X

هزینه ارسال بار به ترکیه و استانبول

02144763438 تلفن تماس:
باربری ترکیه و استانبول

یکی از پردرخواست‌ترین خدمات در باربری‌های بین المللی، ارسال بار به ترکیه است. برای حمل بار به ترکیه می‌توان از روش زمینی و هوایی استفاده نمود. حمل بار از ایران به ترکیه شامل ارسال بار تجاری، اداری و شخصی می‌شود. برای استفاده از این خدمات و استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری به ترکیه

رضایت مشتری، حمل اثاثیه منزل به ترکیه

حمل بار به ترکیه

ترانزیت ارسال بار به ترکیه

جمع آوری و بسته بندی بارها برای ارسال به ترکیه

رضایت مشتری از خدمات حمل بار

شرکت باربری بین المللی ترکیه

ارسال بار به استانبول

ارسال بار از تمام شهرهای ایران به ترکیه

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار زمینی به ترکیه

بهترین شرکت باربری ایران به ترکیه

مراحل حمل بار به ترکیه

فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به ترکیه
رضایت مشتری عزیزمان از حمل وسایل منزلشان به ترکیه
رضایت مشتری باربری ترکیه
کیفیت خدمات، تبلیغ کار ماست
رضایت مشتری عزیز برای حمل بار به آنکارا
برای ارسال بار به ترکیه حتما این فایل صوتی را گوش کنید. تا با نکات مهم و مدارک مورد نیاز برای حمل بار آشنا شوید.

حمل بار به ترکیه با استفاده از روش‌های زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر است که مرسوم‌ترین روش به منظور ارسال بار به ترکیه، ترانزیت زمینی بار است و دلیل این امر هم وجود مرزهای مشترک بین ایران و ترکیه و هزینه حمل ارزانتر بار به صورت زمینی است.

برای اطلاع از هزینه حمل بار از ایران به ترکیه و انتخاب بهترین روش حمل بار بر اساس نوع و میزان بارهای شما، با کارشناسان ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید. باربری ترکیه یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در زمینه باربری بین المللی می‌باشد که توسط باربری ما ارائه می‌شود. 

باربری ترکیه

مشتریان عزیز، تمام کارهای گمرکی، صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک تهران انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید. 

برای ارسال بار تجاری به ترکیه نیاز به کارت بازرگانی است و برای بارهای شخصی باید کیملیک در اختیار داشته باشید.

 

خدمات باربری به ترکیه از دیرباز در کشور ما مرسوم بوده است. همسایه بودن با ترکیه، مبادلات تجاری میان دو کشور و همچنین تمایل ایرانیان برای مهاجرت به کشور همسایه، از دلایل ارسال بار به ترکیه و بالعکس می باشد. یکی از روش های حمل بار به ترکیه، روش زمینی یا همان ترانزیت به ترکیه است. مرز بازرگان از مهمترین نقاط گمرک ایران است و در فاصلهٔ یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی قرار دارد. شرکت حمل و نقل زمینی به ترکیه، تمام بارهای شما برای ارسال به ترکیه را اول به گمرک تهران ارسال می نماید. بارها پس از انجام کارهای گمرکی و دریافت مجوز و بارنامه به سمت مرز ترکیه ارسال می شوند. به همین دلیل است که هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه گران تر از ارسال بار از تهران به ترکیه می باشد. 

برای ارسال بار از تهران به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه با ما تماس بگیرید.

بهترین روش حمل بار از تهران به ترکیه

نکاتی که برای ارسال بار به ترکیه باید بدانید.

همان طور که اشاره شد یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری امیرکبیر، حمل بار به ترکیه و ارسال بار از تهران به استانبول است. برای راحتی حال مشتریان عزیز خدماتی در زمینه حمل بار به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه توسط باربری امیرکبیر ارائه می شود، که شما را با آنها آشنا خواهیم ساخت:

 • در صورت تمایل و درخواست شما عزیزان بارها از درب منزل شما بسته بندی و به گمرک فرستاده می شود. بعد از انجام کارهای گمرک بارها به ترکیه ارسال و در گمرک ترکیه بار شما، توسط ترخیص کار شرکت، ترخیص و در مبدا و آدرس شما تحویل داده می شود.
 • بارها در گمرک مبدا پلمپ شده و در گمرک مقصد باز خواهند شد.
 • لیست کالا ها باید به صورت فارسی و ترکی ترجمه شوند و این کار هم توسط کارشناسان باربری ترکیه در امیرکبیر انجام خواهد شد.
 • بسته بندی صحیح و اصولی از ایجاد خسارت و صدمه به بارها جلوگیری می‌کند. بهتر است بسته بندی و پک نمودن بارها را برای ارسال بین المللی به پرسنل مجرب باربری امیرکبیر بسپارید.

ارسال بار از ایران به ترکیه

شما عزیزان برای حمل بار به استانبول و یا دیگر شهرهای ترکیه می توانید با ما تماس بگیرید. ما در باربری امیرکبیر سعی داریم ارزان ترین و بهترین خدمات ارسال بار به شهرهای ترکیه را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم. برای استفاده از خدمات ما هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار از ایران به ترکیه

برگه کنسول گری برای ارسال بار از ترکیه به ایران

در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز امکان پذیر می باشد. در عکس بالا نمونه برگه کنسول گری برای ارسال بار به ایران را مشاهده می فرمایید. 

برای ارسال بار به ایران باید این تاییده را از کنسول گری تهیه نموده و به نماینده ما در گمرک استانبول تحویل دهید. سپس سایر موارد حمل بار به ایران را بر عهده ما در بابری امیرکبیر بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

حمل بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به استانبول

ارسال بار به استانبول یکی از پردرخواست ترین خدمات در زمینه باربری به شهرهای ترکیه است. علاوه بر استانبول، پرسنل ما امکان ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه را میسر نموده اند. شرکت خدمات باربری امیرکبیر تمامی کارهای گمرکی و صادراتی، حمل و نقل و بسته بندی بار را از ابتدا تا انتها بدون واسطه برای مشتریان انجام می‌دهد و از این رو سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

 برای استفاده از خدمات باربری استانبول به تهران با ما تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به ترکیه

دسته بندی دیگری هم برای ارسال بار به ترکیه وجود دارد.که به نوع روش ارسال بار به ترکیه بستگی دارد. این ارسال ها عبارتند از:

 1. ارسال بار به ترکیه از طریق زمینی
 2. ارسال هوایی بار به ترکیه
 3. ارسال از راه دریا

به طور کلی حمل بار به شهرهای ترکیه از طریق زمینی و جاده بسیار بیشتر رواج دارد و علت آن هم تسریع در ارسال بار و هزینه بسیار کمتر آن است. در باربری امیرکبیر هم بیشتر ارسال بارها از طریق زمینی انجام می شود.

 

باربری تهران ترکیه

 

ارسال زمینی بار به ترکیه

حمل و نقل بین المللی زمینی، برای حمل کالاها توسط تجار و شرکت های مختلف با سرویس های متفاوت انجام می شود. این کالا می توانند موارد خوراکی همچون چای، چای سبز، قهوه، خوراکی های ارگانیک، میوه و سبزیجات، گوشت و مرغ، تخم مرغ، انواع بار و.... را شامل شوند. بعضی از این موارد به حمل و نقل تخصصی تری نسبت به بقیه نیازمند هستند.

شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر سالهاست که در زمینه ی حمل و نقل جاده ای ( ارسال بار به خارج از کشور)، مشغول به فعالیت می باشد. ارسال هرگونه بار ( بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی)، ارسال خرده بار و لوازم شخصی جزو خدمات حمل بار به خارج از کشور اتوبار امیرکبیر می باشد. خدمات باربری ترکیه به صورت vip از محل مورد نظر مشتری انجام می شود که شامل بسته بندی اثاثیه منزل و بار، جدیدترین ماشین های حمل و نقل، رانندگان آشنا به نقشه  و مسیر جاده ها، کارگران امین و حرفه ای است. لازم به ذکر است که شرکت اتوبار امیرکبیر فروش کارتن اسباب کشی و فروش وسایل بسته بندی را به تمامی نقاط شهر تهران و تمامی نقاط کشور انجام می دهد.( تحویل فوری )

کرایه ترانزیت به ترکیه

از رایج ترین ماشین هایی که برای حمل بار به استانبول و شهرهای ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد ترازیت مسقف است. برای حمل بار به ترکیه بهتر است ماشین های دارای کیفیت و مناسب حمل بار را انتخاب کنید تا ارسال بار از ایران به ترکیه و حمل بار شما با شرایط مناسب و بدون دردسر انجام شود. ترانزیت بار به ترکیه از بهترین و ارزان‌ترین روشهای ارسال بار به این کشور همسایه به شمار می‌رود.

برای اطلاع از هزینه و کرایه ترانزیت به ترکیه با ما تماس بگیرید تا هم در مورد انتخاب نوع ماشین مورد نظر برای ارسال بار به ترکیه و هم کرایه ارسال بار از مشاوره همکاران با تجربه ما بهره مند شوید. 

نکات مهم برای حمل بار به ترکیه

همیشه قانون و اجرای آن در انجام تمام کارها ضروری ست. باربری ترکیه نیز از این امر مستثنی نیست. شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر با رعایت قانون و مقررات بین المللی و داشتن بیمه نامه، کار حمل بار و اثاثیه ی مشتریان گرامی را با خاطری آسوده انجام می دهد، و در وقت تعیین شده بار و اثاثیه را صحیح و سالم به مقصد می رساند.

هنگام حمل بار به ترکیه باید به نکات زیر توجه بفرمایید:

 • آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا 
 •  مبدا بار
 •  آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا
 • وزن، حجم، مشخصات کالا و تعداد بسته ها
 •  نوع بار
 •  مقصد بار
 •  نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار
 •  تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

حمل زمینی بار به ترکیه
 

هزینه حمل بار به ترکیه

این روزها حمل بار به ترکیه بسیار افزایش پیدا کرده است. این امر سبب شد تا باربری ها زیادی برای حمل بار به ترکیه شروع به فعالیت کنند. اما همه در این کار موفق نبوده اند زیرا این نوع باربری به داشتن ماشین های حمل بار و افراد با تجربه در زمینه حمل بار بین المللی نیاز دارد. هزینه حمل بار از جمله مواردی است که در باربری و ارسال بار به ترکیه دارای اهمیت است. این هزینه حمل بار به ترکیه تحت تاثیر موارد زیادی قرار می گیرد.

از مواردی که روی هزینه حمل بار به ترکیه تاثیر می گذارد میتوان این موارد را نام برد: حجم بار ارسالی، طول مبدا و مقصد، نوع بار ارسالی به ترکیه (هرچهه قدر بارهای ارسال شده دارای ارزش بیشتری باشند و نیاز به مراقب بیشتری در ارسال باشند به طبع هزینه ارسال هم افزایش پیدا خواهد کرد.) 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه حمل بار به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های حمل بار به ترکیه

مراحل و خدمات حمل بار به شهرهای ترکیه

در این صفحه از سایت امیرکبیر به بررسی ارسال بار به استانبول، هزینه و روشهای آن پرداختیم. از مراحل حمل بار به شهرهای ترکیه می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • ارائه مشاوره در زمینه انتخاب بهترین روش ارسال بار، نرخ کرایه و مدارک لازم برای حمل بار
 • بسته بندی صحیح و اصولی بار که توسط پرسنل مجرب و با استفاده از تجهیزات باکیفیت انجام می‌شود.
 • انتقال بار از محل به گمرک و یا فرودگاه
 • انجام کارهای گمرکی و انجام امور قانونی برای ارسال بار
 • ارسال بار و بررسی شرایط بار تا زمان ترخیص توسط مشتری

در باربری امیرکبیر علاوه بر ارسال بار به استانبول خدمات حمل بار به سایر شهرهای ترکیه نیز انجام می‌شود که در ادامه به بررسی برخی از این شهرها می‌پردازیم:

حمل بار به آنتالیا

یکی از دیگر خدمات ما در زمینه باربری و حمل بار به ترکیه، ارسال و حمل بار به شهر آنتالیا ترکیه است. شرکت خدمات باربری امیرکبیر برای حمل و نقل بار و اثاثیه منزل و ادارات به صورت حمل زمینی به خارج از کشور، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. از جمله خدمات اتوبار امیرکبیر به موارد زیر می توان اشاره کرد: بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به خارج از کشور، ماشین های مجهز، صدور بیمه نامه معتبر و انجام کارهای گمرک و....

حمل بار به آلانیا

از دیگر شهرهای مهم ترکیه که مقصد بسیاری از ایرانیان به شمار می رود می توان به  آلانیا اشاره نمود. هزینه حمل بار به آلانیا در باربری امیرکبیر کالا منصفانه محاسبه شده است و مانند سایر شهرهای ترکیه تمام خدمات حمل بار مانند انجام کارهای گمرک و بسته بندی را برای شما انجام خواهیم داد. 

ارسال بار به آنکارا

آنکارا از مهم ترین شهرهای ترکیه و پایتخت این کشور می باشد. ارسال بار به آنکارا از مهم ترین خدمات ما در باربری امیرکبیر می باشد. به منظور ارسال بار به آنکارا و یا سایر شهرها و کشورهای خارجی به دلیل مسافت طولانی باید بارها به درستی و به صورت اصولی بسته بندی شوند. برای استفاده از خدمات باربری بین المللی به ترکیه با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به ازمیر

مهاجران و دانشجویانی که قصد زندگی در ازمیر ترکیه را دارند نیاز دارند که بار و لوازم شخصی خود را هم به ترکیه ارسال نمایند. برای این منظور می توانید از خدمات باربری امیرکبیر بهره ببرید. ازمیر پس از استانبول و آنکارا سومین شهر پرجمعیت ترکیه به شمار می رود.

مشخصات یک شرکت باربری موفق در زمینه ترانزیت بار به ترکیه

 • دارای بیمه نامه و مجوز باربری بین المللی باشد چرا که اگر شرکت باربری فاقد بیمه و مجوز باربری باشد، در صورت وارد شدن خسارت به بار و اثاثیه تان و یا در صورت بر خوردن به مشکل در حین راه، برای شما دردسر ساز خواهد شد.
 • شرکت باربری برای حمل و نقل بین المللی از راه زمینی باید دارای ماشین های حمل و نقل نو و سالم و مدل جدید باشد که بتواند اثاثیه و بار شما را به راحتی و سر وقت به مقصد برساند.
 • دارای رانندگان ترانزیت که به تمامی راهها و مسیرهای و جاده ها کاملا مسلط و آشنا باشد و بدون کوچکترین سردرگمی بتواند بار و اثاثیه ی شما را صحیح و سالم به مقصد مورد نظر برساند.
 • از کارگران باربری متعهد و با سابقه در حمل بار و دارای سلامت جسمی و روحی بهره مند باشد.

ما به شما پیشنهاد می دهیم اگر قصد باربری ترکیه را دارید ،حتما با مشاورین شرکت خدمات باربری امیرکبیر تماس حاصل نمایید و از خدمات ویژه ی ما بهره مند شوید.

انواع خدمات در زمینه حمل بار به ترکیه

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. خدمات ارسال بار به شهرهای ترکیه نیز همانند سایر کشورها به دو صورت انجام می‌شود:

 1. کارگو (cargo)
 2. freight

cargo چه نوع باربری است؟

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. در واقع به محموله هایی که ماهیت تجاری دارند در اصطلاح cargo می نامند.

freight چگونه است؟

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. فریت بار به ترکیه برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور (بخصوص ترکیه) و ارسال وسایل زندگی خود را دارند.

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به آن کشور اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات فریت بار  را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

 1.  بسته بندی وسایل و اثاثیه 
 2.  ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

خدمات فریت و ارسال بار هوایی و زمینی امروزه توسط بسیاری از شرکتها انجام می شود. از معتبرین شرکت‌های باربری بین المللی می‌توان به باربری امیرکبیر اشاره نمود.

نمونه بسته بندی اثاثیه منزل و خدمات ارسال بار به ترکیه توسط باربری امیرکبیر

بسته بندی یخچال برای ارسال به ترکیه

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بار زدن ترانزیت برای ارسال به ترکیه

استفاده از جعبه های چوبی برای بسته بندی بار

یکی از روش های بسته بندی بار که بیشتر برای حمل به خارج از کشور مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از جعبه های چوبی و صندوق های چوبی می باشد. وسایلی مانند لباس، ظرف، فرش و.. را به راحتی با بسته بندی صحیح و اصولی می توان سالم به مقصد رساند. اما برای وسایل بزرگتر که به راحتی قابل بسته بندی نمی باشند چه باید کرد؟ وسایلی مانند مبلمان، تابلوهای دیواری ارزشمند و لوسترهای کریستال گران قیمت از این دسته از محصولات می باشند. برای بسته بندی و ارسال این محصولات بهتر است آن ها را پس از بسته بندی و سلفون کشی در داخلی جعبه های چوبی قرار دهید و سپس بارگیری نمایید. حتی می توانید سایر لوازم خود را نیز در فضاهای خالی این جعبه ها قرار دهید تا کار حمل به نظم بیشتری برسد. برای ساخت این جعبه ها باید ابعاد دقیقی از وسایلتان داشته باشید. 

جعبه چوبی بسته بندی بار

جعبه و صندوق چوبی برای بسته بندی بار

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

از خدمات مهم دیگر در باربری ترکیه امیرکبیر، حمل و ارسال بار به سایر کشورها مانند ارسال بار به قبرس شمالی، حمل بار به آلمان و فریت بار به کانادا می باشد. شما عزیزان برای برخورداری از این خدمات نیز میتوانید با ما در تماس باشید.

اینویس (Invoice) چیست؟

اینویس

اینویس (Commercial Invoice) یا سیاهه تجاری یک نوع صورتحساب مهم در تشریفات گمرکی می باشد که هر ترخیص کاری با آن سر و کار دارد. این سند طبق گفته قانون باید در عملیات تشریفات گمرکی صادرات توسط فروشنده کالا تهیه شود و به نام خریدار زده شود. فروشنده پس از تهیه این داکیومنت باید آن را به امضاء و تایید شخص مسئول این امر در شرکت خود برساند تا صحت اطلاعات مندرج در اینویس را ضمانت کند. سپس اینویس را برای گمرک ارسال کند. همانطور که فروشنده در مرحله تشریفات صادرات محموله، اینویس را به گمرک تحویل می‌دهد، خریدار نیز باید این سند را در هنگام ترخیص در مقصد به گمرک کشور دوم جهت برسی و تأیید ارائه نماید.

به منظور ارسال بار به ترکیه و یا سایر کشورها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات و مقاله مرتبط:

ارسال بار به استرالیا

کیملیک کارت ترکیه چیست؟
 

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به ترکیه چقدر است؟

  هزینه ارسال بار بسته به مقدار و نوع بار ارسالی متغییر است. برای دریافت مشاوره و اطلاع از نرخ هزینه های حمل بار، با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

 • آیا امکان تحویل بار در ترکیه امکان پذیر می باشد؟

  باربری امیرکبیر امکان ارسال بار به صورت درب به درب را فراهم آورده است. یعنی بارهای شما در آدرس مورد نظر در ترکیه تحویل شما می شود. همچنین امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز فراهم شده است.

 • بهترین روش حمل بار به ترکیه کدام است؟

  به دلیل همسایگی ترکیه با ایران بهترین و ارزان ترین روش حمل بار، ارسال بار زمینی می باشد. ارسال بار با هواپیما هم روشی سریع و امن است اما پر هزینه.لینک های دانلود

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • اسماعیل نعیمی
  با سلام . من از خدمات باربری ترکیه باربری امیرکبیر برای ارسال بار به ترکیه استفاده کردم. تمام وسایلم سالم به مقصد رسید. تشکر میکنم از زحمات و محبت اقای مرادی و همکارانشون دلسوزانه کمک نمودند.
  • مدیر سایت

   سلام. ممنون از اعتماد شما. بسته بندی اصولی و حرفه ای یکی از اقدامات ما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل و بارهای مشتریان عزیز می باشد.

 • مشکات
  شما امکان تحویل بار در ادرس مورد نظر در ترکیه رو دارید؟
  • مدیر سایت

   بله. باربری امیرکبیر نیروها و مجوزهای لازم برای ترخیص کالا در ترکیه را دارا می باشد. شما می توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت بارهای خود را از ایران به ترکیه بفرستید و در آدرس مورد نظر در شهرهای ترکیه تحویل بگیرید.

 • مسعود محبی
  بارهامون رو توسط باربری شما به استانبول ارسال کردیم. بسیار سریع و بدون هیچ خسارتی. پیام دادم بابت تشکر از اقای مرادی و پرسنل وظیفه شناستون.
  • مدیر سایت

   خوشحالیم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم.

تماس بگیرید