X

اتوبار و باربری الهیه | هزینه حمل بار در الهیه

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری الهیه

یکی از شعبات مهم در باربری شمال تهران امیرکبیر، باربری و اتوبار الهیه می باشد. ما در این باربری تمام خدمات مربوط به اسباب کشی و حمل بار را برای شما انجام خواهیم داد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

همان طور که اشاره شد باربری الهیه از مهم ترین شعبات باربری شمال تهران می باشد. ما در این باربربری تمام کارها و خدامات مربوط به حمل بار و اسباب کشی را برای شما انجام خواهیم داد. همین طور خدمات دیگر حمل اثایه مانند بسته بندی اثاثیه منزل، کارگر اسباب کشی و باربری و همچنین فروش لوازم بسته بندی از دیگر خدمات ما در اتوبار الهیه می باشد.

در اتوبار الهیه از ماشین های حمل بار مجهز استفاده می شود.نوع ماشین به حجم و وزن بار شما بستگی دارد. در باربری الهیه انواع ماشین حمل بار مانند وانت بار، نیسان بار، ایسوزو، خاور، کامیون و.... موجود است.

باربری امیرکبیر به عنوان یکی از بهترین باربری ها در منطقه الهیه شناخته شده است. کافی است به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

ما بهترین خدمات باربری را به شما ارائه خواهیم داد.

02144762571     09193176479

 

شرکت باربری الهیه

شرکت های زیادی تحت نام باربری الهیه و یا باربری تجریش در این مناطق فعالیت می نمایند که این امر سبب شده است که انتخاب یک اتوبار ایده آل را برای افراد سخت تر نماید.

این نکته نیز می بایست مورد توجه قرار گیرد که قیمت پایین تر باربری الهیه و یا باربری تهران هر منطقه دیگر نباید دلایل مناسبی برای انتخاب آن باشد. عدم کار بلد بودن و تجربه کافی در این زمینه ممکن است بهای قیمت پایین این اتوبار ها باشد و صدمات و خسارات جبران ناپذیری را به شما و وسایل شما وارد نماید. به همین علت انتخاب یک باربری مناسب می تواند خیال شما را از این بابت راحت نموده تا با آرامش روانی کافی اقدام به اسباب کشی نمایید.

اتوبار الهیه 

اگر در محدوده الهیه تهران به خدمات باربری و حمل بار نیاز دارید هم اکنون با شمار های درج شده در سایت تماس بگیرید. اتوبار الهیه بهترین و ارزان ترین خدمات حمل بار را برای شما فراهم می آورد. باربری و اتوبار الهیه از مهم ترین شعبات باربری تهران امیرکبیر می باشد. در این باربری شما می توانید تمام خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه را از ما درخواست نمایید.

دارای ماشین های حمل بار سالم و مجهز، کارگران حمل بار آموزش دیده و متعهد، لوازم و تجهیزات بروز باربری برای حمل بار آسان و بدون خسارت. 

تمام این خدمات را می توانید از اتوبار الهیه امیرکبیر دریافت نمایید.

باربری الهیه

وانت بار الهیه

خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در الهیه تهران:
حمل جهیزیه عروس با ماشین های جدید و VIP
حمل گاوصندوق، مبلمان،حمل یخچال ساید بای ساید، اثاث منزل و…
با وانت بار و کامیونت های مسقف و VIP
خدمات حمل بار و اثاثیه اداری و تجاری اتوبار الهیه :
حمل میز و صندولی های کنفرانسی و اداری
باربری و حمل و نقل وسایل و مبلمان اداری و تجاری
بسته بندی اثاثیه منزل و تجاری کارتن 3 لایه
وانت تلفنی الهیه حمل با وانت را در محدوده منطقه الهیه تهران را به ما بسپارید ، نیسان و وانت های ویژه حمل اثاثیه و لوازم منزل در باربری الهیه تهران
نیسان بار ، وانت تلفنی ، وانت بار در کل منطقه الهیه تهران برای حمل بارهای وانتی و نیسانی
قیمت مناسب و به صورت شبانه روزی
وانت بار و نیسان بار و در صورت درخواست شما همراه با کارگران مخصوص حمل اثاث

هزینه حمل اثاثیه منزل

از فاکتورهای مهم در زمینه اسباب کشی و حمل بار می توان به قیمت حمل اثاثیه منزل در الهیه اشاره کرد که بعضی از شرکت های جابجایی اثاثیه منزل در مرحله اول وقتی با آنها تماس می گیرید یک نرخ را به شما اعلام می کنند و وقتی که کار جابجایی اثاثیه منزل انجام شد یک قیمت دیگری را برای شما حساب می کنند که این زیاد نمی تواند جالب باشد . همین کار باعث شده است که اطمینان شما از بعضی از شرکت های اسباب کشی سلب شود و خواسته باشید که با یک شرکت معتبر در زمینه حمل اثاث منزل استفاده کنید ، باربری و اتوبار امیرکبیر با کارشناسانی معتبر در زمینه جابجایی اثاثیه منزل قیمت حمل اثاثیه منزل را به صورت دقیق به شما اعلام می کند . همچنین برای انجام تمامی کارها فاکتور رسمی را ارسال می کند تا نگرانی شما را برای قیمت حمل اثاثیه منزل کاهش دهد و بهترین خدمات را برای شما به عمل آورد.

حمل بار در باربری الهیه

حمل اثاثیه ولوازم شرکت در الهیه

اسباب کشی و حمل وسایل منزل، شرکت و یا کارخانه با یکدیگر تفاوت دارد و هر کدام نیاز به دانش،  تجربه و تخصص مخصوص به خود دارد. مواردی نظیر نوع بسته بندی، نحوه انتقال بار به خودرو، انتخاب خودروی مناسب ( وانت، نیسان، خاور، کامیون و ... ) روش خالی کردن و چیدن بار در مقصد از جمله مواردی هستند که بسته به نوع بار تفاوت می کنند. حتی نحوه حمل اثاثیه منازل مختلف بسته به نوع وسایل و لوازم با یکدیگر تفاوت دارد.

مهم ترین مسئله انتخاب بهترین روش حمل اسباب خانه و همچنین انتخاب خودروی مناسب برای اسباب کشی است که در بسیاری از موارد پیشنهاد تیک بار استفاده از خاورهای موکت کاری شده به منظور کاهش احتمال آسیب های حتی جزئی به وسایل و لوازم خانه و شرکت شماست. 

حمل اثاثیه شرکت

 

ارائه بیمه نامه در اتوبار و باربری الهیه

اکثر خانواده ها در هنگام اسباب کشی نگران گم شدن یا شکستن اثاثیه می باشند به همین دلیل خاطره خوبی از اسباب کشی در ذهن ندارند. باربری الهیه برای آسودگی خاطر مشتریان باربری بیمه نامه ای ارائه می دهند. این بیمه نامه به صورت رایگان تنظیم خواهد شد. بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه مشتریان گم و یا شکسته شود باربری الهیه مؤظف است خسارت آن را تمام کمال پرداخت کند. باربری الهیه

بیمنه نامه ارائه شده در اتوبار و باربری الهیه از زمانی که کارکنان باربری شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتریان خود تحویل می دهند اعتبار دارد و در این فاصله زمانی، هرگونه خطایی از جانب کارکنان باربری الهیه رخ دهد و یا اثاثیه دچار مشکل شود باربری الهیه موظف است خسارت وارد شده را جبران کند.

اجاره کامیون در باربری الهیه

اجاره کامیون از شعبه الهیه یکی از بهترین خدمات کامیون از لحاظ وسایل نقلیه اعم از کامیون، ایسوزو، نیسان و وانت است. این شرکت با بیش از 50 منطقه در پایتخت و ارسال بار به تمام نقاط ایران، بیش از یک دهه نیاز مصرف کنندگان خود را در اختیار دارد. باربری الهیه به صورت 24 ساعته و هر روزه آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، فقط کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت اتوبار الهیه تماس بگیرید تا برای هر زمان که خواستید برای شما ماشین حمل و نقل مناسب را رزرو کند. 

دیگر شعبات باربری تهران امیر کبیر:

و....امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید