X

ارسال کارگر باربری و اسباب کشی به محل | کارگر حمل و بسته بندی اثاثیه

02144763438 تلفن تماس:
کارگر باربری در تهران

کارگر برای اسباب کشی می تواند به عنوان یکی از مهمترین نیازهای شما برای اسباب کشی و جابجایی باشد. کارگر اسباب کشی و کارگر بسته بندی هر دو به عنوان کمک هنگام جابجایی میتواند بسیار مورد نیاز باشد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

یکی از مهم ترین خدمات مورد نیاز در زمان اسباب کشی کارگر باربری و کارگر اسباب کشی در تهران می باشد. کارگر حمل بار سنگین، کارگر خالی، کارگر اثاث کشی و کارگر باربری تهران از جمله درخواست های مشتریان عزیز در باربری امیرکبیر است.

به منظور استفاده از خدمات کارگر باربری در تهران و استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مناسب ترین هزینه خدمات باربری به همراه عقد قرار داد و بیمه نامه معتبر

کارگر باربری در تهران

با پیشرفت روز افزون زندگی و زیاد شدن تجملات و به دنبال آن زیاد شدن وسایل و لوازم زندگی، دیگر مثل گذشته نمی توان به راحتی و فقط با کمک افراد خانواده پروسه ی اسباب کشی را انجام داد. وجود وسایل سنگین، وجود انواع لوازم شکستنی و گران قیمت و...باعث شده که در حین اسباب کشی و باربری نیاز به کمک افراد دیگری ( کارگر باربری ) بغیر از افراد خانواده باشد. امروزه یکی از خدماتی که شرکت های باربری به مشتریان ارائه می دهند، ارسال کارگر خالی اسباب کشی است. شاید بپرسید که منظورمان از کارگر خالی اسباب کشی چیست؟ 

یکی از مهمترین فاکتورهای برای استفاده و کمک گرفتن از کارگر اسباب کشی، هزینه کارگر اسباب کشی و هزینه کاگر برای حمل بار و لوازم و اثاثیه منزل است. ما در باربری تهران با وجود کارگران زبده و آموزش دیده در زمینه حمل بار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. کارگر اسباب کشی با قیمت مناسب و تجربه بالا برای حمل بار بسیار مورد نیاز است و بدون کمک این عزیزان کار اسباب کشی و جابجایی بسیار سخت و دشوار می شود.

برای استفاده از خدمات کارگر اسباب کشی تهران با ما تماس بگیرید.

ارسال کارگر ماهر جهت اسباب کشی ( کارگر باربری )

امروزه بیشتر شرکتهای باربری تهران  به غیر از حمل و نقل اثاثیه و بار، خدمات دیگری  نیز به مشتریان ارئه می دهند. از جمله فروش کارتن و فروش وسایل بسته بندی اثاثیه، بسته بندی اثاثیه، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل و...اعزام نیروی ماهر جهت اسباب کشی نیز یکی دیگر از این خدمات است. گاهی اوقات مشتریان نیاز به کارگر خالی دارند. یعنی نیاز به ماشین حمل و نقل و جابجایی ندارند. گاهی اوقات فقط کار بسته بندی دارند و یا می خواهند در یک ساختمان لوازمی را جابجا نمایند. در این مواقع شرکت خدمات باربری (امیرکبیر)، بهترین نیروهای خود را به محل مورد نظر مشتری می فرستد.

ارسال کارگر ماهر برای بسته بندی اثاثیه

همان طور که می دانید بسته بندی اثاثیه منزل  مهم ترین موضوع در اسباب کشی می باشد. بسته بندی اثاثیه در تمامی حمل و نقل ها از جمله حمل و نقل درون شهری، حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل بین المللی مهم است ولی هر چقدر مسافت بین مبدا و مقصد بیشتر باشد، نیاز به بسته بندی تخصصی بیشتر احساس می شود. چرا که اگر بسته بندی اثاثیه و بار به خوبی انجام نشده باشد، با یک تکان ماشین، ممکن است که خسارتهایی به بار و لوازم وارد شود. پس بهتر است که برای بسته بندی اثاثیه و بارتان با یک شرکت خدمات باربری خوب و با سابقه کمک بگیرید تا بهترین کارگر بسته بندی را برای شما بفرستند. کارگر بسته بندی اثاثیه با کارگر حمل بار فرق دارد. کارگر بسته بندی اثاثیه کار بسته بندی لوازم و اثاثیه و بار را بخوبی بلد است و با متدهای روز و بدون هدر دادن زمان و مکان و وسایل بسته بندی، کارش را انجام می دهد. برای کارگر بسته بندی اثاثیه جثه ی قوی و تنومند نیاز نیست.

مشخصات کارگر باربری شرکت اتوبار امیرکبیر

کارگر اسباب کشی تهران از خدمات ما در باربری امیرکبیر می باشد. کارگر اسباب کشی باید دارای مشخصات و ویژگی های زیر باشد تا بتواند در مجموعه امیرکبیر فعالیت نماید:

دارا بودن سلامت کامل جسم و روح

سلامت جسم و روح اولین و مهم ترین ملاک برای انتخاب کارگر باربری است. چرا که کار باربری و یا خدمات باربری ( بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل بار، چیدمان اثاثیه و بار و..) باید به دست کسی سپرده شود که سلامت جسم و روحش تایید شده بالا و بتواند به خوبی از عهده ی انجام کارش بر آید. کارگران شرکت اتوبار امیرکبیر همگی گزینش شده هستند و سلامت جسم و روحشان توسط مدیریت شرکت اتوبار امیرکبیر تایید شده است. پس با خیالی راحت و آسوده کارتان را به کارگران اتوبار امیرکبیر بسپارید.

از دیگر خدمات ما در باربری امیرکبیر می توان به حمل بار به شهرستان با وانت و حمل بار به شهرستان اشاره نمود.

امین بودن و مورد اعتماد بودن

کار باربری به هر صورت که باشد ( بسته بندی لوازم و بار، حمل و نقل اثاثیه و بار، چیدمان اثاثیه و...) به نوعی سپردن تمام زندگی مشتری به دست کارگران است. پس قبل از انتخاب شرکت خدمات باربری، مطمئن شوید که کارگر باربری مورد اعتماد و امین باشد و بتواند از مال شما مثل اموال خودش نگهداری نماید.

دارا بودن اخلاق حرفه ای

در هر کاری اخلاق حرف اول را میزند. به عنوان مثال شما اگر برای خرید کالایی  به فروشگاهی مراجعه نمایید و از اخلاق فروشنده راضی نباشید و با شما برخورد بدی صورت گرفته باشد، مطمئنا  دوم برای خرید به آن فروشگاه مراجعه نخواهید کرد. کار بسته بندی اثاثیه و بار و یا کار اسباب کشی چند ساعت طول خواهد کشید. پس اگر در این چند ساعت پرسنل باربری و کارگران باربری خوش اخلاق و مردمدار نباشند، قطعا باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد و این مورد تاثیر بسیار زیادی در شهرت شرکت باربری خواهد گذاشت.

دارا بودن بیمه حوادث

اگر چه شرکتهای باربری خوب از بهترین کارگران برای ارائه ی خدمات باربری استفاده می نمایند ولی هیچ وقت از حادثه گریزی نیست.کارگر باربری با داشتن بیمه نامه، با خیال راحت و البته با دقت فراوان کارش را انجام خواهد داد و چنانچه خدایی ناکرده روزی در حین کار براش مشکلی پیش آمد، از بیمه نامه اش استفاده خواهد کرد.

کارگر جهت حمل بار

 

کارگر جهت حمل بار

کارگر حمل بار باید دارای جثه ای تنومند و قوی باشد و به تمامی تکنیکهای حمل بار ( حمل ساید بای ساید، حمل گاو صندوق، حمل پیانو و..) مسلط باشد. چابک و فرز باشد و در کمترین زمان ممکن بتواند کار حمل بار را به خوبی انجام دهد.

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

کارگر حمل یخچال ساید و وسایل سنگین

شاید شما فکر کنید که کارگر حمل با کارگر حمل وسایل سنگین یکسان است. ولی اینطور نیست. کارگر حمل وسایل سنگین علاوه بر اینکه باید بسیار قوی تر از کارگر حمل بار باشد، بلکه باید به روشهای حمل وسایل سنگین از جمله حمل پیانو، یخچال ساید بای ساید، وسایل باشگاه بدنسازی، حمل گاو صندوق، حمل گل و  گلدان و وسایل باغبانی و...مسلط و با تجربه باشد. حمل یخچال ساید بای ساید به دلیل وزن بالا و قیمت گران آن کار مشکل و پر استرسی است که نیروهای ما به خوبی از پس این کار بر می آیند.

برای استفاده از خدمات حمل یخچال ساید و حمل گاوصندوق در تهران با ما تماس بگیرید.

هزینه کارگر اسباب کشی (هزینه کارگر باربری )

هزینه ی کارگر اسباب کشی و کارگر باربری بستگی به عوامل مختلفی دارد. به عنوان مثال هزینه ی کارگر بسته بندی با هزینه کارگر حمل بار و هزینه ی کارگر حمل وسایل سنگین بسیار متفاوت است. شرکت اتوبار امیرکبیر برای تمامی خدماتش سعی کرده است رفاه حال مشتریان گرامی را در نظر بگیرد و قیمت های منصفانه ای را به مشتریان اعلام نماید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید