X

بهترین باربری در تهران + لیست باربری حمل اثاثیه منزل

02144763438 تلفن تماس:
بهترین باربری در تهران

ما در باربری امیرکبیر با داشتن مشتری های قدیمی و همیشگی خود ، ثابت کرده ایم که جز یکی از برترین باربری های تهران هستیم. با ارائه خدمات حرفه ای و به کارگیری افراد و کارگرانی متعهد و کارآزموده در خدمت شما عزیزان هستیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری و اتوبار های زیادی در شهر تهران فعالیت می کنند. اما شما با استفاده از خدمات یک شرکت باربری خوب می توانید بدون دردسر و دغدغه ای کارهای جابجایی را انجام دهید. بهترین شرکت باربری تهران حتما باید به کار خود تعهد داشته باشد و دارای نیروهای حرفه ای در زمینه باربری و جابجایی بار باشد. کارگر اسباب کشی یکی از مهمترین خدمات هر باربری تهران می باشد، باربری امیرکبیر دارای بهترین افراد در این زمینه است. افرادی دارای تعهد اخلاقی و وظیفه شناسی. 
در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با خدمات اتوبار و باربری امیرکبیر، به عنوان بهترین باربری تهران بیشتر آشنا شوید.


بهترین باربری تهران

بهترین باربری حمل اثاث منزل و بارهای تجاری و اداری باید دارای تجربه و سابقه کاری طولانی باشد. 

بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران کدام باربری است؟

همواره انتخاب باربری خوب یکی از چالش های اسباب کشی در این شهر است. تشخیص بهترین شرکت حمل بار برای اسباب کشی در میان اتوبارهای متعددی که خدمات را انجام می دهند؛ کار سختی نیست.
انتخاب بهترین باربری تهران توسط شما باید با دقت و وسواس زیادی صورت بگیرد. اشتباه در انتخاب باربری، دردرسرها و هزینه های اسباب کشی شما را زیاد می کند. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که بهترین شرکت را برای اسباب کشی انتخاب کنید.


قیمت بهترین باربری تهران برای اسباب کشی

 یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی، قیمت است. لازم است به این نکته توجه کنید؛ همان طور که پایین ترین قیمت بهترین گزینه نیست، بالاترین قیمت هم با کیفیت ترین شرکت حمل بار نیست.

 

شما باید توقع یک قیمت معقولانه را از شرکت باربری داشته باشید.

 

ممکن است یک شرکت خدمات باربری در تهران برای پایین آوردن نرخ باربری اثاث منزل، از اقلام بی کیفیت برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کند، بنابراین هزینه خدمات شرکت باربری تهران باید با کیفیت آن متناسب باشد. نکاتی که باید برای استعلام قیمت در نظر گرفت، آیتم هایی نظیر موارد زیر است:

 • ماشین های متناسب با بار و رانندگان مجرب: ماشین حمل بار یکی از تجهیزات مهم مورد استفاده در اسباب کشی است. انتخاب ماشین برای اسباب کشی یا باربری باید هوشمندانه و با توجه به حجم و اندازه بار باشد. اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی شما را افزایش دهد.
 •  انتخاب کوتاه ترین مسیر جهت کاهش زمان باربری:  در شهر شلوغی مانند تهران، استفاده از مسیر های کوتاه تر و خلوت میتواند تاثیر زیادی روی کاهش مدت زمان اسباب کشی داشته باشد
 • ابزار با کیفیت جهت بسته بندی: استفاده از لوازم با کیفیت جهت بسته بندی ایمنی اسباب کشی شما را تضمین میکند.
 •  نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی: مهارت هایی نظیر بسته بندی لوازم منزل، باز و بسته کردن لباسشویی، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لوستر، باز و بسته کردن تخت و … میباشند که نیاز به تخصص دارند و کارگران باربری باید به آنها مسلط باشند. البته این خدمات در صورت درخواست مشتریان انجام می شود.

 

دقت در حمل بار در بهترین باربری تهران : باربری امیرکبیر

 

در این گرانی ها چرا باید وسایل شما بشکند!!

 

طبیعتا یکی از مسئله های باربری داشتن توانایی و مهارت های لازم جهت حمل بار به ویژه اشیاء سنگین خانه و شرکت هاست. وسایلی مانند یخچال فریزر، میزهای بزرگ چند نفره نهارخوری، ماشین لباسشویی و… که حمل آنها گاهی نیازمند کمک دو نفر و حتی بیشتر است. در چنین مواقعی توانایی فیزیکی کارگران حمل بار اهمیت بیشتری پیدا می کند. البته مسئله دقت نیز مهم است چون در زمان اسباب کشی باید سعی شود که تا حد امکان وسایل، اسباب و اثاثیه کوچکترین آسیبی نبینند به ویژه وسایل شکستنی مانند لوستر و لامپ ها، تلویزیون، برخی لوازم آشپزخانه از قبیل لیوان ها، ظروف و بشقاب ها که بسته بندی و حمل آنها توسط کارگر باربری بسیار حساس و با اهمیت است.

اغلب توصیه می شود که جهت بسته بندی وسایل خانه طوری وسایل شکستنی در کارتن های اسباب کشی قرار داده شوند تا فضای خالی درون کارتن ها تا حد امکان با استفاده از فوم یا پلاستیک حباب دار و غیره پر شوند و به این ترتیب وسایل حساس و شکستنی شما از قبیل ظروف چینی در زمان جابجایی و حمل بار به شهرستان و یا داخل تهران، آسیب نبینند و دچار شکستگی و یا آسیب های سطحی نشوند.

 

بهترین باربری تهران

 

صدور بیمه نامه باربری

یکی دیگر از خدماتی که البته توسط شرکت های دارای مجوز انجام می شود و موجب آسودگی بیشتر شما خواهد بود، صدور بیمه نامه است. بهترین باربری تهران با صدور بیمه نامه رسمی با همکاری معتبرترین شرکت های بیمه  به شما تضمین می دهد که در صورت هرگونه خسارت، مفقود یا از بین رفتن هرکدام از اثاثیه تمام ارزش مالی تامین می گردد. بیمه کردن بار اگرچه برای مسافت های طولانی، باربری های بیرون شهری و حمل بار بین المللی بیشتر مورد توجه است، اما برای مثال اگر شما بخواهید از یکی از مناطق غربی به شرق تهران بروید باید مسافت طولانی طی شود، همچنین جابجایی اثاثیه در ساختمان هایی با تعداد طبقات بالا امکان هرگونه اتفاقی را به وجود می آورد، با صدور بیمه نامه و پرداخت هزینه ناچیز ، اصلا نگران نخواهید بود.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری: باربری ولنجک ، باربری زعفرانیه ، باربری صادقیه و به طور کل تمام مناطق تهران می باشد.

 

رفتار خوب با مشتری از جمله تعهدات ما در بهترین باربری تهران است.

اینکه یک شرکت باربری در تهران دارای کارگران حرفه‌ای باشد، بدین معناست که کارکنان این شرکت باید بسیار وقت ‌شناس و منظم باشند تا در اسرع وقت برای خدمت‌رسانی به مردم آماده باشند. از طرف دیگر باید سرعت و دقت عمل بالا، بارها را بدون کوچکترین آسیبی به ماشین حمل بار برسانند و از آن خارج کنند.
در این میان رفتار مناسب با کارفرما از جمله ویژگی‌هایی است که کارکنان بهترین باربری در تهران، باید از آن بهره‌مند باشند. در کنار کارگران، همراه بودن یک راننده متعهد هم اهمیت ویژه‌ای دارد. راننده‌ای که دلسوز باشد و با دانستن وظایفش از جمله کنترل و مهار بار با امنیت کامل محموله را به مقصد می‌رساند.
بهترین باربری در تهران باید بتواند به شما در انتخاب ماشین حمل بار، متناسب با نیازتان مشاوره درستی بدهد. چون شما عزیزان با انتخاب مناسب ماشین حمل بار، ضمن جابه جایی راخت‌تر بارهایتان می‌توانید در هزینه اسباب کشی هم تا حد چشمگیری صرفه جویی کنید.


بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در باربری تهران

اولین گام برای جابجایی بار و اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل است. این امر به ویژه برای ظروف و اثاثیه شکستنی حیاتی است. بسته بندی موجب می شود تا احتمال آسیب دیدگی اثاثیه به کمترین حد ممکن برسد و همچنین با دسته بندی منظم اسباب و وسائل، جابجایی آنها نیز راحت تر و تسریع خواهد شد. سریع بار با تولید کارتن های ۵ لایه و با استفاده از فوم ، نوار چسب و ابزار بسته بندی به بهترین نحو بسته بندی بار را پیش از باربری در تهران انجام می دهد.


بهترین باربری باید سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران داشته باشد.

یک شرکت خوب در تمام نقاط تهران سرویس دهی دارد. مهم نیست که در کجای تهران هستید هر جا که باشید در کمترین زمان ممکن آنها باید آماده سرویس دهی به شما باشند. بعد از مدت زمان کوتاهی ماشین درخواستی به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد. در ضمن دارای اپرتور هایی باشد تا بیست و چهار ساعت شبانه روز آماده ی ارائه ی توضیحات جامع و مفید به مشتری ها بوده و پس از آن بهترین گزینه ی ممکن را با توجه به شرایط مشتری ها به آنان پیشنهاد و ارائه دهند.

 

بهترین باربری تهران


ویژگی های بهترین باربری در تهران

این روزها سوالی در ذهن برخی از افرادی که مایل به اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت هستند مطرح می شود و آن هم انتخاب بهترین باربری تهران است. شرکت های اتوبار تهران معمولا نهایت تلاش خود را بکار می گیرند که تا حد امکان بتوانند در زمینه های بسته بندی برای اسباب کشی و سپس جابجایی بار رضایت مشتریان خود را جلب کنند.
باربری امیرکبیر نیز یکی از بهترین شرکت های باربری و اتوبار تهران است. کلیه همکاران ما در شرکت اتوبار امیرکبیر با اطلاع از حساسیت های مشتریان در زمینه به سلامت رسیدن بار و اثاث در اسباب کشی، به خصوص با توجه به حساسیت های خانمها در این حیطه، تلاش خود را می کنند تا به بهترین نحو ممکن یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. بطوری که نه لوازم و اثاثیه آسیبی ببینند و نه مراحل حمل بار و جابجایی اسباب و وسایل شما دچار وقفه شود و در سریع ترین زمان ممکن کارها با کیفیت و دقت بالا انجام شوند.

 

خصوصیات باربری امیرکبیر به عنوان بهترین باربری

 • داشتن رانندگانی دلسوز و حرفه ای با تسلط کامل به راه ها.
 • پاسخگویی و همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد.
 • قیمت مناسب برای اسباب کشی داشته باشد.
 • دارای بهترین ماشین های باربری و حمل بار باشد.
 • کارگران باربری خوش اخلاق و مسئولیت پذیر باشند.
 • نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی.
 • دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه باشد.
 •  مسئولان باربری باید انتقاد پذیر باشد.
 •  سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران داشته باشد.
 •  سرعت در انجام کارهایش داشته باشد.

 

انتخاب بهترین باربری تهران

طبق بررسی‌های به عمل آمده از نظرات مردم، باربری امیرکبیر یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران است که خدمات مختلفی از جمله اسباب کشی، خدمات بسته بندی، بارنامه، بیمه باربری  در تهران را انجام می‌دهد. همچنین در اتوبار امیرکبیر امکان حمل بار به شهرستان نیز امکان پذیر است.باربری ترکیه از دیگر خدمات ما در این باربری می باشد.ما می توانیم با خدمات وی آی پی، کارگران آموزش داده شده و خودروهایی بهسازی شده کاری کنیم تا آب در دلتان تکان نخورد. فرقی ندارد که کالای ویژه شما یک پیانو باشد یا اشیای عتیقه و گران قیمت یا وسایل معمولی خانه باشد، در هر صورت این شرکت به شما اطمینان خاطر می دهد تا در بهترین شرایط وسایلتان را برای شما جابه جا کند.


 • بهترین باربری تهران کدام است؟

  باربری های زیادی در تهران فعالیت دارند. بهترین باربری باید بتواند رضایت کامل مشتریان را جلب نماید. شرکت باربری امیرکبیر جز یکی از بهترین باربری ها در شهر تهران می باشد.

 • مشخصات یک باربری خوب کدام است؟

  بهترین باربری باید دارای قیمت مناسب و کیفیت بالای خدمات باشد. همچنین دارای پرسنل با تجربه، آموزش دیده و متعهد باشد تا با خیال راحت بتوانیم بارهایمان را به آن ها بسپاریم.

 • لیست بهترین شرکت های باربری تهران را از کجا تهیه کنیم؟

  برای دریافت لیست کامل باربری های تهران باید به سایت اتحادیه باربری مراجعه نمایید. اما این لیست شامل تمام باربری ها می باشد و بهترین باربری را باید بر حسب نظرات مشتریان انتخاب نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا احمدزاده
  هزينه حمل سايد ازطبقه دوم زنجان شمالى به سىمترى جى طبقه اول
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا برای اطلاع از هزینه های باربری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • محسنی
  چند نفر کارگر برای حمل ساید از طبقه چهارم نیاز هست و هزینه رو بفرمایید.
  • مدیر سایت

   با سلام بسته به نوع یخچال و وزن آن متفاوت است اما معمولا برای حمل ساید از دو کارگر استفاده می شود. هزینه هم بسته به وزن یخچال متغییر می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید