X

باربری و اتوبار تهران پارس | بهترین باربری محدوده تهران پارس

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار تهرانپارس

از دیگر شعبات باربری امیرکبیر در شرق تهران، باربری و اتوبار تهرانپارس می باشد. برای دریافت خدمات باربری همچون بسته بندی بار، حمل ساید ،کارگر اسباب کشی و ... با ما در تماس باشید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری تهرانپارس یکی از مهمترین خدمات باربری امیرکبیر در شرق تهران است. باربری شرق تهران شامل منطقه تهرانپارس و سایر مناطقی است که در شرق تهران قرار دارند و تحت پوشش بخش اتوبار شرق تهران امیرکبیر قرار دارند. تهرانپارس یکی از مناطق مهم از دید ما می باشد. منطقه ای که از دهه ها پیش محل رشد و توسعه سریعی بوده و محله زندگی مردمانی فرهیخته که خدمت به آنان در زمینه باربری و اتوبار موجب افتخار ماست.

باربری و اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس با کارگران ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان می باشد. دسترسی سریع به باربری تهران در تمام نقاط تهران، تخفیف های ویژه، ارائه بارنامه و ... از ویژگی های باربری ما می باشد. باربری تهرانپارس با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند. باربری تهرانپارس با تجهیزات بسته بندی مانند کارتن های چندلایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .... اثایه ی شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند تا در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت نشوند.

بهترین اتوبار در تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس با ارائه دادن برترین خدمات و سرویس های باربری و اسباب کشی در خدمت شما می باشند. و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را به نحوه احسنت جا به جا می نمایند.با خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهند در سطح تهران و شهرستان ها پیشتاز می باشند. و توانسته است در منطقه تهرانپارس جزوه برترین باربری های منطقه تهرانپارس باشد.با اتوبار تهرانپارس همراه باشید و کالاها و بارهایتان را سلامت و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسانید. با ماشین هایی مجهز و مسقف و سرپوشیده که بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را در داخل آن بدون آسیبی به مقصد می رسانند، و با کارگرانی آموزش دیده و ماهر و خوش مشرب و همکاری با شما خانواده های گرامی بهترین ها را برایتان به انجام می رسانند. با باربری و اتوبار تهرانپارس همراه باشید و خاطره ای ماندگار و لذت بخش را برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید.

باربری و اتوبار تهرانپارس

خدمات باربری تهرانپارس

خدمات باربری و اتوبار تهرانپارس شامل برآورده سازی کلیه نیازهای مشتریان گرامی مقیم منطقه تهرانپارس است که شامل کلیه خدمات اسباب کشی به شرح زیر می باشد:

 •  ارائه مشاوره به مشتریان گرامی 
 • انجام کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت با کیفیت عالی
 • فروش لوازم بسته بندی
 • حمل یخچال ساید
 • اعزام بهترین کارگران حمل بار به محل شما 
 •  انتخاب ماشین حمل بار و باربری مناسب با توجه به نیازهای مشتریان و ارسال سریع آنها به محل
 •  صدور بارنامه و بیمه باربری جهت اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان گرامی در تهرانپارس
 •  امکان اجاره انبار در تهران 
 • محاسبه قیمت باربری تهرانپارس بر اساس نرخ های رسمی قیمت و هزینه باربری تهران 
 • کمک به چیدمان مجدد اسباب و اثاثیه شما در مقصد (در صورت بهره گیری از خدمات VIP)
 •  حمل بار به شهرستان از تهرانپارس (اقصی نقاط ایران)

اتوبار ارزان در شرق تهران

باربری تهرانپارس شامل باربری تهرانپارس شرقی و باربری تهرانپارس غربی است. برای استفاده از خدمات باربری تهرانپارس حکیمیه، باربری تهرانپارس استخر، باربری تهرانپارس امیرکبیر، باربری تهرانپارس فلکه اول با شماره های ما تماس بگیرید.
خدمات ما شامل کل مناطق شرق تهران است به عبارتی علاوه بر باربری محدوده تهرانپارس، باربری مناطق شرقی مثل باربری پیروزی، باربری نارمک و باربری رسالت نیز بخشی از خدمات ما است.


چرا باربری تهرانپارس؟

اینکه وسایل هر خانه مورد اهمیت ساکنین آن است بر کسی پوشیده نیست و گاهی این اثاثیه یادگاری یا هدیه‌ای ارزشمند هستند و یا خاطرات زندگی خانواده را تشکیل می‌دهند. ازاین‌ رو محافظت از آن‌ها حین جا به‌ جایی لازم است. برخی از وسایل نیز ممکن است ارزش مادی بالایی داشته باشند و صدمه به آن‌ها بار مادی زیادی داشته باشد. باربری تهرانپارس با حمل اثاثیه به صورت حرفه‌ای باعث می‌شود کوچک ‌ترین آسیبی به لوازم شما وارد نشود و ظاهر آن‌ها تغییر پیدا نکند، باربری هنگام در خیابان هنگام امور اثاث کشی منزل را نیز انجام می دهد
پرسنلی که در این باربری فعالیت دارند همگی متعهد و وظیفه‌ شناس هستند و در مراقبت از وسایل شما تمام تلاش خود را خواهند کرد. 

بسته بندی بار در باربری تهرانپارس


حمل بار به شهرستان 

باربری تهرانپارس امیرکبیر در تمام مناطق تهران شعبه دارد و باربری های درون شهری و برون شهری با ماشین ها و بسته بندی های مناسب صورت میگیرد . باربری از تهران به شهرستان مشکلات بسیاری را دارد از جمله طولانی بودن مسافت ، بسته بندی های محکم تر و …. اما باربری امیرکبیر سالهاست که اثاثیه شما عزیزان به شهرستان ها حمل میکند و تخصص و تجارب لازم را برای انتقال بار های شما دارد. حمل بار به شهرستان را با قیمت مناسب به ما بسپارید.


هزینه اسباب کشی در تهرانپارس

باربری امیرکبیر هزینه های اضافی و غیر ضروری را حذف می کند و اما چگونه این اتقاق رخ می دهد؟

کارکنان این شرکت دارای تخصص وتجربه های لازم برای تمامی کارهای اسباب کشی می باشند و برنامه ریزی انجام شده برای محل شما تمامی لوازم اثاثیه شما را بسته بندی و حمل و نقل می کند و همین موضوع به ظاهر غیر مهم هزینه های زیادی را کاهش می دهد و در وهله اول در زمان شما و سپس در هزینه های شما صرفه جویی میشود، از دیگر ترفند هایی که این شرکت برای کم شدن هزینه های مشتریان خود دارد بسته بندی اثاثیه شما به صورت اصولی انجام میشود و همچنان که امنیت بالایی دارند این بسته بندی ها در حداقل ترین شکل ممکن صورت می گیرد.  
 لوازم بسته بندی این باربری ارزان می باشند و اما از کیفیت بالا برخورد دار می باشند ، ماشین های باربری نیز تماما برای اسباب کشی تدراک دیده شده اند و از فضای لازم برای جای گرفتن انبوهی از اثاثیه وجود دارد.

از دیگر شعبات باربری تهران امیر کبیر می توان موارد زیر را نام برد:

 1. باربری پیروزی
 2. باربری پونک
 3. باربری صادقیه
 4. باربری ولنجک
 5. باربری افسریه

و....امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید