حمل و نقل جاده ای بسیار کمتر از شیوه های دیگر از جمله راه آهن و حمل و نقل هوایی است.

خدمات درب به درب

مزیت برجسته حمل و نقل جاده ای ایجاد خدمات درب به درب یا انبار به انبار است.

خدمات قابل انعطاف

حمل و نقل جاده ای یک مزیت بزرگ نسبت به دیگر شیوه های حمل و نقل دارد و آن انعطاف پذیری این روش است،راه ها و زمان بندی را میتوان با توجه به نیازهای افراد تنظیم کرد.

خدمات قابل انعطاف

حمل و نقل جاده ای یک مزیت بزرگ نسبت به دیگر شیوه های حمل و نقل دارد و آن انعطاف پذیری این روش است،راه ها و زمان بندی را میتوان با توجه به نیازهای افراد تنظیم کرد.

مناسب برای هر مسافتی

مناسب برای هر مسافتی حتی کوتاه،تاخیر در حمل و نقل از جانب واسطه ها اجتناب پذیر است محصولات را میتوان مستقیما در وسیله نقلیه جاده ای بارزده و مستقیم در مقصد تخلیه کرد.

آسیب کمتر به کالاها در موقع انتقال

حمل و نقل جاده ای برای حمل و نقل کالاهای حساس مانند ظروف چینی و ظروف شیشه ای که ریسک آسیب بالایی در روند جابجایی دارتد مناسب است.

سرعت در جابجایی

اگر بخواهیم بلافاصله کالاها را به مقاصد مختلف بفرستیم ،حمل و نقل جاده ای از راه آهن و حمل و نقل آبی سریعتر است .

صرفه جویی در هزینه های بسته بندی

در مقایسه با دیگر شیوه های حمل و نقل،روند بسته بندی در حمل و نقل جاده ای از پیچیدگی کمتری برخوردار است، برای حمل و نقل کالا توسط حمل و نقل جاده نیاز به بسته بندی کم یا اصلا نیاز به بسته بندی ندارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید