X

باربری گیشا ، اتوبار گیشا

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار گیشا

برای استفاده از خدمات باربری در محدوده گیشا هم اکنون با باربری امیرکبیر، بهترین باربری در شهر تهران تماس بگیرید. ارائه کلیه خدمات باربری اعم از : کارگر اسباب کشی ، بسته بندی ، جابجایی، چیدمان وسایل و...

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری گیشا از شعبات باربری غرب تهران می باشد. در این باربری کلیه خدمات حمل و ارسال بار انجام می شود. خدمات اسباب کشی، ارسال بار ارزان و سریع، بسته بندی صحیح و اصولی بارها به همراه کارکر باربری از خدمات مهم ما در زمینه باربری تهران می باشد. برای استفاده از خدمات باربری و اتوبار گیشا و استعلام هزینه باربری با ما تماس بگیرید.

باربری و اتوبار گیشا

باربری و اتوبار گیشا در کنار شما عزیزان است تا شما اثاثیه خود را با بهترین روش و خیالی آسوده جابجا نمایید و با رضایت و آرامش کامل به مقصد انتقال دهید. این مقصد می تواند داخل باشد که به آن باربری درون شهری می گویند و دارای نرخ  مشخص است و یا می تواند حمل بار به شهرهای دیگر باشد که به آن حمل بار به شهرستان می گویند.
در باربری برون شهری یا باربری شهرستان خیلی باید مراقبت کرد که حتما بار و اثاثیه شما بیمه شود این مورد را حتما تذکر دهید که بارهای شما بدون بیمه نامه از شهر خارج نشود. اتوبار و باربری گیشا به صورت 24 ساعته با سرویس های شبانه روزی  در کنار شما عزیزان هست تا شما به راحتی بتوانید بارها و اثاثیه منزل خود را جابجا نمائید.

محله گیشا

گیشا نام یکی از محله‌های شمال غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش) و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است.

خیابان گیشا دارای خیابان‌های منظم زوج و فرد دارای شماره، با الگوبرداری از شماره گذاری خیابان‌های منهتن شهر نیویورک ایجاد شده‌است که در کل دارای ۴۱ خیابان زوج و فرد می‌باشد. سمت زوج دارای سه چهارراه، که از چهارراه اول تا سوم به ترتیب پیوند، پیمان، دوستی نام دارند و چهارراه اول تا سوم سمت فرد به ترتیب پیام، پیشگام، پیشاهنگ نام دارند. 

از خیابان های مهم محله گیشا می توان به این موارد اشاره نمود: خیابان فروزان فر، خیابان بلوچستان، خیابان فاضل شمالی، خیابان علیایی.

هزینه حمل بار در گیشا

هزینه حمل بار در گیشا به عوامل متعددی بستگی دارد از یک فرمول ساده به دست می اید. عوامل تاثیر گذار در این فرمول عبارتند از:

 • تعداد کاگر 
 • زمانی که تیم اتوبار گیشا در آنجا سپری می کند.
 • تعداد ماشین
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 •  محدوده طرح ترافیک و اسباب کشی در زمان طرح ترافیک باشد.

 مدت زمان اسباب کشی با توجه به حجم اثاثیه، طبقات و مسافت حمل اثاثیه تا ماشین باربری و بارگیری آن، تعداد کارگر مورد نیاز ( طبق درخواست کارفرما ) میزان استفاده از لوازم بسته بندی اثاثیه در هزینه نهایی یک پروژه اسباب‎کشی موثر هستند.

 

بهترین باربری محدوده گیشا

باربری و اتوبار امیرکبیر به عنوان بهترین باربری تهران شناخته شده است. این باربری دارای شعبات متعددی از جمله باربری گیشا، باربری یوسف آباد، باربری پاسداران و ... است. 
 خدمات بی نظیر و منحصر به فرد باربری تهران امیرکبیر در گیشا، این باربری را به عنوان متخصص و مشاور در پروسه سخت و پراسترس  اسباب کشی و جابه جایی به همشهریان عزیز معرفی کرده است. برای ما باعث افتخار است  که سرویس های VIP  را به اهالی محترم گیشا عرضه کنیم. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و  از همکاران و مشاورین باربری امیرکبیر راهنمایی بخواهید.

 

باربری گیشا

 

کارگر حمل بار در منطقه گیشا

کارگر حمل بار در تمام باربری های مناطق چهارگانه تهران  دارای قیمت مشابهی است. باربری گیشا تهران دارای شعبات متعددی است که شما می توانید از طریق تماس با آن ها از خدمات باربری در تهران بهره مند شوید.
یکی دیگر از موارد مهم در زمینه باربری تهران و شهرستان، استفاده از کارگر حمل بار است. این افراد باید اشخاصی دلسوز، زحمتکش و حرفه ای بوده و دارای فیزیک بدنی مناسبی جهت حمل بار (به خصوص بارهای سنگین) باشند. به ویژه در زمان طی کردن مسافت های نسبتا طولانی مثلا حمل بار به شهرستان و یا از شهرستان به تهران، باید خستگی ناپذیر بوده و طاقت حمل بار و وسایل مختلف به محل جدید، پس از رسیدن به مقصد را داشته باشند. 
برای استفاده از خدمات کارگر حمل بار در گیشا با ما تماس بگیرید.


هزینه حمل ساید در گیشا

باید بدانید که به دلیل حرفه ای بودن کسانی که در یک شرکت خدمات اسباب کشی، به عنوان کارگر حمل ساید مشغول به کار هستند، حداقل آسیب به یخچال و یا سایر لوازم منزل شما وارد می شود و از این رو بیمه خسارت ناشی از اسباب کشی را معادل یک سوم خسارت آتش سوزی محاسبه می کند. همین امر هم نشانه حرفه ای بودن و کم اشتباه بودن این کارگران زحمتکش و دلسوز است. 
هزینه حمل یخچال ساید بسته به وزن یخچال و تعداد طبقات متفاوت است. برای اطلاع دقیق از نرخ حمل یخچال ساید با ما در تماس باشید.

 

وانت بار در باربری گیشا

 

وانت بار محدوده گیشا

وانت بار و نیسان بار گیشا برای اینکه بتواند شبانه روز با کارگران و کادری جوان و مجرب در خدمت شما عزیزان باشند، از باتجربه ترین افراد برای حمل بارها و جابجایی اثاثیه منازل استفاده مینمایند. باربری و اثاث کشی از بارزترین خدمات و تخصص کارگران وانت بار در گیشا میباشد.
وانت بار گیشا از خرده ریز ها گرفته تا بزرگترین کالاها و اثاثیه ها را حمل و نقل و جابجا مینمایند. با بسته بندی هایی مطمئن و با ضریب امنیتی بالا بارها و اثاثیه ها را سلامت حمل و نقل و جابجا مینمایند.

لطفا این نکته مهم را در استعلام هزینه باربری گیشا در نظر داشته باشید، برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز سعی کنید یک روز قبل از باربری نرخ کرایه ماشین را استعلام کنید. البته برای برآورد هزینه دستمزد کارگر میتوانید چند روز قبل از اسباب کشی، این هزینه را استعلام کنید اما برای کرایه ماشین بهتر است یک روز قبل اقدام کنید تا مشاوران ما بتوانند به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند. 


چرا باربری گیشا

باربری گیشا دارای بهترین کامیون و خاور مسقف موکت شده جهت حمل اثاثیه و اسباب کشی با کارگران ماهر و آموزش دیده. باربری گیشا متخصص بسته بندی و حمل بار و اثاثیه در تمام نقاط تهران و کرج بصورت تمام وقت و شبانه روزی .

 • باربری گیشا دارای مجوز رسمی باربری در تهران و کرج و سایر نقاط کشور میباشد
 • باربری گیشا دارای پرسنل مجرب و کارآزموده جهت حمل صحیح بار در تهران و کرج و حومه میباشد
 • اتوبار گیشا مجهز به انواع وسایل نقلیه جهت حمل بار در تهران و کرج و سایر نقط کشور میباشد
 • حمل بار در تهران و کرج همراه با بسته بندی صحیح و اصولی بار و اثاثیه در وسیله نقلیه همراه خواهد بود
 • رعایت احترام به مشتریان گرامی و جلب رضایت ایشان از اولویت های باربری گیشا میباشد
 •  رعایت نظم در چیدن بار در وسیله نقلیه به جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه جزو آموزش های پرسنل اتوبار تهران میباشد.
 •  اتوبار گیشا هیچ هزینه اضافی بابت افزایش زمان باربری از مشتریان گرامی دریافت نمی نماید
 • بیمه باربری در صورت تمایل مشتریان گرامی برای کلیه مسیر ها در تهران و کرج صادر میگردد.

شعبات و لیست باربری غرب تهران

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید