X

حمل بار و اثاثیه منزل در تهران | قیمت حمل اثاثیه منزل

02144763438 تلفن تماس:
حمل بار و اثاثیه منزل در تهران

یکی دیگر از خدمات اتوبار امیرکبیر در زمینه باربری درون شهری ، حمل بار و اثاثیه منزل در تهران است. ما در بابری تهران سعی داریم به پاس قدردانی از همراهی شما عزیزان بهترین خدمات را به همشهریان خود عرضه داریم.برای دریافت بهترین خدمات بابری در تهران با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار و اثاثیه منزل در تهران یکی دیگر از خدمات باربری تهران می باشد. در این مرحله بار و لوازم منزل شما با رعایت موارد مربوط به چیدمان بار در ماشین حمل بار قرار می گیرد و به مقصد ارسال می شود. شما میتوانید کار چیدمات و جابجایی بار را خودتان انجام دهید و یا از کارگر اسباب کشی که یکی دیگر از خدمات باربری تهران است بهره مند شوید. تمام خدمات حمل بار در تهران با قیمت مناسب در باربری امیرکبیر ارائه می شود. در باربری ما سعی شده است قیمت حمل اثاثیه منزل بسیار منصفانه و بدون دریافت هزینه اضافه صورت گیرد. 

حمل اثاثیه منزل در تهران

اگر کار حمل اثاثیه منزل در تهران توسط یک شرکت معتبر باربری انجام شود معمولا کار اسباب کشی و جابجایی بدون دردسر انجام خواهد شد .شاید با توجه به تجربه افراد و مشکلاتی که شاید در اسباب کشی های قبلی با آن برخوردند کار اسباب کشی برایشان بسیار سخت و طاقت فرسا بوده ، از این رو شرکت باربری و باربری امیرکبیر امور مربوط به حمل اثاثیه و جابجایی بارهای شما را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تهران انجام خواهد داد.

اتوبار امیرکبیر با داشتن تخصص کافی در زمینه اسباب کشی و استفاده از نیروهای حرفه ای همیشه به فکر آن بوده است که یک اسباب کشی بی دردسر و بدونه مشکل را با رعایت کردن تمامی اصول اسباب کشی برای شما به عمل آورده و توانسته باشد یکی از بهترین انتخاب های شما برای حمل اثاثیه منزل در تهران باشد. ما همیشه به این فکر بوده ایم که بهترین راه کارهای اسباب کشی را برای شما انجام دهیم تا در حین حمل اثاثیه منزل دچار هیچگونه مشکلی در این زمینه نشوید.

خدمات حمل بار در تهران

باربری معتبر حمل بار و اثاثیه منزل در تهران

همانطور که در بالا اشاره کردم حمل بار و اثاثیه منزل جزو اولین خدماتی می باشد که یک شرکت باربری به مشتریان خود ارائه می دهد ، حال باید شرکت باربری تضیمن کند اسباب کشی شما بدون هیچ دردسری و مشکلی انجام می شود و وسایل و بارها به طور سالم و بدون حتی کوچیک ترین صدمه ای جابجا و به محل جدید منتقل میشود.
اتوبار امیرکبیر با بیش از یک دهه سابقه درخشان و کسب تجربه های فراوان ، پروژه های زیادی را با موفقیت و بدون هیچ صدمه ای انجام داده. تمامی کارکنان اتوبار امیرکبیر آموزش دیده و هرکدام حداقل دارای 5 سال سابقه فعالیت در زمینه باربری و حمل بار و اثاثیه منزل می باشند.


هزینه حمل بار و لوازم منزل در تهران چقدر است؟

برنامه ریزی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یک اصل مهم است که نمی توان نادیده گرفت. بسته بندی لوازم منزل، هماهنگی با باربری برای کامیون و کارگر اسباب کشی می بایست طبق زمانبندی مشخص و از قبل تعیین شده باشد. تنها با یک تماس می توانید از خدمات اتوبار و باربری تهران استفاده کنید. هزینه حمل وسایل و اجرت کارگر اسباب کشی طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. در صورت آسیب ناخواسته به لوازم منزل حین اسباب کشی، خسارت وارده پرداخت خواهد شد. قیمت اسباب کشی و حمل اثاثیه بستگی به مقدار لوازم، دوری مسافت و زمان دارد. هوم سرویز بهترین باربری تهران است که از کارگر اسباب کشی حرفه ای استفاده می کند. قیمت های ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید.

 

تیم باربری و اتوبار ما با خوش قولی و حضور به موقع در محل اعتماد و خرسندی را برای مشتریان خود رقم میزند.

 

حمل اثاثیه منزل و شرکت

اسباب کشی و حمل وسایل منزل ، شرکت و یا کارخانه با یکدیگر تفاوت دارد و هر کدام نیاز به دانش ، تجربه و تخصص مخصوص به خود دارد. مواردی نظیر نوع بسته بندی ، نحوه انتقال بار به خودرو ، انتخاب خودروی مناسب ( وانت ، نیسان ، خاور ، کامیون و ... ) ، روش خالی کردن و چیدن بار در مقصد از جمله مواردی هستند که بسته به نوع بار تفاوت می کنند. حتی نحوه حمل اثاثیه منازل مختلف بسته به نوع وسایل و لوازم با یکدیگر تفاوت دارد.
مهم ترین مسئله انتخاب بهترین روش حمل اسباب خانه و همچنین انتخاب خودروی مناسب برای اسباب کشی است که در بسیاری از موارد پیشنهاد تیک بار استفاده از خاورهای موکت کاری شده به منظور کاهش احتمال آسیب های حتی جزئی به وسایل و لوازم خانه و شرکت شماست. 
انتخاب بهترین وسیله نقلیه برای حمل اثاثیه منزل به حجم اثاث و همچنین مقصد و مبدا بارگیری نیز ارتباط دارد. اینکه مبدا بارگیری برای حمل اثاثیه منزل  در شرق ، شمال ، مرکز یا غرب تهران باشد و همچنین ساعت بارگیری و حمل بار، از جمله موضوعات مهم برای انتخاب بهترین خودرو حمل بار در تهران محسوب می شوند.
پیشنهاد ما  قبل از اقدام به اثاث کشی ، مشورت با کارشناسان اتوبار امیرکبیر است. می توانید از مشاوره های رایگان ما برای انتخاب بهترین روش و بهترین زمان حمل اثاثیه منزل استفاده کنید.
ضمنا اتوبار امیر کبیر آماده ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل و همچنین ارائه خدمات باربری VIP برای حمل لوازم خاص نیز می باشد تا از این طریق خیال شما را از صحت جابجایی ، حمل و بسته بندی اثاثیه در تهران بصورت ایمن آسوده نماید.

حمل اثاثیه منزل در تهران
نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در تهران

یکی از مسایل مهم هنگام اسباب کشی نرخ کرایه حمل اثاثیه و دستمزد کارگران است. این نرخ در میان باربری های تهران متفاوت است. ما در اتوبار امیر کبیر همواره سعی بر این داریم تا حداقل نرخ و دستمزد را از همشهریان عزیز دریافت کنیم. 
برای اطلاع از نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در تهران و همچنین هزینه کارگر اسباب کشی با ما تماس بگیرید.

 

حمل اثاثیه منزل در تهران همراه با بسته بندی و قیمت مناسب

باربری تهران در حال حاضر خدمات حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی دفتر کار و جابجایی کالا برای مشتریان که می خواهند خانه و یا دفتر کار خود را جابجا کنند ارائه می دهد. شرکت ما به دلیل ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه رضایت کامل مشتریان را تا به امروز دریافت کرده است. اتوبار امیرکبیر به همین دلیل به خوبی برای شرکت ها که تاکنون باما در حوزه انتقال کالا همکاری کرده اند شناخته شده است. از این سوی تیم حمل بار ما برای افرادی که قصد اثاث کشی دارند قابل اعتمادتر و شناخته شده تر شده است.
ما به عنوان بهترین شرکت باربری در تهران شناخته شده ایم و تمام خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه منزل در تهران را بر عهده گرفته و انجام خواهیم داد. این خدمات شامل :

  • ارائه مشاوره رایگان قبل ازشروع حمل بار
  •  بسته بندی بار برای حمل لوازم منزل
  • پیشنهاد  خودرو مناسب برای حمل اثاثیه منزل یا اداره 
  •  ارسال کارشناس با تجربه برای مشاوره حضوری 

باربری حمل اثاثیه منزل به شهرستان

حمل بار به شهرستان با استفاده از خودورهای مختلف مانند: وانت و وانت نیسان ، کامیون ، تریلی ، خاور مسقف و روباز و ... انجام می گیرد.
اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت ، ماشین آلات ، مواد اولیه و ... ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود.
بنابراین بسته بندی لوازم به صورت صحیح ، استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که می تواند نیسان ، وانت ، خاور یا کامیون و تریلی باشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند از جمله مواردی است که اتوبار امیرکبیر جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنها را در نظر گرفته و با دقت رعایت می نماید.

ارسال وانت بار و نیسان بار

معمولا در باربری درون شهری و بعضی موارد در اسباب کشی ها از وانت بار و نیسان بار استفاده می شود. کرایه وانت برای اثاث کشی این روز ها در میان مردم در همه جای تهران و شهرستان ها  تبدیل به یک کار مرسوم شده است. از عواملی  که بر نرخ وانت بار تاثیر می‌گذارد و تعداد زیادی از مراکز سرویس وانت بار بر این اساس فعالیت می‌کنند، مدت زمانی است که حمل اثاثیه با وانت بار به طول می‌انجامد. 
اثاث کشی کالاهای سنگین و اثاث خانگی با وانت بار مانند حمل و نقل اسبابی همچون لباسشویی، گاو صندوق، سای بای ساید و پیانو  و… می‌بایست با رعایت اصول تخصصی و مهارت و دقت کافی انجام شود تا وسیله آسیبی نبیند. همچنین به هنگام رانندگی وانت بار با تعداد وسایل زیاد نیز باید بسیار دقیق رانندگی کرد تا هم به اسباب صدمه ای وارد نشود و هم ایمنی افراد به خطر نیفتد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید