X

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید | کارگر حمل ساید

02144763438 تلفن تماس:
حمل یخچال ساید

یکی از سختی های اسباب کشی حمل وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید بای ساید است. کارگر حمل یخچال ساید افرادی ماهر هستند که این کار را به راحتی برای شما انجام خواهند داد. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه جابجایی و حمل ساید با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

جدا نمودن درب یخچال در هنگام اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را دارید، حمل یخچال ساید بای ساید را به باربری تهران امیرکبیر بسپارید. با باربری امیرکبیر یک اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه کنید.
شاید تاکنون شما هم خانه خود را حداقل برای یک بار هم که شده عوض کرده باشید و با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا باشید. حمل وسایل سنگین خانگی علاوه بر حساس بودن ، بسیار مشکل و طاقت فرسا است. انجام این کار نیاز به دقت، ذکاوت و فراست بسیار دارد. البته که داشتن زور بازو برای حمل یخچال ساید نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نمی باشد. 
یخچال ساید بای ساید معمولا از ابعاد بزرگی برخوردار است ک موجب شده است حمل و جابه جایی آن در اسباب کشی با مشکل مواجه باشد. از این رو افراد به دنبال کارگر حمل سایدی می باشند که از مهارت و دانش کافی برای جابه جایی ساید برخوردار باشد. جابه جایی وسایل سنگین نیاز به افراد متخصص دارد از این رو اگر قصد جابه جایی وسایل خود را دارید سعی کنید از کارگر مخصوص به این کار استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه حمل یخچال ساید در تهران و کارگر حمل ساید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و معمولی توسط افراد خبره

افراد موجود در باربری امیرکبیر توان و ظریفت بالایی در حمل و جابجایی یخچال ساید دارند ،بنابراین باربری ما آماده حمل هر نوع یخچال با ارزان ترین قیمت می باشد . پس خیالتان راحت.

 مراحل  جابجایی ساید به شرح زیر می باشد :

 • قبل از جابجایی : رعایت نکات ایمنی و بسته بندی های لازم و چسب زدن درب یخچال
 • انتقال یخچال از منزل و از پله ها توسط افراد قوی و نیرومند و با حوصله
 • قرار دادن و بارچینی با دقت بالا درون خودرو
 • استفاده از پتو و کارتن به حد لازم جهت سالم رسیدن یخچال
 • استفاده از تکنیک های مهم جهت ثابت نگه داشتن یخچال در طی انتقال
 • پایین آوردن یخچال با حوصله و دقت بالا و بردن قرار دادن در محل مدنظر
 • قرار دادن در محل مناسب در منزل مشتری

رعایت نکات ضروری در حمل یخچال بسیار ضروری می باشد که با  سهل انکاری در این امر میتواند خسارت های زیادی به بار بیاورد اما نگران نباشید همیشه باید کار را به متخصصش بسپارید.

 

پس از جابجایی یخچال ساید حداقل تا 6 ساعت نباید یخچال را به برق متصل کنید و برای جدا کردن درب یخچال ساید بای ساید و نصب مجدد آن از یک فرد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه حمل یخچال ساید و اطلاع از خدمات کارگر حمل ساید بای ساید با ما تماس بگیرید.

        02144762571

 

جابجایی ساید بای ساید

اگر در زندگی خود زمانی مستاجر بوده باشید یا به هر دلیل خانه را عوض کرده باشید، قطعاً با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا هستید. حمل وسایل سنگین خانگی هم مشکل است و هم حساس. این کار نیاز به دقت، فراست و زکاوت دارد. داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نیست. حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راه روهای تنگ و باریک  به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند است. روش هایی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی  جلوگیری کند. روش های مناسب حمل و انتقال یخچال و فریزر ساید بای ساید را در این متن با هم مرور می کنیم ، باربری سپند بار با ایجاد خدمات تخصصی در زمینه حمل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید آماده است خدمات حرفه ای اثاث کشی منزل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید را برای شما انجام داده و به مقصد مورد نظرتان برساند.

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید در تهران


کارگر حمل ساید بای ساید

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شرکت های اتوبار تهران، پرسنل و نیروهای آنهاست. به عبارت بهتر کارگر حمل بار. افرادی که در زمینه باربری تهران و یا حمل بار به شهرستان فعالیت دارند و از طرف شرکت های باربری تهران به منازل، شرکت ها و یا موسساتی که قصد اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه شان به محل دیگری دارند، اعزام می شوند. 
کارگرهای باربری امیرکبیر در زمینه حمل ساید آموزش دیده و دارای توانایی بالا در زمینه حمل ساید هستند. با خیال راحت با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در زمینه اسباب کشی و حمل و جابجایی یخچال ساید بهره مند شوید.
در مجموع حمل و جابجایی بار به خصوص وسایل سنگین وزنی از قبیل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و یا برخی از دستگاه های ظرفشویی بزرگ و یا برخی از وسایل دیگر خانگی، تا حدودی سخت و وقت گیر است. از این رو کارگران باربری تهران باید افرادی قوی از لحاظ فیزیک بدنی باشند و تجربه و مهارت های کافی در این زمینه داشته باشند. 

از دیگر خدمات باربری امیر کبیر می توان به باربری پونک ، باربری صادقیه و .....اشاره کرد.

 

حمل یخچال ساید در تهران

 

 

ویژگی کارگر حمل ساید

کارگر حمل ساید افراد با توانایی بدنی بالا می باشند که از تخصص کافی برای حمل انواع بخچال ساید برخوردارند. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت های باربری مناسب تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.


روش های حمل یخچال ساید

حساسیت بالا در حمل یخچال ساید به دلیل قیمت بالای این مدل یخچال از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل استفاده از افراد متخصص و کار بلد در این زمینه از اهمیت فراوانی برخوردار است. یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.
استفاده از پتو و کارتن به عنوان یک ابزار کاربردی جهت انتقال یخچال ساید شما می تواند در تضمین سلامت در زمان انتقال آنها موثرتر باشد .
در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب یکی از ترفندهایی که مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک فراوانی می کند
فرستادن تکنسین فنی جهت باز و بسته کردن درب یخچال ساید به همراه نیروهای جابجایی اثاثیه منزل توسط شرکت های اسباب کشی می تواند انتقال یخچال به مقصد را برای مشتریان آسان کند.
یکی از مزیت های باز کردن درب یخچال ساید این است که از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند. در مقصد و بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه مبدا در منزل جدید، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده خواسته می‌ شود تا ضمن بستن درب ها، سوکتها را نیز در جای خود قرار دهد.
البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که پس از انتقال یخچال به مقصد جدید و ساکن کردن آن حداقل شش ساعت بدون زدن به برق یخچال باید در جای خود قرار گرفته شود و روشن نشود.
یکی از روش های دیگر برای جابجایی یخچال ساید استفاده از چرخ های حمل بار برای جابجایی یخچال ساید است. این روش جابجایی به تجهیزات و مهارت نیاز دارد.

هزینه حمل یخچال ساید هر طبقه

میزان هزینه و دستمزد برای جابجایی یخچال ساید به ازای هر طبقه به میزان پهنای راه پله ها و وزن یخچال شما بستگی دارد. اما برای اطلاع از قیمت نسبی می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید: 

سایز یخچال قیمت
14 تا 19 فوت 40,000 تومان بابت هر طبقه + دستمزد
20 تا 25 فوت 60,000 تومان بابت هر طبقه + دستمزد کارگر
20 تا 29 فوت     تماس بگیرید
32 تا 41 فوت     تماس بگیرید

برای اطلاع دقیق از هزینه حمل یخچال ساید هر طبقه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

آسیب های وارده به یخچال ساید هنگام حمل و نقل

ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید اطمینان داشته باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

 

کارگر حمل ساید در تهران

 

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

با توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند. یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.
استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌ تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند. یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌ کند.
به همین جهت گاهی لازم است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند.این کار از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند.
در مقصد و بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه مبدا در منزل جدید، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده خواسته می‌شود تا ضمن بستن دربها، سوکتها را نیز در جای خود قرار دهد.البته هنوز ساید بای ساید آماده استفاده نیست و باید بعد از اتمام کار و ثابت نمودن جای یخچال، دستگاه ساید بای ساید به مدت حداقل شش ساعت بدون حرکت مانده و سپس به برق زده شود.

از دیگر خدمات ما در باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

 حمل بار به شهرستان با وانت 

 حمل پیانو در تهران

حمل گاوصندوق در تهران


 • هزینه حمل یخچال چقدر است؟

  هزینه حمل یخچال بر حسب وزن یخچال، تعداد طبقات و تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل متغییر می باشد و نمی توان یک هزینه مشخص را اعلام نمود. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با توجه به شرایط شما، با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

 • برای جابجایی یخچال به چند کارگر نیاز است؟

  تعداد کارگر نیز بستگی به ابعاد و وزن یخچال دارد. همچنین متراژ و ابعاد راه پله ها برای جابجایی هم در این مورد تاثیر گذار است. هر چه راه رو تنگ تر باشد حمل یخچال در آن مشکل تر می شود.

 • چند ساعت بعد از جابجایی یخچال را روشن نماییم؟

  توصیه می شود بعد از جابجایی یخچال تا 6 ساعت از آن استفاده نکنید و حداقل ۱ ساعت قبل از اینکه اقدام به حمل و جابجایی یخچال نمایید، آن را خاموش کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ابوالفضل اشرفی
  باعرض وادب اشرفی هستم نیروبرای حمل یخچال سایدبای سایدمیخواستم
  • مدیر سایت

   سلام. لطفا برای استفاده از خدمات حمل ساید و یا استفاده از سایر خدمات باربری امیرکبیر با شمار های ما تماس بگیرید.

 • سهیل
  سلام. ممنون از زحماتتون هم قیمت ها از بقیه باربری ها مناسب تر هست و هم دلسوزانه خدمات ارائه میدین. موفق باشید
 • نازنین
  برای همه ساید ها نیاز به کندن درب یخچال هست؟ مشکلی پیش نمیاره این موضوع؟
  • مدیر سایت

   این مورد بستگی به ابعاد و وزن یخچال و اندازه راه پله ها داره. اگر کار حمل یخچال ساید و در صورت نیاز در آوردن درب را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید مشکلی پیش نخواهد آمد.

 • سلطانی
  سلام برای جا به جایی یخچال شاید فریجیدر از خ خاوان مشیریه به خ بهبودی در خ نواب چقدر هزینه داره
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. وزن یخچال، تعداد طبقات و نوع ماشین انتخابی برای حمل بار میتواند در قیمت تاثیر گذار باشد.

تماس بگیرید