X

بهترین باربری ولنجک | اتوبار ولنجک

02144763438 تلفن تماس:
باربری ولنجک

باربری ولنجک برای کاهش هزینه های پرداختی از جانب شما، بسیاری از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد.همچنین شما را به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی می کند و کلیه ی مراحل باربری را توضیح می دهد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

 

باربری ولنجک

یکی دیگر از خدمات باربری تهران در شعبه باربری شمال تهران، ارائه خدمت به ساکنین محله ولنجک می باشد.باربری ولنجک آماده انجام کلیه امور مربوط به باربری ، اثاث کشی ، بسته بندی و... با توجه به ضوابط ، سابقه و تجربه زیاد می باشد.چنانچه قصد اسباب کشی از محله ولنجک به سایر مناطق تهران و یا شهرستان را دارید ، با یک تماس ضمن ارائه مشاوره از باربری ولنجک ، با اطمینان خاطر اسباب و اثاثیه خود را به تیم ما سپرده تا ما با دانش و مهارت خود اقدام به جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و یا محل کار شما نماییم.


ولنجک کجای تهران قرار دارد؟

وِلِنجَک یکی از محله‌های شمال غرب تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.
ولنجک در شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه می‌رسد. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بوده‌است.از اماکن مهم این محله می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران اشاره کرد.


خدمات باربری و اتوبار ولنجک

باربری ولنجک و باربری پاسداران متشکل از کادری حرفه ای و آموزش دیده و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای داخل و خارج از استان است. کارگران ما به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی اثاثیه شما را بسته به اینکه جابه جایی به داخل یا خارج از استان است بسته بندی می کنند تا از هرگونه آسیبی جلوگیری شود. اتوبار و باربری ولنجک تمام کامیون ها و نیسان های خود را موکت کاری کرده است تا آسیب کمتری به اثاثیه وارد شود. تفاوت ما با شرکت های باربری در تهران قیمت مقرون به صرفه و ارزان است که طبق اتحادیه باربری ها ارائه می دهیم و خوشبختانه مشتریان ما از ما راضی هستند. 


 هزینه باربری در باربری ولنجک

هزینه باربری در ولنجک  با توجه به پارامترهایی چون نوع بار، تعداد بار، نوع کامیون، تعداد کارکنان، نیاز به بسته بندی، مسافت، ترافیک و... محاسبه می شود. هزینه باربری ولنجک در اکثر باربری ها با توجه به هزینه باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود. نرخ باربری در تهران و نرخ باربری تهران به شهرستان نیز با توجه به همین پارامترها محاسبه می شود. باربری ولنجک با توجه به نیاز مشتریان تمام هزینه باربری خود را تارحد امکان کاهش داده است.  باربری ولنجک
باربری ولنجک برای کاهش هزینه های حمل در ولنجک از کامیون ها و ماشین های متناسب با حجم  و اندازه ی بار استفاده می کند، اتوبار ولنجک از پرداخت هزینه های اضافی از جانب شما جلوگیری می کند. 

 

باربری ولنجک تهران

 

تعرفه های باربری ولنجک در تهران :

تمام کرایه ها و تعرفه های شرکت باربری ولنجک بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تهران محاسبه می شود و یکی از منصف ترین باربری های تهران می باشیم که ارزان ترین تعرفه را ارائه می کنیم تا در این وضعیت همشهریانمان بیش تر از این دچار مشکل نشوند و یک باربری راحت و بدون دردسری را داشته یاشند . برای تماس با اتوبار ولنجک می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ولنجک برای کاهش هزینه های پرداختی از جانب شما، بسیاری از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد، شما را به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی می کند و کلیه ی مراحل باربری را توضیح می دهد، اتوبار ولنجک  تمامی اقلام شما را رایگان بیمه می کند و همچنین حاضر است بسته بندی وسایل شما را هم بدون پرداخت هزینه ی از طرف شما، بسته بندی کند. 

 

خدمات باربری ولنجک شامل:

بسته بندی بار و لوازم منزل در ولنجک

بسته بندی اثاثیه منزل در ولنجک مانند سایر منطقه های تحت پوشش نیز ارائه میشود. اگر شما وقت مناسب برای دسته بندی و بسته بندی وسایل منزل ندارید شرکت ما در خدمت شما می باشد و شما می توانید این کار بسیار مهم و حساس را با تیم متخصص بسته بندی ما بسپارید.

 

حمل بار در اتوبار ولنجک

یکی از دغدغه های مهم افرادی که قصد جابجایی اثاث دارند، بسته بندی اثاثیه خصوصاً لوازم قیمتی و گرانبها به جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به آنها و تسهیل در امر انتخاب وسیله نقلیه مناسب، حمل و جابجایی نهایی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است که نیازمند تجربه و تخصص است و کادر مجرب باربری امیرکبیر در این زمینه آماده خدمات رسانی به شهروندان گرامی می باشد. اتوبار ولنجک با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط به بسته بندی و حمل بار و اثاثیه به شهروندان گرامی در ولنجک تهران می باشد.باربری و اتوبار ولنجک جز باربری شمال تهران است.

 

چیدمان اثاثیه در باربری محدوده ولنجک

بعد از این که بسته بندی لوازم منزل توسط افراد متخصص و آموزش دیده ما به صورت کاملا حرفه ای صورت گرفت، پرسنل چیدمان باربری ولنجک که هر کدام آموزش های لازم در امر چیدمان را گذرانده اند و قواعد لازم در این زمینه را می دانند، وارد عمل شده و وسایل شما را با نهایت دقت و صحیح در ماشین های حمل بار، بارچینی می کنند. پرسنل باربری در محدوده ولنجک تمام لوازم را به صورت صحیح در درون ماشین می چینند. طوری که در مسیرهای پر پیچ و خم در اثر تکان های موجود لوازم تکان نخورد و آسیب نبیند. بعد از آن که لوازم با امنیت کامل در مقصد خالی شد، پرسنل باربري ولنجك با احتیاط همه وسایل را به داخل منزل یا محل کار جدید منتقل می کنند.


کارگر اسباب کشی در اتوبار ولنجک

باربری ولنجک پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با کادری از متخصصین مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. رضایت مشتریان از مهم ترین دست آوردهای باربری ولنجک است.یکی از مهم ترین خدمات ما در اتوبار ولنجک داشتن کارگرانی آموزش دیده و خوش برخورد برای حمل بار در محدوده ولنجک است. برای برخورداری از خدمات کاگر اسباب کشی در محدوده ولنجک با اتوبار تهران تماس بگیرید.

 

اتوبار ولنجک

 

حمل بار به شهرستان در باربری ولنجک

اگر می خواهید اسباب کشی به شهرستان های تهران نیز کنید نگران نباشید شرکت خدمات اسباب کشی ما باربری ولنجک به شهرستان را نیز در دستور کار خود دارد و شما میتوانید استفاده کنید .
در کنار اتوبار ولنجک می توان به دیگر مناطق نزدیک و معروف مانند باربری فردوس که با کارگرانی آموزش دیده و با اخلاق مدیریت میشود اشاره کردو یا می توان به باربری شهرک غرب که در منطقه شهرک غرب خدمات اسباب کشی ارائه میشود اشاره کرد.

 

 ارایه ی بیمه نامه در باربری ولنجک

باربری ولنجک برای آرامش و آسودگی مشتریان خود اقدام به ارایه بیمه نامه قبل از بارگیری وسایل و اسباب کشی، در طول باربری وسیله ی توسط کارکنان ما دراتوبار امیرکبیر، شعب ولنجک، بهشتی، فردوس، سعادت آباد و سیدخندان و... گم یا شکسته شود، بتوانید خسارت آن را دریافت نماید، این بیمه نامه از زمان بارگیری وسایل تا تخلیه اعتبار دارد، هدف اتوبار ولنجک این است که میزان خسارت و هزینه های اضافی را به حداقل برساند.
باربری ولنجک به صورت رایگان تمامی اقلام بار شما را بیمه خواهد کرد تا شما همشهریان عزیز نگران پرداخت هزینه های اضافی نباشید، اتوبار ولنجک در هر شرایطی حامی شما می باشد. 
باربری ولنجک بار و اسباب کشی شما را بیمه م یکند و با این کار بار و اسباب کشی و اثاث کشی شما را در برابر کلیه ی حوادث اعم از آتش سوزی و سوختگی یا بارندگی و خیس شدن بیمه می کند و با این کار ایمنی و سلامتی بارتان را تضمین می کند، قطعا اتوبار ولنجک  با این کار خیال شما را بابت یک اسباب کشی راحت، آسوده می کند.


چرا باربری ولنجک را انتخاب کنیم؟

تیم ما در باربری امیرکبیر آمادگی کامل دارد تا خدمات بسته بندی صحیح اسباب و اثاثیه و همچنین خدمات حمل بار و باربری را انجام دهد. باربری ولنجک بار شما را در تهران بزرگ و خارج از تهران و در هر نقطه ای از کشور با سلامت تضمین بار از مبدا به مقصد جابجا می کند.
این روزها با توجه به جابجایی های زیاد و عدم وقت کافی بابت بسته بندی و حمل و نقل کالاها، اسباب کشی به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده است.
منتها لازم است بدانید: اسباب کشی هم مانند هر کار دیگری به افرادی با تجربه نیاز دارد. چرا که اگر در هنگام جا به جایی کالاهای بزرگی همچون پیانو، حمل یخچال ساید بای ساید و شیشه های سنگین  کمی سهل انگاری کنید، با هزینه های نجومی خرید کالا و هزینه تعمیرات روبرو خواهید شد.

از دیگر شعبات باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری پونک

باربری مرزداران

باربری زعفرانیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید