X

باربری قیطریه + اتوبار قیطریه

02144763438 تلفن تماس:
اتوبار و باربری قیطریه

از مهم ترین شعبات باربری شمال تهران، باربری و اتوبار قیطریه می باشد. برای دریافت بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این محله تهران با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

از مهم ترین شعبات باربری شمال تهران در اتوبار امیرکبیر، باربری قیطریه می باشد.ما در باربری و اتوبار قیطریه سعی داریم تمام خدمات باربری و اسباب کشی را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم تا شما مشتری ثابت ما شوید. جلب رضایت مشتریان عزیز و حال خوب آن ها هنگام اسباب کشی یکی از مهم ترین اهداف ما در این شعبه باربری تهران می باشد.

حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی لوازم و اثاثیه، فروش لوازم بسته بندی و چیدمان لوازم بعد از اسباب کشی همه از خدمات ما در این اتوبار می باشد.

از خیابان های مهم قیطریه می توان به بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار کاره، بلوار صبا، خیابان قلندر شمالی، خیابان چیذر، خیابان سهیلی، کریمی، فاطمیه و خیابان موسیوند اشاره نمود. 

اتوبار و باربری قیطریه

باربری قیطریه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری امیرکبیر بوده که خدمات باربری خود را در محدوده قیطریه برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار قیطریه را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

همچنین برای باربری قیطریه خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری قیطریه درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

اتوبار امیرکبیر با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار قیطریه دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

محدوده خدمت رسانی باربری قیطریه کجاست؟

خدمات اثاث کشی و حمل بار قیطریه در تمام محلات و خیابان های منتهی به منطقه ارائه می شود. فعالیت اتوبار از شمال تا بلوار صبا و اندرزگو، از غرب منتهی به خیبان شریعتی، از جنوب بلوار کاوه و بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه محدود می شود. حمل بار از داخل منطقه به دیگر محلات و حمل بار به شهرستان از وظایف شرکت باربری در قیطریه است.

حمل بار در قیطریه

هزینه باربری قیطریه

هزینه حمل بار در باربری قیطریه به میزان بار، تعداد طبقات و مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد. هزینه باربری بسته به شرایط و نوع بار متغییر بوده و نمی توان یک هزینه و نرخ کرایه ثابت را اعلام نمود. برای اطلاع از هزینه و نرخ کرایه حمل بار در قیطریه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

دیگر شعبات باربری امیر کبیر در محدوده شمال تهران

باربری امیرکبیر در تهران و مناطق مختلف دارای شعبات متعددی می باشد. در ادامه چند شعبه این باربری را به شما معرفی خواهیم کرد:

باربری زعفرانیه

ما در باربری زعفرانیه با داشتن سال ها سابقه درخشان در ضمینه حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری و تجاری و جهیزیه و  وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق و پیانو به تمام نقاط تهران و شهرستان ها، یکی از برترین باربری های این منطقه به شمار می آییم.
با کارگران ورزیده و ماهر و با اخلاق، کامیونهای بزرگ مسقف فلزی و موکت کاری شده،بیمه و بارنامه دولتی.

باربری الهیه

بعضی از شرکت های باربری در مرحله اول تماس یک نرخ را به شما اعلام می کنند و وقتی که کار جابجایی اثاثیه منزل انجام شد یک قیمت دیگری را برای شما حساب می کنند که این زیاد نمی تواند جالب باشد . همین کار باعث شده است که اطمینان شما از بعضی از شرکت های اسباب کشی سلب شود.باربری و اتوبار امیرکبیر با کارشناسانی معتبر در زمینه جابجایی اثاثیه منزل قیمت حمل اثاثیه منزل را به صورت دقیق به شما اعلام می کند . همچنین برای انجام تمامی کارها فاکتور رسمی را ارسال می کند تا نگرانی شما را برای قیمت حمل اثاثیه منزل کاهش دهد .

اتوبار گیشا

 خدمات بی نظیر و منحصر به فرد باربری تهران امیرکبیر در گیشا،این باربری را به عنوان متخصص و مشاور در پروسه سخت و پراسترس  اسباب کشی و جابه جایی به همشهریان عزیز معرفی کرده است. برای ما باعث افتخار است  که سرویس های VIP  را به اهالی محترم گیشا عرضه کنیم. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و  از همکاران و مشاورین باربری امیرکبیر راهنمایی بخواهید.

باربری تجریش

یکی از مراحل پر استرس هر جابه جایی جابه جایی اثاثیه سنگین است، باربری تجریش این مژده را به مشتریان باربری تجریش می دهد که تیم جابه جایی باربری تجریش در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه غیر قابل جابه جایی شما عزیزان را با رعایت نکات ایمنی جابه جا کرده بدون اینکه کوچکترین آسیبی به اثاثیه وارد شود.

باربری قیطریه

خدمات باربری و اتوبار قیطریه

در ادامه تعدادی از مهم ترین خدمات باربری قیطریه را به صورت لیست وار برای شما بیان خواهیم کرد:

  • فروش لوازم بسته بندی بار
  • مشاوره و راهنمایی در زمینه باربری و اسباب کشی
  • بسته بندی لوازم منزل
  • کارگر باربری
  • حمل یخچال ساید و سایر لوازم بزگ و سنگین
  • چیدمان لوازم بعد از جابجایی

حمل و جابجایی یخچال ساید در قیطریه

یکی از وسایل مهم که در هنگام اسباب کشی ممکن است شما را به دردسر بیاندازد، یخچال ساید می باشد. این مدل از یخچال ها به دلیل وزن بالا، جابجایی و حمل و نقل مشکلی دارند، البته اگر در این زمینه تجربهه نداشته باشید. کارگران حمل ساید در باربری قیطریه با استفاده از تجهیزات ضروری، قدرت بدنی بالا و تجربه می توانند به راحتی انواع وسایل سنگین شما را حمل و جابجا نمایند. حمل ساید فقط به زور بازو نیاز ندارد و باید تجربه این کار را نیز داشته باشید. در غیر این صورت متحمل ضرر مالی و دردسرهای تعمیر یخچال خواهید شد. 

برای استفاده از این خدمات و تجربه یک اسباب کشی بی استرس و بدون دردسر با ما در باربری و اتوبار امیرکبیر شعبه قیطریه تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید