X

باربری نظام آباد | تخفیف ویژه برای حمل بار در نظام آباد

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار نظام آباد

یکی از مهم ترین و شلوغ ترین مناطق شرق تهران نظام آباد می باشد.ما در باربری نظام آباد سعی داریم کلیه خدمات حمل بار و باربری را به همشهریان عزیز خود در این منطقه ارائه دهیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

یکی از پردرخواست ترین محله ها در تهران برای باربری و اسباب کشی محله نظام آباد است. ما در باربری تهران تمام خدمات باربری و حمل بار در این منطقه را با جدیدترین تجهیزات حمل بار و بسته بندی بار انجام می دهیم. باربری نظام آباد دارای نیروهای متعهد و با تجربه در زمینه حمل بار می باشد.نیروهای با اخلاق که در سریع ترین زمان ممکن کار حمل بار را برای شما انجام خواهند داد. همچنین برای حمل بار و لوازم گران قیمت و یا سنگین خود مانند حمل یخچال ساید نیز می توانید روی نیروهای باربری و اتوبار نظام آباد حساب کنید.
برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه کارگر ، ماشین حمل بار و باربری در نظام آباد با ما به عنوان بهترین باربری نظام آباد تماس بگیرید.

باربری نظام آباد از شعبات باربری شرق تهران می باشد.

باربری نظام آباد

اتوبار و باربری همان حمل اثاثیه منزل است که توسط خاور های مسقف صورت میگیرد، البته در موادری که حجم اثاثیه اداری یا مسکونی از حجم مینی خاور کمتر باشد، در این صورت از وانت بار تلفنی نظام آباد استفاده میشود .اما اغلب اوقات با همان خاورحمل بار انجام میشود، که البته دارای مراحل مختلف از جمله بسته بندی اثاثیه منزل و سپس کارشناسی محل بارگیری و زمان بندی نهایی و ارسال کارگران مجرب و مخصوص اثباب کشی این امر صورت میگیرد.
اتوبار نظام آباد امکان حمل بار و حمل اثاثیه منزل، حمل و نقل و اسباب کشی راحت را در بهترین شکل ممکن برای شما در محدوده نظام آباد تهران فراهم می کند و با تجربه و سابقه بالا در سطح اثاث کشی منزل این خدمات به بهترین روش ممکن صورت می پذیرد. 
برای استفاده از خدمات باربری و وانت بار در نظام آباد با ما تماس بگیرید.


هزینه حمل بار و اسباب کشی در منطقه نظام آباد

باربری نظام آباد یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری امیرکبیر می باشد که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده نظام آباد برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار نظام آباد را با  تخفیف ویژه و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم. قیمت گذاری های منصفانه و شفاف بدون دغدغه کاری و در عین حال رقابتی و شرح دقیق قیمت گذاری قبل از حمل بار. هزینه های حمل و بسته بندی بار طبق تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود .
برای اطلاع از هزینه حمل بار و کارگر باربری در محدوده نظام آباد با ما تماس بگیرید.

از دیگر شعبات باربری امیرکبیر می توان به باربری تهرانپارس، باربری نارمک و باربری صادقیه اشاره داشت.


خدمات باربری و اتوبار نظام آباد

 • بسته بندی لوازم منزل
 • فروش لوازم بسته بندی
 • حمل بار و لوازم سنگین
 • کارگر باربری 
 • چیدمان لوازم
 • باربری شهرستان

کارگر باربری و بسته بندی در اتوبار نظام آباد

کارگر ماهر جهت اسباب کشی منزل، کارگر برای اسباب کشی ،کارگر تخصصی باربری برای حمل بار، کارگر حمل اثاثیه منزل، کارگر اثاث کشی کارگر اسباب کشی منزل و کارگر ماهر حمل وسایل شرکتی.حمل وسایل سنگین گاوصندوق، پیانو، ساید بای ساید با کارگران ماهر همگی از جمله خدمات مربوط به خدمات حمل در باربری و اتوبار نظام آباد می باشد.
یکی از مهمترین خدمات شرکت های اسباب کشی و باربری تهران از جمله شرکت اتوبار امیرکبیر، اعزام کارگر حمل بار است. به این افراد که کارگر باربری نیز گفته می شود کارگرانی هستند که جهت جابجایی لوازم منزل و اسباب کشی استخدام شده و در امور بسته بندی و حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند.

دستمزد کارگر حمل اثاثیه

در بحث قیمت کارگر حمل اثاثیه منزل، اگر به ‌غیر از کمک در جابه‌جایی اسباب و اثاثیه نیاز به همراهی کارگر در بسته‌ بندی و کارتن‌ کردن وسایل داشتید نیز بسته به اینکه مبل یا یخچال یا لوازم کوچک‌تر منزل است، هزیه مربوط به کار متفاوت است. به‌ طور عام دستمزد کارگر حمل اثاثیه برای بسته ‌بندی ساعتی محاسبه می‌ شود طبعا هزینه تهیه اقلام لازم بسته ‌بندی مثل چسب و سلفون و ... هم با خودتان خواهد بود. همچنین شما می‌ توانید برای راحتی خیالتان درباره سلامت اسباب و اثاثیه‌ تان از بیمه باربری هم استفاده کنید .

خصوصیات باربری نظام آباد

از جمله خدمات باربری نظام اباد می توان به اسباب کشی، حمل، جا به جایی و بسته بندی مبلمان، اثاثیه منازل، شرکتها ،ادارات و بسته بندی جهیزیه بصورت تخصصی،حمل و نقل و جابجایی تجهیزات صنعتی، باربری به شهرستان، حمل و جابجایی هر نوع کالا یا مواد غذایی به شهرستان، خدمات حمل بار کالاهای گمرکی، اشاره کرد.
شایان ذکر است که خدمات بسته بندی وسایل به روش کاملا حرفه ای و با کارتن ها حجیم و ۱۰۰% محکم توسط پرسنل مجرب خانم و آقا و همچنین ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب – کارتن حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز انجام می شود.

اسباب کشی و حمل اثاثیه در منطقه نظام آباد تهران

این محله از شمال به مجیدیه و رسالت، از شرق به نارمک و تهران نو، از جنوب به محله امام حسین و دماوند و از غرب به محله خواجه نظام و پلیس محدود است.
خیابان شهید مدنی (خیابان نظام آباد) و سبلان معروفترین خیابان‌های این منطقه‌ است. چهارراه نظام‌آباد تقاطع این دو خیابان است. خیابان‌های ناجی٬ شارق (رجبی)، امیر شرفی، کهن، حسینی در نظام آباد جنوبی و خیابان‌های سبلان، لشکر، ارباب مهدی (بخت آزاد) و وحیدیه (داودی) تسلیحات در قسمت شمالی خیابان و ایستگاههای متروی میدان امام حسین، شهید مدنی، سبلان، فدک و گلبرگ در این خیابان قدیمی قرار گرفته‌ است.باربری و اتوبار نظام آباد آماده خدمات رسانی در تمام مناطق یاد شده می باشد.

مراحل باربری در نظام آباد تهران چیست ؟

 1. تماس اولیه جهت بازدید بار
 2. بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 3. بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 4. انتقال بار به ماشین مخصوص حمل بار
 5. حمل بار به مقصد
 6.  تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 7. چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار نظام آباد

اثاث کشی خانه در نظام آباد با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد؟

 • داشتن نیروهای با سابقه ، با تجربه و با اخلاق
 •  رانندگان ماهر و آشنا با منطقه نظام آباد
 •  صرفه جویی در هزینه های باربری
 •  بسته بندی اصولی به در خواست مشتری
 • امنیت و دقت حمل بار در منطقه نظام آباد
 •   قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه نظام آباد
 •  هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید