X

اتوبار و باربری ونک + حمل بار ارزان و بهترین خدمات حمل

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری ونک

یکی از شعبات باربری امیرکبیر در شمال تهران،باربری و اتوبار ونک می باشد. ما در این منطقه تمام خدمات مربوط به اسباب کشی و حمل بار را به مشتریان خود عرضه می داریم.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری ونک تلاش می کند که تمام مناطق تهران را پوشش دهد و با دارا بودن بهترین امکانات فنی و کارگران و مدیران مجرب و با تلاش زیاد و باربری شبانه روزی به این امر نیز نایل شده است . اتوبار ونک آماده حمل اثاثیه منزل، حمل لوازم بزرگ و کوچک در کم ترین زمان در تمام نقاط استان تهران و هم چنین حمل بار از تهران به شهرستان است. باربری ونک از شعبات باربری شمال تهران می باشد.

باربری ونک تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و برخی از مناطقی که پوشش می دهیم شامل : باربری پاسداران، باربری تجریش، باربری زعفرانیه، باربری سعادت آباد و ...

خدمات انجام شده در باربری و اتوبار ونک

 • فروش لوازم بسته بندی 
 • بسته بندی لوازم منزل
 • کارگر بسته بندی
 • حمل اثاثیه منزل
 • کارگر باربری و حمل ساید
 • چیدمان وسایل بعد از جابجایی
 • حمل بار به شهرستان
 • حمل بار به ترکیه و سایر کشورهای اروپایی

بهترین باربری ونک

باربری ونک و اتوبار در محدوده میدان ونک و خیابان های اطراف می تواند در خدمت شما عزیزان باشد . برای کلیه امور مربوط به اسباب کشی، حمل بار، حمل اثاثیه، بسته بندی وسایل و باربری در محدوده ونک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمنیه حمل بار و جابجایی و امور مربوط به اسباب کشی شما را راهنمایی نمایند و در صورت نیاز ماشین حمل بار برای شما اعزام گردد. برای تماس با شعبه ونک باربری تهران با ما تماس بگیرید.

حمل بار در ونک

هزینه و نرخ کرایه حمل اثاثیه در ونک

حمل اثاثیه منزل در ونک مربوط به بخش مسکونی و اداری منطقه می شود، برخی از این درخواست ها بصورت داخلی و بخشی به سایر مناطق مانند شرق یا غرب تهران است، و حتی حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور و یا سایر استان ها نیز صورت میگیرد، این امور در شروع در بیشتر موارد توسط کارشناس مخصوص در محل محاسبه میگردد زیرا حمل اثاث منزل دارای گزینه های متنوع از جمله تعداد نیروهای ارسالی، نوع و تعداد ماشین ( که معمولا توسط خاورهای مسقف است) تشخیص نوع بسته بندی و مقدار مناسب وسایل مورد نیاز در بسته بندی، و در آخر اعلام زمان بندی دقیق انجام خدمات و اعلام هزینه به مشتری. در این زمینه امنیت کالا از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا از ظریف ترین وسایل منزل تا حجیم ترین آنها مانند یخچال ساید و سنگین ترین آنها همانند گاوصندق هر یک دارای بسته بندی خاص خود و همچنین روشهای انتقال منحصربه خود هستند، پس با این وجود باید تمام جزئیات کار در نظر گرفته شود تا در بهترین حالت امر انتقال انجام شود.

برای اطلاع از هزینه باربری در ونک با ما در اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید.

کارگر باربری 

یکی از خدمات ارائه شده توسط اتوبار ونک،اعزام کارگر باربری و حمل بار آموزش دیده برای جابجایی است.کارگران باربری امیرکبیر اموزش دیده و متعهد به کار هستند. نکته جالب اینجاست که به دلیل حرفه ای بودن کسانی که در باربری امیرکبیر، به عنوان کارگر حمل بار مشغول به کار هستند، حداقل آسیب به اجناس و لوازم منزل وارد می شود و از این رو بیمه خسارت ناشی از اسباب کشی را معادل یک سوم خسارت آتش سوزی محاسبه می کند. همین امر هم نشانه حرفه ای بودن و کم اشتباه بودن این کارگران زحمتکش و دلسوز است. 

هزینه کارگر باربری به عوامل متعددی مانند میزان بار و نوع بار بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و درخواست نیرو برای اسباب کشی با ما تماس بگیرید.


 ما تعهد داریم تا جهت ارائه ی بهترین خدمات ، کنار شما باشیم.این اتوبار با سال ها سابقه ی درخشان در باربری حرفه ای در تهران آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم استان تهران می باشد.

بسته بندی

بسته بندی لوازم با کادری با اخلاق و با تجربه

بسته بندی لوازم منزل به صورت کاملا حرفه ای واسباب کشی تخصصی با اتوبار باربری ونک حمل بار تهران با اکیب ورزیده و کادر مجرب به همراه ملزومات مورد نیاز برای بسته بندی دقیق انجام می گیرد، از این روی دیگر نباید نگران دغدغه ای اسباب کشی منزل خود از قبیل زمان بر بودن یا شکتستن وسایل و لوازم منزل خود باشید، باربری ونک اتوبار تهران این تضمین را به شما می دهد،که کلیه لوازم بسته بندی حمل و نقل لوازم منزل به صورت 100% تضمینی و با اسودگی خیال راحت می توانید یک جابه جای اسباب کشی بدون درد سر همراه با ارامش کامل داشته باشید. همچنین فروش لوازم بسته بندی از دیگر خدمات ما به شمار می رود.

باربری صادقیه

از مهم ترین شعبات باربری در تهران، باربری صادقیه می باشد. در این شعبه از باربری تهران مانند دیگر شعبات تمام خدمات حمل بار مانند حمل وسایل بزرگ و سنگین، کارگر باربری، بسته بندی بار، ماشین های حمل بار سالم و مجهز به مشتریان عزیز ارائه می شود. برای استفاده از خدمات باربری صادقیه و باربری ونک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • بهترین باربری ونک کدام است؟

  اگر به دنبال بهترین باربری در محدوده ونک هستید که با قیمت مناسب تمام خدمات حمل بار را به شمار ارائه دهد، پیشنهاد ما به شما باربری امیرکبیر می باشد. باربری امیرکبیر در تمام تهران شعبه فعال دارد و امکان ارسال بار به شهرستان و همچنین باربری بین المللی را دارد. 

 • هزینه اسباب کشی و حمل بار در اتوبار ونک چقدر است؟

  هزینه باربری به عوامل متعددی بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را مشخص نمود. برای استعلام هزینه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

 • مهم ترین خدمات باربری و اتوبار ونک کدام است؟

  در باربری امیرکبیر تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی ارائه می شود. از مهم ترین خدمات می توان به مشاوره قبل از جابجایی، بسته بندی بار، اعزام کارگر باربری و بسته بندی، ماشین های حمل بار و همچنین حمل بارهای سنگین اشاره نمود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید