X

هزینه حمل بار در باربری پیروزی تهران

02144763438 تلفن تماس:
باربری پیروزی

یکی از مهم ترین شعبات باربری شرق تهران، باربری و اتوبار پیروزی می باشد. ما در این باربری کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار را با قیمت مناسب به همشهریان عزیز تهرانی ارائه خواهیم داد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر به دنبال باربری شرق تهران پیروزی، شماره اتوبار پیروزی، باربری پیروزی در تهران، حمل اثاثیه منزل در محدوده پیروزی، باربری در خیابان پیروزی و نیسان بار پیروزی هستید یا قصد دارید بار خود را در داخل تهران یا به شهرستان جابجا کنید، می‌توانید از خدمات باربری تهران امیرکبیر بهره مند شوید.

باربری پیروزی با کارگران ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان میباشد. دسترسی سریع به باربری پیروزی در تمام نقاط تهران، تخفیف های ویژه، ارائه بارنامه و ... از ویژگی های باربری ما میباشد. باربری پیروزی با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند. باربری پیروزی با تجهیزات مختلف بسته بندی مانند کارتن های چندلایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .... اثایه ی شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند تا در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت نشوند.

نرخ و هزینه حمل بار در باربری پیروزی

با توجه به متفاوت بودن نرخ باربری ها در تهران، لازم است مشتریان عزیز قبل از سفارش خاور باری و کارگر اثاث کشی ابتدا از قیمت باربری اطلاع پیدا کنند. تعرفه باربری بستگی به چندین فاکتور از جمله نوع ماشین باری، تعداد کارگر باربری و مدت زمانی که اثاث کشی طول میکشد دارد. با طولانی شدن مدت زمان اثاث کشی بیش از مدت پیش بینی شده، باید هزینه بیشتر پرداخت نمایید. باربری در محدوده خیابان پیروزی، اثاث کشی در پیروزی، بسته بندی اثاثیه منزل برای اثاث کشی ایمن تخصص های ما است. باربری پیروزی پیشگام در باربری
اتوبار در خیابان پیروزی.

برای دریافت لیست هزینه باربری در محدوده پیروزی با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

تمام مناطق پیروزی تحت سرویس دهی شرکت باربری و اتوبار امیرکبیر می باشد. این باربری با سالها سابقه و تجربه حرفه ای آماده ارائه با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در منطقه پیروزی و مناطق اطراف پیروزی همچون منطقه نیروی هوایی، نبرد، خیابان ابوذر، خیابان شکوفه و …   در کمترین زمان با پرسنل مجرب می باشد.

خدمات باربری پیروزی

 • حمل ونقل بار و اثاثیه شرکت، منزل، سازمان ها 
 • دارای بیمه نامه بار و حمل و بسته بندی کاملا تضمینی، پرداخت هزینه هرگونه خسارت احتمالی از سمت همکاران ما
 •  دارای ماشین های سرویس شده، مسقف و موکت شده 
 •  حمل وجابجایی بار ریز و درشت با  ماشین های کامیونت، نیسان، وانت بار، خاور
 • داشتن افراد متخصص و کاربلد و با اخلاق در امر بسته بندی و جابجایی و چیدن بار در محل موردنظر
 • دارای کارگران و نیروهای خوش برخورد و زبده
 •  حمل انواع بار همچون جهیزیه عروس، پیانو، حمل یخچال ساید و مبلمان
 •  بسته بندی لوازم منزل با کارتن های چند لایه و نایلون های ضد ضربه
 •   مشاوره رایگان و ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و در کمترین زمان ممکن
 •    چیدمان تمیز و درست و حسابی بطوری که  بعدا برای چیدمان نهایی دچار مشکل نشوید
 •   باربری حمل اثاثیه منزل پیروزی


بهترین باربری و اتوبار پیروزی

خدمات باربری حمل اثاثیه منزل، نیز از جمله امور بسیار مهم در زمینه است که توسط خاور های مخصوص اثباب کشی که بصورت مسقف هستند صورت میگیرد البته این امور تنها به اثاثیه منزل ختم نمیشود زیرا اداری و شرکت ها نیز جزو آن میباشد، این بخش از خدمات حمل بار همراه با کارگر صورت میگیرد، البته کارگر های مخصوص و متخصص در همین زمینه که برخی از آن ها بخش بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را بر عهده دارند و بخشی دیگر امور جابه جایی لوازم و برخی دیگر وظیفه کارشناسی قبل از انجام جابه جایی و اعلام قیمت را بر عهده دارند.

از دیگر شعبات باربری امیر کبیر می توان به باربری رسالت، باربری تهرانپارس و باربری نارمک اشاره داشت.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید