باربری کوی نصر + ارائه خدمات اتوبار ارزان

02144763438 تلفن تماس:
باربری کوی نصر

<p>باربری و اتوبار کوی نصر از شعبات فعال باربری و اتوبار امیرکبیر می باشد. ما در این باربری تمام خدمات جابجایی و حمل بار را ارائه خواهیم داد. برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.</p>

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری کوی نصر یکی از مهم ترین شعبات باربری شمال تهران می باشد. برای اثاث کشی در استان تهران بهترین وسیله نقلیه خاور ها و کامیونت های ۶ متری می باشد. تمامی این کامیونت ها موکت کاری شده  هستند و مجهز به تعداد زیادی پتو در داخل کامیون ها  وجود دارد تا از هرگونه آسیب دیدگی لوازم و اثاثیه شما جلوگیری کند.

اتوبار کوی نصر تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی از جمله بسته بندی لوازم منزل، کارگر باربری، حمل وسایل و لوازم سنگین و... را بر عهده دارد. همچنین از انواع ماشین های مجهز حمل بار برای جابجایی استفاده می کند. این ماشین ها بر حسب نوع بار انتخاب می شوند و شامل انواع وانت بار، نیسان بار، کامیون، کامیونت و ... می باشد.

همچنین می توانید با تماس با همکاران ما در اتوبار امییرکبیر از نرخ و هزینه باربری کوی نصر مطلع شوید.

حتی در باربری تهران امیر کبیر امکان باربری بین المللی و حمل بار به دیگر کشور ها نیز فراهم شده است که مهمم ترین این باربری ها می توان به باربری ترکیه اشاره داشت.

اتوبار کوی نصر

امروزه شرکت‌های باربری و اتوبار متعددی درزمینه باربری مشغول فعالیت هستند که از آن‌ها تحت عنوان اتوبار یاد می‌شود. وظیفه اصلی این شرکت‌ها جابجایی بار از نقطه‌ای به نقطه دیگر است و با توجه به تنوع بار و مسیر ماشین‌های متفاوتی جهت جابجایی بهتر آن‌ها تولید شده است. 

در تمامی سرویس های باربری ممکن است شما به کارگر باربری ماهر و حرفه ای و آموزش دیده برای جابجایی های اثاث منزل  نیاز داشته باشید. کارگران مجرب این اتوبار در باربری تهران دارای نیرو های جوان و حرفه ای هستند. یکی از ویژگی های کارگران ما حرفه ای و کار درست هستند.

از دیگر شعبات باربری شمال تهران می توان به باربری قیطریه، باربری سعادت آباد، باربری ولنجک، باربری مرزداران و باربری زعفرانیه اشاره داشت.

باربری امیرکبیر به عنوان یکی از بهترین باربری ها در محدوده کوی نصر شناخته شده است. کافی است به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

ما بهترین خدمات باربری را به شما ارائه خواهیم داد.

02122347606     02144762571

 

ویژگی های باربری امیرکبیر در محله کوی نصر

حمل بار با کامیونت و خاور در کوی نصر

ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ در سراسر منطقه کوی نصر

معتبرترین و باسابقه ترین بابری های کوی نصر با آشنایی کامل به کوچه و خیابان های محله کوی نصر

استفاده از خودروهای مخصوص حمل بار از جمله هیوندا، خاور، نیسان، وانت بار و استفاده از کانتینر با ابعاد 3 تا 7 متر مربع ( مسقف و روباز )

کارتن مخصوص برای بسته بندی و استفاده از ضربه گیرهای بادکنکی جهت حمل ایمن اثاثیه

آماده ارائه سرویس به ادارات، سازمان، شرکتها و ارگان های مختلف برای باربری حوالی کوی نصر

سرویس ویژه باربری برای جهیزیه عروس، وسایل شکستنی آشپزخانه، دستگاه های ورزشی مشابه تردمیل، وسایل سنگین از جمله گاوصندوق، پیانو، ساید بای ساید و کمدهای یک تکه چوبی

درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج، بیمه نامه و بارنامه معتبر

باربری امیرکبیر کوی نصر

 

معیار مهم برای یک اتوبار خوب در محدوده کوی نصر چیست؟

 • کامیون مجهز و به روز با تمام ابزار باربری
 • کارگران مجرب و ورزیده و با تجربه
 • قیمت منصفانه و طبق تعرفه اتحادیه اتوبار و باربری
 • احترام به مشتری در وقت شناشی و مسئولیت پذیری
 • تضمین سلامت اثاث منزل و بیمه بارهای مشتری
 • تجربه و معتبر بودن باربری

قیمت باربری کوی نصر

قیمت باربری کوی نصر بستگی به پارامتر های مختلفی از جمله تعداد طبقات، مقدار بار، زمان باربری، نوع ماشین حمل بار و تعداد کارگر بستگی دارد. که هر کدام از این موارد باید بررسی شود تا به قیمتی نهایی برسیم. تمامی نرخ های باربری گیشا بر اساس اتحادیه حمل و نقل کشوری محاسبه می شود و این اطمینان به شما داده می شود که شما مناسب ترین هزینه را در این زمینه پرداخت خواهید کرد.

تمام هدف ما در باربری امیرکبیر این است که تجربه شیرین یک جا به جایی راحت در کنار قیمت مناسب را برای شما فراهم کنیم از این رو تمام توان خود را برای خدمت رسانی به شما به کار گرفته ایم.

باربری و اتوبار کوی نصر

عوامل مهم در هزینه باربری نصر

باید شما بدانید که باربری ها چگونه برآورد قیمت را برای انجام خدمات اتوبار برای شما محاسبه می کنند.یک برآورد قیمت در حمل بار های معمولی شامل هزینه های زیر است :

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه استخدام کارگرها
 • هزینه حمل بار و حمل و نقل
 • هزینه های اضافی:هزینه اضافی فقط در صورت دریافت خدمات اضافی یا هر سرویس اختیاری اعمال می شود .به عنوان مثال ، بیمه حمل و نقل اختیاری است. اگر به بیمه باربری احتیاج ندارید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی بیمه حمل بار نیستید .
 • فاصله یکی از عامل مؤثر در هزینه در یک اسباب کشی با مسافت طولانی یا حمل بار بین شهری است.

برای استفاده از خدمات باربری نصر با اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید