X

هزینه ارسال بار به آلمان | حمل بار هوایی و زمینی به آلمان

02144763438 تلفن تماس:
حمل بار و ارسال اثاثیه منزل به آلمان

در ایران نیز همانند سایر کشورها سالانه میلیون ها کالا به نقاط مختلف دنیا ارسال می شوند. با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های هر یک از کالاها مانند وزن، اندازه، قابلیت فاسد شدن و زمان رسیدن و .. می توان از یکی از روش های ریلی، هوایی، زمینی و دریایی برای ارسال بار استفاده نمود.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به آلمان با هزینه مناسب، زمینی و هوایی

بهترین قیمت حمل بار به آلمان

ارسال بار به فرانکفورت آلمان

از مهم ترین خدمات ما در زمینه حمل بار به اروپا، می توان حمل و ارسال بار به آلمان و باربری از ایران به آلمان را نام برد. ارسال بار به آلمان از رایج‌ ترین خدمات مسافری و ارسال محموله‌به آلمان می‌باشد. باربری امیرکبیر آماده ارائه این خدمات با کیفیت و اطمینان بالا و قیمت مناسب است. ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر میباشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل از پرواز به صورت فریت بار هوایی می نمایند.  ارسال و حمل بار زمینی به آلمان، ارسال هوایی بار به آلمان از مهم خدمات ما در باربری آلمان می باشد. هزینه ارسال بار به آلمان بسته به عواملی مانند نوع بار و حجم آن متغییر می باشد.

ارسال بار به تمام شهرهای آلمان مانند برلین، کلن، مونیخ، هامبورگ، فرانکفورت، اشتوتگارت و ... انجام خواهد شد.

در شرکت حمل و نقل بین المللی کلیه خدمات حمل بار درون شهری، باربری شهرستان و باربری بین المللی ارائه می شود.

ارسال بار به آلمان

در ایران نیز همانند سایر کشورها سالانه میلیون ها کالا به نقاط مختلف دنیا ارسال می شوند. با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های هر یک از کالاها مانند وزن، اندازه، قابلیت فاسد شدن و زمان رسیدن و .. می توان از یکی از روش های ریلی، هوایی، زمینی و دریایی برای ارسال بار استفاده نمود. ازجمله کالاهایی که می توان با استفاده از این روش ها به نقاط مختلف دنیا ارسال کرد می توان به  لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، تجهیزات صنعتی و … اشاره نمود. به منظور فریت بار به آلمان باید بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی را انتخاب نمایید. 

آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد. مساحت آن ۳۵۷٬۳۸۶ کیلومتر مربع است و جمعیت آن ۸۳/۷ میلیون نفر است. امروزه با توجه به میزان مهاجرتها و یا اقامت برای تحصیل به کشور آلمان، یکی از ضروریات حمل و ارسال لوازم شخصی و اثاثیه ی منزل به آلمان می باشد. که اینکار از طریق راه هوایی، زمینی و یا ...انجام می شود. یکی از راههای ارسال بار به کشورهای اروپایی و کشور آلمان، حمل بار به صورت زمینی است. شرکت باربری امیرکبیر کار حمل و نقل انواع خرده بار، بار، لوازم دانشجویی، اثاثیه ی منزل و... را به صورت vip از زمان بسته بندی تا بارگیری و انجام تمامی تشریفات  گمرکی و حمل بار به مقصد و ... را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

برای ارسال بار به فرانسه با ما تماس بگیرید.

حمل بار و خرده بار به آلمان

 

ارسال خرده بار به آلمان

شرکت باربری امیرکبیر بار و خرده بار مسافران و مشتریان را از شهر تهران و تمامی شهرهای کشور ایران ، به شهرهای برلین، هامبورگ، مونیخ، کلن و... جابجا می نماید. حمل بار به آلمان و تمامی کشورهای اروپایی به دو صورت کارگو و فریت بار است.

کارگو

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. علاوه بر حمل بار به آلمان، کلیه خدمات حمل بار به کانادا، حمل بار به ترکیه و ارسال بار به انگلیس نیز در این باربری انجام می شود. همچنین می توانید برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز با ما تماس بگیرید.


فریت بار

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال سوئد  - را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به سوئد  و محل جدید زندگی خود بفرستد.

هزینه باربری به آلمان

قیمت و هزینه حمل بار به خارج از کشور بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:

 • نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)
 • حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
 • نوع اجناس
 • نرخ های پایه شرکت های کارگو
 • کشور مبدأ

مراحل حمل بار به خارج از کشور

اولین مرحله برای حمل بار به خارج از کشور چه به صورت هوایی و چه دریایی دریافت مشاوره تلفنی در خصوص روش حمل و همچنین هزینه های آن است.

در مرحله بعدی در صورت نیاز کارشناسان اتوبار تهران آتی بار برای بررسی نحوه بسته بندی بار اقدام میکنند.

از مهمترین قسمت های اسباب کشی بسته بندی صحیح اثاثیه و  لوازم است و اهمیت این موضوع در صورتی که قصد حمل بار به خارج از کشور را داشته باشید دو چندان می شود.در صورت سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم تجاری و .. برای فرستادن بار به خارج از کشور و رعایت نکردن استانداردهای لازم،  آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت هایی در آن گریز ناپذیر است. در نهایت علاوه بر خسارت وارده در فرستادن بار به خارج از کشور، هزینه پرداختی هم به خسارت های ذکر شده فوق اضافه می شود.

  نکته: برای جلوگیری از آسیب دیدگی کالا و یا لوازم برای ارسال بار به خارج از کشور بایستی بسته بندی ها و چینش به صورت استاندارد صورت بپذیرد. تنها در این صورت است که میتوان از سلامت کالا پس از حمل بار به خارج از کشور اطمینان حاصل کرد. اگر بار به صورت هوایی و یا گاها دریایی به خارج از      کشور ارسال شود بایستی بسته بندی به صورت پالتهای چوبی و یا فلزی برای ارسال بار به خارج از کشور صورت گیرد.

اگر ارسال کالا به خارج از کشور باید با کانتینر کشتی یا به صورت زمینی انجام شود، پس از کارشناسی یکی از کانتینرهای ۲۰ یا ۴۰ فوتی برای حمل کالا به خارج از کشور با کشتی به شما پیشنهاد خواهد شد. برای ارسال کالا به خارج از کشور با کشتی و یا زمینی کانتینرهای ۲۰ فوت HEAVY DUTY تا وزن ۲۶ تن و کانتینرهای ۴۰ فوت HIGH CUBE تا ارتفاع ۲/۶۰ تن قابل بارگیری هستند.

در صورت حمل بار صورت هوایی، لوازم شما پس از بسته بندی برای ادامه امور با وانت، خاور و یا وسایل نقلیه مناسب دیگر به فرودگاه امام حمل خواهد شد.

از همه اقلام و لوازم باید لیست تهیه گردد. پیش از ارسال بار به خارج از کشور باید شماره گذاری و به صورت یک لیست استاندارد تهیه شود. این لیست تهیه شده برای حمل بار به خارج از کشور حتما باید به زبان کشور مقصد هم ترجمه شده باشد.

  نکته: نسخه انگلیسی ترجمه برای ارائه به گمرک کشور مقصد ضروری است.

تمام کالاها و پالت های به خصوص ساخته شده ازانوع چوب خام بایستی در گمرک مبداء و با رعایت کردن شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شوند و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای فرستادن بار به خارج از کشور صادر گردد.

چنانچه که ارسال لوازم به صورت هوایی صورت بگیرد، بارها با استفاده از ماشین های حمل بار مانند وانت، خاور و یا دیگر ماشین های مناسب به فرودگاه امام خمینی،فرستاده می شود. در صورت حمل بار به خارج از کشور با هواپیما بار در فرودگاه جهت اسکن X-Ray و بازرسی با حضور شما صورت خواهد گرفت.

اما در صورت ارسال کالا از تهران به خارج از کشور با کشتی یا زمینی، کانتینر برای ارسال کالا از تهران به خارج از کشور با کشتی یا زمینی ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به یکی از بندرهای جنوبی کشو مانند بندرعباس و یا یکی از مرزهای زمینی مانند بازرگان منتقل میشود. همچنین پس از انتقال کانتینر شما به گمرک غربی تهران، محموله توسط سگ مواد یاب چک و کانتینر بسته خواهد شد.

در حمل بار به خارج از کشور با هواپیما پس از صدور بارنامه هوایی معتبر، بار برای ارسال بار به خارج از کشور به شرکت هواپیمایی سرویس دهنده تحویل داده خواهد شد. همچنین در حمل دریایی بار به خارج از کشور با کشتی بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بنادر جنوبی وارد شد، به سازمان کشتیرانی برای بارگیری و حمل بار به خارج از کشور تحویل داده میشود.

حمل بار به آلمان با بهترین بسته بندی

 

ارسال اثاثیه منزل به آلمان

ارسال هوایی بار به برلین با بهترین قیمت

یکی از مهم ترین مواردی که نقش بسیار پررنگی در سالم رسیدن بار به مقصد دارد، بسته بندی صحیح و اصولی بار و اثاثیه است. بسته بندی درست علاوه بر اینکه بار و لوازم را صحیح و سالم به مقصد می رساند، باعث چیدمان درست در ماشین های باربری نیز می شود و چیدمان درست باعث صرفه جویی در تعداد ماشین های باربری و کم شدن تعداد سرویس رفت و برگشت است. کارگران شرکت باربری امیرکبیر، بسته بندی اثاثیه و بار را با بهترین و به روز ترین لوازم و وسایل بسته بندی اثاثیه، انجام می دهند.

حمل بار تهران به آلمان با ترانزیت، کامیون مسقف، تریلی و...

حمل انواع بار و خرده بار از شهر تهران و تمامی شهرهای ایران به مقصد آلمان با انواع ماشین های حمل و نقل ( کامیونهای مسقف، تریلی و...). باید بدانید باربری زمینی به آلمان ارزان ترین روش ارسال بار به این کشور می باشد. 

باربری بین المللی از مهمترین و اصلی ترین خدمات باربری امیرکبیر است. از این رو با خیال راحت می توانید به ارسال بار به آلمان و سایر کشورها را به این پرسنل مجرب این مجموعه بسپارید.

برای استفاده از خدمات فریت بار و لوازم منزل به شهرهای آلمان با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • reza
  برای حمل بار به آلمان کدوم روش حمل رو توصیه می کنید؟
  • مدیر سایت

    دو روش زمینی و هوایی از مرسوم ترین روش های فریت بار به آلمان می باشد. بهترین روش حمل بار به آلمان بسته به نوع و حجم بار شما و بودجه مورد نظر برای ارسال بار متفاوت می باشد. ما روش حمل زمینی رو ترجیح می دیم. اما در شرایط خاص که امکان ارسال هوایی بهتره و به صرفه تر باشه و یا مشتری درخواست حمل هوایی داشته باشه از این روش استفاده می کنیم.

 • موسوی
  ایا امکان ارسال بار به آدرس ما در آلمان رو دارید یا برای ترخیص خودمون باید اقدام کنیم؟
  • مدیر سایت

   با سلام. متاسفانه در حال حاضر امکان ترخیص کالا در آلمان برایمان امکان پذیر نمی باشد و صاحب بار خود باید اقدام به ترخیص نماید. 

 • میناوند
  برای ارسال اثاثیه منزل به آلمان باید چه اقداماتی انجام بدیم؟
  • مدیر سایت

   برای ارسال بار و لوازم شخصی و منزل خود به شهرهای آلمان ابتدا باید به مشاوران ما تماس بگیرید. پس از انجام مشاوره و هماهنگی های لازم پرسنل باربری امیرکبیر اقدام به بسته بندی بارها می نمایند. و پس از آن بارها  توسط ما به فرودگاه ارسال می شود. تمام مراحل حمل با کمک پرسنل مجرب و متعهد باربری امیرکبیر انجام شده و شما کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید.

 • احسان
  سلام من در نظر دارم مقداری اسباب منزلم رو از برلین به شیراز منتقل کنم. آیا شرکت شما این مسیر رو پوشش میده؟
تماس بگیرید